De Hartekamp zoekt een salarisadministrateur m/v. A EN\ schoenverkoopster m/v Sint Antoniushove administratief medewerkende (m/v) MAGAZIJNMEDEWERKER VAKANTIEMEDEWERKERS gemeente, Oegstgeest elektrotechnisch onderhoudsmonteur (m/v) BOOKPEOPttROUAND BV Handelsagenten leraar/lerares VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKATURES VflKftTURES VftKATURES VflKflTURES VflKflTÜRES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 11 teleloon (071)161400 I Konstrukliebureau voor I A1g«mene mectiinebouw I Speciaalmachines I Gereedschappen engineering bv' Wij zijn een dynamisch bedrijf met steeds meer interessan te opdrachten. Wij hebben energieke mensen nodig voor: Tekenkamer: Tekenaars Tekenaars-konstrukteur Konstrukteurs met een goede opleiding en ervaring in de machinebouw en/of gereedschappen. Werkplaats: Draaiers Frezers vakmensen met ervaring. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch aan ons bedrijf t.a.v. de heer W. Walraven, Energieweg 11 2382 NA Zoeterwoude. Tel.: 071-410537. \j&dschenMniJ Sint Antoniushove te Leidschendam, een centrumziekenhuis met praktisch alle voorkomende specialismen, heeft 350 bedden. Het ziekenhuis is gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer. Op de CENTRALE ADMINISTRATIE is een vacature voor een full-time (vac. nr. 10056) ten behoeve van de boekhouding en de verrichtingenadministratie. Tot de werkzaamheden behoort o.a. de geautomatiseerde verwerking van gegevens. Werktijden: maandag tot en met vrijdag van 8.30-17.00 uur. Ben je tussen de 18 en 25 jaar en in het bezit van het diploma MEAO-BA alsmede het praktijkdiploma boekhouden of studeer je hiervoor, dan ben jij wellicht degene die wij zoeken. Salariëring en secundaire arbeids voorwaarden conform de CAO voor het ziekenhuiswezen Belangstelling? Telefonische inlichtingen kun je verkrijgen bij de heer M.J. du Chatinier, bereikbaar onder nummer 070-357.44.44, toestel 383. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Burgemeester Banninglaan 1, 2262 BA Leidschendam, onder vermelding van het vacaturenummer. De Hartekamp is een instituut voor de ver zorging. begeleiding en behandeling van 550 geestelijk en meervoudig gehandicapten. Het in stituut is gevestigd op het landgoed "De Harte kamp" in Heemstede en beschikt over een aantal buitenhuizen in de regio. Er werken circa 550 per soneelsleden. De salarisadministratie is bij De Hartekamp grotendeels geautomatiseerd. Als salarisadmini strateur levert u gegevens voor de automatische verwerking. Ook voor de personeelsbegroting heb ben we van u informatie nodig. Wanneer medewerkers in dienst komen of vertrekken meldt u ze aan of af bij het pensioen fonds en de ziektekostenverzekering. Regelmatig controleert u de registratie hiervan. Vragen van onze medewerkers over hun salarisstroken of -berekening beantwoordt u. Belangrijk is dat u op de hoogte bent van sociale verzekeringswetten en CAO's. Ook bent u bekend met ziekenfondsen en ziektekostenverzekeringen, overbruggingsregelin gen en pensioenen. Uw opleiding is MEAO, aangevuld met PD- Boekhouden. Met veel gevoel voor sendee staat u mensen te woord. U werkt nauwgezet en systema tisch. Uw salaris wordt in overleg bepaald volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Hebt u belangstelling? Voor meer informatie kunt u bellen met de heer P. Bouterse, hoofd boek houding, 02502-5144. Uw sollicitatie kunt u, onder vermelding van vacaturenr. LD/9017, richten aan de Dienst Perso neel en Organisatie van De Hartekamp, Postbus 502, 2100 AM Heemstede. H0UTWERF DHZ produkten b.v. zoekt voor haar magazijn te Leiden een aktieve Deze zal in teamverband moeten zorgdra gen voor alle voorkomende werkzaamhe den, zoals het laden van vrachtwagens, opruimen van de goederen, schoonhou den van het magazijn etc. Wanneer u in aanmerking wilt komen voor deze functie dan kunt u kontakt opnemen met dhr. H. Verbeek, op werkdagen van 8.00 tot 17.00 uur. Tevens zoeken wij nog enige Bent u hierin geïnteresseerd kom dan even langs en vraag naar dhr. N. Zijlstra. Houtwerf DHZ Produkten BV Lammenschansweg 130, 2321 JX Leiden. Tel. 071-316423. De gemeente Oegstgeest zoekt enthousiaste vakantie krachten m/v die gedurende de maanden juli en augustus ingezet zullen worden bij de afdeling Groen voorzieningen. De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit het verwijderen van onkruid en assistentie waar nodig. Salaris: Het bruto salaris bedraagt bij: 16 jaar: 159.60 per week 17 jaar: 182,72 per week 18 jaar. 210,48 per week 19 jaar: 242,86 per week 20 jaar: 284,49 per week 21 jaar: 335,38 per week Heb je interesse, of wil je iets meer weten, neem dan contact op met de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Oegstgeest. tel. 071-172121 en vragen naar de heer J. Kwestro, tst. 212 of de heer J.J.M. Voorendt, tst. 216. RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN Vakgroep Haematologie, sectie Hemostase en Trombose Onderzoek van de Faculteit der Geneeskunde 2 analisten I (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 0-104a/1158 vacaturenummer: 0-104b/1158 Taak: Functie A: Betrokkene zal meewerken aan moleculair biologisch onderzoek gericht op het opsporen van genetische defecten (puntmutaties, deleties) in patiënten met een erfelijke protiene S deficiëntie, een ziekte die geasso cieerd is met sterk verhoogd trombose risico. Functie B: Betrokkene zal een zelfstandige bijdrage leveren aan onderzoek naar de regulering van deelreacties in de bloedstolling. Hiertoe zullen eiwitten worden geïsoleerd uit plasma en weefsel. Met deze eiwitten zal enzym-kinetisch onderzoek worden uitgevoerd. Vereist: Functie A: -- HLO met moleculair biologische ervaring. Functie B: - HLO biochemische richting. Salaris maximaal 3393,- bruto per maand. Aanstellingen geschieden in tijdelijke dienst vooralsnog voor de duur van 1 jaar, zonder uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Drs. J.K. Ploos van Amstel, tel. 071 -261895 (Functie A). Prof. dr. R.M. Bertina, tel. 071-261893 (Functie B). Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder Inwendige Geneeskunde, AZL, Rijnsburgerweg 10, Gebouw 1, K5-32, 2333 AA LEIDEN. Afdeling Dienst Informatica Ondersteuning Sociale Wetenschappen (DIOS) van de Faculteit der Sociale Wetenschappen begeleider persoonlijk computergebruik (v/m) (19 uur p/w) vacaturenummer: 0-132/1158 Taak: - Het geven van voorlichting aan medewerkers en studenten voor het gebruik van PC's, Mainframe gebruik en programmatuur; - het zorgdragen voor installaties en onderhoud van PC's en randapparatuur; - het beheren van databestanden; - het initiëren en stimuleren van computergebruik voor specifieke en algemene doeleinden. Vereist: - HBO-niveau; - ervaring in het gebruik en toepassing van PC Systemen; - ervaring in het opzetten van bestanden en het verwerken ervan. Salaris maximaal 4258,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: H.P. de Roos, Hoofd DIOS, tel. 071-273660. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Sociale Wetenschappen, Wassenaarseweg 52, Postbus 9555,2300 RB LEIDEN. Tenzij anders aangegeven hoort een deeltijd aanstelling tot de mogelijkheden. De (het) in de advertentie genoemde salarissen (salaris) zijn (is) afhankelijk van leeftijd en ervaring. Met eigen produktie- en verkoopmaatschappijen in diverse Europese landen neemt Vicon een vooraanstaande plaats in op de internationale markt voor landbouwmachines. Vooruitstrevende techniek en innovatie staan centraal bij de ontwikkeling van nieuwe produk ten en produktie- en distributie methoden. Vicon behoort tot het agrotechnisch concern Greenland N.V., waar wereldwijd ruim 3500 mensen werken. Vicon zelf heeft 750 medewerkers in binnen- en buitenland. Met een breed assortiment landbouwma chines voor de akkerbouw en ruwvoederoogst en een intensief produkt-on twikkelingsprogramma ziet Vicon de jaren '90 met vertrouwen tegemoet. Binnen de Technische Dienst van de Landbouwwerktuigenfabriek in Nieuw Vennep is een vacature ontstaan voor de functie van Wij zoeken een enthousiaste, zelfstandige medewerker, die zorg draagt voor reparatie en revisie van elektrische en elektronische delen van gereedschapswerktuigen en fabrieksinstallaties. De Technische Dienst bestaat uit een klein, hecht team van 2 elektro technisch en 3 mechanisch onderhoudsmonteurs. Functie-eisen: afgeronde opleiding MTS-elektrotechniek of VEV/TBI; enkele jaren relevante bedrijfservaring; bekendheid met besturingstechnieken; goed kunnen functioneren bij grote werkdruk; communicatieve instelling; bereidheid tot deelnemen aan storingsdienst. Wij bieden een goede salariëring alsmede prima secundaire arbeids voorwaarden. Verdere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer J. Jansen, hoofd Technische Dienst, telefoon (02526) 6 24 22. Uw sollicitatie kunt u richten aan Vicon B.V., Postbus 1000, 2150 BA Nieuw Vennep, t.a.v. mevrouw A. de Zanger, afdeling Personeelszaken. Speciaal voor kinderschoenen. Liefst met ervaring en leuk met kinderen kunnen omgaan. Leeftijd 18-20 jaar. Schriftelijke of telefonische aanmeldingen: kinderschoenenspecialist Vijf meiplein 98 Leiden 071- 320200 zoekt op FREE-LANCE BASIS Ben je ambitieus, hardwerkend en iemand met spirit? Wij bieden je voortreffelijke vooruitzichten. Doe mee met ons succes in boekenverkoop en beschik over een eigen rayon. Ben je geïnteresseerd? Bel dan 02522-11837 afd. Personeelszaken en vraag naar Willemien LEIDEN monumentale stad met toekomst De universiteitsstad Leiden is één van de grotere gemeen ten in ons land en telt ca. 110.000 inwoners. Binnen de Randstad vervult Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. Aan het Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15, wordt m.i.v. het nieuwe schooljaar, gevraagd een Nederlands voor 22 29 lessen per week i.v.m. zwangerschapsverlof tot begin december en ziekteverlof tot de kerst vakantie. Eventueel in deeltijd. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelij ke kansen voor mannen en vrouwen. Vrou wen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. In het kader van eerlijke verdeling van werkgelegenheid en uit onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kandi daten vanuit deze groepen wordt derhalve verzocht te solliciteren. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer drs. O.P.J. Roefs. tel.: 071-12 13 65 (school) en 071-14 90 40 (thuis). De voor de school geldende sollicitatiecode wordt op aanvraag door de school toe gezonden. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer OND 1069 binnen een week na verschijnen van dit blad te zenden aan de rector van de school, Fruinlaan 15, 2314 EP Leiden.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 24