Gemeente Katwijk adviseur/uitvaartverzorger m/v IjfJ MONUTA Koeriers (m/v) medewerker buitendienstsecretariaat m/v medewerker polisadministratie m/v Kjpir LEIDEN enthousiaste leerkracht v/m direktie-assistent (m/v) I ELKE ZATERDAG VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATUBES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 <1T saat van marwijk bv makelaars in assurantiën Saat van Marwijk b.v. Makelaars in assurantiën is een der toonaangevende assurantiekantoren in de Randstad en is sinds 1 juni 1989 onderdeel van de Hudig-Langeveldt Groep. Naast assurantiebemiddeling houdt ons kantoor zich bezig met het verzorgen van hypotheken, financieringen, alsmede het verlenen van economische adviezen aan bedrijven. Tevens treden wij op als gevolmachtigde van o.a. Delta Lloyd N.V., Aegon N.V., de Nieuwe Hollandse Uoyd Verzekeringsgroep N.V., Nationale-Nederlanden N.V., DAS Rechtsbijstand N.V. Op korte termijn zoeken wij ter uitbreiding van ons kantoor enthousiaste gegadigden voor de functie van: De secretariaatsmedewerkster zal voor de buitendienst alle voorkomende zaken be handelen variërend van het verstrekken van verzekeringsadviezen, het uitbrengen van offertes tot het onderhouden van contacten met relaties. Gezien de aard van de werkzaamheden is ervaring op een assurantiekantoor en het assurantie "B"-diploma vereist. Kandidaten studerend voor het assurantie "A"-diplo- ma genieten de voorkeur. De medewerker zal de administratie voor alle voorkomende verzekeringen voeren waaronder het verwerken van aanvragen voor nieuwe verzekeringen alsmede muta ties. De kandidaat die wij zoeken heeft kennis op het niveau van het assurantie "B"-diplo- ma. Uiteraard is het bezit van dit diploma en/of ervaring op een assurantiekantoor een Wij bieden een prima salariëring en uitstekende arbeidsvoorwaarden (o.a. tantième en premievrij pensioen). Uw schriftelijke sollicitatie dient u binnen 14 dagen te richten aan Saat van Marwijk b.v., Postbus 59, 2200 AB Noordwijk t.a.v. Mw. M. Wijsman. De gemeentelijke organisatie telt ca. 500 medewerk(st)ers, werkzaam in een geïntegreerde bestuursdienst bestaande uit vier directoraten en twee stafafdelingen. Bij de afdeling Interne Zaken van de stafafdeling Bestuurlijk Secretariële Ondersteuning bestaat de vacature van medewerk(st)er dossiervorming De dossiervorming vindt decentraal op de afdelingen plaats onder directe verantwoordelijkheid van de afdeling Interne Zaken. Tot de werkzaamheden van de te benoemen medewerk(st)er be horen onder meer: - het vormen en ordenen van dossiers; - het verstrekken van informatie vanuit (alle) archiefbestanden; - het uitlenen van dossiers; - meewerken aan de selectie en vernietiging van archiefbescheiden; - verrichten van overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Gevraagd wordt: - een opleiding op HAVO-MEAO niveau; - het bezit van het diploma SOD-I en SOD-II, dan wel bereidheid te studeren voor SOD-II; - het vermogen om zowel in teamverband als zelfstandig te kunnen werken; - ervaring met de hierboven vermelde werkzaamheden bij voorkeur opgedaan binnen een gemeentelijke organisatie. Nadere informatie wordt desgewenst verstrekt door mevrouw R.T. Oldenburger, hoofd afdeling Interne Zaken, telefoon 01718-50515 of mevrouw G.B.W. van den Berg, 1e archief medewerkster, telefoon 01718-50516. Het salaris bedraagt maximaal f. 3.071,-- bruto per maand (functie- schaal 5), afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het gemeentelijk beleid is erop gericht uitvoering te geven aan de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers. Belanghebbenden, zoals