h)ükia oranjewoud Docenten Werkwijzer Uitzendbureaus zoekt een intercedent(e). CENTRUM B.V. 60Ö0 A: c.v. monteurs B: hulpmonteurs C: leerling hulpmonteurs D: facturist(e) Interlingua Taaisupport PROCESTECHNOLOOG m/v, JURIST-MILIEUKUNDIGE m/v voor een succesvolle carrière Ladder- en steigerfabriek Vestigingen te Zoeterwoude, Drachten, Veghel De door ons gevoerde merken zijn o.a.: centrum15' ladders centru® trappen firescape® brandladders centec® steigers FABRIKANT van aluminium ladders, trappen, steigers, hangladders, brandladders enz. EUROPESE OCTROOIEN VERLEEND! Gevraagd voor de vestiging ZOETERWOUDE VERTEGENWOORDIG(ST)ERS Leeftijd: 25-35 jaar. Havo-nivo. Degene die ervaring hebben genieten de voorkeur. LASSERS staal of aluminium Leeftijd: tot 35 jaar. JONGE MEDEWERKERS die een interne opleiding willen volgen tot aluminium lasser Min. LTS. Leeftijd: 18-22 jaar. LTS'ERS voor metaalbewerking Leeftijd: 16-22 jaar. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar Postbus 40, 2380 AA Zoeterwoude t.a.v. de Direktie. Flevoweg 18 Telefoon 071-219805 Centrale Verwarming B.V. 2318 BZ Leiden Telefax 071-218906 Wij vragen voor direct: evt. parttime Aanmelden tijdens kantooruren na tel. afspraak. Interlingua Taaisupport verzorgt funktiegerichte kursussen taalvaardigheid in 23 talen voor bedrijven en overheid. Dag- en avondkursussen, individueel of in kleine groepen, vanuit 4 lokaties in Nederland: Eindhoven, Leiden, Rotterdam en Zwolle. Interlingua is met spoed op zoek naar Engels, Duits en Nederlands voor haar vestiging in Leiden. Onze voorkeur gaat uit naar "native- speaking"-docenten met leservaring. Bent u geïnteresseerdneemt u dan snel kontakt op met de heer T. Spitzen in onze vestiging in Leiden,tel. 071 - 258577. zakelijk gesproken beter Eindhoven Rotterdam Oude Stadsgracht 1 Eendrachtsweg 42 tel. 040 - 452860 tel. 010 - 4130633 Leiden Zwolle Schuttersveld 9 Burg. van Royensingel 21 tel. 071 - 258577 tel. 038 - 213119 Werkwijzer Uitzendbureaus is een sterk groeiende uitzendorganisatie met vestigingen in Den Haag, Leiden, Nijmegen, Boxmeer, Gennep, Wageningen, Wijchen. Werkwijzer Uitzendbureaus is opgericht in I948 en is daarmee het oudste uitzendbureau van Nederland. In de afgelopen veertig jaar heeft Werkwijzer Uitzendbureaus vrijwel alle 'ins en outs' van elke bedrijfstak leren kennen en is daarom in staat de juiste man of vrouw op de juiste tijd en plaats uit te zenden. Daarbij wordt gebruik gemaakt van een uniek geautomatiseerd personeelsbestand, zodat werving- en selectieprocedures in zeer korte tijd gerealiseerd kunnen worden. Wat wordt uw taak? Als intercedent(e) van onze vestiging in Leiden krijgt u bij Werkwijzer Uitzendbureaus een zeer zelfstandige functie in een dynamische werkomgeving. U bent verantwoordelijk voor een juiste inschrijving van de uitzendkrachten, onderhoudt dagelijks (telefonisch) contact met de diverse relaties en draagt zorg voor een goede afwikkeling van de administratieve werkzaamheden. Aan welke eisen moet u voldoen? U kunt deze functie goed vervullen als u in de regio Leiden geboren en/of getogen bent en over een door werkervaring of opleiding verkregen HBO-niveau beschikt. U hebt affiniteit om met mensen om te gaan en beschikt over organisatorische kwaliteiten om wekelijks een groot aantal mensen op de juiste plaats en op de juiste tijd aan het werk te houden. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 30 jaar. Wat mag u van ons verwachten? Degene die aan dit profiel voldoet, heeft een zeer interessante baan in het vooruitzicht met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaar den in een sterk groeiende organisatie. De sollicitatie. Wanneer u denkt in aanmerking te komen voor deze functie, richt dan uw sollicitatiebrief binnen 14 dagen aan: Werkwijzer Uitzendbureaus Noordeinde 21. 