SpowTV Drooglegging: wijn in melkverpakldng WK 90 libregts kijkt mee Lacatus gaat naar Fiorentina Shirtsponsor Vlissingen WOENSDAG 20 JUNI 1990 —nun -j .1. i -i jhh—huui PAGINA 21 Italianen zijn creatief ROME (AP) - In een land dat beroemd is om zijn wijn, moeten voetbalsupporters op de overwinning van hun team klinken met mineraalwater en sinaasappellimonade. Italiaanse restaurant- en caféhouders proberen de drooglegging op wedstrijddagen van het WK-voetbal te omzeilen door wijn op te dienen in melkverpakkin- gen of flessen waarin bronwater heeft gezeten. De drooglegging heeft voor verwar ring gezorgd onder toeristen en voetbalsupporters, maar ook voor woede onder uitbaters van horeca gelegenheden in heel het land. De wijnproducenten zijn geirriteerd. omdat ze als sponsors van de we reldbeker optreden maar tegelijker tijd geconfronteerd worden met een verbod op het drinken van hun pro- dukten. De Italiaanse minister van binnenlandse zaken, Antonio Gava, die een alcoholverbod voorstelde na ongeregeldheden met dronken fans, laat het aan de plaatselijke au toriteiten over hoe die richtlijn moet worden uitgewerkt. De lokale politie heeft daaraan gehoor gege ven en niet alleen bezoekers, maar ook de inwoners van de twaalf ste den die gastheer zijn van het WK, in onzekerheid gebracht. Verboden In Milaan is de verkoop van alcohol door restaurants, bars en super markten op wedstrijddagen verbo den vanaf acht uur 's morgens tot sluitingstijd. In Rome gaan de auto riteiten weer een stapje verder, want daar gaat het verbod 's mor gens een uur eerder in en blijft het van kracht tot middernacht. Boven dien is in Rome op wedstrijddagen geen druppel alcohol te krijgen op vliegvelden, stations, in de havens en langs de snelwegen. Er geldt ech ter ook een drooglegging op dagen dat Engelse en Nederlandse sup porters via Rome naar andere plaat sen in Italië reizen. 09.30-18.00 EURO: Samenvattingen van Oostenrijk-Verenigde Staten, West-Duïis- land-Colombia. Italiè-Tsjechoslowakije en Joegoslavié-Verenigde Arabische Emira- 11.03-12.55 Did 1Hoogtepunten van gis teren. 18.55-19.10 Ned 3: Mondiale. 20.15-21.00 Did 1: WK-nieuws. 20.20-20.50 Ned 3: Mondiale. 20.30-21.00 EURO: WK-nieuws. 20.48-22.45 BRT 2: Brazilië-Schotland of Zweden-Costa Rica met in de rust Stgdio Belgio. 20.50-21.45 Ned 3: Brazilië-Schotland. 21.00-23.00 EURO: Brazilië-Schotland. 21.00-23.00 Did 1: Brazilië-Schotland. 21.45-21.55 Ned 3' Mondiale. 21.55-23.00 Ned 3' Brazilië-Schotland. 22.45-23.10 BRT 2: Samenvattingen. 23.00-01.00 EURO: Zweden-Costa Rica. 23.15-00.15 Did 1: Samenvatting van Zweden-Costa Rica. 00.10-00.55 BBC 1' Samenvatting van Brazilië-Schotland en Zweden-Costa Ri- 1.03-12.55 Did 1Hoogtepunten van gis- 08.00-09.30 09.30-10.30 lis Rally. 10.30-12.40 Sportnet: Amerikaans honk bal. 10.35-11.00 BBC 1Play Tennis: cursus. 12.40-15.30 Sportnet: Tennis Wirral In ternational. 14.50-17.00 15.30-16.30 BBC 1Paarderennen' vanuit Sportnet: Autosport: Britse 16.30-20.45 Sportnet: Tennis: Wirral In- 17.00-17.35 BBC 2' Paarderennen: vanuit Ascot. 18.00-19.00 EURO' Autosport: Duitse kampioenschappen voor toerwagens. 18.55-19.10 Ned 3: Mondiale' met o.a. een samenvatting van de hockeywedstrijd Australie-Spanje in het Zeslandentoer- nooi in Amstelveen. 19.00-20.30 EURO: Atletiek: I.A.A.F. Grand Pnx. 20.27-21.00 Ned 2: Die 2 in Italië' pro gramma van Henk Spaan en Harry Ver- meegen die aanwezig zijn bij het WK voet bal. '20.45-21.45 Sportnet: Europese Rally crosskampioenschappen: vanuit Ierland. 21.45-00.00 Sportnet: Pro Boksen. 00.00-01.00 Sportnet: Tennis: Wirral In ternational. 00.55-01.20 BBC 1Paarderennen: vanuit Ascot. 01.00-02.00 Sportnet: Autosport: Britse Rallycross. ...00-16,00 Sportnet' Europese Rally crosskampioenschappen: vanuit Ierland. 