WKlokaal Polster 'haat' Oostenrijk Maradona heeft heel veel macht Italia met Koeman Visitekaartje van hooligans 'Mijn land is een jaloezie-gemeenschap' VRIJDAG 8 JUNI 1990 PAGINA 17 'Maar hij bepaalt niet de opstelling' Van onze correspondent Henri van der Steen) MILAAN Diego Armando Maradona kan vanavond maar beter niet op de schouders van het veld worden gedragen. Want dan heeft de-beste voetballer van de wereld weer een demonstratie ge geven, heeft Argentinië gewonnen, maar kan de ploeg de wereldti tel op zijn buik schrijven.... Immers, de wereldkampioen begint lief toernooi, zo leert de historie, over'het algemeen met een slechte beurt. De Duitsers van Schön won nen indertijd de finale van Neder land, nadat in het,begin nog van de DDR was verloren. In 1954 werd Duitsland zelfs wereldkampioen door in de finale van Hongarije te winnen, bij welke ploeg Walter en co eerder in het toernooi nota bene met 8-3 óver de knie waren gegaan. En wie is de Italiaanse treurmars in de eerste ronde van het WK in Span je vergeten, toen de latere wereld kampioen met drie droge opende? Wereldkampioen worden doe je door met matig voetbal de puntjes te schragen en gaande het toernooi de vorm te pakken. Vier jaar gele den was het niet anders. Zonder moeite kwalificeerde Argentinië zich voor de tweede ronde, maar Maradona had enkele wedstrijden nodig om ploeg en publiek achter- zich te krijgen. In '82 was het mira kel geflopt en zelfs van het veld ge stuurd, in Mexico wilde hij zich be wijzen. In Italië doet Maradona, pal voor de start van wat zijn laatste WK moet worden, alsof er van druk niet langer sprake is. "Ik doe m'n best en het gaat niet om mij» maar om de ploeg. Ik vertegenwoordig m'n land en ik verdedig met.de ploeg onze wereldtitel. Meer is er niet", sprak Maradona nadat hij even eerder uit handen van de Argentijnse presi dent Menem heel pontificaal alvast met een titel was geëerd. De politi cus moest wat in handen hebben om zijn aanwezigheid te verklaren en bood Maradona een "presiden tieel wethouderschap van Argenti nië" aan in de vorm van' een pas poort met boterbriefje. De ster liet de flauwekul aanvankelijk schijn baar ongeïnteresseerd aan zich voorbij trekken, kuste en bedankte de president vervolgens, benadruk te nog eens dat hij er ook maar het beste van hoopt en verdween. Wat moest het in korte tijd in con ditie gebrachte propje anders? Maradona wordt geleefd sinds hij is geroepen de nationale ploeg van Ar gentinië te redden. Hij verschuilt zich derhalve meestal achter priet praat dan wel verschuilt hij zich in het geheel. Geen voetballer die zich zo veel kan permitteren als Maradona. De vrijheid die hij geniet is ongehoord. Altijd en eeuwig wordt de hele fami lie meegesleept, tot op het trai ningsveld toe. Twee jaar geleden nog viel de clan in Berlijn te bezich tigen, verveeld rondhangend in de lounge van het majestueuze hotel. Vriendin Claudia gaf er de jongste dochter de borst, gezellig omgeven door vader en moeder Maradona, oma en een klein legertje anders zins aanverwanten. Het stoort bondscoach Bilardo niet meer, zo min als het de spelers stoort, officieel tenminste. Jorge Valdano denkt er bijvoorbeeld het zijne van, hoewel de wereldkam pioen van '86 een groot bewonde raar van Maradona was en is. "Diego heeft heel veel vrijheid, zo veel dat je erover kunt twisten of het goed