Leiderdorp wacht flinke verhoging reinigingsrechten Winkelhof wint gevecht om Prijzenslag Belangenvereniging A4 krijgt 5 mille van Ben W Leiderdorp asssxssara Gemeente Voorschoten maalct zich sterk voor wilde planten 'Politie eist ten onrechte eer op voor vinden oorlogstuig' Leiderdorpse afdelingen moeten 71 mille inleveren Infogroep binnenkort opgericht LEIDERDORP - De Belangenvereniging A4 krijgt van de ge meente een subsidie van 5000 gulden. De vereniging wilde 12.000 gulden voor het financieren van haar 'politieke en juridische acti viteiten', maar B en W vinden in de begroting onvoldoende aan knopingspunten voor dat bedrag. Wanneer evenwel zou blijken dat de vereniging meer geld nodig heeft, dan is het college bereid 'een aanvullende subsidie te verstrekken'. Dit bleek deze week tijdens het overleg tussen de vereniging en de twee wethouders die zich met de verbreding van de rijksweg A4 be zighouden, mevrouw C.A. Huigen en mevrouw J.W.F. Veldstra. Het r overleg leidde tevens tot het instel- ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag c en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12-12.30 uur (alle spoedeisende medische hulp). Voor de patiënten van de a len van een infogroep, die dient te zorgen voor een constante uitwisse ling van informatie. "De gemeente dient de burger te informeren, maar iedereen die be trokken is bij de verbreding en daartegen in het geweer komt dient ook de gemeente op de hoogte te houden. Het is duidelijk dat ieder een daarbij zijn eigen verantwoor delijkheden heeft", zegt mevrouw Huigen. De gemeente spreekt de komen de weken met medische instellin gen als het St. Elisabeth Zieken huis, Leythenrode en Buitenzorg, de Algemene Woningbouwvereni ging en de bewonersvereniging Holtlant. Huigen sluit niet uit dat ook de bedrijven langs de A4 bij het VRIJDAG 25 MEI 1990 CDA-wethouder beraadt zich nog veld. de Ruiter, Janssen, Maris en Van Schie: Schie. tel: 177100, Rijnsburgerweg 96. zo 8 uur tot 24 uur: Y. Groeneveld, tel: 218661 Rosmolen 2. Groep 2 - Nering Bögel, Van Gent, Taytel- baum, Van Luyk, Klaassen, Rus, Kruis, Berg- meijer.de Lange: za 8 uur tot zo 8 uur: M. Bergmeijer, tel: 216201, Oude Singel 76. zo 8 uur tot 24 uur: H.E. Klaassen. tel: 213546, Prinsenstraat 5. Groep 3 - Pleiter, Smit, Lely, W. de Bruijne, J. de Bruijne. Huibers, Jurgens, Fogelberg en Van den Muijsenbergh: za 8 uur tot zo 8 uur: H.P. Jurgens, tel: m125820, Burggravenlaan 102. zo 8 uur tot 24 uur: W. de Bruijne. tel: 134345, de Lt de Kanterstraat 32. infogroep wordt samengesteld, na die gesprekken duidelijk zijn. Groene Hart De Belangenvereniging A4 is ver heugd over de 'positieve opstelling' van de gemeente, maar vreest met 5.000 gulden niet ver te komen. Vol gens een bestuurslid zijn juridische adviezen kostbaar, moet er veel worden gereisd en dienen er kosten te worden gemaakt voor vergade ringen: 'Bovendien zal het een klus zijn om bij de provincie boven wa ter te krijgen wat men daar nu pre cies onder het Groene Hart ver staat'. Dit laatste is belangrijk omdat in 4 A Wingerden, Lahr, Van Rijn, Be- Leiderdorp steeds meer stemmen nu. Nieuwenhuis. Horn, J.G. Zaaijer en R.E. opgaan de rjjksweg niet te verbre Hoveniers vrijwillig bijgeschoold toe dat bezuinigingen de komst weinig hebben ge- den r Kennedylaan 24. le6e schreef in zijn programma dat zo 8 uur lot 24 uur: J.S. de Kanter, tel: 311414, 'alle opties onderzocht moeten wor- Ina B. Bakkerplein 3. den, ook een omleiding achter de Groep 5 - Jasperse. Wiersma, Crul. Kooijman. gemeente