miLieULflBORflTORIUm KRAANMACHINISTEN g LICHTADVISEUR medewerkers VAN MARWIJK KRAANVERHUUR KMLO ANALISTEN M/V •ETALOID Kopiist m/v JACOBS SUCHARD - CÖTE D'OR NEDERLAND B.V. PICOnTROl Ons milieu is een hoofdzaak geworden. Bodem, water en lucht zijn ernstig vervuild. Er moet snel en doeltreffend ingegrepen worden. ALcontrol helpt daarbij. Onze dienstverlening zorgt dat overheid, ingenieursbureaus en particulieren snel uitsluitsel hebben over de gesteldheid van bodem, water en lucht. Werkend volgens erkende gestandaardiseerde voorschriften staat ALcontrol garant voor een gedegen onderzoek, een goed advies en een uitgebreid dienstenpakket. ALcontrol is het grootste onafhankelijke milieulaboratorium. Om aan de sterk stijgende vraag naar onze dienstverlening te kunnen voldoen, zijn wij voor onze nieuwe vestiging in Leiden/Leidschendam op korte termijn op zoek naar: De werkzaamheden: het voorbereiden van grond-, water- en afvalstoffenmonsters-t.b.v. de analyse op zware metalen, oliën, pesticiden, pcb's en polycyclische aromatische koolwaterstoffen het periodieke onderhoud, de controle en ijking van de apparatuur De functie-eisen: het KMLO-diploma (chemie) ervaring gewenst doch niet noodzakelijk Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer A. van Kaam, hoofd personeelszaken 01621-14656 (buiten kantooruren 076-422269). Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan onderstaand adres. ALcontrol b.v. Lissenveld 43 4940 AE Raamsdonksveer Postbus 209 VERLICHTINGSTECHNIEK B.V. illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll J. C. Beetslaan39 2131 AG Hoofddorp is importeur van hoogwaardige verlichtingsarmaturen en gespeciali seerd in het ontwerpen en adviseren van verlichtingsinstallaties voor de meest uiteenlopende doeleinden. De promotie richt zich op elek trotechnische adviesburo's. architekten en (semi)overheidsinstellin- gen. De levering vindt in hoofdzaak plaats via de elektrotechnische installatiebedrijven. Wij bieden onze relaties een breed pakket van professionele verlichtingsarmaturen. Grote zorg wordt besteed aan gedegen advies, punktuele levering en adequate service. Ter versterking van ons team zoeken wij een: (MA/) voor de buitendienst Taakstelling: - het onderhouden van de kontakten met onze bestaande relaties - het zoeken naar nieuwe afzetgebieden en door middel van advies en informatie nieuwe relaties voor onze produkten weten te interes seren Wij verwachten van u: - een goede algemene ontwikkeling op HAVO-nivo - goede kontaktuele eigenschappen - inzet en creativiteit - voldoende technische kennis bij voorkeur op het gebied van elek- tro- of verlichtingstechniek - vanwege het internationale karakter van ons bedrijf een redelijke kennis van de moderne talen - leeftijd 25-40 jaar Naast een interessante beloning en een auto van de zaak een afwisselende job in een klein, gezond en dynamisch bedrijf, waarbij u alle gelegenheid krijgt om in grote mate van zelfstandigheid uw funktie te vervullen. Geïnteresseerd? Stuur dan uw schriftelijke reaktie naar bovenstaand adres. Vanzelf sprekend is diskretie verzekerd. Voor meer informatie kunt u bellen naar: 02503-16226, dhr. P. J. Verwoerd. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII De Stichting Agrarische Projecten S.T.A.P. NOORD-WEST-NEDERLAND voor werkzaamheden op bedrijven in de glastuinbouw in de regio Ter Aar Rijnsburg en Bollenstreek. Geboden wordt: - werkkring met variatie - goede rechtspositie op CAO-voorwaarden - dienstverband afhankelijk van voorkeur voor langere of kortere tijd - zonodig reiskosten-vergoeding Gevraagd wordt een goede motivatie, goede omgangsvormen en flexibele instelling. /Agrarische ^^JJedrijfsverzorging Voor informatie kunt U bellen of schrijven naar P. v. Bostelen, KI. Poellaan 5a 1435 GK Rijsenhout. Tel. 02977-27666. Op eerdere advertenties hebben wij slechts enkele sollicitanten gekregen, waardoor het niet mogelijk was de openstaande vacatures te bezetten. Wij kunnen dan ook nog steeds enkele plaatsen of personen die met enige technische basiskennis dit vak zouden willen leren. Het werk bestaat uit het bedienen van een hydraulische autokraan, waarmede hoofdzakelijk werk zaamheden worden uitgevoerd in de bouw. Degenen die belangstelling hebben, moeten in het bezit zijn van een groot rijbewijs en bereid zijn een tweejarige cursus te volgen voor een hijsbewijs. Geïnteresseerden kunnen uitsluitend telefonisch een afspraak maken van maandag t/m vrijdag tus sen 08.00-17.00 u. Produktieweg 36 - Zoeterwoude - Telefoon 071-899344. -sv ~v Damiate Holding bj Oamlate Holding in Haarlem is de overkoepelende organi satie van een drietal regionale dagbladuitgeverijen, een grafisch produktiebedrijf en een media-software bedrijf. Damiate is o.a. uitgever van Haarlems Dagblad, met edi ties voor Haarlemmermeer, IJmulden en Beverwijk, Leidsch Dagblad met een editie voor Alphen aan den Rijn, dagblad De Typhoon in Zaandam en de Nieuwe Noordhol landse Courant in Purmerend. Toonaangevende dagbla den in Noord- en Zuid-Holland met een gezamenlijke opla ge van meer dan 150.000 exemplaren. Daarnaast geeft Damiate wekelijks een aantal huis-aan-hulsbladen uit met een totale oplage van ruim 500.000 exemplaren en Is het bedrijf ook op het gebied van de nieuwe media actief met o.a. een aantal regionale kabelkranten. Damiate streeft naar kwaliteit en diversiteit In nieuws voorziening. 0e organisatie omvat 650 full-time arbeids plaatsen. De arbeidsvoorwaarden die Oamlate biedt, zijn afgestemd op de verschillende CAO'S die in de branche gelden. Daar naast zijn een eindejaarsuitkering en een winstdelingsre- geling van toepassing. Enthousiaste mensen die zich aangetrokken voelen tot de dynamiek van de dagbladwereld, kunnen hun belangstel ling voor de hiernaast genoemde functie kenbaar maken door binnen 10 dagen een brief te schrijven aan: Oamlate Holding b.v., Afdeling Personeel en Organisatie, Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Grafische Bedrijven Damiate b.v. Ten behoeve van de afdeling plaatvervaardiging van Grafische Bedrijven Damiate b.v. zoeken wij een- De taak van de nieuwe functionaris omvat: - het volgens planning vervaardigen en persklaar maken van drukplaten voor de krantenrotatiedruk; - het verhelpen van eenvoudige storingen; - het bijhouden van de daarbij behorende administratie. De eisen die wij stellen: - bezit van het diploma grafisch vakman - ervaring in soortgelijke werkzaamheden (fotografie, montage en plaatkopie); - zelfstandigheid en nauwkeurigheid; - bereidheid om in gedeeltelijke ploegendienst te werken. Nadere informatie kunt u desgewenst ontvangen van de heer G. F. Titulaer, chef rotatieafdelingen, tel. 023-319053, toestel 318. STICHTING KORTE VLIETSCH00L Het Bestuur van de Stichting Korte Vlietschool roept voor de school voor Zeer Moeilijk Lerende Kinderen te Leiden, Schubertlaan 131, sollicitanten op voor de betrekking van: a. GROEPSLEERKRACHT (M/V) in een tijdelijk dienstverband van 40 uur per week ter vervanging in verband met zwangerschapsverlof. De mogelijkheid bestaat, dat het tijdelijk dienstverband te zijner tijd wordt omgezet in een vast dienstverband. De vervanging betreft een S.O.