09.30-10.00 EURO Trax. sportmix 10.00-11.00 EURO: Autosport: Duitse kampioenschappen voor toerwagens. 10.00-12.00 Sportnet: Pro Boksen. 10.35-11.00 BBC 1Play Tennis: cursus. 12.00-12.40 Sportnet' Hippodrome: paar derennen vanuit Frankrijk. 12.40-15.30 Sportnet: Tennis: Wirral In ternational. 14.50-17.00 BBC 1Paarderennen vanuit Ascot. 15.00-16.30 EURO: Tennis vanuit Went- worth en Golf (Open Ierse kampioen schappen). 15.15-16.00 BBC 2. Cricket: Engeland- Nieuwzeeland. 15.30-16.30 Sportnet Speedway.' vanuit Zweden. In Cagliari, de stad op Sardinië die verwacht wordt het meeste last te hebben van gewelddadige sup porters, gelden weer andere regels. Daar geldt de drooglegging niet al leen op wedstrijddagen, maar ook op de dag ervoor en de dag erna. Ook de veerboten die Sardinië ver binden met het vasteland van Italië zijn drooggelegd. Florence en Pa lermo hebben niet alleen in de stad, maar in de hele provincie een alco holverbod afgekondigd. Napels, Genua, Vérona en Udine zijn eerste aarzeling toch akkoord ge gaan met een alcoholverbod. In Na pels en Palermo gelden uitzonde ringen voor privebijeenkomsten, terwijl in Turijn en Bologna de re gels versoepeld zijn en het schen ken van alcohol op wedstrijddagen op bepaalde uren wordt toegestaan. Huwelijken In Rome doen verhalen de ronde van huwelijken die met mineraal water zijn beklonken. In dagbladen stond het verhaal van de Ameri kaanse ambassadeur Peter Secchia, die in een bekend restaurant ver geefs een glas prosecco, een mous serende wijn, bestelde. Volksverte genwoordigers hebben meer geluk omdat de bars in beide parlements- huizen gewoon alcohol blijven schenken. Inventieve restaurant houders brengen witte wijn in melkverpakkingen op tafel of in flessen met een mineraalwatereti ket. Sommige restaurants lopen be wust het risico van een boete van twee miljoen lire, ruim 3.000 gul den, omdat ze het een ondenkbare zaak vinden dat hun gasten geen wijn bij hun maaltijd zouden kun nen drinken. De restauranthouders hebben gezamenlijk geklaagd dat de drooglegging hen 80 miljoen gul den aan inkomsten kost, terwijl de zaken toch al 85 procent slechter gaan op avonden dat er voetbal op de televisie is Volgens de restauranthouders treft de maatregel de brave burger en niet de voetbalfan. Oostênrijkse fans kwamen in Rome aan met een lading eigen bier. Zij die geen voor huis hebben meegebracht Een ludiek protest tegen de drooglegging. Wijn drinken achter de teksten: 'Wereldkampioenschap zonder alcohol' en Wijn dei Castelli Romani'. (foto hamsteren gewoon een dag voor de wedstrijd alcoholische dranken. Een protestactie van Romeinse res tauranthouders, waarbij iedereen op 14 juni zijn zaak .zou sluiten, mis lukte gedeeltijk omdat de 1 helft open bleef. Sommige restaurants gaan over tot stil protest door de lui ken half dicht te houden. Binnen is het licht gedimd en dragen de obers zwarte armbanden. Het Italiaanse publiek heeft blijk baar niet zoveel moeite met het al coholverbod. Een onderzoek voor een televisieprogramma wees uit dat 73 procent van de ondervraag den de drooglegging waardeert als een voorzorgsmaatregel die de openbare veiligheid ten goede komt. Slechts 20 procent wees het alcoholverbod af. De Italiaanse re gering verdedigt zich met het argu ment dat de maatregel in overleg met andere landen tot stand is geko men. Met name Engeland, West- Duitsland en Nederland zouden op een alcoholverbod hebben aange drongen. De Italiaanse regering wil niet in haar eentje de verantwoorde lijkheid dragen voor dingen die zou den kunnen gebeuren als er geen verbod van kracht zou zijn. Uitgezet De Italiaanse autoriteiten hebben gistermorgen veertien Engelse voetbalsupporters het land uitgezet die een dag eerder door een rechter in Cagliari