Kanshebber, geen topfavoriet SpoORPtTV Kritiek FIFA op arbitrage WK Twintig fans gearresteerd na vechtpartij WK 90 Italia met Koeman WK 90 Van Veenendaal wil iets laten zien op INK Martin Schalkers denkt goede kans te hebben op deelname aan de Tour DONDERDAG 21 JUNI 1990 PAGINA 19 'Richtlijnen niet gevolgd' Van onze verslaggever Albert Geesing PALERMO (GPD) - De kwaliteit van de arbitrage staat opnieuw zwaar ter discussie. Het gros van de arbiters kan ook bij dit WK geen genade vinden in de ogen van trainers en spelers. De zwaar ste beschuldiging kwam in de voorbije dagen van Valeri Loba- novski. De trainer-coach van de Sovjet-Unie sprak openlijk van een samenzwering tegen zijn land en beriep zich daarbij op kapita le blunders in de wedstrijden tegen Argentinië en Roemenië. "Het is voor de tweede keer", be klaagde de scheidende bondscoach zich, "dat wij door arbitrale fouten uit het toernooi worden gegooid". Net als vier jaar geleden in Mexico speelde Erik Fredriksson daarbij een hoofdrol. In Leon tegen België zag de Zweed over het hoofd dat Ceulemans meters buitenspel stond, in Napels, tegen Argentinië, ontging hem de handsbal van Mara- dona. Het kostte de Russen een strafschop en daarmee de gelijkma ker. Net zo bont maakte het dinsdag avond de Fransman Quiniou bij Ita- lië-Tsjechoslowakije. Van buiten spel was geen sprake bij de gelijk maker van de Feyenoorder Griga, maar op advies van grensrechter Van Langenhove annulleerde Qui niou de glaszuivere gelijkmaker. Toch hadden de Tsjechen in zekere zin weinig reden tot klagen, omdat de overtreding op Schillaci met een penalty bestraft had moeten wor den. Strafschop Sovjet-duo mag niet blijven bij Vitesse ARNHEM (GPD) De arbeidsver gunning van de Russische voetbal*. Iers Sergei Krutov en Valery Masali- tin bij Vitesse wordt niet verlengd. De eredivisieclub had daartoe een aanvraag ingediend, maar het mi nisterie van Sociale Zaken heeft be sloten geen nieuwe vergunning af te geven. Het ministerie nam hierbij het advies van de Stichting Ar beidszaken Betaald Voetbal (SA- BV) over. Vitesse gaat tegen het be sluit in beroep. Beide spelers ver blijven momenteel in hun geboorte land. Krutov (21) en Masalitin (23) kwa men in januari naar Nederland in de veronderstelling snel aan de slag te kunnen bij Vitesse. De aanvraag i voor een vergunning bij Sociale Za ken nam echter veel tijd in beslag. Op 1 maart viel de beslissing. Masa litin kreeg op grond van-zijn staat van dienst (hij had enkele wedstrij den op eredivisieniveau gespeeld in Rusland, red.) het voordeel van de twijfel. Krutov daarentegen niet. En dat terwijl de Stichting Arbeidsza ken Betaald Voetbal voor beiden een positief advies had afgegeven. Vitesse legde zich hier niet bij neer. Op 12 april stelde de Raad van State de Arnhemse vereniging in het gelijk. Staatsraad mr. C. van Ze- ben besliste dat de middenvelder tot 30 juni speelgerechtigd was voor de eredivisieclub. Het duo kwam echter bijna niet in actie in de hoofdmacht. Masalitin speelde slechts een volle wedstrijd (FC Twente, 3 maart) en mocht ver volgens nog enkele keren invallen. Krutov kwam in het geheel niet aan spelen toe in het eerste elftal. Bij de beoordeling van een ver lenging van de tewerkstellingsver gunning heeft Arbeidszaken zich ongetwijfeld door deze gebeurtenis sen laten leiden. De stichting is waarschijnlijk van mening dat het duo geen verrijking is voor het Ne derlandse voetbal. Van Orsouw en Rozendal gewond CHUR (AFP) - De Nederlandse wielrenners Harry Rozendal en Marc van Orsouw zijn gisteren tij dens de negende etappe van de Ronde van Zwitserland zo zwaar ten val gekomen, dat zij naar een ziekenhuis dienden te worden