3 3 3 3 NOG IN TE VULLEN sü Oegstgeest \r ZilverenKruisVerzekeringen j§irfionïc rf. PAVILJOENSHOOFD m/v gemeente. ADI/ÉN TANDARTSASSISTENTE of bel de banenlijn 071/141845 junior sekretaresse m/v y FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER mh bejaarden- verzorgende m/v MEUBELMARKETING VERTEGENWOORDIGER Zilveren Kruis is de grootste ziektekostenverzekeraar van Nederland. Snelgroeiende nevenactiviteiten zijn schade- en levensverzekeringen, terwijl ook Alarmcentrale Euro Cross tot de Zilveren Kruis Groep behoort. Het aantal medewerkers bedraagt nu ruim 750 waarvan zo 'n 300 bij de over geheel Nederland verspreide regiokantoren. Zilveren Kruis heeft een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, premie vrij pensioen, studiekosten vergoeding, premiespaar regeling etc. Voor wie controleren meer betekent dan alleen financiële uitkomsten! De Interne Accountantsdienst is een stafafdeling van het Zilveren Kruis Concern. Zij bestaat uit een achttal medewerkers die uitdagende taken hebben op het gebied van controle- en advieswerkzaam heden. Deze werkzaamheden worden voor alle concernmaatschappijen uitgevoerd, zowel op het hoofdkantoor als bij de regiokantoren verspreid over het gehele land. In verband met vertrek v de medewerkers zoeken wij een: Medewerker Interne Accountantsdienst im/v> Functie-inhoud: het controleren van financiële verslaglegging zoals jaarrekeningen en tussentijdse verslaglegging; het beoordelen van de administratieve organisatie en met name de toetsing van de werking van interne controlemaatregelen; het ondersteunend kunnen zijn bij de uitvoering van operational audits en EDP-audits; het uitvoeren van bijzondere controle-opdrachten; gezien het ambulante karakter van deze functie is een auto-lease regeling van toepassing. Functie-eisen: HEAO RA/BE of NIVRA t/m 1e fase; affiniteit met automatiseringsprocessen e leeftijd circa 25 jaar; enige werkervaring in het vakgebied is et bereidheid tot verdere studie. i de daaraan verbonden controleproblematiek; Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan de afdeling Personeel Organisatie t.a.v. de heer G. Beekman, personeelsfunctionaris. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Schouten, hoofd Interne Accountantsdienst, telefoon: 01719 - 70497. Van de Mortelstraat 4 2203 JD Noordwijk Telefoon 01719 -70911 Samenwerkend met Alarmcentrale EuroCross LEIDERDORP - - Het bestuur van de Protestants/Christelijke Schoolvereniging te Leiderdorp vraagt met in gang van de nieuwe cursus voor: basisschool "WILLEM DE ZWIJGER" GROEPSLEERKRACHT 40 uur per week - voor groep 1 Wegens zwangerschapsverlof, met kans op verlenging. Wij zoeken een collega die: - uit overtuiging kiest voor Prot. Chr. onderwijs - bij voorkeur ervaring heeft in genoemde groep - zich enthousiast voor de school wil inzetten, ook voor buitenschoolse activiteiten - flexibel, inventief en collegiaal is - bij voorkeur beschikt over de gave om muzikaal met kinderen bezig te zijn Inlichtingen bij de directeur, dhr. J. Langelaar, tel.: 071-8956591schoolen 071-890415 (privé). Sollicitaties binnen 6 dagen richten aan mevr. E.M. Huisman - van Grieken, Marijkestraat 5, 2351 GM Leiderdorp. Luba Uitzend Buro Kort Rapenburg 10, Leiden (Industrieel/technisch) tel. 071-140341 Winkelhof 9, Leiderdorp (alle sektoren) tel. 071-415055 Ook altijd welkom voor vrijblijvende informatie! Aangeboden funkties M/V. verhuizers Voor een bedrijf in Leiderdorp zoeken wij zo spoedig mogelijk voor 2 tot 3 maanden stevige verhuizers. Ben je ca. 18 jaar en houd je van aanpakken, kom dan snel langs bij een van onze filialen. Gevraagd per 1 september meisje dat daarvoor wil worden opgeleid. Vereisten: HAVO of VWO diploma. Pittig, handig, servicebereid, administratief zelfstandig en secuur kunnen werken. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan W.G. van Leeuwen en J.J.M. van Leeuwen-van de Wall, v.d. Helmlaan 6-7, Leiden. 24 uur perdag actuele informatie over vacatures op onze vestigingen è"-> ■v randstad uitzendbureau B.V. is een groeiende jonge handelsonderneming, o.a. distributeur van elektronische informatiepanelen. Voor de ondersteuning van het sekretariaat zoeken wij een enthousiaste flexibele Enige spreekvaardigheid Engels en Duits, ervaring met PC pré, typevaardigheid. Leeftijd 19-22 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van CV en pasfoto kunt u sturen naar Lucas Bolsstraat 44, 2152 CZ Nieuw Vennep, t.a.v. Liesbeth de Winkel. De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een moderne woon-/werkgemeenschap voor bijna 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging zijn ongeveer evenveel perso neelsleden belast. Alle gebruikelijke voorzieningen zijn op ons terrein aanwezig. Aan dagactivitei ten wordt veel aandacht gegeven. Protestants-Christelijke inrichting voor verstandelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon (01719) 19320. Wegens het vertrek van de huidige functionaris ontstaat in paviljoen Zonneoord de vacature van In het goed geoutilleerde paviljoen werken 30 medewerkers, verdeeld over vier leefgroe pen. Er wonen 35 bewoners. Zij variëren in leeftijd van 21 tot 73 jaar en zijn dubbelge- handicapt. Er is een aparte afdeling, waar bewoners van andere paviljoenen tijdelijk op genomen worden, op medische indicatie. Het paviljoenshoofd is verantwoordelijk voor de gang van zaken binnen het paviljoen. Hij/zij geeft leiding aan de 4 groepshoofden en indirect aan 30 medewerkers. Het hoofd is verantwoording verschuldigd aan de direc teur Bewonerszaken en wordt vaktechnisch ondersteund door een begeleidend team. Van de kandidaten verwachten wij, dat ze beschikken over: - het Z-diploma èn diploma Kaderopleiding of een daaraan gelijkwaardig diploma - aantoonbare leidinggevende ervaring - verpleegkundige kennis, waarbij ervaring zeer wenselijk is. Het salaris voor deze functie bedraagt maxi maal f 4.847,- bruto per maand. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Er is een mogelijkheid tot kinderopvang. Gezien het karakter van onze instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst. In de eindfase van de selectie zal deelname aan een psychologisch onderzoek aan de or de komen. Voor nadere inlichtingen kunt u contact op nemen met het waarnemend paviljoenshoofd, (toestel 439) of de heer A van den Anker, middelencoördinator (toestel 437). Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrou welijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Het gemeentebestuur van Oegstgeest zoekt met ingang van het schooljaar 1990/1991 voor de dependance van de openbare basis school Gevers-Deutz Terwee aan de Lljt- weg 1 een groepsleraar m/v voor 16 uur per week voor de jongste leerlingen. De adjunct-directeur van de school, mevrouw W.M. van der Lee, is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken (telefoon: 071- 153819; na schooltijd: 020-242957). Sollicitaties, met vermelding van bevoegdheden en referenties, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan: Burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG A DVIN S V., Adviesbureau voor Infrastructuur, is een jong onafhan kelijk engineeringsbureau bestaande uit drie afdelingen nl. civiele techniek, geodesie en electro- techniek mei een bezetting van circa dertig medewerkers. Uitgevoerd worden diverse projecten in opdracht van onder meer bedrijven, instellingen en overheden. Ten behoeve van ons kantoor te Hoofddorp zoeken wij op korte termijn een met een opleiding op MBAO-BAt MBA nivo in de leeftijd tot 30 jaar. Ook schoolverlaters worden verzocht te reageren. Het takenpakket omvat zowel de financiële als de projecten administratie. Wij bieden u een interessante positie in een enthousiast team. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. studiekostenregeling) zijn zon der meer goed te noemen. Gezien de omvang van het concern waartoe wij behoren, behoort verdere door groei zeker tot de mogelijkheden. Uw sollicitatie kunt u richten aan onderstaand adres. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer P. van Velthoven (02503 - 20121, na 20.00 uur 02526 - 86440). ADVIN av. POSTBUS 403 2130 A K HOOFDDORP ADVIESBUREAU VOOR INFRASTRUCTUUR Katholieke Stichting Huize st*bernardus verzorgingstehuis verpleeghuis, reactiverings- en dagbehandelingscentrum hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 De direktie van de Katholieke Stichting "Huize Sint Bernardus" vraagt voor het verzorgingstehuis met 85 bewoners een Aanstelling geschiedt in fulltime of parttime dienstverband. Taken; Tot haar of zijn taken behoren het in teamverband verzorgen van onze bewo ners en het bevorderen van een goede sfeer op de afdeling, waarbij de ver zorging en persoonlijke benadering van onze bewoners voorop staat. Funktie-eisen: diploma bejaardenverzorgende; goede kontaktuele eigenschappen; bereid zijn onregelmatige diensten te verrichten. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuiswezen (funktiegroep 30). Bij het verkrijgen van huisvesting kan worden bemiddeld; tijdelijke huisvesting in onze personeelsflat is mogelijk. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij mw. H. de Bruin, direktrice verzorgingstehuis, aan wie ook de schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht binnen 14 dagen na ver schijnen van dit blad. is een meubelverkoopkantoor gevestigd in Handel, Brabant. I.v.m. snelle groei vragen wij een energieke voor het rayon Utrecht, Noord- en Zuid Holland. Wij verwachten van U: - méér dan alleen goede kontaktuele eigenschappen - leeftijd tot 30 jaar - enige jaren ervaring in de meubelbranche, bij voorkeur in de meubeldetailhandel - woonachtig in het gebied - tenminste middelbare opleiding. Wij bieden U: - een prima honorering - een representatieve auto - goede toekomstperspectieven in een gezond bedrijf Belangstellenden kunnen reageren via een handgeschreven sollicitatie met C.V. en pasfoto naar: Fonkel Meubelmark. B.V. Postbus 175 5420 AD GEMERT 04922-1155

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 35