tot gevangenisstraffen van vier en een halve maand waren veroordeeld. De groep werd schul dig bevonden aan het vechten met de politie tijdens de rellen op 8 juni. De veertien werden direct na het voorlezen van het vonnis naar Mil aan gevlogen. Daar dienden zij de nacht op het vliegveld door te bren gen alvorens op het eerste vliegtuig richting Londen te worden gezet. Piccolo's 4r"C Een Oostenrijkse voetbalsuppor ter moet zich vandaag voor de rech ter in Cagliari verantwoorden voor het meenemen van een revolver, ka liber 7,65 mm, naar de wedstrijd En geland - Nederland afgelopen zater dag. De Oostenrijker krijgt in de rechtzaal gezelschap van acht Brit ten. Twee wegens het aanrichten van vernielingen op de camping, de rest wegens vechtpartijen. Het aantal Roemenen dat politiek asiel heeft gevraagd in Italië is opge lopen tot 44. Gisteren meldden nog vijf Roemenen zich bij de autoritei ten in Rome met de mededeling dat zij niet terug durven naar hun va derland. Ierland is de enige ploeg in Italië die bij een eindronde van de wereld titelstrijd voetbal nog nooit een wedstrijd heeft verloren. De Ieren, de eerste keer aanwezig, deel den die betiteling met Cameroun, dat voor de tweede keer in een eind ronde actief is. De nederlaag van de Afrikanen tegen de Sovjetunie zorgde voor de uitzonderingspositie de Ieren. Voor Gianni Rivera, de befaamde Italiaanse middenveld-regisseur, is er weinig plezier meer aan het he dendaagse voetbal. "Techniek en intuïtie spelen tegenwoordig een ondergeschikte rol. Het zijn bijna allemaal atleten geworden. Hard lo pen kunnen ze allemaal, maar voet ballen, ho maar." Voor de Tsjechoslowaakse spelers staat er bij het winnen van de we reldtitel niet alleen een geldbedrag te wachten. De selectie van trainer Jozef Venglos krijgt bij het van de finale ook een Skoda, type Favorit. De politie is Turijn heeft vijftien handelaren in 'zwarte kaarten' aan gehouden. De kooplieden boden kaarten aan voor het duel tussen Brazilië en Schotland. De 120 kaart jes dienden bij elkaar 16.000 gulden op te brengen. Hoewel de Verenigde Arabische Emiraten al uitgeschakeld zijn voor een plaats in de tweede ronde, zijn de voetbalbestuurders in het land zeer tevreden over bondscoach Car los Alberto. De Braziliaan, die slechts een contract heeft voor een paar maanden, is een nieuwe ver bintenis aangeboden voor een jaar. Beloning: 360.000 dollar, zo'n 700.000 gulden. Voor de Tsjechoslowaakse spe lers staat er bij het winnen van de wereldtitel niet alleen een geldbe drag te wachten. De selectie van trainer Jozef Venglos krijgt bij het winnen van de finale ook een nieu we Skoda, type Favorit. De politie is Turijn heeft vijftien handelaren in 'zwarte kaarten' aan gehouden. De kooplieden boden kaarten aan voor het duel tussen Brazilië en Schotland. De 120 kaart jes dienden bij elkaar 16.000 gulden op te brengen. "De verleiaing is groot, ik weet het. ik doe zelf ook al dagenlang niets anders. Maar laten we en dan bedoel ik in dit geval vooral Leo Beenhakker en de spelers van het Nederlands elftal laten we aan de vooravond van het duel met de Ieren alsjeblieft niet te veel rekensommetjes maken. Een gelijk spel kan voldoende zijn om de volgende ronde te ha len. Maar terwijl het sowieso al gevaarlijk is om daarop te gok ken. is het dat tegen de vechtma chine uit Ierland en in de gegeven omstandigheden zeker. ral de de tegen Egypte, maar schlemielige uitschakeling op het EK van twee jaar geleden (door dat rare kopballetje van Wim Kieftweet u nog wei?) zal het gros van Jacky Charltons groene strij ders nog altijd niet lekker zitten. Daarbij komt dat ze, als 't effe kan, Engeland geen voorrang wil len verlenen. Redenen genoeg dus om erin te kletsen, morgenavond. Nu de vorm er nog altijd niet