de binckhorst 0SKÖQA RAY0NLEIDER MONTAGEDIENST M/V schoonmaker m/v tempo-team ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V auto motor import b.v. TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER uitzendbureau De Binckhorst Auto en Motor Import B.V., importeur van Skoda automobielen en gevestigd in Voorschoten, zoekt op korte termijn een enthousiaste medewerker m/v als Zijn/haar taken zullen onder meer bestaan uit: - zelfstandige administratie van ons dealerbedrijf - diverse boekhoudkundige taken van het importbedrijf Om deze functie optimaal te kunnen vervullen dient de medewerk(st)er te beschikken over: - een middelbare schoolopleiding - een afgeronde boekhoudkundige opleiding op het niveau van tenminste M.BA - een grote mate van accuratesse en zelfstandigheid - ervaring in een soortgelijke functie met een geautomatiseerde administratie een goed werktempo en het aanpassingsvermogen om in een klein team te kunnen samenwerken Wij bieden een interessante en gevarieerde baan in een modern bedrijf met een honorarium en secundaire arbeidsvoorwaarden, die, afhankelijk van leeftijd en ervaring, goed zijn te noemen. Belangstellenden nodigen wij uit binnen een week schrifte lijk te reageren, met toevoeging van een curriculum vitae en een pasfoto, ter attentie van de heer RA. Baier, Personeelszaken. De Binckhorst Auto en Motor Import B.V. p/a Postbus 148 2501 CC Den Haag Prot. Chr. Stichting van ouders en vrienden van verstandelijk gehandicapten in Leiden e.o. De Stichting beheert vier gezinsvervangende tehuizen voor verstandelijk gehandicapten in de regiq Leiden Voor de gezinsvervangende tehuizen "Vlietlande" te Voorschoten en "Ons Huis" te Leiden, vragen wij een voor 24 uur per week, waarvan 9 uur bij "Vlietlande" en 15 uur bij "Ons Huis". Het is ook mogelijk om voor één van de 2 tehuizen te werken. De tehuizen bieden woonruimte aan 20 verstandelijk gehandicapte bewo ners, waarvan de meesten overdag een dagcentrum bezoeken of werkzaam zijn bij de sociale werkvoorziening. Taak: - schoonhouden van het tehuis en meubilair. We verwachten van de kandidaten, dat de Protestants Christelijke signatuur van de Stichting wordt gerespekteerd. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten Inlichtingen over deze funktie kunnen worden verkregen bij Marten Vegter, hoofd GVT "Vlietlande", telefoon 01717 - 8410 of bij Bart Smeenk. hoofd GVT Ons Huis", telefoon 071 -142088. PINTSCIp 3AMAG Holland Pintsch Bamag BV te Katwijk aan Zee is het Nederlandse zusterbedrijf van Pintsch Bamag GmbH, beide opererend onder het Duitse concern München Schaltbau. Pintsch Bamag BV houdt zich zowel nationaal als internationaal bezig met import/export, handelsaktiviteiten en produktie op het gebied van verkeerstechniek; zij levert een uitgebreid pakket aan vaarwegmarkeringen, alsmede verkeerssignaleringssystemen voor het weg- en waterverkeer en de luchtvaart. Er zijn in totaal 17 medewerkers direkt bij de produktie en de verkoop van verkeerstechniek produkten betrokken. s verkoopteam komen wij graag in kontakt met sollicitanten buitendienst De funktie: - het bewerken van de Nederlandse markt in de maritieme sektor onder supervisie van onze salesmanager - na eer* grondige opleiding, zowel theoretisch als in de praktijk, zijn er mogelijkheden om uw ervaring uit te breiden op de Europese markt en delen van de wereldmarkt - tevens staan wij open voor nieuwe ideeën wat betreft de uitbreiding van het programma naar andere sektoren Funktie-eisen: - opleiding MTS-/HTS-niveau, met interesse voor elektrotechniek, staalkonstrukties en besturingstechnieken - een goede kennis van de Duitse en Engelse taal in woord en geschrift - grote mate van flexibiliteit en stressbestendigheid - in het bezit van rijbewijs BE - leeftijd circa 26 jaar Wij bieden: - een baan met een hoge mate van zelfstandigheid, waarin u uzelf kunt waarmaken - een gemotiveerd team van collega's - een goed salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden en goede promotiekansen "Belangstellenden voor deze boeiende en afwisselende baan worden verzocht op korte termijn hun sollicitatiebrief te richten aan: PINTSCH BAMAG BV, t.a C. Oosterlee, Postbus 3228, 2220 CE Katwijk. Gevraagd BOLLENPELLERS/STERS Voor vervoer vanaf station Leiden wordt gezorgd. Jac. Uittenbogaard Zn. b.v. Robijnslaan 23, Noordwijkerhout Tel. 02523-73762, na 17.00 uur 75486. KANTOOR Schoolverlaters m/v voor diverse bedrijven in Leiden en omgeving. Wij hebben diverse leuke banen voor jonge mensen met een MAVO-/HAVO-/-MEAO-opleiding. Je taken bestaan uit commerciële en/of administratieve werk zaamheden. De banen zijn full-time en voor zeer lange tijd. Dus wilt je graag aan de slag, en zelf kiezen uit diverse leuke functies, kom dan langs! MEAO-er m/v voor een groot aannemersbedrijf in Leiden. Bij dit bedrijf is plaats voor een schoolverlater. De administratieve werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van de crediteuren-, debiteuren- en de salarisadministratie. Ervaring is niet vereist, omdat u goed opgeleid wordt. Deze leuke, full-time baan is voor zeer lange tijd. Administratief medewerker m/v voor een grote wasserij in Leiderdorp. Wij hebben plaats voor een oproepkracht. De juiste kandidaat is flexibel en vindt het leuk om af en toe bij te springen. De werkzaamheden bestaat onder meer uit het aannemen van de telefoon, correspondentie, het bijhouden van het kasboek en archivering. Indien u in de ochtenduren of in de middagen wilt werken en met ingang van augustus beschikbaar bent, dan is het zeker de moeite waard om bij ons te informeren naar de mogelijkheden voor u. Voor Informatie: 071 -14 41 46, Margriet Geeven Leiden, Stationsplein 212 Nira Nederland B.V. maakt deel uit van het Zweedse Ericsson concern en ontwikkelt en levert veelzijdige systemen voor geïntegreerde communicatie en beveiliging. Centraal in het leveringspro gramma staan de multifunctionele personenzoeksystemen. Voor alle marktsectoren zijn er specifieke maatoplossingen. Onze produkten kenmerken zich door technische perfectie en gebruikersvriendelijkheid; onze diensten door deskundige engineering, projectuitvoering, instructie, onderhoud en service. Nira Nederland is gevestigd in een modern pand te Utrecht. Nira Nederland is marktleider op het gebied van personenzoeksystemen, ook wel piepers' genoemd. Daarnaast leveren wij systemen voorzusteroproep, brand- en inbraakdetectie, toegangscontrole e.d. Onze afnemers zijn te vinden bij de overheid, het bedrijfsleven en in de gezondheidszorg. Voor onze Montagedienst zoeken wij een in het rayon Amsterdam. Als rayonleider in onze .montagedienst bent u verantwoordelijk voor het installeren van de door Nira verkochte systemen binnen uw rayon. U geeft leiding aan circa 10 monteurs. U coördineert en houdt toezicht op de werk zaamheden die zij uitvoeren. U inspecteert de montagewerkzaamheden die voor Nira door derden worden verricht. Daarnaast onderhoudt u directe contacten met klanten/opdrachtgevers ten aanzien van start en voortgang van de montage-activiteiten. U bent werkzaam in het rayon Amsterdam (Noord-Holland en 't Gooi). Profiel. U bent in het bezit van het MTS-E diploma; u heeft ervaring op het gebied van het installeren van zwakstroominstallaties en beschikt over leidinggevende capaciteiten. U bent enthousiast en gericht op kwaliteit. Geboden wordt: een zelfstandige functie met veel contacten binnen en buiten de eigen organisatie, een goede salariëring, een zakenauto, aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden waaronder een uitstekende pensioenregeling. Als u nog niet in het rayon woont, bent u bereid te verhuizen. Nira komt graag tegemoet in de kosten. Informatie en sollicitatie. Meer informatie verstrekt u de heer G.M. Wassing van de afdeling Personeels zaken, telefoon 030-462211, Aan hem richt u ook uw schriftelijke sollicitatie. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw gegevens be handelen wij uiteraard vertrouwelijk. Nira Nederland B.V, Savannahweg 31. Postbus 2133, 3500 GC Utrecht. Gmira De Stichting VOC is een landelijk erkend opleidings- en exameninstituut in de carrosseriebranche. Als gevolg van de grote toename van het aantal cursusactiviteiten is de VOC op zoek naar een: TRAINER CARROSSERIEBOUW Uw profiel - u bent een all-round carrosseriebouwer - u bent zelfstandig, toont initiatief en kunt in teamverband werken - u heeft tenminste een middelbaar technische achtergrond - u bent gemotiveerd uw kennis aan anderen over te dragen en zelf steeds weer in te spelen op nieuwe technieken Uw taken - u ontwikkelt zelf lesmateriaal - u geeft technische cursussen in één van de regionale opleidingscentra van de VOC of bij carrosseriebouwbedrijven De VOC biedt een zelfstandige, boeiende functie in een dynamisch team. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed te noemen. Uw schriftelijke sollicitatie aan: Stichting VOC, t.a.v. de heer Ing. R. Vening, Postbus 299, 2170 AG Sassenheim. Voor nadere inlichtingen Ing. R. Vening, tel. 02522-65265. MOTEL "HET HAAGSCHE SCHOUW" r Haagsche Schouwweg 14 2332 KG Leiden Telefoon: 071-315744 MOTEL HET HAAGSCHE SCHOUW vraagt per direct; - zelfstandig werkende koks - sous-chef kok tevens enthousiaste medewerkers voor; - bediening - bar vanaf 18 jaar Voor ons filiaal te Voorschoten vragen wij; - full-time medewerkers centraal magazijn - full-time medewerkers bottelerij leeftijd 17-25 jaar Voor informatie of voor een afspraak dhr. F.A. Schohaus, 071-315744

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 26