NOG IN TE VULLEN 9 Verzekeringsadviseur rf. FYSIOTHERAPEUT(E) bVU Medewerker m/v voor onze customer service Randstad heeft volop werk SVG SVG de walnoot volledig gediplomeerd groepsleider m/v SVG SVG een platenbaas m/v NieuweHollandse Lloyd VflKATURES VAKflTURES VflKflTÜRES VflKflTURES VflKflTÜRES VAKATURES VftKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKftTURES VflKflTURES VflKflTUBES VflKflTURES VflKflTURES ll De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een woongemeenschap voor circa 1.000 verstan delijk gehandicapten. Met de verzorging en begeleiding van onze bewoners zijn bijna evenveel personeelsleden belast. Protestants-Christel ijke inrichting voor verstandelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon (01719) 19320 Binnen de dienst Fysiotherapie ontstaat wegens vertrek van een collega een vacature voor een (voor 32 uur per week) v>'. Het team bestaat uit 6 fysiotherapeuten en 1 assistente. De dienst Fysiotherapie beschikt over een zeer goed geoutilleerde afdeling waaronder een uitgebreide hydrotherapie- ruimte. Voor deze functie zoeken wij mensen met ervaring in het behandelen van patiënten met neurologische aandoeningen, waarbij een N.D.T.-aantekening tot aanbeveling strekt. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij bereid is om les te geven aan de inservice- opleiding tot Z-verpleegkundige. Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden ver trouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. De functie is conform het FW.G. ingedeeld in functiegroeD 55 (maximaal f 4.065,66 bruto per maand). De c.a.o. voor het Ziekenhuis wezen is van toepassing. Er is bovendien een mogelijkheid tot kinderopvang. Gezien de identiteit van de inrichting is een christelijke levensovertuiging gewenst. Voor nadere informatie kunt u zich richten tot de heer A.F. Donker, hoofd van de dienst Fysiotherapie (toestel 273). Het bestuur van de Christelijke Basisschool "Joris de Witte", Jan Wolkerslaan 16, 2343 BK Oegstgeest, vraagt met ingang van het nieuwe schooljaar: Leerkrachten M/V ter invulling van A.D.V.-uren en taakrealisatie. Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij: - volledig bevoegd zijn - inzetbaar in boven- en onderbouwgroepen - kiezen voor christelijk onderwijs Tevens vraagt het bestuur: leerkrachten, die opgeroepen kunnen worden, om in te vallen bij af wezigheid van leden van het team. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie aan de directeur van de school: dhr. P.J. Moolenaar, Hoogtij 103, 2201 WC Noordwijk. Voor inlichtingen kunt u bellen071 -175410 (school) of 01719-19716 (privé). Administratief medewerker m/v Heeft u ervaring met personeelsadministratie, dan kunt u direct beginnen bij een reisorganisatie in Leiden. Een goede beheersing van WordPerfect is belangrijk. Deze part-time baan is voor een aantal maanden. Informatie bij Bert Parlevliet of Monique Struch, tel. 071-14 95 41, Leiden, Boommarkt 3a. Afdelingsecretaresse m/v Voor een internationaal bedrijf in Zoeterwoude. Gewenste functie-eisen: HAVO, secretaresse-opleiding en een goede beheersing van de Engelse taal. Deze afwisselende full-time baan is per 01/07, voor lange tijd. Informatie bij Saskia Görtz of Tecla Aerts, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Kantinemedewerkers m/v Regelmatig hebben wij werk voor kantinemedewerkers in Leiden en omgeving. De werktijden zijn variabel en de salariëring is goed. Informatie bij Jacqueline van Meeuwen of Dana Corbeau, tel. 071-14 96 42, Leiden, Boommarkt 3a. Produktiemedewerker m/v Indien u enkele dagen wilt aanpakken, dan is dit mogelijk de baan voor u. Bij een internationaal bedrijf in Zoeterwoude is plaats voor een puinruimer. De werktijden zijn van 07.00-16.00 uur. Informatie bij Gérard Beck of Roeleke Bakker, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3a. Chauffeur m/v Met ingang van direct, voor enkele weken, zoeken wij een chauffeur groot rijbewijs met CCV-B-diploma. U moet met een trailer kunnen rijden. De werktijden zijn van 06.00-16.00 uur. Informatie bij Marjan Mullié of Madeleine Bader, tel. 071-12 36 42, Leiden, Boommarkt 3a. Cursus tekstverwerken Heeft u een goede typevaardigheid, maar nog geen ervaring met een tekstverwerker, laat u dan eens vrijblijvend informeren over de cursusmogelijkheden bij Randstad Uitzendbureau. Door middel van deze cursussen kunt u uw kans op een uitzendbaan aanzienlijk vergroten. Informatie bij Gerard Schilperoord of Loes ledema, tel. 071-14 22 41, Leiden, Boommarkt 3a. Cursus Zorgassistent Met ingang van 01/10/90 organiseert Randstad Uitzendbureau i.s.m. Stichting Educandum Rhynwyck een cursus Zorgassistent. Deze cursus geeft u basiskennis van de verzorging van mensen in gezondheidsinstellingen. Heeft u affiniteit met de gezondheidszorg, belt u dan voor meer informatie. Informatie bij Karin de Weerd of Ingeborg Vergunst, tel. 071-14 94 46, Leiden, "Kort Rapenburg 6. Bel de banenlijn, 071-14 18 45, 24 uur per dag actuele informatie over vacatures op onze vestigingen. ir randstad uitzendbureau KATWIJK AAN ZEE Het bestuur van de Hervormde Scholen te Katwijk aan Zee vraagt SOLLICITANTEN (m/v) voor de volgende vacatures met ingang van het nieuwe schooljaar: a. Mr. J.J.L. v.d. Brugghenschool, Schimmelpenninckstraat 8 te Katwijk leerkracht voor 26 uur. Nadere inlichtingen bij de directie, dhr. A. Ruis, tel. 01718-22732 of mevr. A.J. Kalkman, tel. 01718-25888, tel. school 01718-24159. b. Prins Mauritsschool, Nolensstraat 1 te Katwijk leerkracht voor 17 uur. Nadere inlichtingen bij de directie, dhr. A.J. van Rijsbergen, tel. 01718-16013 of mevr. J.C. van Bennekom, tel. 01718-24640, tel. school 01718-24646. c. Oranjeschool, Secr. Varkevisserstraat 178 te Katwijk leerkracht voor 14 uur. Nadere inlichtingen bij de directie, dhr. J. ter Harmsel, tel. 01718-24551 of mevr. G. van Duyvenbode, tel. 01718-25439, tel. school 01718-16921. d. Rehobothschool, Poolster 4 te Katwijk leerkracht voor 37 uur. Nadere inlichtingen bij de directie, dhr. A.F. de Jong, tel. 01718-23565 of me vr. J.N. v.d. Kreeke, tel. 070-542740, tel. school 01718-28916. e. Ds. R.P.A. Rutgersschool, Jan Tooropstraat 30a te Katwijk leerkracht voor 26,6 uur. Nadere inlichtingen bij de directie, dhr. M. Guyt, tel. 01718-26945 of dhr. C. v.d. Plas. tel. 01718-31450, tel. school 01718-16919. - Wij zoeken kandidaten, die Ned. Hervormd (Conf./Ger.Bond) zijn; - bereid zijn in teamverband mee te werken aan alle activiteiten in en buiten de school; - de leerkrachten zullen ingezet worden voor A.D.V. en/of ondersteunende werkzaamheden; - combinatie van functies is mogelijk. Tevens vragen wij enkele WIO-LEERKRACHTEN Sollicitaties binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het bestuur van de Hervormde Scholen, Abeelplein 40, 2225 NH KATWIJK ZH. "De Walnoot", een dagverblijf voor geestelijk en meervoudig gehandicapte kinderen, zoekt per augustus a.s. een (voor 20 uur per week] ten behoeve van de schoolvoor- bereidingsgroep. Het betreft een tijdelijk dienst verband