is bij de belangrijke spelers van Oranje, zal de instelling opnieuw een grote rol spelen. Het wordt een zenuwslopende slijtageslag waarin iedereen aan de bak zal moeten. Negentig minuten lang. We zidlen meteen het initiatief moeten nemen, zoals in de eerste helft tegen Engeland, maar dan met nog meer druk op de ketel. We zullen ze niet in hun geliefde kick- and-rush spelletje moeten laten komen en zeker niet in ons straf schopgebied. Ver van de goal af verdedigen dus. vroeg storen, het ritme breken. Op hun zenuwen werken zoals de Egyptenaren de den, maar wel proberen het voet bal niet te vergeten. Want het is al eerder gezegd: Britse ploegen zijn voetballend te pakken. Het is maar net watje er tegenover zet. Veel beweging, snel le combinaties, goed bezette flan ken dat is de manier. Maar om dat je je geen nederlaag kunt per mitteren, zou ik er in de persoon van Rutjes toch ook wat kracht te genover stellen. Ik zie Rijkaard in CAGLIARI Het is dat zijn grootouders ooit in Ierland hebben gewoond, anders had hij niet op dit WK-toernooi rondgelopen. John William Aldridge heeft inmiddels 32 maal het Ierse shirt gedragen, maar hij geeft zelf toe dat hij in werkelijkheid net zo veel bij Engeland hoort "als een krant bij fish and chips". Nu verschilt de donkerblonde spits wat dat betreft weinig van zijn collega's in het nationa le team. Het aantal echte Ieren dat de laatste tien jaar de groene kleuren van het vaderland heeft gedragen, is op de vingers van een hand te tellen. Het neemt niet weg dat de ambitie om in Jack Charltons keurkorps op .te draven bij elke Engelsman met twee of drie druppels Iers bloed on gekend groot is. "Wat het precies is kan niemand uitleggen. Maar het komt er op neer dat we alles en ie dereen denken te kunnen verslaan als we dat groene shirt aantrekken. We lopen twee keer zo hard als nor maal, vreten het gras op en vormen onder alle omstandigheden een hecht team. Hoe belangrijk het laatste is, weten de Nederlanders nu ook eindelijk. Gullit, Rijkaard, Koeman en Van Basten. Prachtige namen, stuk voor stuk grote klasse voetballers. Maar als de Nederland se spelers dezelfde instelling had den gehad als wij, zaten ze nu al in de volgende ronde", laat John Al dridge merken op de hoogte te zijn van de problemen in het Oranje kamp. Desondanks begrijpt de 31-jarige Brit dat vechtlust en een overdre ven liefde voor het vaderland niet voldoende zijn om succesvol te zijn op een wereldkampioenschap. Zon der de hand van Jack Charlton had Ierland waarschijnlijk niet eens op het internationale podium in Italië gestaan. Aldridge zegt niet voor niets een geweldig respect voor de 'boss' te hebben. Charlton moet de huidige vedette van Real Sociedad eveneens hoog hebben staan. Anders kan zijn be slissing Aldridge twintig wedstrij den in de basis te handhaven, zon der dat deze één keer scoorde, niet worden verklaard. Als de relatie tussen de bondscoach en de voor malige spits van Liverpool ter spra ke komt, beginnen Ierse spelers aan de bar van het tot voor kort keuri ge hotel te lachen. Er worden grappen gemaakt die niet voor pu blicatie geschikt zijn en de 'Liver pudlian' zit tijdelijk voor joker. beleefd hebben in e> bootje. Verdere details worden niet verstrekt. Voor de krant houdt 'Al- do' wijselijk de boot af en durft al leen te bekennen dat "Jack en ik in derdaad allebei gek zijn van vissen op zalm in de rivieren van Noord- Engeland. Ik kan er nu ook om la chen, maar destijds was het nacht merrie voor me. Ik werd elke inter land opgesteld maar scoorde nooit. Dat ging zo door totdat we vlak voor het EK een vriendschappelijke wedstrijd speelden tegen Tunesië. Ik maakte een hele simpele goal, zelfs de kerstman had hem ge maakt. Maar godallemachtig, wat was ik blij". Veel heeft het hem niet geholpen. Nu, zo'n twee jaar later, zijn de cij fers nog altijd niet indrukwekkend. Drie treffers in 32 interlands. Niet bepaald iets om vanuit Palermo over naar huis te schrijven. Toch staan de kwaliteiten van Aldridge buiten kijf. Bij Liverpool maakte hij drie jaar geleden furore nadat Ian Rush voor een Italiaans avontuur bij Juventus had gekozen. In twee seizoenen vond hij 49 keer het net. De aanhang van de 'Reds' droeg hem op handen. Op het moment dat hij verwachtte dat manager Kenny Dalglish zijn con tract zou openbreken, kwam even wel de schokkende mededeling dat Liverpool de in Turijn dood-onge- lukkige Ian Rush had teruggehaald. Aldridge had nog wel de mogelijk heid zijn contract uit te dienen maar koos eieren voor zijn geld. Voor vier miljoen gulden werd hij verkocht aan het Spaanse Real Sociedad. "Ik heb het verschrikkelijk ge vonden. Ik had 28 jaar moeten wachten voordat ik voor de club van mijn dromen speelde. Als jon getje stond ik vroeger met een pet en een sjaal op Anfield achter het doel. Naar mijn mening had ik het Nachtmerrie ROME (ANP/AFP) - De Roemeense aanvaller Marius Lacatus heeft een contract voor drie jaar getekend bij Fiorentina. Dit meldt het Franse persbureau AFP. Lacatus, die in de eerste wedstrijd tijdens het WK tegen de Sovjetu nie twee keer scoorde, kwam uit voor Steaua. De Roemeen is in Floren ce tot overeenstemming gekomen met Nardino Previdi, technisch-di- recteur van de Florentijnen. Lacatus is, nadat hij zijn handtekening zet te, naar de WK-basis van Roemenië in de buurt van Napels terugge keerd. als vervanger van Ian Rush niet be ter kunnen doen. Ik was een ster ge worden, maar kreeg niet de kans om te stralen". Overladen Bij Real Sociedad raakte hij snel over zijn verdriet heen. Achter Hugo Sanchez en Toni Polster ein digde hij dit seizoen derde op de Spaanse topscorerslijst. Voor de fa natieke Basken in San Sebastian re den genoeg hem te overladen met geschenken. Het aantal uitnodigin gen om met vrouw en twee kinde ren in peperdure visrestaurants te dineren kan hij wekelijks niet meer bijhouden. "De enige vis die ik tot voor kort had gegeten was gebak ken kabeljauw, ingepakt in de 'Li verpool Evening News'. Tegen woordig ken ik alle soorten vis in de Middellandse Zee en weet ik ook nog welke wijn er bij moet worden gedronken", grapt Aldridge, die ge niet van zijn status als topschutter in de Spaanse eerste divisie. "Voor Ierland zal ik nooit veel scoren. Om de simpele reden dat van de spitsen in het Ierse elftal heel andere dingen worden verwacht. Ik moet me alleen maar het lazerus rennen voor de anderen, gaten trek ken en verdedigers meesleuren zo dat de middenvelders kunnen sco ren. Onze kracht schuilt bovendien in de verdediging. Zonder te over drijven denk ik dat onze achterhoe de misschien wel de beste van alle landen op het WK is. Geweldige sterke jongens die voor de duivel niet bang zijn. We hebben niet voor niets slechts drie goals in 14 wed strijden tegen gekregen. Als we toe vallig een keertje scoren is dat mee genomen, staat het volk weer op zijn kop en komen we een ronde verder. Het klinkt simpel, maar het werkt wel". MARCEL VAN DER KRAAN dit geval trouwens toch liever op het middenveld, omdat ik vrees dat je anders overspeeld wordt. Daarom heb ik het ook niet zoop Roy en zou ik voor Witschge graag iemand zien. die van wanten weet en niet alleen maar leuk voetbalt. Die linkerkant blijft een probleem natuurlijk. Zonder Erwin Koem an ben je daar kwetsbaar, en met twee van die jonkies helemaal, vrees ik. Want bedenk dot wél: het mag morgen nergens fout gaan. Gelukkig heb ik de indruk, dat iedereen er nu terdege van doordrongen is (een beetje laat, maar misschien nog niet te laat) dat het nu of nooit is en dat terug kijken