langs'. In het verleden leinders, D. Hammerstein en i. Hammerstein: za 8 uur tot zo 8 uur: J. Rijnders. tel: 760947, G. Brandstraat 29. zo 8 uur tot 24 uur: H. Wiersma. tel: 318311, Haagweg 60. I ?e Jong^Pr|nw. Reinders.D. Hammerstein en hebben gemeentebestuurders zich altijd tegen een omlegging verzet omdat dat het Groene Hart van de Randstad zou aantasten. Nu bedie nen vooral milieubeschermers zich dat argument. VOORSCHOTEN - Wie regelma tig door Voorschoten fietst, zal het hebben gezien en geroken. Fluitekruid en koekoeksklokjes bloeien in de berm, langs de o slootkant en in parken. In ver te leiden. Ook het col- schillende parken groeien wilde planten, die nauwelijks in toom worden gehouden. Dit heet na tuurlijk groenbeheer en wordt sinds kort toegepast door de ge meentelijke afdeling Groen. In een voorlichtingsfolder wordt dit beleid toegelicht. bodembedekkers in de traditionele leerd over wilde planten, kunnen perken in de hand werken. Daar op vrijwillige basis een bijscho- staat tegenover dat het natuurlijk lingscursus volgen. Volgens de groenbeheer extra arbeidstijd woordvoerder is de animo groot, vergt. Tuinlieden grijpen minder Naast het bijbrengen van theoreti- snel naar de gifspuit en zijn veel tijd sche kennis, wordt tijdens de cur- kwijt aan speciale onderhouds- sus gewerkt aan een 'mentaliteits maatregelen. Ze zaaien speciale wil- verandering', de bloemenmengsels, planten wilde Volgens de gemeentewoordvoer- rijderen kruiden die der leeft bij gemeentelijke hove- LEIDERDORP - Een meerder heid van het Leiderdorpse col lege van B en W wil de reini gingsrechten per 1 juli flink ver hogen. Wanneer de gemeente raad deze meerderheid volgt, moeten eenpersoonshuishou dens voortaan 38,28 gulden per kwartaal betalen in plaats van de huidige 27,36 gulden. Het ta rief voor grotere huishoudens stijgt van 39,75 tot 61,59 gulden. De verhoging is een gevolg van de sluiting van de Leidse vuilverbran dingsinstallatie en de voorlopige opslag in het Drentse Wijster. De verwerkingskosten van afval stij- 1107 gulden per ton Tot 180,50 gulden. Alleen CDA-wet houder mevrouw C. Kerner wil zich nog niet uitspreken over de vraag of de kostenstijging geheel aan de bur ger moet worden doorberekend. In de stijging hebben B en W ook de kosten opgenomen voor de ver lenging van de proef rrfet het ge scheiden ophalen van groente-, fruit- en tuinafval in de wijk Voor hof. Hoewel de gemeente door de proef minder afval aanbiedt, kost de verwerking van gft-afval voorals nog meer geld dan wordt bespaard. Over eventuele uitbreiding wordt, later beslist en van de kosten dur-: ven B en W nog geen schatting te ge- Om de verhoging in juli te kun nen doorvoeren moet de raad zich zo snel mogelijk over de voorstellen uitspreken. verheersen. Zo moeten vaak het idee dat onkruid het zaad van het wilgeroosje op moet verdwijnen en dat een plant- sommige plaatsen weghalen om te Soen een 'nette' aanblik moet bie- voorkomen dat de plant andere wil- den. Van dat idee moeten ze afstap- de soorten gaat overwoekeren. pen: "If Om te bevorderen dat er zo veel andere mogelijk verschillende soorten wil- de hele flora de planten in de gemeente verschij I Waarnemingsregeling Homeopatische art i C. Juffermans/D. Koster, Haagweg 41, l 315900; via dokterstelefoon 071-122222 tel: I za: F. Kem'me. tel: 891339. Grotiuslaan 12; M.B. Landsmeer, tel: 413913, spreekuur op Florijn 10, tel: 891000; spreekuren (uitsluitend voor spoedgevallen) van 12.30 tot 13.00 uur. Britse bom kost Alphen een ton pen: "Natuurlijk beheer vereist i denken. Je moet fauna in ogen- schouw nemen. Zo laten we bij de wordt de bodemgesteldheid op begraafplaats Rosenburgh wat bra- j menstruiken staan, want daar ko men allerlei vogels op af'. Ook het publiek moet wennen aan de nieuwe aanpak: "Op de hoek de Piet Heijnlaan en de Admi- na 7.30 uur: E.J. Roelants, Frans Halslaan 10, tel: 153747. Voorschoten za L. Prescott, Bachlaan 1, tel: 2356; zo: F. Koopmans, Churchillweg 19. let 6352. I Wassenaar I za: R. van Niekerk. tel: 19014, Van Polanen- pa* 32: zo: E. Op 1 Land, lel: 13056. Mlddek I Zoeterwoude l via het antwoordapparaat van een van de Zoe- I terwoudse huisarten, tel. 01715-1219 of 1614, j welke huisarts de weekenddienst goed geschoffelde perken den het 'behang van de gemeente'. ALPHEN AAN DEN RIJN - Voor Nu blijft het 'onkruid' staan en wor de demontage van de bom aan de den planten niet langer wegge- Dwarsligger moet Alphen ongeveer maaid. Het nieuwe beleid is het ge- 150.000 gulden betalen. Een derde volg van een groeiend milieubesef, deel kan Alphen declareren bij di- een andere kijk op de natuur en verse rijksfondsen, maar voor de weerstanden bij publiek en over- resterende ton moet de gemeente heid tegen bestrijdingsmiddelen. sommige plaatsen veranderd. Zo Het nieuwe beheer houdt in dat de er naast het fietspad langs het honk- gemeentelijke hoveniers de natuur en softbalterrein aan de Admiraal wat vaker zijn eigen gang laten gaan de Ruytersingel een laag zand ge in wegbermen. Vroeger zagen stort, omdat brandnetels en distels plantsoenen en wegbermen er goed overheersten. De afdeling Groen verzorgd uit. Gladgeschoren gazons heeft daar onlangs zaden ingezaaid raal ".e Ruytersingel staan prunus- wilde planten die op zandgrond goed gedijen. Ook op het grasveld naast het St. Nicolaespad op het tra- gloeiend. Mensen willen dat wij i rijksweg 11-west werden rig jaar wilde bloemen ingezaaid, zoals klaprozen i Bijscholing optreden. Dan kun je natuur lijk" de gifspuit pakken, maar we willen bestrijdingsmiddelen zo veel mogelijk uitbannen. Wanneer je spreekt van een natuurlijk groenbe heer, ga je ervan uit dat de bomen zelf opdraaien. Het betreft voorals- Het traditionele groenbeheer Omdat de tuinlieden tijdens hun zich vanzelf herstellen", nog een raming. Waarschijnlijk zal wordt nu eigenlijk.alleen nog maar - - - toegepast in perken die als groen- WASSENAAR/KATWIJK - De Katwijkse schelpenvisser Van Rijn neemt het de Wassenaarse politie bijzonder kwalijk dat die de eer opeist voor het vinden van een zogeheten paravaan op het stand van Wassenaar. In werkelijkheid heeft Van Rijn het torpedo-achtige appa raat gevonden met een lengte van drie meter en een doorsnede van 50 centimeter. En hij wil dat weten ook. "Het schijnt namelijk een bijzonder ding te zijn en als ik de politie dinsdagmorgen niet had gebeld, had niemand hem gevonden", zegt hij beslist. De paravaan, die dinsdagavond geborgen is, lag namelijk half onder het zand bij de laagwaterlijn. Grote delen van de dag was het an tieke-wapentuig niet zichtbaar. Een week geleden liep de schelpenvisser voor het eerst aan tegen het apparaat dat vóór de Tweede Wereldoorlog werd gebruikt om kettin gen van mijnen door te snijden. Na enkele dagen heeft hij voorzichtig wat zand weggeschept, maar verder durfde hij niet te gaan: "Ik zei nog dat het net lijkt alsof er messen aan hebben gezeten". Een woordvoerder van de politie geeft grif toe dat Van Rijn de para- vaan heeft gevonden en weet niet waarom voorlichters dat woensdag niet hebben gemeld. Omdat ze vandaag vrij