is". De knappe Jorge is toch in Milaan verzeild geraakt. Vijfmaanden gele den werd hij gebeld door bonds coach Bilardo. Of hij zin had mee te doen in Italië. Valdano was volko men verrast door het verzoek, had immers al twee jaar geen bal aange raakt. In '88 stopte de ranke aanval ler noodgedwongen vanwège geel zucht. Valdano kwam terug bij de selectie, raakte in conditie, maar werd uiteindelijk toch bedankt door Bilardo. "Het was een hele er varing, al was ik het niet eens met Bilardo. Ik was fit, ik kon spelen. Maar ik heb respect voor z'n stand punt". Maradona had dat ook, al was hij verre van blij met Bilardo's beslis sing. Want de aanvoerder heeft dan alle vrijheid, maar kennelijk heel weinig macht binnen de selectie. Valdano: "Precies, zo is het ook. Diego had mij graag in de aanval ge zien, ik ben een speler die voor hem goed aanspeelbaar is, dat is in Mexi co ook bewezen. Dat is trouwens het grootste probleem van de ploeg op dit moment. Maar Diego's in vloed op de opstelling en speelwijze is heel beperkt. Bilardo bepaalt het". Tot de wedstrijd begint en de bal naar Maradona rolt. Dan heeft er niemand meer te vertellen dan het 29-jarige wonderkind. Voor de lief hebbers valt in elk geval te hopen, dat Maradona's macht over de bal over de volle lengte van het toernooi te bewonderen valt. 90 "Het WK gaat echt beginnen. Ik denk dat op weg naar Italië ieder een dat gevoel heeft. Die voorbe reiding is allemaal wel nuttig, maar een voetballer verlangt er naar aan die eerste wedstrijd te beginnen. Waarschijnlijk ook zijn we op weg naar wat beter weer, want wat we de laatste dagen in Joegoslavië te verhapstukken kre gen, daarvoor hadden we net zo goed in Nederland kunnen blij ven. Voordat we naar het vlieg veld vertrokken heb ik nog even met Bartina in Spanje kunnen bellen. Zij ging vandaag met de kinderen een dagje naar het strand. Nee, jaloers ben ik.niet, want ik weet waarom ik hier ben. Nog een paar weken, dan sluit ik De meesten hebben, net als ik, slechts een weekje vakantie ge had. Dat is kort. Zeker na een sei zoen waarin niet alles mee zat, zoals ik dat bijvoorbeeld met Bar celona achter de rug heb. Als je wint en kampioen wordt gaat al les veel makkelijker..De beker, die we na de overwinning op Real Madrid haalden, was slechts een pleister op de wonde. Misschien dat ik daarom ook na die zware training in Zeist wat problemen kende. Door mijn li chaamsbouw heb ik wat meer tijd nodig om in de juiste vorm te ko men. Vandaar ook dat ik niet on gerust was ondanks de wat min dere start in de oefenwedstrijden. Ik weet dat van mezelf en alle ver halen dat ik uit vorm zou zijn, neem ik ter kennisgeving aan. Ik zou te zwaar zijn, luidde de kri tiek die ik tegen kwam in sommi ge kranten. Toen ik bij PSV om de veertien dagen een bal in de krui sing joeg, woog ik 81 kilogram. Nu zit ik op 78,5. U begrijpt wel dat ikzelf de be trekkelijkheid van de opmerkin gen over mijn gewicht inzie. Ik maak me daar niet ongerust over. Het is net als met de hele ploeg; ik word steeds sterker en fitter. Te gen Oostenrijk staken Frankie en Marco qua vorm boven de rest uit. Toen was er een duidelijk ver schil. Dat verschil wordt steeds kleiner. Dat heeft met de groeien de vorm van het elftal te maken en met de tegenstand in de trainings partijtjes van de spelers die nu bij staan. De vorm is een belangrijke fac- i