geen zin meer heeft. En voetbal is dan gelukkig - ook wel weer zo. dat het van het ene op het andere moment kan omslaan. Eén goeie lel van Ronald Koeman, één doelpuntje van Van Basten en het ijs kan gebroken zijn. Want draaien de vedetten weer, dan krijgt de rest er vanzelf ook weer vertrouwen in en het heilige vuur doet dan de rest. Of desnoods Ted Troost. Neer- lands hoop in bange dagen schijnt nu ook in het 'crisiscentrum' te zijn gearriveerd en in een aan grenzende bungalow spreekuur te houden voor noodgevallen. Baat het niet. dan schaadt het niet, vindt dokter Kessel, uit wiens mond ik overigens wel eens iets heel anders heb gehoord. Heelmeesters, zieleknijpers? Als je het mij vraagt, is dit Neder lands elftal het meest gebaat bij een goeie overwinning. De psy chologische druk waarmee deze ploeg te maken heeft, de gebeurte nissen die zich eromheen hebben afgespeeld, de binnenbrandjes al dat negatieve zal in één klap vergeten zijn bij een positief resul- Nu nog afgeschilderd als een zielepoot, zou er dan best eens een heel ander elftal kunnen staan. Een elftal zoals we dat kennen met een rotsvast geloof in eigen kunnen en gezondebravoure. En wie weet wat we dan nog gaan meemaken met z'n allen". THIJS LIBREGTS VLISSINGEN (GPD) - Met gepas te trots presenteerde Gilbert van Goethem, vice-voorzitter van de kersverse betaald-voetbalvereni ging VC Vlissingen, gistermiddag niet éën, maar twee nieuwe spon sors voor zijn club. Houtland wordt de shirtsponsor, Koninklijke We genbouw Stevin Zeeland neemt ge noegen met een rol achter de scher men. "Een stukje in de puzzel op weg naar het betaalde voetbal is ge legd", concludeerde Van Goethem, die niet wilde ingaan op bedragen. Een simpel rekensommetje leert echter dat beide bedrijven samen minstens 160.000 gulden binnen brengen. De presentatie maakte een einde aan de maandenlange onzekerheid over de vraag of het bestuur van de voetbalvereniging Vlissingen er in zou slagen een hoofdsponsor, die al in februari was aangekondigd, vast te leggen. Op de jaarbegroting van het eerste seizoen in het betaalde voetbal rekende het bestuur op een bedrag van ruim anderhalve ton, dat door de hoofdsponsor moest worden binnengebracht. Achter de haalbaarheid van dat bedrag wer den de nodige vraagtekens gezet. Vice-voorzitter Van Goethem wenste gistermiddag niet in detail in te gaan op de hoogte van het be drag dat door beide geldschieters aan Vlissingen wordt besteed, maar stelde trots dat het bedrag op de be groting ruimschoots gehaald was. Met andere woorden: de twee nieu we sponsors spenderen samen min stens twee ton aan het betaalde voetbal in Zeeland. Het marketings- bureau Inter Football, dat de con tacten heeft gelegd, ontvangt voor zijn bemiddeling twintig procent van dat bedrag, de rest (minstens 160.000) is voor de nieuwe profclub. Het bestuur van Vlissingen wil voor het begin van het nieuwe sei zoen proberen de rest van de nood zakelijke sponsorgelden, tot een be drag van zes ton, zien binnen te krij.- gen. Van dat bedrag staat inmiddels drie tot drieënhalve ton vast, via de nieuwe hoofdsponsors en de ver koop van reclameborden op de eer ste ring. Inter Football stelt zich ga rant voor een bedrag van 115.000. gulden. De ontbrekende tweeënhal ve tot drie ton moeten komen uit de business-club en de verkoop van re clame-borden voor de tweede ring. Hoewel de Verenigde Arabische Emiraten al uitgeschakeld zijn voor een plaats in de tweede ronde, zijn de voetbalbestuurders in het land zeer tevreden over bondscoach Car los Alberto. De Braziliaan, die slechts een contract heeft voor een paar maanden, is een nieuwe ver bintenis aangeboden voor een jaar. Beloning: 360.000 dollar, zo'n 700.000 gulden.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 21