3M GMD beheerder kleine systemen O». Oudshoori^Jzettandel 3M zoekt medewerker m/v debiteurenadministratie Arbeidsdeskundige (v/m) LEERLING PROCESOPERATOR VERKOOP MEDEWERKER ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) Gemeenschappelijke Medische Dienst beldebanenlijn 071/141845 ïk&M MEDISCH ASSISTENT imi I»,» Gemeente Wassenaar oo =000000=00= =oa 000000=00 =00=000000 000000 00=00000 N E D E R L AND Ontwerp Produktie van Printplaten CAD Nederland bv, ontwerper en producent van gedrukte bedradingen Iprintplatenl gevestigd te Zoeterwoude is op zoek naar Schoolverlaters die als: bij CAD Nederland bv hun praktijk ervaring willen opdoen. Wat wij bieden: Wij bieden u een interessante baan in een bedrijf met zelfstandig en af wisselend werk in een jong team van kollega's. Voor de werkzaamhe den wordt gebruik gemaakt van professionele apparatuur. U kunt reke nen op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie: Bent u geïnteresseerd en wilt u alvorens te solliciteren kennismaken met ons bedrijf, bel dan voor een afspraak met de heer F. Mulleneers, tel.: 071-450826. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan CAD NEDERLAND bv, In dustrieweg 44, Postadres: Postbus 87, 2380 AB Zoeterwoude-Rd. Technische Groothandel voor bouw en industrie zoekt wegens uitbreiding van activiteiten Opleiding: MTS metaal ot bouw of ervaring in vergelijkbaar functie Sollicitaties richten aan: Lageweg 18, Katwijk, 01718-20761 Postbus 3216, 2220 CE Katwijk Waarschijnlijk kent u ons van naam, in ieder geval komt u ons elke dag in een of andere vorm tegen: 3M. Een bedrijf dat sterk groeit dankzij innovatie en een sterke produkt- en marktfilosofie. Onder bekende merknamen als 3M en Scotch wordt een zeer uitgebreid assortiment, waaronder medische produkten, magnetische media, zelfklevende tapes en schuurmaterialen op de markt gebracht. Kenmerkend voor de aard van het bedrijf is de vrijheid van hande len die elke 3M'er heeft binnen zijn/haar verantwoordelijkheden. Het kantoor is gevestigd te Zoeterwoude-Rijndijk. De functie: Hij of zij werkt in een team, dat zich bezighoudt met de betalingsverwerking van debiteuren, inkassering van vorde ringen en de hieraan verbonden admi nistratieve taken. Er wordt gebruik gemaakt van volledig geautomatiseerde systemen. Regelmatig telefonische en schriftelijke kontakten zijn onlosmakelijk verbonden aan een goede uitvoering van de functie. De kandidaat is een goed organisator en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Hij/zij kan zeer nauwkeurig werken en streeft perfectie na. Wij zoeken: In verband met functiewisseling van één van de medewerkers zoeken wij een man of vrouw tussen de 23 en 28 jaar, met HAVO, MEAO of een opleiding op vergelijkbaar niveau. Ervaring op een debiteurenadministratie is een pré, maar niet vereist. Goede contactuele eigenschappen zijn zeer gewenst voor deze functie. Hij of zij is in staat te werken met de bij ons reeds ver doorgevoerde geauto matiseerde systemen, terwijl interesse om zelf met Personal Computer toepas singen bezig te zijn verwacht wordt. Wij bieden: Naast een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij de juiste man of vrouw bij gebleken geschiktheid ruime doorgroeimoge lijkheden. Geïnteresseerd? Schrijf dan een brief met curriculum vitae onder vermelding van vacature code HC 90018. Stuur deze uiterlijk vóór 7 juni a.s. naar onderstaand adres t.a.v. mw. M.A. Pepers. 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 193 2300 AD Leiden 3 M GEEFT GOEDE MENSEN DE RUIMTE Gevraagd voor onze keurslagerij een: - VERKOPER/STER - HALFWAS SLAGER - PART-TIME VERKOPER/STER Voor inlichtingen: Keurslagerij Addy Hooijmans, Schoolstraat 28 in Voorschoten. Tel. 01717-4421 en na 18.30 uur 071-895366. De Gemeenschappelijke Medische Dienst is een lande lijke organisatie op sociaal- medisch gebied, werkzaam in het kader van de sociale verzekeringen. Het werkterrein omvat aspecten als gezondheidszorg en revalidatie, arbeid, sociale zekerheid en welzijn, die elkaar raken en gedeeltelijk over lappen. Na onderzoek, bege leiding en bemiddeling ten aanzien