ge bracht. Beiden vlak na de start on deruit. Rozendal was er het slechtst aan toe. Hij brak onder meer zijn pols, borstbeen en een rib. strijden die inmiddels gespeeld zijn. Zo kende Soriano Aladren Egypte ten onrechte een strafschop toe, maar verzuimde hij Ronald Koeman, die de overtreding net bui ten het strafschopgebied beging, de rode kaart te geven. Het toeval wil dat de Spanjaard drie dagen eerder als grensrechter bij Roemenië-Rus- land de Uruguees Juan Cardellino 'dwong' de Roemenen een straf schop te geven. Beide arbiters staan inmiddels op de zwarte lijst en ko men nooit meer voor een WK-duel in aanmerking. Dat maakt in Italië echter minder indruk dan de ferme kritiek die de Italiaan Luigi Agnolin en de Rus Alexei Spirin hebben moeten incas seren. Sepp Blatter, de secretaris generaal van de FIFA, verwijt het tweetal dat zij zich niet hebben ge houden aan de richtlijnen die in april zijn gemaakt. "Wij accepteren niet dat er met de regels en afspra ken wordt gemarchandeerd". Er wordt Agnolin verweten dat hij de overtreding van Katanec bij Joego- slavië-Colombia met de mantel der liefde heeft bedekt in plaats van de Joegoslaaf van het veld te sturen. Opmerkelijk genoeg neemt Blat ter het echter op voor Fredriksson en wordt hem de handsbal van Maradona niet zwaar aangerekend. Ondanks het feit dat de Zweed er bijna met z'n neus bovenop stond en het hem dus onmogelijk kan zijn ontgaan dat de Argentijn de bal met de hand wegsloeg. Fredriksson zal daarom vermoedelijk niet hetzelfde lot treffen als de door Blatter 'ge kruisigde' arbiters, die vrijdag te horen krijgen dat zij naar huis kun nen. Na de kwartfinales volgt de tweede schifting; de rest mag tot de finale in Italië blijven. Overtreffen Het aantal gele en rode kaarten zal bij dit WK alle records overtreffen. In de 30 tot woensdagavond ge speelde wedstrijden werden al ze ven spelers van het veld gestuurd en zagen niet minder dan 86 spelers geel tegen 113 over.52 wedstrijden in Mexico. Veruit meeste kaarten Eén van de vele gele kaarten op het WK. Quiniou geeft hem hier aan Berti. Volgens de FIFA laat de arbitrage echter te wensen over. (foto epa> vielen bij Oostenrijk-Verenigde Staten: een rode en negen keer geel. Dat hadden er echter beduidend meer moeten zijn, wanneer de scheidsrechters zich hadden gehou den aan de regels en strenger waren opgetreden tegen tackles op enkels en achillespezen. Nederland krijgt vanavond in het duel met Ierland te maken met Mi chel Vautrot. De Fransman, bezig aan zijn tweede WK, floot ook de openingswedstrijd van Argentinië- Cameroun en moest de toon zetten voor spelers en scheidsrechters. In Milaan stuurde Vautrot twee Afri kanen van het veld, deelde hij drie keer geel uit en floot hij de wed strijd bijna stuk. Het Nederlands elftal is derhalve gewaarschuwd in de laatste voorronde-wedstrijd van dit WK. De FIFA vaart ondertussen wel bij het gele en rode kaarten-festival. Voor elke gele kaart wordt het land een bedrag van 5.000 Zwitserse francs in mindering gebracht op het 'startgeld', voor een rode kaart geld' in de eerste ronde het dubbele. Om gerekend komt dat nu al nee 500.000 francs, of wel 700.000 gul den. Met West-Duitsland voorop men de meeste landen die boetes voor eigen rekening. Niet de KN VB, omdat de voetbalbond var deel is dat zij op die manier het ma ken van overtredingen stilzwijgend zou goedpraten. De arbitrale malaise bij een aantal1 wedstrijden is koren op de molen van Sepp Blatter. De FIFA-bons heeft al bij herhaling laten weten een groot voorstander te zijn van profarbiters. Die zullen er ook wel komen, maar of daarmee vergissin gen en blunders tot het verleden be horen, is een illusie. Het