voor enkele maanden. In de groep zijn 9 kinderen geplaatst in de leeftijd van 4 tot 7 jaar, woorvan een aantal met gedragsproblematiek. De begeleiding van de kinderen is gericht op mogelijke (ZMLK-) school- plaatsing. Bij deze begeleiding zijn taakgerichtheid, spelontwikkeling, sociaal funktioneren en zelfredzaam heid belangrijke aspekten. Ouders worden nauw betrokken bij dit ontwikkelingsproces. Ervaring en inzicht in het werken met kinderen is gewenst. opleidingseisen conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandi capten; voorkeur voor kandidaten met de opleiding HBO-J of onderwijs akte, met ervaring in de wakzinnigenzorg. inval-groepsleiders gevraagd, die op afroep beschikbaar zijn. De arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Nadere informatie (eventuele taak omschrijving) wordt verstrekt (liefst tussen 09.00 en 10.00 uurl door Duke de Witt Hamer (hoofd) of Anita Tieleman (adjunkt hoofd), telefoon 071 - 314298. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken van het Centraal Bureau, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. "De Walnoot" is een voorziening die wordt beheerd door de Stichting Voorzieningen Gehandicapten Noordelijk Zuid-Holland. De Stichting beheert 12 andere voorzieningen in de regio. Er werken ongeveer 350 mensen. c^y stichting voorzieningen gehandicapten K R IJ C O mm naa AMUSEMENT B.V. Computerweg 39 3821 AA Amersfoort vraagt i.v.m. uitbreiding van haar aktiviteiten te Noordwijk: Medewerker amusementshal m/v leeftijd 25-40 jaar. Wij zijn op zoek naar mensen met een uitgespro ken persoonlijkheid en enige jaren voortgezet on derwijs. Men zal bereid moeten zijn de werk zaamheden te verrichten in wisseldiensten. Zij zullen de verantwoording krijgen over het goed verlopen van onze hal, waarbij men onze klanten optimaal terzijde zal staan en daar waar nodig moeten kunnen optreden om zo het spelge not voor een ieder te waarborgen. Zij die menen aan deze eisen te kunnen voldoen nodigen wij uit binnen 14 dagen een sollicitatie brief te schrijven, voorzien van pasfoto en met duidelijke vermelding van al je persoonlijke gege vens - geboortedatum alsmede opleiding en erva ring - aan bovenstaand adres, t.a.v. Mevr. C.A. van Amstel. Een antecedenten-onderzoek geldt bij ons als pri maire procedure. Wij vragen met spoed anders gezegd: een swingende secretaresse die eventjes (na een inwerkperiode) de dagelijkse boel in ons kleine team komt regelen en daarnaast nog tijd kan vinden zich te bemoeien met de aanwas van nieuwe cliënten» repertoire selecties, ontwerpen etc. etc. (alle soorten muziekgenres). Dus een comm. duizendpoot met doortastend karakter. Heb je zin in zo'n muzikale comb.-funktie van secr. telefoniste tekstverwerkster marketing ass. en repr. figuur, bel dan (je hoeft niet voor te zingen) direct naar: LW Project Consultancy b.v. Lisdoddekreek 10 2353 JR Leiderdorp tel. 071-416515 P.s. evt. ervaring, muzikaliteit en rijbew. gewenst maar niet noodzakelijk. Opleiding: min. MAVO spreekvaardigheid Engels/Duits. De Nieuwe Hollandse Lloyd Verzekeringsgroep; De Nieuwe Hollandse Uoyd Verzekeringsgroep NV maakt aktief in zekerheid' wefl< van zekerheid. Hoe langer hoe meer mensen en bedrijven beperken hun risiko's met door haat ontwik kelde schade- en levensverzekeringen. De verzekerings branche is konstant in beweging waardoor het werk steeds aan veranderingen onderhevig is. Er is behoefte aan medewerkers die aktief in en aan die veranderingen willen meewerken. De Nieuwe Hollandse Lloyd heeft haar handen vol aan de opvang en begeleiding van bestaande, maar ook van nieuwe kliênten. Met alle mogelijke aktiviteiten om de totale (potentiële) relatiekring in de diepte en de breedte van dienst te zijn. Dat vereist planning- en organisatiewed voor bekenden, maar ook pionieren en adviseren voor onbekenden. Daarvoor zijn aktieve, slagvaardige mensen nodig, rond de 30 jaar en met een behoorlijke voor-opleiding. Zij opereren zelfstandig vanuit hun eigen thuisbasis in hun eigen rayon. Verzekeringsvakkennis is noodzakelijk, maar kan ook worden aangeleerd. Een kommerciële inslag is onontbeerlijk, kommerciële ervaring van harte welkom. Deze medewerkers noemen wij verzekeringsadviseurs. Zij zijn het "visitekaartje" van de maatschappij en aan een goedverzorgd en effektiel visitekaartje hechten wij veel waarde. In de vorm van een vaste basishonorering plus provisie. In de vorm van een passende autoregeling en onkostenvergoeding. In de vorm van adekwate ondersteuning vanuit het hooldkantoor in Woerden. In het rayon Leiden en omgeving is zo'n funktie vakant. Wie Zich aangesproken voelt, kan voor nadere informatie 's avonds na zeven uur direkt bellen (03404-55362) met de heer A. Smit, hoofdinspekteur. Dat werkt snel en het geeft de mogelijkheid om direkt een afspraak te maken voor een serieus vervolg-gesprek. U kunt hem natuurlijk ook schrijven. Polaneibaan 11,3447 GN Woerden Postbus 415,3440 AK Woerden Telefoon 03480-71911 Telex 76216 Verzekeringsgroep NV Waarschijnlijk kent u ons van naam, in ieder geval komt u ons elke dag tegen, 3M. Een bedrijf dat sterk groeit dankzij innovatie en een sterke produkt- en marktfilosofie. Onder bekende namen als 3M en Scotch wordt een zeer uit gebreid assortiment op de markt gebracht, waaronder medische produk- ten, computersupplies, zelfklevende tapes, zelfklevende gele Post-it notes en industriële schuurmaterialen. Kenmer kend voor de aard van het bedrijf is de vrijheid van handelen, die elke 3M'er heeft binnen zijn/haar verantwoordelijk heden. Het kantoor is gevestigd te Zoete rwoude-Rijndijk. De funktie: Voor onze divisie Logistiek staan 24 medewerk(st)ers dagelijks in kontakt met onze klanten. Niet alleen produkt- informatie, ook levertijden, orderaccep tatie, prijzen e.d. komen, in een omge ving met vergaande geautomatiseerde systemen, aan de orde. Voor de industriële produkten zoeken wij een enthousiaste medewerk(st)er met interesse voor techniek. Wij zoeken een representatief persoon met: - Opleiding op HAVO/MEAO-niveau. - Sterke communicatieve eigen schappen. - Enkele jaren ervaring in commercieel/ administratief werk. - Interesse om te werken In een hec tische omgeving met dagelijks 70 telefoongesprekken met daarnaast de verantwoording voor de administra tieve verwerking van 50 orders per dag. Een pré is: - Kennis van en ervaring In de logistiek. - Werkervaring op een verkoop binnen dienst. Wij bieden: - Een verantwoordelijke, afwisselende funktie bij een gezond bedrijf. - Uitgebreide (interne) opleidings mogelijkheden. - Een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Goede doorgroeimogelijkheden. Geïnteresseerd? Voor deze funktie, waarbij veel afhangt van goede telefonische communicatie, vragen wij u telefonisch te reageren op maandag 18 juni of dinsdag 19 juni a.s. tussen 0.900 en 12.00 uur (telefoon: 071-450188). 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 193 2300 AD Leiden 3M GEEFT GOEDE MENSEN DE RUIMTE

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 24