zijn, is dat ook moeilijk na te zoeken. Dat Van Rijn de eer nu zo nadrukkelijk opeist, vindt de poli tieman 'erg kinderachtig'. "Het is toch niet zo belangrijk?", meldt hij. Op een beloning hoeft Van Rijn niet te rekenen apotheken in de regio Lelden, wordt waarge- nomen van vr. 25/5 tol vr. Apotheek Zuider, Lammenschansweg I den, tel: 071-123553; I Apotheek Linnaeus, Apotheek Meidoorn, Voorstraat 59, Voorscho- I ten. tel: 01717-3350. i Apotheek Langstraat, Langstraat 156, Wasse naar. tel: 01751-11350. r DIERENARTSEN Voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest (Leiden en omstreken): staat dat SStó w™» B en W Leiderdorp op laatste moment alsnog akkoord maar onduidelijk is hoeveel geld. Zo zien de perken naast het ge- De kosten zijn voornamelijk ver- meentehuis er meestal keurig uit en oorzaakt door de inzet van extra po- blijven de hoveniers hier driftig litiemensen, brandweerlieden, me- schoffelen. Toch is ook in dergelijke de dewerkers van de dienst openbare perken iets veranderd. Vaker dan werken en de gemeentelijke ge- vroeger het geval was nemen bo- zondheidsdienst. Tevens heeft Al- dembedekkende heesters de plaats LEIDERDORP/REGIO - Quiz- phen voor het onschadelijk maken in van rozen en andere struiken d,e master Hans Kazan mag mor. -1Z3Ö&3; van de Britse bom uit de Tweede veel onderhoud vergen. Daardoor pr;;,^neiaa nnaeus, De Kempenaerstraat 31Wereldoorlog allerlei verzekeringen verspreiden ongewenste planten gen locn zijn spei i-njzensiag .Si?!1 \!ZÏÏ£L«« moeten afsluiten. Het is vooral de zich minder snel en wordt het schof- grootscheepse evacuatie geweest felwerk beperkt. de Leiderdorpse Winkelhof en die de bom zo duur maakt. Omdat het gemeentehuis. Dinsdag be de bom in een woonwijk lag, moes- T3 P71n i rypn sloten B en W dat het van tv be ten veel voorzieningen worden aan- ■ocz.uiiiigeii kende spel moet uitwijken naar gewend. Een gemeentewoordvoerder geeft een parkeerplaats aan de ande- re kant van het winkeiCentrum, maar de winkeliers van de Win kelhof tekenden met succes be- usosf 09 planlsoen 23 L0lden tel °7'" B en W hakken in juni de knoop door 125057. Voor de praktijk van Vestjens, v.d. Wouw E.J.M. van der Wouw, Boshuizerlaan 26. Lei- den. tel: 071-764058. I Voor de praktijk van Duijn, Brandt: zwaar aan. i R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, Oegst- 1 geest. tel. 156161; of D.J. Brandt, Homans- traat 1. Rijnsburg. tel. 173266. I Voor eigen praktijk: iHun bezwaarschrift werd gen om tien uur behandeld door de commissie voor beroep- en be- zwaarschiften. Tijdens de spoedzit ting gaven twee van de drie com missieleden de Stichting Winkelhof gelijk. Om twaalf uur namen B en W >er- dat advies over. Voorwaarde is wel 'Haag. voorburg, Rijswijk, wassenaar en van Leiderdorp aangeven hoe veren voor de sportvelden in De dat de houders van vier standplaat- Leidschendam: doktersleleloon 070-455300. de gemeente dit iaar 71 000 gul- Bloemerd en een bepaalde verzeke- sen op het plein instemmen met een J rinocnromi i i - LEIDERDORP - In hun verga- 120.000 gulden uit het potje Wassenaar w 1 Alarm- en informatiekring dierenartsen Den dering van 5 juni moeten B en W zien te halen, minder geld te r TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leiderdorp, gen gemeentewerken, sport en Oegstgeest en Warmond wordt waargeno- Welziin en aleemene zaken men door: AC. Smaal. Dalkruidzoom 12a. Lei- *eizUn algemene zaKen J derdorp. tel 071-893568. spreekuur om 13.00 moeten Stuk VOOr Stuk 20.000 i uur. gulden inleveren, de andere af- I