leiden van een voetbalwedstrijd blijft mensen werk. Of ze van hun hobby nu wel of niet hun beroep gaan maken. OLBIA (AP) - Negentien Engelse en een Italiaanse voetbalfan zijn op Sardinië gearresteerd na een vecht partij tussen rivaliserende suppor- tersgroepen, waarbij de politie met traangas en schoten in de lucht in greep, zo heeft de Italiaanse politie gisteren bekend gemaakt. Een politiewoorvoerder zei dat de rellen ontstonden nadat Italiaanse supporters de straat op waren ge gaan om de overwinning van het Italiaanse elftal op de Tjechoslowa- ken van dinsdagavond te vieren. Een Engelse groep fans, voor het merendeel dronken, rende de kroeg uit en ging in de slag met de Italia- Bij de schermutselingen die twee uur duurden waren 200 Italianen en 30 Engelsen betrokken. Geparkeer de auto's werden beschadigd en tientallen winkelruiten gingen aan diggelen. De fans weerstonden ver schillende charges van de politie die poogde de vechtende partijen uiteen te drijven. Daarbij werd door de politie traangas gebruikt en wer den schoten in de lucht afgevuurd. Een politieman werd door een steen gewond en verschillende fans en voorbijgangers moesten zich in een ziekenhuis laten behandelen. De twintig fans werden opgepakt wegens geweldpleging en verzet bij hun arrestatie. Een rechter in Olbia zal snel over het lot van de Engelse supporters beslissen. Supporters laten bloed vloeien voor goed doel CAGLIARI (Reuter) - Zelfs de stoe re Engelse voetbalfans trilden toen ze de naald van de dokter zagen in het bloedtransfusie-centrum van Cagliari. Tien supporters lieten gis teren in de positieve zin bloed vloei en. De doktoren tapten in het Bot- zu-ziekenhuis buiten de hoofdstad een halve liter af, bestemd voor in woners die een op het eiland veel voorkomende bloedziekte hebben. Lijders aan Thalassemia worden meestal niet ouder dan dertig jaar en hebben meerdere transfusies per maand nodig. De ziekte komt voor al voor in het oostelijk gedeelte van het Middellandse Zee gebied. "Sar dinië heeft het meest van de hele wereld met de ziekte te maken", al dus Romano Tidu, lid van de plaat selijke Thalassemia Vereniging. Getooid met hoedjes en shirt met bloeddorstige bulldog, keken de fans enigszins benauwd toen de dokter zijn werk deed. "Het is voor het eerst dat ik dit doe", aldus een van hen, die door de supporters- bond was gevraagd deel te nemen. Het gevoel dat er tegen Ierland iets gaat gebeuren wordt steeds sterker in de groep. Je merkt het aan alles. De laatste training gis teren bijvoorbeeld. Er is, sinds we in Zeist bij elkaar kwamen, nog niet zo scherp gespeeld in het on derlinge partijtje. De ploeg is getergd. We hebben lang genoeg met ons laten sollen en je merkt dat iedereen gebrand is op Ier land. Dat is een goed gevoel. Ik merk het bij mezelf ook heel na drukkelijk. Na de training. Jan Wouters stond op doel, heb ik een paar ballen ouderwets in de kmi- sing gepegeld. Ik raak ze weer lek ker; het vertrouwen komt terug. Het wordt hoog tijd. Er is meer beleving ook buiten de training. Als we 's avonds naar andere wedstrijden op de televisie zitten te kijken, observeer je een tegenstander anders dan in het begin. Je weet, vooropgesteld na tuurlijk dat we er na Ierland nog bij zijn, dat je een mogelijke te genstander aan het werk ziet. Er wordt druk gerekend. Dat gebeurt onwillekeurig. Natuurlijk zal eerst de wedstrijd van vanavond achter de rug moeten zijn om te weten waar je aan toe bent. We be seffen allemaal dat we nog Jiiets hebben laten zien. Onze suppor ters hebben niet het gevoel dat die Ieren geen probleem mogen ople veren. Je blijft toch rekenen. Eer ste worden in de poule, geeft de beste