2514 GB Den Haag t.a.v. Mw W.M. van Haaften. Den Haag Leiden Nijmegen Boxmeer Gennep Wageningen Wijchen RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN Ondersteuningscentrum voor Tekstverwerking van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid beeldschermtypist (v/m) (16 uur p/w, 4x4 uur) vacaturenummer: 0-175/1158 Taak: het typen van brieven, rapporten, verslagen, overzich ten, onderwijssyllabi en proefschriften. Vereist: - minimaal MAVO-niveau en typediploma; - ruime ervaring met typewerkzaamheden op een personalcomputer; - ervaring met tekstverwerkingspakket WP/5.0 en WP/4.2; - zeer goede beheersing van de Nederlandse taal en een passieve beheersing van de drie moderne talen; - bekendheid met gekompliceerde teksten. Werktijden: van 9.00 - 13.00 uur (moet bereid zijn in teamverband te werken). Salaris maximaal 2826,— bruto per maand bij een volledige c De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ee periode van één jaar, zonder uitzicht op een vast dienstverband. Sollicitaties, onnder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Hugo de Grootstraat 27; Postbus 9520, 2300 RA Leiden. vakgroepsecretaresse (v/m) (34,2 uur p/w) vacaturenummer: 0-176/1158 Taak: - Secretariële ondersteuninng t.b.v. het onderwijs; - administratief-technische organisatie van het onderwijs; - bibliotheek-technische werkzaamheden als uitleenadministratie, besteladministratie en beheer van het boeken en tijdschriften bestand van de vakgroep. Vereist: - HAVO/VWO; - Schoevers; - bibliotheek-technische ervaring; - kennis van de medische terminologie. Salaris maximaal 3071,— bruto per maand bij volledige dagtaak. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Prof.dr. L.J. Dooren, tel. 071-262824. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Beheer Divisie III, Gebouw 31, AZL, t.a.v. G. Nieuwenhuijzen, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Afdeling Sterrenkunde en Natuurkunde van de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen medewerker kantine (v/m) (t.b.v. het Huygens en/of Kamerlingh Onnes Laboratorium) (15 uur p/w) vacaturenummer: 0-086/1158 Taak: Het verrichten van diverse voorkpmende kantine werkzaamheden, zoals: - het verzorgen van koffie, thee, soep, etc.; - het bedienen van de kassa; - het verzorgen van lunches en recepties; - het schoonmaken van kantine en keuken, alsmede andere voorkomende huishoudelijke werkzaamheden. Vereist: - IBO of vergelijkbaar niveau; - enige horeca-ervaring strekt tot aanbeveling; - accuratesse, orde en netheid; - dienstverlenende instelling. Salaris maximaal 2414,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder afdeling Sterrenkunde en Natuurkunde, Niels Bohrweg 2; Postbus 9504, 2300 RA Leiden. De (het) in de advertentie genoemde salarissen (salaris) zijn (is) afhankelijk van leeftijden ervaring. In verband met de sterke uitbrei ding van de werkzaamheden bij de afdeling Milieutechnologie te Driehuis zoeken wij: Oranjewoud is een snel groeiend ingenieursbureau met grote vesti gingen in Heerenveen (Hoofdkan toor), Almere, Oosterhout, Rotterdam en Driehuis. De 950 medewerk(st)ers werken aktiet aan de inrichting, reconstructie en instandhouding van stad en land. Het werkterrein omvat wo nen, werken, verkeer en transport, recreatie en milieu. Het inge nieurswerk Is onderverdeeld In een viertal hoofddisciplines, die tezamen met de afdeling uitvoe ring het gehele werkterrein bestrijken. Functie-informatie: Het begeleiden van bedrijven en overheden op het gebied van de milieuwetgeving Inzake; geluid, bodem, water en lucht en hinder wetzaken en overige vergunnin gen, het inventariseren van bedrijven inzake milieu-aspecten. Wij vragen: -HBO opleiding procestechnolo gie of gelijkwaardig: -Enige jaren ervaring op het ge bied van milieu-advisering aan bedrijven en overheden; -Bereidheid om op een breed ter rein in teamverband werkzaam te zijn. (vacnr.: 5-07) Functie-informatie: Het adviseren bij en het verzor gen van vergunningen en voor schriften in het kader van de milieuwetgeving, in het bijzonder op het gebied van de Hinderwet. Wet Oppervlaktewater, Afvalstof fenwet, Interimwet Bodemsane ring, Geluldshinderwet etc Wij vragen: -Voltooide juridische opleiding op academisch niveau met spe cialisatie milieurecht; -Affiniteit met hel bedrijfsleven; -Praktische commerciële In stelling; -Kennis van chemie strekt tot aan beveling. Voor nadere informatie over deze functies kunt u kontakt opnemen met de heer Ing. G.J.J. van der Toorn of Ir. G.J. Slijkhuis, telefoon 02550-34734. Wij verzoeken belangstellenden voor deze functies om hun schrif telijke sollicitatie, onder vermel ding van het vacaturenummer, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan Ingenieursbureau 'Oranjewoud' BV. District Midden-Nederland T.a.v. de heer F. Smits Postbus 10044 1301 AA Almere-Stad

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 16