-Middengroep (kinderen van 8-10 jaar). b. LEERKRACHT (M/V) in een tijdelijk dienstverband voor 14 uur per week. Deze leerkracht zal worden ingezet als coördinator van diverse activiteiten en ter assistentie in de toelatingsprocedure. De gedachten gaan uit naar kandidaten, die: - enige ervaring hebben in de omgang met zeer moeilijk lerende kinderen - enige ervaring hebben in het organiseren en coördineren van activiteiten - bereid zijn, na een inwerkperiode zich te specialiseren in het onderwijs aan Zeer Moeilijk Lerende Kinderen. Nadere inlichtingen worden, gedurende de schooluren, gaarne verstrekt door: de directeur van de school, de heer J. A. M. Ouwerkerk, de adjunct-directeur, Mevr. M. J. M. G. van Vlijmen, tel. 071-767532. Sollicitaties, voorzien van een staat van dienst en opgave van referenties, dienen binnen 10 dagen na publikatie gericht te worden aan het Bestuur van de Stichting Korte Vlietschool, p/a Laan van Arenstein 23,2341 LS Oegstgeest. In verband met uitbreiding van het LEIDSCH DAG BLAD agentenkorps, zijn wij op zoek naar een AGENT MA/ LEIDEN (Meerburg/Rivierenbuurt) Beschikt u over een ruimte (garage/schuur) waar u da gelijks (behalve zondag) 700 kranten kunt ontvangen en op zaterdag bovendien 2000 exemplaren Nieuws- week? Bent u in staat dagelijks de bezorg(st)ers te motiveren en te begeleiden en tevens in de avonduren zorg te dra gen voor de nabezorging? Dan bent u de juiste kandidaat! Voor nadere inlichtingen kunt u tijdens kantooruren te lefonisch kontakt opnemen met de heer W. F. Nieuwen- burg, tel. 071-16.13.23. RIJNSBURG. Het bestuur van de Vereniging voor Prot. Chr. Ba sisonderwijs te Rijnsburg vraagt met ingang van het schooljaar 1990-1991 voor de: JULIANASCHOOL. Groepsleerkracht m/v voor 24 uur per week voor de bovenbouw. Wij zoeken personen die: - Bewust kiezen voor het Chr. Onderwijs - Meelevend lid zijn van één van de Prot. Chr. Kerken. Inlichtingen bij de directeur van de school, de heer S. F. Buijze, tel. 01718-21138. Sollicitaties voor 26 juni 1990 aan het bestuur van de Vereniging, Kerkstraat 13,2231 CX Rijnsburg. De lacobs Suchard groep heeft wereldwijd een leidende positie in koffie- en chocoladeprodukten en telt ruim 16.000 medewerkers, lacobs Suchard is een onderneming van entrepreneurs. De organisatie kent korte communicatielijnen. De Nederlandse vestiging in Hoofddorp telt 55 medewerkers. Het merendeel hiervan is werkzaam in de buitendienst, lacobs Suchard - Cöte d'Or Nederland werkt aan een snelle groei van haar marktaandeel van de Amerken Milka, Cöte d'Or en Toblemne. MERCHANDISER /MANAGEMENT TRAINEE (voor het rayon West-Nederland) Functie-informatie: In deze startfunctie hebt u binnen uw taken als merchandiser een speciale opdracht. U bezoekt ver kooppunten buiten het levensmiddelenkanaal, realiseert de verkoop bij bestaande klanten, verzorgt displays en breidt de distributie uit. Bijzonder is dat u op project basis een "eigen" afzetkanaal krijgt waarop u zich gaat specialiseren. U ontwikkelt er de verkoopplannen voor en begeleidt het team. Vanuit deze positie moet u binnen enkele jaren doorgroeien naar een middel managementsfunctie. lacobs Suchard biedt een uitdagende baan in een dynamisch bedrijf goede salariëring en arbeidsvoorwaarden, waar onder een onkostenvergoeding en een auto van de zaak lacobs Suchard vraagt van kandidaten (m/v): afgeronde opleiding HEAO-CE of gelijkwaardig commerciële instelling leidinggevende capaciteiten potentie om snel door te groeien, zelfstandigheid en grote inzet woonachtig in bovenvermeld rayon. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatie, onder vermelding van de functie, met curriculum vitae naar: Jacobs Suchard - Cöte d'Or Nederland B.V., Rostbus 530, 2130 AM Hoofddorp. ta.v. de heer R.N. van Donselaar, Human Resources Manager.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 32