vooruitzichten. Nou, dat is een prima uitgangspunt om aan de laatste voorrondeklus te begin nen. Je kunt ook tweede of derde worden. In dat laatste geval kom je tegenover een tegenstander van formaat. Dan moet je met de bil len bloot. De nadeligste stand in onze poule zullen we maar buiten be- schoxiwing laten. Ik moet er niet aan denken dat het toernooi in zo'n debacle eindigt. Ierland is een moeilijke, maar zeker geen on mogelijke tegenstander. We ken nen het spel van hen door en door. Gisteren hebben we nog eens de vi deobanden bekeken; hun spelpeil is de laatste jaren niet veranderd. Het is een vechtmachine die zeer gesloten speelt. Het meeste gevaar schuilt in de standaardsituaties. Hoekschoppen, vrije trappen en de verre inworpen. Als wij dezelf de inzet als de Ieren op kunnen brengen - en daar geloof ik in - dan moet het surplus aan kwali teit doorslaggevend zijn in ons voordeel. Voetbal blijft echter voetbal en niets is voorspelbaar. Ik begin echter met een duidelijk beter gevoel aan de opdracht. Dat geldt voor meer spelers. Misschien dat sommigen profijt hebben van de aanwezigheid van Ted Troost. Bij mij is de behoefte om me te laten behandelen niet aanwezig. Ik spreek wel met hem als ik hem tegenkom. Als anderen zich door zijn werk beter voelen, moeten ze dat beslist doen. Voor mezelf heb ik het idee dat een aan tal spelers er beter van wordt. We zijn ook weer in een ander ritme gaan leven. Het tropenroos ter is in de ijskast gezet en de trai ning sintensiteit is verlaagd. We hebben veel rust gehad en ik denk dat de groep daar aan toe was. Die twee wedstrijden en het reizen er tussendoor waren slopend. Het staat vast als je minder speelt, dat je eerder moe wordt. Vooral in je bovenkamer. Als alles op rolletjes loopt stap makkelijk over je fysie ke vermoeidheid heen. Wat dat be treft hoop ik dus dat de vermoeid heid vrijdagochtend ook zal mee vallen. Dan is het tegen Ierland goed gegaan". SASSENHEIM Frank van Veenendaal is uit op revan che. In de eerste plaats op zichzelf, maar daarnaast ook op degenen die het niet zo in hem zien zitten. Tijdens het Ne derlands kampioenschap voor amateurwielrenners wil de 22-jarige Sassenheimer zaterdag laten zien waartoe hij in staat is. In de Limburgse heuvels in en om Meerssen kan hij in één klap een matig voorseizoen naar de vergetelheid trappen en tevens anderen, bondscoach Piet Kuys voorop, overtuigen van zijn niet geringe capaciteiten. Hoe anders had Van Veenendaal er voor kunnen staan als hij aan het begin van dit seizoen een profcon tract had kunnen tekenen. Maar de gelouterde amateur viste, in tegen stelling tot zijn één jaar jongere streekgenoot Martien Kokkelkoren die bij de ploeg van Jan Raas te recht kon, achter het net. "Ik kom nu eenmaal niet uit een wielernest", zegt Van Veenendaal ter veront schuldiging. "Zonder contacten is het veel moeilijker om bij een prof- ploeg onderdak te vinden. Ik kan niets anders doen dan presteren. Vandaar ook dat het NK belangrijk voor mij is. Ik droom wel eens van die rood-wit-blauwe trui. Met een Nederlandse titel op zak heb je veel meer kans op een profcontract". Daarmee wil Van Veenendaal zich overigens niet meteen tot topf avoriet voor de rondgang door Zuid-Limburg bombarderen. Wilco LEIDEN Voor Martin Schalkers heeft het Nederlands kampioen schap dit jaar een speciale betekenis. De Katwijkse wielerprof uit de ploeg van Cees Priem kan zich zondag in Meerssen namelijk verzeke ren van een startbewijs voor de Tour de France. Na een zwak voorseizoen is Schalkers precies op tijd in vorm geko men. Hij reed een verdienstelijke ronde van Italië. In de onlangs afgelo pen ronde van Luxemburg eindigde hij, ondanks het verrichten