Ploeg Priem schrikt wakker Feenstra blijft anoniem SP0£TV Op weg naar het WK Gullit tekent voor drie jaar Etappezege Anderson in Giro Het WK van Koeman Dode door voetbalrellen Den Braber heeft ook weieens geluk DINSDAG 22 MEI 1990 SPORT PAGINA 17 Fouilleren Het Italiaanse ministerie van bin nenlandse zaken heeft met het or ganisatiecomité van het wereld kampioenschap voetbal en de FI FA een uitgebreid veiligheids plan doorgenomen. Volgens de wereldvoetbalbond hebben de Italiaanse autoriteiten de garantie gegeven dat alle mogelijke pre ventieve maatregelen zijn getrof fen om rellen te voorkomen. De FIFA concludeert dat uit een bij eenkomst vorige week in Rome met de organisatoren en het mi nisterie. De minister heeft gegaran deerd dat de controles bij sta dions optimaal zullen zijn. Alle toeschouwers worden gefouil leerd. Alcohol en vuurwerk zijn verboden, ook wordt bekeken of het mogelijk is de verkoop van al coholische dranken buiten de sta dions te verbieden. Vooral in Cag- liari waar op 16 juni Nederland en Engeland in Groep F tegen elkaar spelen. De Italiaanse regering zet tij dens het wereldkampioenschap ook carabinieri in. een politietak die onder defensie valt. Doua niers zullen bij de grensovergan gen al de eerste schifting door voeren. Supporters die op de ver boden lijst staan, komen het land niet in. De FIFA heeft een oproep ge daan aan iedereen die betrokken is bij ..Italia 90" zich sportief op te stellen. Zij verzoekt de media geen overdreven aandacht aan eventuele rellen te besteden, zij vraagt enige terughoudendheid in de berichtgeving in acht te ne- maar ook met een goed resultaat afscheid nemen van de thuisblij vers". zei Robson. die met zijn se lectie al zeventien wedstrijden achtereen ongeslagen is. Tunesië is op 2 juni in Tunis de laatste ..sparringpartner" van het Engel se team voor het WK. De selectie is: Doel: Peter Shil- ton (Derby), Chris Woods (Glas gow Rangers), David Seaman (Ar senal). Verdediging: Gary Ste vens (Glasgow Rangers), Paul Parker (Queen's Park Rangers), Des Walker (Nottingham Forest), Terry Butcher (Glasgow Ran gers), Mark Wright (Derby), Stu art Pearce (Nottingham Forest), Tony Dorigo (Chelsea). Midden- veld: Chris Waddle (Olympic Marseille), Trevor Steven (Glas gow Rangers), Steve Hodge (Not tingham Forest). Neil Webb (Man chester United). Bryan Robson (Manchester United), Paul Gascoigne (Tottenham), Steve McMahon (Liverpool). Aanval: John Barnes (Liverpool), Peter Beardsley (Liverpool), Gary Line- ker (Tottenham). Steve Bull (Wol verhampton). David Piatt (Aston Villa). Topvorm Webb De Engelse bondscoach Bobby Robson heeft gisteren zijn selec tie van 22 spelers voor het WK voetbal in Italië bekend gemaakt. Engeland treft in de voorronde Europees kampioen Nederland. Ierland en Egypte. Robson kan weer beschikken over Neil Webb. De middenvelder van Manches ter United is precies op tijd her steld van een ernstige achilles peesblessure. Engeland speelt vanavond op Wembley een oefenwedstrijd te gen ex-wereldkampioen Urugu ay. Het is het laatste voorbereid- indsduel op eigen bodem. ,,We willen met een goede prestatie. Het nationale voetbalteam van de Verenigde Staten heeft de serie oefenwedstrijden in eigen land ter voorbereiding op de eindron de van het wereldkampioenschap afgesloten met een kleine over winning (1-0) op Partizan Belgra do. Voor ruim 30.000 toeschou wers in het stadion van New Ha ven maakte Peter Vermes, de aan valler van Volendam. na 15 secon den in de tweede helft het doel punt. De Joegoslavische ploeg miste door blessures vijf basis spelers. De Verenigde Staten speelde tot dusver 14 oefenwedstrijden. Bob Gansier, de Amerikaanse bondscoach, toonde zich met de zeven overwihningen. zes neder lagen en éen remise dik tevreden. ..Ik dénk. dat mijn ploeg in Italië in topvorm zal zijn", blikte Gansier vooruit. „Onze voorbe reiding is uitstekend verlopen." Op 26 mei vertrekt de Ameri kaanse selectie naar Zuid-Euro pa. Opstelling Verenigde Staten: Meola: Trittschuh (Doyle), Banks, Windischmann en Stoll- meyer (Balboa); Harkes, Ramus, Caligiuri en Wynalda; Vermes en Murray. EDE - Christian Feenstra is in eigen land tenniskampioen, maar over de grens geniet hij slechts de status van 'kruimeldief. Hij pakt troost prijzen in tweederangstoernooitjes ergens in de binnenlanden van Afri ka. Waar de toppers ontbreken, daar liggen voor Feenstra nog een paar grijpstuivers. Na zijn opmerkelijke titel tijdens de NK van vorig jaar leek de 22-jari- ge Hilversummer er eindelijk aan te komen. Wat op de titel volgde was evenwel een akelige stilte. Want het niveau waarop de tennisser zich in; het buitenland begeeft, haalt de kranten vaak niet. Gisteren kwam het antwoord op de vraag waar deze belofte van het vaderlandse tennis (in 1986 werd hij ook al Nederlands kampioen en ook die titel kreeg geen passend ver volg) eigenlijk was gebleven. De nationaal kampioen dook weer eens op. En niet in een twee derangs toernooitje, maar tijdens het met bijna 500.000 gulden gedo teerde en sterk bezette invitatie- toernooi van Ede. Met Paul Haar huis, Mark Koevermans en Tom Nijssen (vervanger van Tomas Smid die gisteren afzegde) vormt hij de Nederlandse inbreng van het Dutch World Tennis-evenement. Maar al snel werd duidelijk dat hij in dit rijtje niet thuishoort. Nog niet althans. Feenstra (nummer 372 van de we reld) wilde in de eerste ronde afre kenen met de Amerikaan Dan Gol- die, de nummer 66 van de wereld ranglijst. Dan zou hij morgen uitko men tegen Jimmy Connors en Ne derland zou opeens weer weten wie Christian Feenstra was en is. Winst Goldie Goldie werkte niet mee aan deze op zet. In de eerste set verliep alles nog naar wens voor Feenstra (6-4). De Amerikaan duwde de speler van HLTC daarna terug in de anonimi teit (4-6, 2-6). De verliezer pikte een voor zijn doen groot deel mee uit de ruif van Ede. 6500 gulden. Veel meer dan de bedragen die hij door gaans in de kleine internationale toernooien vangt. Want daar is het zoals gezegd kruimels rapen. ..Ik wilde inderdaad via winst op Goldie weer eens iets van me laten horen", aldus een teleurgestelde Feenstra na afloop. „Het is lange tijd stil geweest. Ik heb gekozen voor Satellite- en Challenger-toer- nooien. Ik ben onder andere drie weken in Kenia geweest. Veel aan sprekende .resultaten heb ik niet ge boekt. Leerzaam was het wel". Samenwerking Hij zit met zijn trainer Ron Tim mermans in een leerfase. Een wat vreemde constatering voor een ta lent dat ruim vier jaar geleden al werd gelanceerd. „Het heeft geen zin om te filosoferen over toen", zegt Timmermans. „Ik heb Chris tian pas later onder mijn hoede ge kregen. Vroeger dacht hij nog wat gemakkelijker over tennis. Nu geeft hij alles voor de sport. Ik heb eisen gesteld toen ik begon. