MiiiHimmooo S d A DEKORATEUR S3 3 3 3 3 3 I I I Rabobank Q Illlllllllllllllll accountmanager bedrijven (m/v) gastvrouw A.G.F.-CHEF (m/v) TANDARTSASSISTENTE of Luba Uitzend Buro T H N H U N Meewerkend voorman monteur (m/v) VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATUHES I ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties donderdagmiddag 15 30 uur Int. Dij onze advertentie-aldeimg IVMi'lilti Door toenemende werkzaamheden hebben wij in ons bedrijf een vakature voor een ARCHIEFMEDEWERKER/STER, voor enige uren per dag Het werk zal onder meer bestaan uit: - het opzoeken en weer wegzetten van dossiers op alfabetische volgorde; - het bijhouden van de voorraad formulieren en ander drukwerk Derhalve vragen wij voor deze funktie een grote ac curatesse en goede kennis van het alfabet. Wij geven de voorkeur aan een gepensioneerde die er aardigheid in heeft deze voor ons nieuwe funktie een goede inhoud te geven. U kunt uw sollicitatie richten aan: I l/an makelaars in assurantiën rtpr Pnpl Kopperwetering 1 WJ3 2382 BK Zoeterwoude Cl I /.Of ÏOI I Telefoon 071-415535 ^gemeente Vy voorschoten Voorschoten, met ruim 22.000 inwoners, gelegen tussen Den Haag en Leiden is een aantrekkelijke gemeente dicht bij strand, bos en meren. De gemeente Voorschoten heeft 3 openbare basisscholen. Het bestuur hiervan is opgedragen aan een gemeentelijke bestuurscommissie openbaar basisonderwijs. Door stijging van het aantal leerlingen en ten ge volge van het feit dat de vierjarige leerlingen weer volledig mogen meetellen bij de berekening van de personeelsformatie, zijn er per 1 augustus 1990 bij het openbaar basisonderwijs in Voor schoten twee vacatures. A.GROEPSLEERKRACHT 16 uur per week Deze vacature ontstaat aan de openbare basis school Elckerlyc, Prinses Marijkelaan 2 te Voor schoten. De school telt circa 227 leerlingen verdeeld over 8 groepen. Naast de tweehoofdige leiding zijn er negen groepsleerkrachten werkzaam, waarvan een aantal in deeltijd is aangesteld. B. GROEPSLEERKRACHT 13 uur per week Deze vacature ontstaat aan de openbare basis school de Vliet, Prof. Einsteinlaan 5 te Voorscho ten. De school telt circa 123 leerlingen verdeeld over 6 groepen en heeft naast de directeur negen groepsleerkrachten, waarvan een aantal in deel tijd werkt en een OETC-leerkracht ten behoeve van de Marokkaanse kinderen. De commissie bestuur openbaar basisonderwijs streeft er naar om versnippering van banen zo veel mogelijk te voorkomen, derhalve behoort een sollicitatie voor beide functies in combinatie eveneens tot de mogelijkheid. Van de te benoemen groepsleerkracht wordt ver wacht dat hij/zij: in het bezit is van de vereiste wettelijke onder wijsbevoegdheid; zowel in de onderbouw als in de bovenbouw inzetbaar is; zich wil inzetten voor alle schoolse en buiten schoolse activiteiten; bereid en in staat is om in samenwerking met de directie, het'team en medezeggenschaps raad praktische invulling te geven aan de doelstellingen van het basisonderwijs en te werken aan een voortgaande ontwikkeling van de kwaliteit van de school. Bij de sollicitatieprocedure is een selectiecommis sie betrokken, bestaande uit één lid van de mede zeggenschapsraad, één lid van het personeel, de schooldirectie en een lid van de bestuurscommis- Het Rechtspositiebesluit onderwijspersoneel is van toepassing. De sollicitatiecode van de Ver eniging van Nederlandse Gemeenten wordt gehanteerd. Deze kan telefonisch worden opge vraagd bij de afdeling onderwijs, cultuur en sport van de sector welzijn, telefoon 071-600687/ 600688. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen: voor wat betreft vacature a: bij de directie van de openbare basisschool Elckerlyc, mevrouw Ciere of de heer Kooij, telefoon school: 01717-4793. Telefoonnummer me vrouw Ciere privé 071-212732; de heer Kooij privé 071-316383; voor wat betreft vacature b: bij de directeur van de openbare basisschool de Vliet, de heer Versleijen, telefoon school 01717-2544 en pri vé 071-766891; gemeente Voorschoten afdeling onderwijs, cultuur en sport, de heer Doume, telefoon 071-600687. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen sturen naar: Commissie bestuur openbaar basisonderwijs, t.a.v. de afdeling Personeel en Organisatie, postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Boven de brief s.v.p. vermelden: voor functie a: vacature nr. 9005 voor functie b: vacature nr. 9006. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeids proces ondervertegenwoordigd zijn. Rabobank I Jmuiden is een zelfstandige bank. omvat 4 vestigingen met in totaal 49 medewerkers en maakt deel uit van de Rabobankorganisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De marktontwikkelingen vragen een steeds meer persoonlijke advisering van onze cliënten op het terrein van bedrijfsfinancie- ringen. In ons werkgebied is met name de handel, industrie en dienstverlening sterk vertegen woordigd. Diverse nieuwe ontwik kelingen in het havengebied van IJmuiden geven volop kansen om ons marktaandeel te vergroten en de afzet van produkten aan ons bestaande cliëntenbestand te vergroten. De te benoemen relatiebeheerder zal in het team van de relatie beheerders worden belast met het beheer en verdere uitbouw van de aan hem of haar toevertrouwde (potentiële) relaties. Deze worden door hem of haar actief en planmatig benaderd. Maast het adviseren en verstrekken van bedrijfsfinancieringen bestaat het dienstenpakket uit het adviseren inzake verzekeringen, binnen- en buitenlands betalingsverkeer, creditgelden en beleggingen en dergelijke. Voor verzekeringen en beleggingen staan aparte afdelingen binnen de afdeling Bedrijven ten dienste van de relatiebeheerders. Voor deze functie denken wij aan kandidaten op tenminste HBO- niveau, eventueel aangevuld met vakgerichte studies. Een actieve commerciële instelling, een creatief, zakelijk en service- gericht optreden en een goed bedrijfseconomisch inzicht zijn vereist. Daarnaast is een collegiale, representatieveen flexibele persoonlijkheid een voorwaarde voor het goed functioneren binnen ons huidige, relatief jonge team. Ervaring in een soortgelijke functie en affiniteit tot automatisering strekken tot aanbeveling. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waarondereen dertiende maandsalaris, een premievrije pensioenregeling, gunstige hypotheekvoorwaarden en de mogelijkheid van een lease-auto. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze boeiende functie, dan kunt u contact opnemen de heer A.J.A. Over- devest, hoofd Bedrijven, telefoon (02550) 1 91 23. (Jw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling binnen 2 weken verwacht door de directie van de bank, Postbus 22, 1970 AA IJMUIDEN. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS -=r IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. De Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden wordt door ruim 2800 leerlingen bezocht. Zij zijn werkzaam bij bedrijven en instellingen en volgen daar bij een beroepsbegeleidende opleiding. Ruim 140 perso neelsleden spannen zich in om het onderwijs aan deze wer kende jongeren goed te laten verlopen. Voor onze restaurette vragen wij per 1 september a.s. een Onder leiding van het hoofd dienen de volgende werkzaam heden te worden uitgevoerd: het schoonmaken en bijvullen van de automaten; het verstrekken van koffie, thee en etenswaren via de uitgifte- balie; het schoonhouden van de keukeninventaris en het servies goed; de bediening van de kassa. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 07.00 uur tot 15.30 uur met een half uur pauze. Gedurende de schoolvakanties bent u vrij doch tijdens de school dagen kan geen verlof worden opgenomen. De Rechtspositieregeling Voortgezet Onderwijs is van toepassing. Wij verzoeken belangstellenden hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de heer W. de Rooij, directeur van de Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden, postbus 9030, 2300 PA Leiden. Ar so- tT SC hans UL.JEE HEKLAME B.V. Is een onderneming met een breed produktenpakket op het gehele terrein van reklame en verkoopbevordering. Heel belangrijk daarbij is de ten- toonstellingsbouw. Door de grote aandacht voor kwaliteit en dienstverlening hebben wij ons een sterke positie in de markt weten te verwerven. Omdat ons bedrijf gestaag groeit is op korte termijn de volgende funktie vakant: Een kreatieve medewerker die met enkele kollega's zorgt voor een perfekte uitvoering van alle dekoratie- en belette- rings werkzaamheden. Voor een goede funktte-vervulling menen wij o.a. de vol gende eisen te moeten stellen: leeftijd 20-25 jaar op leiding b.v. Nimeto interesse en bekendheid met een komputeris een pré. Voor deze funktie geldt: een afwisselende baan in een plezierige, boeiende en rijk geschakeerde onderneming. het salaris en de sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn aantrekkelijk. Zowel mannen als vrouwen kunnen solliciteren. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan dhr. H. Saras. Postbus 183, 2400 AD Alphen a/d Rijn. Voor inlichtingen 01720-31241. SPAR Voordeelmarkt Laan van Ouderzorg te Leiderdorp heeft plaats voor een of iemand die daarvoor opgeleid wil worden. Enige kennis strekt tot aanbeveling, maar is niet vereist. Wij zorgen zelf voor interne opleiding. Onze gedachten gaan uit naar een jongeman of vrouw van 18-22 jaar. Zaterdag vrij. Voor inlichtingen kunt u bellen met de heer Vliegenthart, tel. 071-890046. Gevraagd per 1 september meisje die daarvoor wil worden opgeleid. Vereisten: HAVO of VWO diploma. Pittig, handig, servicebereid, administratief zelfstandig en secuur kunnen werken. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan W.G. van Leeuwen en J.J.M. van Leeuwen-van de Wall, v.d. Helmlaan 6-7, Leiden. LEERKRACHTEN (m/v) voor de basisschool "Mgr. Bekkers". 1) voor 38 uur in groep 1/2 2) voor 32 uur in de bovenbouw Wij verwachten van de te benoemen leerkrachten dat zij: - een katholieke levensovertuiging bezitten; - bereid zijn om ook na school mee te werken aan diverse activiteiten - voor funktie 2) liefst ervaring in groep 7/8 Inlichtingen omtrent deze funkties kunt U inwinnen bij de di- rekteur van de school, dhr. M. Winckels; telefoon school 01718-27126, privé 01718-74204. LEERKRACHT (m/v) voor de basisschool "SI. Jozef" 3) voor 10 uur in de onderbouw; bij voorkeur op donderdag/vrijdag en 8 uur ADV-invulling, bij voorkeur op maandag. Inlichtingen omtrent deze funktie kunt U inwinnen bij de direkteur van de school, dhr. C. Klaver; telefoon school 01718-29196, privé 01718-22839. Uw sollicitatie kunt U, binnen 1 week na verschijnen van de ze advertentie, richten aan bovengenoemd schoolbestuur t.a.v dhr. A. Winkel Groenendyk. Rijnsoever 115, 2221 PA Katwijk. Kort Rapenburg 10, Leiden (Industrieel/technisch) tel. 071-140341 Winkelhof 9, Leiderdorp (alle sektoren) Aangeboden funkties M/V. HANDIG MET EEN VORKHEFTRUCK? Dan ben je bij ons aan het goede adres, wij hebben voor langere tijd werk bij een be drijf te Zoeterwoude-Rijndijk. Een EVO-di- ploma is wel wenselijk doch niet direkt noodzakelijk als je een dot ervaring hebt met een dubbele vorkheftruck. VERKOOPSTER M/V Voor een kledingwinkel in Roelofarends- veen zoeken wij een verkoopster voor on geveer 25 uur per week. Werktijden wor den in overleg vastgesteld. Deze opdracht zal langere tijd gaan duren. 3 1.000,- PER WEEK kunnen wij je helaas niet bieden. Maar ben je ouder dan 20 jaar en kun je werken tot 1 september 1990, dan kunnen alle gemoti veerde produktiemedewerkers direkt aan de slag bij een grote distilleerderij in Nieuw Vennep. Ben je geïnteresseerd, neem dan zo snel mogelijke kontakt met ons op of kom langs bij ons filiaal op het Kort Rapenburg 10. De Technische Unie is een landelijke groothandel voor de professionele installateur van elektrotechnische, sanitaire en verwarmingstechnische materialen en voor de elektrotechnische detailhandel. De Technische Unie levert ook aan zelfinstallerende bedrijven en de overheid. Door het hele land heeft de Technische Unie 24 verkoopkantoren, het Centraal Magazijn staat in Alphen aan den Rijn en het hoofdkantoor is gevestigd in Amstelveen Voor ons Centraal Magaziin te Alphen aan den Ri|n waar dageli|ks een grote hoeveelheid goéderen moet worden opgeslagen en uitgeleverd, zoeken wij vopr de aldelmg Technische Dienst een die belast zal worden met het onderhoud aan alle technische installaties. Het is de bedoeling dat in een 2-ploegendienst wordt gewerkt, te weten van maandag tot en mei vrijdag van 08 00 tot 16 30 uur of van 14 00 tot 22.30 uur Wij vragen: een M T.S -elektro opleiding ervaring met o.a. bandtransportsystemen en PLC-technieken leidinggevende capaciteiten goede contactuele eigenschappen leeftijd tot ongeveer 40 jaar Bent u geïnteresseerd en stelt u het op prijs om in een milieuvriendelijke omgeving te werken, belt of schrijft u ons dan voor het maken van een afspraak Ons adres is Technische Unie BV, Bedrijfsweg 12. 2404 CB Alphen aan den Rijn Tel. 01720-32601 U kunt vragen naar de heer A Ruygers. chef technische dienst

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 21