van hand- en spandiensten voor de kopmannen Anderson en Schurer, vlak achter Laurent Fignon in de top dertig. "Ik schat mijn kans op een Tour-ticket op meer dan vijftig procent", aldus Schalkers. "Maar ik blijf voorzichtig, want dat ik vorig jaar niet meemocht naar de Tour was een geweldige teleurstelling voor me. Deelnemen lijkt) me geweldig, de Tour is toch weer heel wat anders dan de Giro". In de ronde van Italië kreeg Schalkers met zijn ploeggenoten van de bedrijfsleiding te horen, dat van hen meer werd verwacht dan zij lot dan toe hadden laten zien. Schalkers: "Die kritiek heeft een goede uit werking gehad. Vooral Anderson ging plotseling geweldig rijden. Dan vind ik het ook helemaal geen bezwaar om me voor hem uit te sloven". Zuyderwijck, Remco Meijs en Dan ny Nelissen dicht hij kansen toe, net als alle Limburgse renners. "Die rij den altijd hard in Limburg", aldus Van Veenendaal. Zelf klimt de ren ner van Het Luchtschip uit Kerk- driel inmiddels ook met de besten mee. "Zeker in de heuvels, dat zijn in wezen spurts omhoog. Maar ook in Oostenrijk kwam ik onlangs als achtste boven op een col van 2200 meter. Meestal verzuur ik al in het begin van zo'n beklimming, maar toen begonnen de problemen pas boven de boomgrens". Over zijn buitenlandse wedstrij den kan Van Veenendaal honder duit vertellen. Met de nationale amateurselectie van bondscoach Piet Kuys reed hij dit jaar een groot deel van de 62 wedstrijden buiten de landsgrenzen. "Toch komt het er dit seizoen, na een goede start, nog niet helemaal uit. Ik sta ook pas op twee overwinningen, één in de Om loop Houtse linies, die ik met vier minuten voorsprong won, en een etappe in Italië. Maar in de Milkrace viel ik terug na een veelbelovend begin. Ik hoopte daar een rit te win nen, maar verder dan wat ereplaat sen kwam ik niet". Uitpraten Als oorzaak van zijn tegenvallende prestaties tot nu toe noemt de uit de kluiten gewassen Sassenheimer de sfeer in de amateurselectie. "Die laat op het ogenblik te wensen over. Ik moet nog het één en ander met de bondscoach uitpraten. Want op de- *ze manier lijden mijn prestaties er duidelijk onder. Merkwaardig ge noeg gaat het wel steeds goed in de wedstrijden die assistent ploeglei der Nico van Hest voor zijn reke ning neemt. Dan gaat het er veel ge zelliger aan toe. Bij mijzelf kwam het zelfvertrouwen pas weer terug, toen ik onlangs weer bij mijn eigen vereniging reed". Van Veenendaal maakt in zekere zin het seizoen van de waarheid mee. Als hij er opnieuw niet in slaagt om zich bij de profs in de kij ker te Fietsen, kiest hij wellicht voor zijn studie bewegingswetenschap- Frank van Veenendaal: "lk moet nog pen in Amsterdam. "Daar doe ik nu veel te weinig aan. Als ik maanden achter elkaar in het buitenland rijd, zien ze mij natuurlijk niet op de uni versiteit. Ik moet de mogelijkheden tot studieduurverlenging maar eens bestuderen. Via de maatschappelij ke begeleiding van de NSF schijnt er wel wat te regelen te zijn". het één en ander met de bondscoach uitpraten". (foto Loek Zuyderduin) Het organisatorische gedeelte van zijn 'vak' moet de Sassenhei mer zelf verzorgen. "Tot nu toe heb ik alles altijd zelf gedaan of niet ge daan, als mijn hoofd er niet naar stond. Ook daarom wil ik graag naar de beroepsrenners overstappen. Daar kan ik me volledig op het wiel rennen storten. Bovendien ben ik dan van een inkomen verzekerd". Mocht het NK onverhoopt niet de beoogde successen opleveren, dan moet Van Veenendaal het helemaal hebben van het naseizoen. "Voor de individuele wereldkampioenschap pen kom ik waarschijnlijk niet in aanmerking, want het parcours in Japan schijnt nog steiler te zijn dan dat van vorig jaar