tor. Geluk en pech zijn andere on derdelen, die een WK al dan niet geslaagd maken. Laten we wel wezen. We speelden in West-Quits- land het beste voetbal, maar als we tegen Engeland en Ierland niet dat beetje geluk hadden gehad, dan hadden we nooit op de Am sterdamse grachten gestaan. Nu zijn we op weg om wereldkam pioen te worden. Dat is voor ieder een het uitgangspunt. De spelers van Oranje hebben voldoende klasse en ervaring in huis om die gooi te doen. Om dat doel te berei ken moeten de vele factoren, dus ook geluk, in je voordeel zijn. Voordat dat wij tegen Egypte in actie komen hebt U al een aantal wedstrijden op tv kunnen zien. Wedstrijden die een indicatie zul len geven van de wijze waarop er de komende weken gevoetbald zal worden. Ik denk dat de meeste ploegen de nadruk op hun verde diging zullen leggen en slechts met een of twee spitsen aan een duel beginnen. Wij moeten onze Neder landse stijl trouw blijven. Uit gaan van het maken van doelpun ten en niet a priori spelen om de nul vast te houden. Daarin ligt onze kracht en we zullen zien hoe ver we met deze Oranje-mentali teit in Italië komen". RONALD KOEMAN Nog geen record voor Peter Shilton CAGLIARI (GPD) - Peter Shilton zal voorlopig niet het wereldrecord interlands op zijn naam krijgen. De doelman van het Engelse elftal werd gisteren onaangenaam verrast dóór een mededeling van de Ko reaanse voetbalbond. - Shilton zou op 16 juni, voor het duel Engeland-Nederland in Caglia- ri, worden gehuldigd vanwege zijn 120ste 'cap'. De Engelse FA heeft voor Shilton een groot feest georga niseerd dat na de wedstrijd moet plaatsvinden. Maar men vreest dat nu te moeten afzeggen. De Koreaanse aanvaller Choi Soon-Ho, in zijn land uitkomend voor Lucky Goldstars, blijkt name lijk tien interlands meer (129) achter zijn naam te hebben staan. Hiele: "Ui moet in Oranje staan' PALERMO (ANP - De woordvoer der van Oranje heet meestal Joop Hiele. De tweede doelman van het Nederlands elftal maakt van zijn hart geen moordkuil. Ook niet waar het gaat om de rolverdeling in het doel. „Ik moet erin." Joop Hiele formuleert aanvanke lijk voorzichtig, als wordt vooruit gelopen op de opstelling van Leo Beenhakker. „Ik denk", zegt hij, „dat, zoals het er nu naar uitziet, Hans (Van Breukelen) in het doel staat." Dat staat hij dus al tien jaar... Hiele: „Maar dat wil niet zeggen dat ik het er mee eens ben. Boven dien, de bondscoach kan toch nog een ingeving krijgen? In 1974 en 1978 is er ook veel gebeurd met de doel verdedigers. Ik blijf hopen op vormvërlies of een blessure van Van Breukelen". De doelverdedigers van Oranje delen een kamer. Hiele: „Dat 'kan. Doen we al tien jaar. We zijn concur renten, maat ook collega's. Wat ik doe als hij het moeilijk heeft? Ik denk niet dat ik hem zal helpen, ten zij hij erom vraagt. Zo werkt dat. Keepers hebben elkaar niet nodig, we lossen alles zelf op. We zijn een lingen." Maar voorlopig is de hoop van Hiele ijdel. „Dat zal best", zegt de doel verdediger, „maar ik weiger me daar bij neer te leggen. Hoe kan ik anders scherp blijven? De gedachte dat ik ooit nummer één word, houdt me op de been. Anders is het waar schijnlijk niet uit te houden, zolang in trainingskamp, en zoyn lang toer- "Of ik ondanks alles in staat ben de sfeermaker in de groep te blij ven? Ik wordt inderdaad als gang maker beschouwd, maar zelf zie ik dat