bedoeld in deze wet en die voldoen aan de gestelde eisen, worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Katwijk, Postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van vacaturenummer 0/602 op brief en enveloppe. monumentale stad met toekomst De universiteitsstad Leiden is één van de grotere gemeen ten in ons land en telt ca. 110.000 inwoners. Binnen de Randstad vervult Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een getond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard. cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. Voor de openbare basisschool DE NOORDERKRING wordt met ingang van 1 augustus 1990 gevraagd een 38 uur, waarvan 8 uur langdurige ziekte vervanging De Noorderkring is een stimuleringsschool in Leiden-Noord en heeft 9 formatieplaat sen. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega, die samen met ons wil werken aan een interkulturele school, waar ieder kind zich thuis kan voelen. Juist voor onze leerlingen vinden wij het belangrijk dat zij alle kansen krijgen zich zo goed mogelijk te ontwikkelen, binnen een veilig schoolklimaat en langs een duidelijke leerlijn. Van de aan te stellen leerkracht wordt verwacht dat zij/hij - voldoet aan de wettelijk verplichte be voegdheid; - voorstander is van openbaar onderwijs; - affiniteit heeft met het werken met allochtone kinderen. Nadere informatie kan ingewonnen wor den bij mevrouw E.G.C. Dieben, directeur (071-219532, behalve dinsdag). In het kader van eerlijke verdeling van werkgelegenheid en uit onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kandi daten vanuit deze groepen wordt derhalve verzocht te solliciteren. In verband met de snel naderende vakan tie, wordt belangstellenden verzocht bin nen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie onder vermel ding van het vacaturenummer OND1068 te zenden aan het College van B W, post bus 9100, 2300 PC Leiden. EDUCATIEF HOLDING is een sterk groeiend en dynamisch bedrijf, dat o.m. een uitgeverij voor schoolboeken en een door de minister erkende instelling voor schriftelijk onderwijs omvat In 1990-1991 wordt gestart met nieuwe aktiviteiten op het gebied van voorlichting en direct-marketing. Wij zoeken op korte termijn een (full- of part-time) Hij/zij gaat de direktie ondersteunen bij haar werk zaamheden. Dit kan variëren van vrij algemene werkzaamheden (korrespondentie, bedrijfsbezoeken) tot meer specifieke op het gebied van marketing en het uitgeverijbedrijf. Wij zoeken jonge, initiatiefrijke mensen, die accuraat en stressbestendig zijn. Goede kontaktuele eigenschappen en commerciële feeling zijn onontbeerlijk. Opleiding op middelbaar niveau. Kennis van WP 5.0 is een pré. Schriftelijke sollicitaties voorzien van een bondig C.V. aan: EDUCATIEF HOLDING B.V. Lav. dr. W.J. van Gils, Schuttersveld 4, 2316 ZA LEIDEN. tducal Hoor ling Monuta is een landelijk werkende organisatie op het gebied van onder andere uitvaartverzorging en uitvaartverzekeringen. Met 48 vestigingen in het land en het hoofdkantoor in Apeldoorn behoren wij tot de grotere organisaties op dit gebied. De laatste jaren kenmerkt onze organisatie zich door een voortdurende, gezonde groei. Hier door hebben wij veelvuldig plaatsingsmogelijk heden voor uitvaartverzorgers en adviseurs uitvaart verzekeringen. Voor onze nieuwe vestiging in Lei den zoeken wij momenteel met spoed een Functie eisen: - zeer flexibele opstelling - bereidheid op onregelmatige tijden te werken - dienstverlenende instelling - goede contactuele eigenschappen - goede beheersing van de Nederlandse taal - pioniersgeest - rijbewijs B Wij bieden u: - een goed salaris - opname in het pensioenfonds - onkostenvergoeding - studie-mogelijkheden Denkt u de man of vrouw te zijn voor deze functie, richt dan uw handgeschreven sollicitatiebrief aan: Monuta, afdeling personeelszaken, t.a.v. de heer W. Spaans, Postbus 20, 7300 AA Apeldoorn. In deze gecombineerde functie adviseert u enerzijds de familie over de verzekeringsmogelijkhe den van Monuta en anderzijds regelt en verzorgt u de uitvaart wanneer er zich een sterfgeval voordoet. Daarnaast verwachten wij van u dat u actief mee werkt aan de uitbouw van de organisatie en naams bekendheid van Monuta in Leiden. U heeft ten minste enige jaren voortgezet onderwijs gevolgd, bent minimaal 18 jaar en in het bezit van rijbewijs B. U bent klantgericht en woont in Leiden of directe omgeving. Wanneer u tevens een aardige bijverdienste zoekt, bent u wellicht de man of vrouw die EMS, de koerier- en expresse organisatie van PTT Past, zoekt als koerier. Uw functie U werkt vanuit het hoofdpostkantoor Leiden, dat gevestigd is aan de Schipholweg 130. Uw werkzaamheden bestaan, naast het bezorgen van expresse poststukken, uit het opha len en afleveren van spoedbestellingen bij onze klanten. U werkt gemiddeld 2 a 3 middagen/avonden per week of alleen op zaterdag. Heeft u belangstelling? Vul dan onderstaande bon in en stuur hem in een ongefran- keerde envelop naar PTT Past BV, t.a.v. de directeur van het hoofdpostkantoor Leiden, Antwoordnummer 98104, 100 VA Leiden. BON Naam: Adres: Pastcode: Woonplaats: Telefoon: ,Geb. datum: Dagen waarop u beschikbaar bent: PTT. Waar mensen 't maken. Bevolkingsonderzoek borstkanker In september 1990 zal het bevolkingsonderzoek op borstkanker van start gaan in de regio van het Integraal Kankercentrum West (IKW). Dit bevolkingsonderzoek wordt georganiseerd door het samenwerkingsverband van IKW en Basisgezond heidsdiensten in de regio van het IKW (Den Haag. Delft, Gouda en Leiden). Het IKW vraagt ten behoeve van dit bevolkingsonderzoek een medisch secretaresse (v/m) voor 20 uur per week op de zgn. Centrale Eenheid, gesitueerd in het gebouw van het IKW te Leiden. Op de Centrale Eenheid worden de foto's van het bevolkingsonderzoek door radiodiagnosten beoordeeld en verslagen. Taken: - registratie van onderzoeken en uitslagen met behulp van een PC - administratieve voorbereiding t.b.v. beoordeling van de.foto's - typen van medische verslagen - archiefwerkzaamheden - verwerken en versturen van de uitslagen - verrichten van algemeen administratieve werkzaamheden Vereisten: - secretaresse-opleiding en/of ervaring als secretaresse - kennis van de medische terminologie - ervaring met tekstverwerkende apparatuur Zelfstandig kunnen werken, accuratesse en een flexibele instelling zijn belangrijk omdat het om een functie in een startend project gaat. Werktijden: Invulling van de werktijden zal in overleg plaatsvinden. Gedacht wordt aan spreiding van de uren over de hele week, afwisselend 's morgens en 's middags. Tijdens de schoolvakanties vinden er geen onderzoeken plaats, er zijn dan minder secretariaatswerkzaamheden, de vakantiedagen dienen dan te worden opgenomen. Aanstelling zal geschieden voorlopig voor één jaar, met de mogelijkheid tot verlenging. Salaris: Inschaling volgens NZR-normen. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met het Projectbureau bevolkingsonderzoeken van het IKW, telefoon 071 - 25 97 59. Schriftelijke sollicitaties graag binnen 14 dagen te richten aan het Projectbureau bevolkingsonderzoeken, Integraal Kankercentrum West, Schipholweg 5A, 2316 XB Leiden.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 22