Dienst in e.gen praktijk. delingen ieder 10.000 gulden, t S Freeke. Laan van Meerburg 2, Zoeterwou- i Je-Rijndijk, tel. 071-414547 of 410950. Door het nieuwe collegeprogram- Voorschoten/Wassenaar - EJ. van der Plas- ma en enkele externe factoren UoAs' Rijksstraatweg 632, Wassenaar, lal. gr0ejde het begrotingstekort van 116.400 naar 236.400 gulden. B den kan bezuinigen. De afdelin- «ngspremie anders in de boeken op ander plekje op het plein. te nemen. Volgens burgemeester A.J.A.L. gaat het morgen om proef en is deze vooral bedoeld toekomstig beleid te kunnen be- J 01751-77905. J WIJKVERPLEGING J Kruisvereniging Leiden, Oude Rijn 59, tel: J 120144; na 17.00 uur en in het weekend uitslui- tend bereikbaar via dokterstelefoon, tel: 122222. J Bereikbaarheid Kruisvereniging 'Hart van Hol- I land', werkgebied Rijnstreek: Leiderdorp willen dit tekort indammen door Ambtenaren hadden voorgesteld Bmggem om 40.000 gulden ten laste te laten komen van het budget dat dit sport complex vrij mag besteden, maar het gemeentebestuur voelt daar niets voor. De suggestie om het gat te dichten met het eventuele reke ningoverschot over 1989, nemen burgemeester en wethouders even- palen. "Het is geen precedent i een ervaringsfeit", noemde hij dat. Betrokkenen moeten alle aanwij zingen van politie en milieu-ambte naren opvolgen, de politie inventa riseert klachten en milieu-ambtena ren houden geluidsmetingen op ie- Zodra'bekend wordt hoe de be- de„r? bouwlaag in de omgeving. volgend iaar er gaat Morgen worden bij de drie 'voor- illen ze opnieuw bezien stellingen', tussen twaalf uur en half tregelen nodig zijn. Nu vier' m'"st<!ns 2000 tofs^h°m™7s ning gehouden met een verwacht. De mensen van de Win- 777.600 gulden. Veertig keihof worden geacht de parkeer- .„1 dit bedrag kan worden °verlast blnnen de Perken te hou" gedekt door de kostenstijgingen bij den' Zoeterwoude-Dorp. Met een scherp de vuilverwerking volledig door te Geluidsoverlast de deursloten ge- voeren. Over de rest moet nog v -- den gesproken. I ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK I Sociaal Psychische Hulp: voor dringende hulp voorwerp buitan kantooruren, tel: 06-8212141. opend. hebben in de nacht van woensdag welke maatregelen nodig zijn. Nu op donderdag de geluidsinstallatie wordt rekening gehouden met gestolen uit twee personenauto's, tekort die stonden geparkeerd aan de Ker- procent klaan en de Ambachtsherenweg De Stichting Winkelhof heeft 27 zenslag, al lieten ze wel weten de in stemming nodig te hebben van de betrokken standhouders. Over ge luidsoverlast repten ze met geen woord en de Stichting Winkelhof verbaasde zich er dan ook over dat het college daar een week geleden wel mee kwam. Bovendien wees ze er op dat ook de politie geen be zwaar had tegen het spel. Voor de alternatieve lokatie voel den de winkeliers niets omdat die slechter bereikbaar zou zijn, brood nodige parkeerruimte zou opslok ken en ze de mensen liever zo dicht mogelijk bij de winkels willen heb ben. Ook zou het alternatief meer geld kosten doordat een verkeers bord dient te wordeft verwijderd en een bloemperkje opnieuw moet worden ingericht. Ook de commissie voor beroep en bezwaarschriften was er weinig gelukkig mee dat de gemeente zo laat begon over de geluidsoverlast, al was ze het met B en W eens dat er op de alternatieve locatie minder overlast zou ontstaan. Het geluid kan daar wat beter weg, terwijl de burgemeester op de dichtbebouw de Statendaalder eert 'mortiereffect' verwacht. De Stichting heeft nog aangebo den de knoppen van de