niet zo. Ik ben zoals ik ben. Het is niet altijd even gemakkelijk. Tien jaar lang op de bank. Of ik het er mee eens ben dat Hans eerste keus is? Nee. Natuurlijk niet". GENUA (GPD) - „U bent in elkaar geramd door...". Dat.zijn de eerste woorden op het visitekaartje dat Britse relschoppers sinds gisteren achterlaten bij hun slachtoffers nadat die door hen ook daadwerkelijk zijn mishandeld. De FIFA heeft gisteravond met ontsteltenis kennis genomen van de nieuwste vorm van Brits vandalisme. Het visitekaartje wordt gebruikt door een groep 'hooligans' uit Manchester, die op doorreis is naar Sar dinië en onderweg huishoudt in Italië. De groep deinsde er zelfs niet voor terug een fax met een fotokopie van een visitekaartje met op schrift op te sturen naar het crisiscentrum van de Italiaanse politie in Genua. De Britse autoriteiten hadden vorige maand tijdens een geheim overleg al gewaarschuwd voor de praktijken van een tot dan toe onbe kende groep relschoppers. „Men wist precies te vertellen hoe deze jon gens te werk gaan", aldus Francesco Guarrata, hoofdcommissaris van de politie in Genua. „Ze lopen door de stad met de kaartjes in hun zak. Bij elke bar of discotheek drinken ze wat en zoeken net zolang ruzie tot, er een vechtpartij uit voortvloeit. We doen er alles aan om deze groep op te sporen. Per vliegtuig zal het hen niet lukken om op Sardinië te ko men. Daarom is er vandaag nog meer controle op de passagiersschepen tussen Genua en Sardinië". Frans en Max de Jong (rechts) met stapels Oranje-disks die hun weg nog i gelukkige bezitter van de schijf kan onder andere het gladgeschoren hoofd vc Disk Het Leiderdorpse softwarebe drijf ScanWare international is zijn tijd niet eens zo erg ver voor uit. Drie maanden om precies te zijn, want op een gedenkwaardi ge dag in maart lanceerde werk nemer Jerry van Dijk het idee om een Oranje-disk te ontwerpen. Na een kwartaal dag en nacht stres sen kwam de disk net op tijd op de markt. Nog voor de wereldkam pioenschappen voetbal in Italië zijn begonnen, hebben meer dan 10.000 voetbal- en computerfana ten de kleine schijf boordevol in formatie over de WK in hun bezit. Zijn gouden ingeving leverde voetballiefhebber Van Dijk on middellijk een aanzienlijke pro motie op. Het idee om in te spelen op de Oranje-rage vond meteen een gewillig oor bij directeur Max de Jong. "Toch was dit bedrijf he lemaal niet zo betrokken bij het voetbal", zegt de managing direc tor. "Maar een evenement als de WK leent zich uitstekend voor on ze branche. Net zo goed als bij voorbeeld de Tour de France. Daarvan hebben we inmiddels ook .een floppy uitgebracht. Die kost net als de Oranje-disk 25 gulr den". Voor die prijs (De Jong: "Het gaat ons vooral om de promotio nele waarde") heeft de liefhebber alle beschikbare informatie thuis op de PC. Met drie drukken op de knop rolt alle informatie over de deelnemende landen, ongeveer 600 spelers, de scheidsrechters, de stadions en klassementen in ijl tempo over het scherm. De gege vens zijn met behulp van voetbal weekblad VI zorgvuldig op een rijtje gezet. Als extra attractie staat naast de persoonlijke gegevens van ie dere Nederlandse voetballer ook zijn foto afgebeeld. PR-functiona- ris Frans de Jong heeft maar ééen bezwaar: "De meeste voetballers hadden zich, voor zij op de foto moesten, niet geschoren. Alleen Van Breukelen staat er netjes