ik y A L LESTELLA *DE LEEUW TYPISTE/RECEPTIONISTE assistente contractadministratie m/v (f«ikke) verkopers/ mte techno-time bv KAP(ST)PERv/m VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES I Bij Accountantskantoor Van Leeuwen in Alphen aan den Rijn is op korte termijn plaats voor een Na eeen korte inwêrkperiode ken bestaan uit: i.je ons kantoor leert kennen zullen de ta- - telefoon- en postbehandeling - ven/verken van correspondentie - dataverwerking van financiële gegevens Wij verwachten datje als typiste een goede ervaring hebt met het gebruik van een tekstverwerker/computer. Een opleiding op MAVO-niveau strekt tot aan beveling. Iemand die van aanpakken weet zal zich snel thuisvoelen in ons overwegend jonge team van ongeveer twintig mannen en vrouwen. Heb je belangstelling? Stuur dan je sollicitatie voorzien van C.V. naar: Accoun tantskantoor Van Leeuwen t.a.v. de heer W. H. Glas. Accountantskantoor Van Leeuwen Wilhelminalaan 67-69, Postbus 141, 2400 AC Alphen aan den Rijn, tel.: 01720-74891. schreiner luchtvaart groep bv Schreiner Luchtvaart Groep B.V. overkoepelt een tiental werkmaatschappijen verdeeld over drie divisies. De operationele divisie voert helicopter- en vlieg tuigoperaties uit voor klanten binnen en buiten Europa en beschikt daarnaast over een modern onderhoudscentrum op vliegveld Maastricht. De handelsdi visie vertegenwoordigt fabrikanten van verschillende typen vliegtuigen, heli copters, motoren en onderdelen en levert aan operators over de gehele wereld. Daarnaast specialiseert deze divisie zich in kunststofmaterialen op luchtvaart gebied. De divisie opleidingen verzorgt zowel civiele als militaire vliegoplei- dingen.en exploiteert daarnaast een aantal vluèhtnabootsers. Schreiner Co. B.V. is de handelsonderneming binnen de Schreiner Lucht- vaart Groep. Als vertegenwoordiger van verschillende fabrikanten van vlieg tuigen en helicopters, navigatie- en communicatieapparatuur en andere onder delen levert Schreiner Co. B.-V. aan een uitgebreide internationale klanten kring. In toenemende mate levert Schreiner Co. ook soortgelijke apparatuur voor toepassingen buiten de luchtvaart. Binnen deze handelsmaatschappij bestaat momenteel de vakature van De werkzaamheden bestaan uit: administratieve verwerking van de orders input en verwerking van gegevens in de computer (IBM 36) onderhouden van telefonische kontakten met klanten en leveranciers in de Engelse en Franse taal Opleiding: MAVO/MEAO diploma typediploma beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift enige kennis van de Franse taal Leeftijd: tussen 20 en 26 jaar. Ervaring: ervaring met geautomatiseerde tekstverwerking Kandidaten dienen zelfstandig en akkuraat te kunnen werken met gevoel voor cijfers en klantgerichtheid. Nadere informatie wordt verstrekt door de he tractadministratie, telefoonnr.: 071-319 356. Vugt, Manager Con- Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen napublikatie mét vermelding van referentienummer PZ/SCO LD-30 worden gericht aan: Schreiner Luchtvaart Groep B.V. T.a.v. de afd. Personeel en Juridische Zaken Verbeekstraat 10-12 2332 CA LEIDEN Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de gemeente Leiden In het psychiatrisch ziekenhuis Endegeest is op de polikliniek van de Jelgersmakliniek een vacature voor secretaresse m/v Deze polikliniek maakt deel uit van het Psychia trisch Ziekenhuis Endegeest te Oegstgeest. De polikliniek, deels universitair, onderhoudt nauwe relaties met de Vakgroep Psychiatrie, Kinder- en Jeugdpsychiatrie en Medische Psychologie van de Rijksuniversiteit te Leiden. Op de polikliniek werkt ook personeel in universitaire dienst dat werk zaamheden verricht op het gebied van weten schappelijk onderwijs en wetenschappelijk onder zoek. De secretaresse is onder meer medeverant woordelijk voor de uitvoering van de volgen de taken: - de eerste opvang van patiënten zowel per tele foon als bij bezoek, ook in crisissituaties, - informatieverstrekking aan patiënten, verwij zende instanties of artsen en verzamelen van in lichtingen, - gegevensverstrekking (o.a. aan medische en fi nanciële administratie), - voeren van een geautomatiseerde patiëntenre gistratie, - secretariële ondersteuning van het hoofd van de polikliniek, - deelname aan vergaderingen en afhandeling van de verslaglegging, - verwerking van correspondentie (w.o. opna- me-/ontslagbrieven, intakeverslagen, e.d.). Voor deze functie wordt gedacht aan iemand die beschikt over: - een opleiding vanaf H.A.V.O.-niveau en een medisch secretaresse-opleiding; ervaring met W.P.5.0 strekt tot aanbeveling, - vakkennis op het gebied van (geautomatiseer de) administraties, - ruime ervaring op administratief gebied, - het vermogen zelfstandig te werken, - initiatief, nauwkeurigheid en - gezien de aard van de werkomgeving tact en inlevingsver mogen. De functie is voor 32 uur per week. Het salaris, af hankelijk van leeftijd en ervaring, bedraagt maxi maal f 3.393,— (38 uur) bruto per maand. Overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de ambtelijke rechtspositie van de gemeente Leiden. Inlichtingen worden verstrekt door de heer R. Klinkhamer, hoofd polikliniek, tel. 071-17 98 80 en mevrouw Th. Meijers, coörd. Algemeen en Medisch Secr., tel. 071-17 92 08. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroeperingen in dienst nemen. Belangstellenden, die menen tot deze doelgroepen te behoren wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde functie-eisen genieten zij de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties voor 6 juni 1990 sturen aan Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest, team Perso neel, Organisatie en Opleidingen, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* Voor de verkoop van ons parket en tapijt zijn wij op zoek naar Functie-inhoud: - verkopen van parket, lamel en tapijt - adviseren en begeleiden van onze klanten - het verrichten van administratieve handelingen Geboden wordt - een zelfstandige verantwoordelijke functie in een dynamische hard werkende, collegiale omgeving - een goed salaris conform het nivo van deze functie. Informatie en/of sollicitatie na telefonische afspraak dinsdag t/m vrij dag van 10 tot 17.30 uur. Zaterdag van 10 tot 17.00 uur. Parket en Tapijtshop Stille Rijn 1, Leiden. Tel. 071-120221. Offsetdrukkerij De Leeuw B.V. is een snel groeiende handelsdrukkerij. Op korte termijn is er plaats voor een OFFSETDRUKKER M/V BINDER/AFWERKER M/V Vereist: opleiding grafisch technicus, enige jaren ervaring, leeftijd 22-30 jaar. Wij bieden: een zelfstandige functie in een prettige werksfeer, een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Informatie: voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ruud van der Linden, bedrijfsleider, tel.: 01718 - 51675. Sollicitaties te richten aan: Offsetdrukkerij De Leeuw B.V. Rijnsburgerweg 100 2231 AG Rijnsburg De universiteitsstad Leiden is één van de grotere gemeen ten ia ons land en telt ca. IJ0.000 inwoners. Binnen de Randstad vervult Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog het authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. •^i/i ip?Tï-ir™r:"TT!T1 2A monumentale stad met toekomst Het Leids Pedologisch Instituut en de daaraan verbonden school voor speciaal onderwijs 'De Brug' houden zich bezig met observatie en behandeling van kinderen van vier tot veertien jaar met ernstige emotionele en leerproblemen. Deze hulp verlening gebeurt door een multidiscipli nair team van deskundigen op het gebied van onderwijs en geestelijke gezondheids zorg. Daarnaast vindt wetenschappelijk on derzoek plaats in samenwerking met de universiteit. Bij het Pedologisch Instituut en de openbare school 'De Brug' aan de Bloemfontein- straat 1 komt per 1 september 1990 een vacature voor secretaresse v/m voor 31,7 uur per week. Functie-inhoud - Voorbereiden en notuleren van bespre kingen. - Typewerkzaamheden. - Postverwerking. - Telefonisch verstrekken van informatie. - Receptie-activiteiten. - Samenstellen en beheren van behande lingsdossiers en archief. Vereisten - HAVO en/of secretaresse-opleiding. - Enige jaren ervaring met secretariaats- of administratieve werkzaamheden en het maken van verslagen. - Op samenwerking gerichte attitude. - Ervaring met tekstverwerking. De werkzaamheden liggen stil tijdens de schoolvakanties van het basis- en speciaal onderwijs, waarvoor een compensatie plaatsvindt gedurende de overige tijd. Salarisperspectief De taken vormen een combinatie van twee functies met verschillende honorering, waarvoor niettemin één persoon gezocht wordt. Het betreft 19,2 uur per week met maximaal schaal 5BBRA en 12,6 uur per week met maximaal schaal 3BBRA. Inlichting bij mevrouw De Vries of me vrouw Van Peype, secretaresses (071-122310/126427) In het kader van een eerlijke verdeling van de werkgelegenheid en vanuit onder wijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen in het onderwijs werkzaam zijn. Geschikte kandidaten uit deze groepen wordt derhal ve verzocht te solliciteren. Sollicitaties gericht aan de heer dr. J.W. Mojet, directeur van het instituut, binnen 10 dagen zenden naar Directie Onderwijs, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder ver melding van vacaturenummer OND 1055. uitzendorganisatie voor technisch personeel Een techneut hoort bij Techno-Time! ZATERDAG GEOPEND VAN 9.00 -12.00 UUR. 24 uur per dag bereikbaar! Techno-Time B.V. Breestraat 8 - 2311 CR Leiden - Telefoon: 071 -14 66 46 vraagt: Studenten /scholieren Bij diverse bedrijven in Leiden en omstreken hebben wij werk voor scholieren en studenten. Het betreft verschil lende werkzaamheden voor zowel langere als kortere periode. Ideaal om tijdens de vakanties of naast je studie bij te verdienen! Als je meer wilt weten, bel dan naar Werkwijzer Leiden, telefoon 071 -142664. Apothekersdljk 8,2312 DC Lelden, Telefoon 071 -14 2664 Noordeinde 21,2514 QB Den Haag, Telefoon 070-3469443 Wjjze werkers werken via werkwijzer Hairshop Hans Hoogeveen is een moderne en gezellige kapsalon, in het hartje van Noordwijk Binnen, waar dames en heren zich graag laten kappen. In ons team is plaats voor een enthousiaste of aankomend kap(st)per Als jij denkt geknipt te zijn voor deze afwisselende baan neem dan snel kontakt op met Hans Hoogeveen en draai 01719-12189 na 18.00 uur 01719-18947 Hairshop Hans Hoogeveen Pickéstraat 15 2201 EP Noordwijk tel.:01719-12189 Itixof0-' Behandeling

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 27