in Chambéry. Dat is niets voor de meeste Nederlandse amateurs. Misschien kan ik mij wel plaatsen voor de 100 kilometer ploe gentijdrit". "Maar er zijn in het naseizoen nog genoeg andere wedstrijden waarin ik me kan laten zien. Ook vorig jaar boekte ik toen pas mijn grootste successen. Op NK's heb ik daaren tegen nog nooit iets gepresteerd. Steeds verkeerde ik in topvorm, maar nooit ging het goed". TIM BROUWER DE KONING Tourploeg Argentin UNTERAEGERI (AFP) - Oud-we reldkampioen Moreno Argentin, gisteren etappe-winnaar in de Ron- Zwitserland, wordt in de ko mende Ronde van Frankrijk louter omringd door Italianen. Zijn ploeg leider Giancarlo Feretti heeft beslo ten de Deense prijsrijder Rolf Sö- rensen, tiende op de wereldrang lijst, thuis te laten. „Sórensen is niet goed genoeg in vorm. In de Ronde van Italië reed hij ook al niet goed." De Tour-ploeg van Ariostea ziet er derhalve als volgt uit: Moreno Ar gentin, Adriano Baffi, Valerio Piva, Roberto Conti, Bruno Cenghialta, Marcello Siboni, Alberto Elli, Ro- dolfo Massi en Davide Cassani. WK VOETBAL DONDERDAG 16.48-17.45 BRT 2: België-Spanje. 16.30-17.00 EURO: WK-nieuws. 16.30-17.00 Did 2: WK-nieuws. 16.40-16.42 Ned 3: Mondiale. 16.50-17.45 Ned 3: België-Spanje. 17.00-18.58 Did 2: België-Spanje. 17.00-19.00 EURO: België-Spanje. 17.45-17.55 Ned 3: Mondiale. 17.55-18.55 Ned 3: België-Spanje. 18.45-19.30 BRT 2: Samenvatting van de tweede helft van Zuid-Korea-Uruguay en een terugblik op België-Spanje. 19.00-21.00 EURO: Zuid-Korea-Uruguay. 19.20-19.59 Ned 3: Mondiale met o.a. een samenvatting van Zuid-Korea-Uruguay. 20.30-20.48 BRT 2: Samenvatting mid dagwedstrijden. 20.30-21.00 BBC 1WK-nieuws. 20.48-22.45 BRT 2: Nederland-lerland met in de rust Studio Belgio en een sa menvatting van Engeland-Egypte. 20.50-21.00 Did 2: WK-nieuws. 20.50-21.45 Ned 3: Nederland-lerland. 21.00-22.45 Did 2: Nederland-lerland of Engeland-Egypte. 21.00-23.00 BBC 1Engeland-Egypte. 21.00-23.00 EURO: Engeland-Egypte. 21.45-21.55 Ned 3: Samenvatting van de eerste helft van Engeland-Egypte. 21.55-22.45 Ned 3: Nederland-lerland. 22.45-23.10 Ned 3: NOS Mondiale met o.a. een samenvatting van de tweede helft van Engeland-Egypte. 22.45-23.10 BRT 2: Samenvatting Enge land-Egypte. 22.45-00.00 Did 2: Samenvatting van Zuid-Korea-Uruguay 23.00-01.00 EURO' Nederland-lerland. 23.10-00.10 Ned 3: Mondiale: met o.a. een nabeschouwing van Nederland-ler land en een een samenvatting van België- Spanje. 01.00-03.00 EURO: België-Spanje en Zuid-Korea-Uruguay. VRUDAG 09.30-15.00 EURO: België-Spanje, Ne derland-lerland en Engeland-Egypte. 11.03-12.55 Did 2: Hoogtepunten van gis- SPORT OVERIG DONDERDAG 15.30-16.30 Sportnet: Speedway: Zweden. 16.30-21.00 Sportnet: Tennis: Wirr 17.00-20.05 BBC 2: Sport met paarde- rennen vanuit Ascot, cricket (Engeland- Nieuw-Zeeland) en tennis (internationale vrouwenkampioenschappen in Eastbour- Australiê-Pakistan in het Zeslandentoer- nooi in Amstelveen. 21.00-22.00 Sportnet: Autosport: Britse Rallycross. 22.00-00.00 Sportnet: Autosport. Indy Cart Valvoline. 23.10-00.05 Ned 3: Mondiale met o.a. een verslag van de hockeywedstrijd Neder- land-Engeland in het Zeslandentoernooi in Amstelveen. 00.00-01.00 Sportnet: Tennis: Wirral In ternational. 00.15-01.00 BBC 2: Cricket: 01.00-02.00 Sportnet: Pro Boksen. 01.00-01.25 BBC 1Paarderennen: vanuit Ascot. VRUDAG 08.00-08.45 Sportnet: Bowlen: British matchplay. 08.45-09.45 Sportnet: Autosport: Europe se Rallycrosskampioenschappen. 09.45-11.00 Sportnet: Professioneel Bow- 11.00-12.00 Sportnet: Autosport: Europe se Rallycrosskampioenschappen. 11.50-14.00 BBC 1: Cricket: Engeland-

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 19