op". Max de Jong vertelt niet zonder trots hoe zijn bedrijf aan de por tretten van de spelers is gekomen: "Dat kostte ons bijzonder veel moeite. Wij moesten de KNVB por tretrecht betalen. Houd het maar op een ruim jaarsalaris. Door de samenwerking met de KNVB en de Oranjeraad zijn wij nu wel de aar de klant moeten vinden. De i Hans van Breukelen bewonde- (foto Loek Zuyderduin) officiële leverancier van de Oran je-disk. Wij overwegen patent op onze vinding aan te vragen en hebben de disks ook tegen ko piëren beveiligd. De Oranje-disk trok namelijk zo veel aandacht dat we er zelfs al mee op TV zijn geweest". De verspreiding van de Oranje disk, die al door zijn eerste oplage heen is. gaat via winkelketens. Voor informatie moet de klant bij ScanWare Leiderdorp terecht (071-415843). De gebruiker kan zelf de nieuwste gegevens invoe ren. Ook is het mogelijk via een modem gebruik te maken van de databank van Scanware. De ge gevens worden onmiddelijk bijge werkt. De Jong: "Voor de WK wor den mensen uit ons bedrijf vrijge maakt om de wedstrijden op de voet te volgen. Zij mogen eerder naar huis om TV te kijken. Zij voeren de nieuwste gegevens, uit slagen, doelpuntenmakers en der gelijke, meteen in op onze elektro nische databank. Nee, dat werk is niets voor mij. Dat moeten mensen doen die verstand van voetbal hebben". TIM BROUWER DE KONING van onze correspondent Albert Geesing ROME Doelpunten zijn voor 'Toni' Polster het antwoord op alles. Op zijn criticasters in Wenen, op AC Torino, dat al na tien maanden op hem was uitgekeken en de Oostenrijker doorverkocht aan Sevilla, maar vooral voor zichzelf. „Daar leef ik de hele week naartoe. Je kunt een super-wedstrijd spelen, maar als je niet scoort, krijg je nooit het aanzien dat een topscorer bezit". In het zuiden van Spanje produ- ceerde Anton Polster, de enige 'bui tenlander' en vedette in de Oosten rijkse WK-selectie, ze dit seizoen aan de lopende band en was hij na Hugo Sanchez de produktiefste speler in de Spaanse liga. Nét als eerder bij Austria Wien, waarmee hij drie jaar achtereen kampioen werd en even zo vaak topscorer van z'n land: Aan zijn 39 treffers in het seizoen 1986-'87, z'n laatste in Wenen, dank te Polster de zilveren schoen. Hij weigerde echter die in ontvangst te nemen, omdat er volgens hem een luchtje zat aan de sensationele pro- duktie (44) van de Roemeen Cama- taru. „Ik wist zeker dat er gemani puleerd was. Daarom heb ik die zil veren schoen altijd geweigerd". Zijn gelijk werd bevestigd en het zilver later alsnog verguld. Die onderscheiding vormde voor Polster de kroon op een periode, die vanaf z'n jongste jeugd volledig in het teken stond van doelpunten. El ke treffer van de ruim 1.400 die hij inmiddels achter z'n naam heeft staan, werden door z'n vader nauw keurig geregistreerd. Met zijn over gang naar Torino, dat in de zomer van 1987 3,5 miljoen gulden voor de spits neertelde, kwam daar echter plotseling de klad in. Tenminste voor Polster-begrippen. Bij z'n de buut in de serie A trof hij slechts ne gen keer en lag hij voortdurend overhoop met z'n toenmalige trai ner Gigi Radice. Al na een seizoen vertrok hij met stille trom naar Se villa. Revanche Toch koestert Polster geen rancu neuze gevoelens jegens de club en is hij morgenavond in Rome tegen Ita lië evenmin uit op revanche. „Ach teraf weet ik welke fouten er toen zijn gemaakt, poor Torino en door mij. Het was de eerste keer dat ik van huis was; je hele leven veran dert. Een nieuw land met andere ie- den, een andere mentaliteit, een vreemde taal en andere training. Ie dere speler heeft een aanlooptijd nodig, die kreeg ik niet. Ik scoorde toen net zo vaak als Gullit, maar toch moest ik vertrekken". Het was de eerste tegenslag van formaat die'hij als voetballer moest incasseren. Polster is daar achteraf niet rouwig om en doet er bij Sevilla zijn voordeel mee. „De problemen in Turijn hebben mij gevormd en zijn mijn ontwikkeling alleen maar ten goede gekomen", denkt de weer in ere herstelde goaltjesdief. „Ik laat mij niet meer zo gemakkelijk van de wijs brengen. Zo'n fluitconcert als in november in Wenen tegen, de DDR, dat laat mij nu koud". Polster is het schoolvoorbeeld van de profeet die in eigen land niet wordt geëerd. Net als voor hem Hans Krankl, de fameuze stormram van weleer. „Oostenrijk", meent de 35-voudige international, 26 nog maar, „is een jalóuzie-gemeen- schap. Ik .ben er niet meer zo trots op Oostenrijker te zijn als ik dat vroeger was. Dat heeft niets met po litiek te maken, maar alles met de manier waarop ik in éigen stadion ben uitgefloten. Ik weet echt niét Blessure voor Hysen ROME (ANP) - Glenn Hysen, on der Hans Kraay mislukt bij PSV, onder Dalglish vaste basis-speler bij Liverpool,heeft zich gebles seerd in het trainingskamp in Stenungssund in Zweden. Niet ern stig volgens coach Nordin, maar. wel van dien aard dat zijn inzetbaar heid zondag in Turijn in het ope ningsduel van de Zweden tegen Brazilië betwijfeld wordt. Zijn ver vanger staat al klaar: Roger Ljund. De Zweedse selectie heeft woens dag zijn intrek genomen in Camog- li, een dorp in de buurt van Genua, aan de Middellandse Zee. Nek „Ze misgunnen hem het geld", sou- fleert de huisfotograaf van Polster. „Thomas Muster (de tennisser, red.) vergaat het niet beter. Als een Oos tenrijkse sportman ?'n geld ver dient in het buitenland, kijken ze hem bij ons met de nek aan". Met zijn drie doelpunten tegen de DDR schoot Polster Oostenrijk niettemin in z'n eentje naar het WK. Als enige van de spelers dook hij na afloop echter meteen de catacomben in en weigerde hij mee te lopen in de ze getocht op het tartan van het Prater stadion. „Ik had mezelf gezworen nooit meer voor Oostenrijk te spelen, als we het WK niet hadden gehaald. Op de terugweg naar Sevilla heb ik zelfs serieus overwogen mijn ge zicht nooit meer in Oostenrijk te la ten zien". De tijd heelt echter alle wonden, waardoor het kon gebeu ren dat Polster na de winst Op Oran je voorop liep in dé polonaise. Net als elf dagen eerder bij de pracht en praal rond z'n trouwpartij met jeugdvriendin Elisabeth. Daags er na meldde Polster zich bij bonds coach Jozef Hickersberger en Toni Polster: "Ik ben er niet meer zo vroeger was". brengt hij de wittebroodsweken door tussen voetballers. Veel illusies koestert Polster zich bij dit WK niet. „De Italianen ko men tijdens een toernooi altijd traag op gang, misschien kunnen wij daarvan profiteren. We moeten ech ter realistisch blijven en zullen blij moeten zijn met een plaats in de tweede ronde. Dat zou voor Oosten rijk al een hele prestatie zijn". Hic kersberger heeft zich al op voor hand ingedekt en meent dat dit WK voor het drastisch gerenoveerde en voor driekwart jonge en onervaren team