van degenen die een beroep doen op AAW. WAO en WAGW. verstrekt de GMD jaarlijks zo'n 500.000 adviezen aan bedrijfsverenigingen en andere opdrachtgevers. Boven dien is de GMD verantwoorde lijk voor ca. I00.000 in bruikleen verstrekte hulp middelen. Tevens geeft de GMD mede richting aan het beleid op het gebied van de sociale verzekeringen. Voor deze complexe taken heeft de GMD ca. I500, voor het merendeel hooggeschoolde, medewerkers in dienst. Daarnaast zijn ruim 2200 medewerkers van het Gemeen schappelijk Administratie kantoor, de administrateur van de Dienst, bij de werkzaam heden ingeschakeld. De Dienst heeft een centraal kantoor in Amsterdam en 16 over het land verspreide bestuurlijke regio's waaronder 29 vestigingen r De sociaal-medische advies- en bemiddelingstaak van de GMD wordt uitgeoefend in teamverband door verzekeringsgeneeskundigen en arbeidsdeskundigen. De teams worden in hun werkzaam heden wetstechnisch en administratief ondersteund. Voor onze vestigingen Leiden, Den Haag en Rijswijk zoeken wij contact met belangstellenden voor de functie van Functie-informatie het onderzoek naar, het rapporteren en adviseren over de mate van arbeidsongeschiktheid het treffen van voorzieningen in de werksituatie tot behoud en/of herstel van de arbeids geschiktheid het bemiddelen naar passende arbeid het realiseren van voorzieningen in de dagelijkse leefsituatie ter bevordering van de zelfstandigheid en de mobiliteit van gehandicapten het adviseren omtrent woningaanpassingen. Functie-eisen een voltooide technische hogere beroepsopleiding, dan wel een hogere beroepsopleiding personeelswerk een gevarieerde bedrijfservaring van minimaal 5 jaar een leeftijd tussen circa 30 en 40 jaar het vermogen om beoordelingen en adviezen duidelijk en goed beargumen teerd vast te leggen goede contactuele eigenschappen. Kandidaten dienen te beschikken over een rijbewijs en in principe binnen een straal van 30 kilometer van de standplaats te wonen. Wij bieden een zelfstandige, ambulante werkkring waarbij het leggen en onderhouden van contacten een voorname rol speelt een taakgerichte opleiding met stageperioden en begeleiding onder mentorschap «een aanvangssalaris tussen/ 4.371,- en 5.386,- per maand, terwijl het te bereiken maximum salaris 5.970,- bedraagt «goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maand. Sollicitatie Wanneer u meent aan de functie-eisen te voldoen nodigen wij u uit te solliciteren. Zij die reeds in november 1989 op onze landelijke advertentie reageerden behoeven niet opnieuw te solliciteren. Een psychologisch en een medisch onderzoek, alsmede inspraak door de toekomstige collega's maken deel uit van de selectieprocedure. De resultaten van het psychologisch onderzoek worden eerst na toestemming van de kandidaat aan ons ter beschikking gesteld. Voor meer informatie voorafgaande aan de sollicitatie kunt u contact opnemen met de heer M. van der Krogt, regio-directeur, tel. 070-351 9303. Uw sollicitatiebrief met uitvoerige gegevens omtrent opleiding en sollicitatiemotief dient binnen 14 dagen in ons bezit te zijn. U kunt uw brief richten aan de afdeling Personeelszaken, ta.v. de heer W. Alting Siberg, Bos en Lommerplantsoen I, 1055 AA Amsterdam. 24 uur perdag actuele informatie overvacatures op onze vestigingen ■v randstad uitzendbureau De Stichting "Het Rijnlands Lyceum" te Wassenaar vraagt voor de centrale administratie van haar drie scholen ADMINISTRATIEF MEDEWERKER <m/v) per 1 september a.s. of eerder in een volledige weektaak. Funktie-eisen: - opleiding havo ot meao - goede typevaardigheid - ervaring met tekstverwerking - kennis van notuleren van vergaderingen - leeftijd tot 30 jaar. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Sollicitaties aan en inlichtingen bij de administrateur van Het Rijnlands Lyceum, de heer A. Th. Janssen, Postbus 9, 2240 AA Wassenaar. Telefoon 01751-17100. De Coöperatieve Vereniging Bedrijfsge zondheidsdienst voor Leiden en Omstreken U.A. is verantwoordelijk voor de uitvoering van bedrijfsgezondheidszorg voor 17.000 werknemers in haar regio. Bij de B. G.D. wer ken 6 bedrijfsartsen, 2 arbeidshygiënisten, 1 bedrijfsmaatschappelijk werkende, 4 me disch assistenten, 1 administrateur en twee secretariaatsmedewerkers. I.v.m. het zwangerschapsverlof van een van onze me dewerksters zoeken wij met spoed een het betreft een dienstverband voor 6 maanden. De funktie bestaat uit onder andere: - het biometrisch vooronderzoek (zoals ogentest, ge- hoortest, E.C.G., etc.) - het maken van afspraken - het administratieve verwerking van de gegevens rapportage - het coördineren van teamwerkzaamheden Vereist zijn: - doktersassistente-opleiding (voltooid) - leeftijd tot 25 jaar - representatief - het kunnen werken in teamverband - ervaring hebben met PC-gebruik Het betreft een contract voor zes maanden, welke evt. kan worden omgezet in een dienstverband van 6/10 - 8/10 voor onbepaalde tijd. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens NZR- regeling/CAO ziekenhuiswezen. Voor inlichtingen betreffende de funktie-inhoud kunt u bellen met Pauline Gutteling, coördinerend assisten te. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 8 dagen na het verschijnen van dit blad - richten aan: De direktie van de bedrijfsgezondheidsdienst Leiden en Omstreken Opaalstraat 3 - 2332 TA LEIDEN o.v.v. soil. med. ass. Tel.: 071-312821 Bij het bureau automatisering van de hoofdafdeling Interne-, Personeels- en Organisatiezaken is als gevolg van de toenemende automatiseringsgraad van de gemeentelijke organisatie de behoefte ontstaan tot uitbreiding met een Functie-informatie. De gemeentelijke organisatie, waarin ongeveer 300 mensen werkzaam zijn, bestaat uit vijf hoofdafdelingen, een afdeling burgerzaken en een bureau bestuursondersteuning. De organisatie heeft de beschikking over een mini-computer en een groot aantal PC's. Naast de stand-alone systemen zijn momenteel een drietal local area networks geïnstalleerd. De toepassingen zijn legio en strekken zich uit over het gehele gemeentelijke takenpakket. Om enkele voorbeelden te noemen: bevolkings registratie, onroerend goedbelasting, beheer gemeentelijke groenvoorzieningen, rioolbe- heer, landkaartvervaardiging, milieubeheer, postregistratie, financiële administratie, perso neelsinformatie, tekstverwerking, etc. De beheerder kleine systemen wordt verant woordelijk voor de coördinatie van het beheer van voornamelijk IBM PC's en netwerken. Hij/zij zal optreden als "help-desk" voor gebruikers binnen alle geledingen van de gemeentelijke organisatie. Vanzelfsprekend behoort tot de functie het begeleiden van installaties van hard- en soft ware, het verzorgen van documentatie en procedures, het signaleren van wensen en het vertalen hiervan in concrete mogelijkheden en het onderhouden van de contacten met de diverse leveranciers. De beheerder kleine systemen zal tevens ver antwoordelijk worden voor het verhelpen van storingen in zowel soft- als hardware en het - tot op zekere hoogte - verrichten van repa raties en onderhoud aan hardware. Functie-eisen. De gedachten gaan uit naar iemand die goede contactuele vaardigheden, servicebereidheid èn kennis van zowel software als hardware in zich verenigt. Qua opleiding wordt de voorkeur gegeven aan een MTS'er electro(nica), die zich PC-kennis heeft eigengemaakt door vervolgcursussen of in de praktijk. Andere kwalificaties worden niet uitgesloten. Enige technische vaardigheid is echter een "must". Kennis van standaard PC-zaken als MS-DOS, dBase, WordPerfect is vereist. Functieniveau. Het salaris ligt, afhankelijk van opleiding en ervaring tussen ca. f 35.500,— en f 55.000,— bruto per jaar (niveau 7 of 8). Sollicitaties. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer E.S. Ykema, p o consulent, telefoon 01751-22342. De gemeente Wassenaar streeft naar vergro ting van het aantal vrouwen in gemeentedienst. Vrouwen die aan de gestelde eisen voldoen, worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, wordt u uitgenodigd uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zen den aan de heer R.R. Bitter, directeur van de hoofdafdeling Interne-, Personeels- en Organi satiezaken, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 22