versterkers niet te ver open te draaien, maar dat zou weinig helpen. Volgens de bur gemeester zorgen vooral de joelen de menigte voor problemen. Hij be nadrukte dat de gemeente de win- Quizmaster Hans Kazan mag morgen toch zijn spel spelen op de Leider- keiiers zeer ter wille is geweest en al dorpse Statendaalder. (foto pr) jaren wacht op een evenementen plan voor het evenementenplein. april een vergunning aangevraagd van gekomen en eind vorige week voor het spektakel. Om de stand- sprak het college voor het eerst met plaatshouders op tijd te kunnen de organisatoren, vertellen dat de podiumwagen van Kazan hun plekje gaat innemen. Voor die tijd was het overleg aan hadden B en W op 8 mei een beslis- ambtenaren overgelaten en die had- sing moeten nemen. Het is daar niet den mondeling ingestemd met Prfl- DIEFSTAL - Uit een kelderbox on der een flat aan de Leiderdorpse Merelstraat is woensdag een race fiets gestolen. De inbrekers hebben de deur van de kelderbox gefor ceerd. VRIJDAG 25 MEI Katwijk kaartavond bij DVS, Ambachts- weg, aanvang 20.00 uur. optreden 'Murphy's Law' in hardrockcentrum Scum, Helm bergweg, aanvang 20.00 uur. optreden 'Les Zazous', in 't Jok, Kerkstraat, aanvang 21.30 uur. Leiden m kader van Internationale Chansonweek: optreden Yves Duteil, aanvang 20.15 uur in de Leidse Schouwburg. 20.00 uur in De Waag, Aalmarkt 21. Leiderdorp opgeven voor vogelexcursie op zo 27/5 (vertrek om 5.30 u.) door de Horsten, bij Ton Renniers, tel: 071-411315 (van 19.30-21 uur). Noordwijk optreden Simon Rigter Kwar tet, aanvang 20.00 uur op terras van van Beach Hotel, Koningin Wilhelmina Boulavard. jubileumconcert Jaco van Leeuwen (orgel), Maria .Bol (dwarsfluit), Renee Wagenaar (sopraan) en Anton Pauw (orgel t.b.v. restauratie orgel Grote Kerk, aanvang 20.15 uur. Wassenaar disco bij Time Out, Deijterweg 153, vanaf 21.00 uur. ZATERDAG 26 MEI Katwijk rommelmarkt Dierenbescher ming afd. Katwijk, van 10.00 tot -16.00 uur in het Kattenpaleis, Huetingstraat 18a. veiling van 2e hands artikelen, van 10.00 tol 16.00 uur in Tripodia. natuur/duinrooswandeling Berkheide olv natuurgidsen. start om 14.00 uur bij duiningang aan de Cantineweg. optreden 'Sepullura', aanvang 20.00 uur bij Scum, Helmberg weg. playback-show bij Koestal- /Overduin, aanvang 21.15 uur in 't Trefpunt. tussen 5 en 30 km, vertrek om 9.00 uur bij de kantine van w VTL, Voorschoterweg. tweede excursie 'Munumentaal Leiden', Leidse hofjes en het Pij- penkabinet, samenkomst om 14.00 uur bij het K&O-gebouw, Hazewindsteeg. Lak-salon met na afloop slot feest, aanvang 20.00 uur in het LAK-Theater, Cleveringaplaats. festival t.g.v. 20-jarig bestaan Jazzzpodium Hot House, vanaf 20.00 uur in De Waag, Aalmarkt. Leiderdorp jeu de boules-toernooi De Bou- lende Stier, aanvang 14.00 uur op het speelveld van RCL, De Bloe merd. Noordwijk ruildag Vereniging van Postze gelverzamelaars. mmv enige han- Voorschoten Streelparade door Muziekvere niging Laurentius. om 15.00 uur in het Dorpscentrum. Taptoe Voorschoten, aanvang 20.00 uur. SVLV-terrein, Juliana van Stolberglaan. excursie Bos Huys te Warmont olv een boswachter, aanvang 14.00 uur bij ingang Herenweg. Zoeterwoude discoavond Utopia mmv disco theek Juke-box en platenboer Bartje, vanaf 21.00 uur in de Wes tender. Rock 'n Roll-feest met live-op treden van 'Crazy Cadillac', vanaf ZONDAG 27 MEI Leiden tiets-puzzeltocht van werkge meenschap De Ratel over 30 km, start tussen 9.15 en 10.00 uur bij het Leids Volkshuis, Apothekers-

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 14