twee jaar te vroeg komt. Polster is het daar maar ten dele eens en verwijst naar de situatie in Sevilla. „Vorig seizoen kwamen we met een hele ervaren ploeg niet ver der dan een plaats in de midden moot. Met heel veel jonge spelers en een nieuwe trainer (Vicente Caht- atore) heeft Sevilla zich nu geplaatst voor het UEFA Cup-toernooi". Vooral clank zij de 33 treffers van Polster. Een record in de 85-jarige geschiedenis van de club. „In Span je spelen 75 procent van de clubs om te winnen, in Italië is dat precies andersom. In de spits heb ik nu veel meer steun dan bij Torino. Daar stond ik meestal alleen voorin". Tussentijds In Sevilla wordt de sober levende disco-koning van weleer op handen gedragen en stelt de club ^lles in het werk om zijn medio volgend sei zoen aflopende contract tussentijds te verlengen. Polster heeft echter geen haast en weet dat hij in Spanje en in Italië een begeerd doelwit is. Te meer omdat hij volgend jaar transfervrij is. „Dat heb ik te dan ken aan Hans Krankl. Die heeft het contract voor mij geregeld". Over zijn toekomst hoeft Polster zich derhalve derhalve geen zorgen te maken. „Wij hebben hier boven dien niets te verliezen, maar alles te winnen. Op ons rust geen enkele druk". Dat is slechts ten dele waar. Hickersberger: „Polster heeft alles wat een 'Torjager' van internationa le klasse nodig heeft. Hij is tech nisch goed onderlegd, heeft een uit stekend schot en is sterk in de lucht. Op de eerste plaats heeft hij echter een zesde zintuig voor doelpunten. Daarop zal Polster bij dit WK beoor deeld worden". Oostenrijk wil er zijn voordeel mee doen. 5OR! OF VRIJDAG 16.45-20.15 BRT 2: WK-voetbal in Italiè: met studiogasten, de openingsceremonie en de openingswedstrijd tussen Argenti nië en Kameroen. 17.00-19.25 ÈBC 2: Cricket: Engeland- Nieuw-Zeeland in Trent Bridge. 17.45-20.00 Mondiale: Argentinië-Ka- 18.00-18.15 Sportnet: Spain Spain sport. 18.00-20.00 Did 2: WK-voetbal: Argenti- nië-Kameroen. 18.15-19.00 Sportnet: Tenpin bowling: British matchplay. 19.00-21.00 Sportnet: Autosport. 20.00-22.00 EURO: Tennis: Roland Gar- 20.15-20.45 BRT 2: Sport extra: met ten nis op Roland Garros. 21.00-22.00 Sportnet: Internationale mo torsport. 22.00-00.00 Sportnet: Amerikaans honk bal: Cleveland-Boston. 22.00-00.00 EURO: WK voetbal: Argenti- nië-Kameroen. 22.36-23.40 Ned 3: Mondiale: samenvat ting Argentinië-Kameroen, WK-journaal en een samenvatting Roland Garros. 23.00-23.45 Did 1Sportschau: met tennis en paardesport (Concours Hipplque in Aken). 23.20-00.10 BBC 1: WK-voetbal in Italië: met een vooruitblik en een samenvatting van Argentinië-Kameroen. 00.00-00.30 EURO: Autosport: Grand Prix 00.00-02.00 Sportnet: V.S. Pro b 00.30-01.00 EURO: Autosport: 3-wagens v iboksen. Formule Duitsland. 01.00-02.00 EURO: Tennis: Roland Gar- 01.45-02.15 BBC 1: Cricket: Engeland- Nieuw-Zeeland in Trent Bridge. 02.00-02.30 Sportnet: TV sport, Franse sporten. 02.30-03.30 Sportnet: Kickboksen. .03.30-05.30 Sportnet: Amerikaans honk- ZATERDAG 07.30-08.30 Sportnet: Internationale mo torsport. 08.30-10.00 Sportnet: Paardesport: Con cours hippique, Eindhoven Nations Cup. 10.00-10.30 Sportnet: Sport in Frankrijk. 10.00-10.30 EURO: Zwemmen: The Speedo International Tournament. 10.30-11.00 EURO: Trax: Sportmix. 10.30-12.30 Sportnet: Autosport.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17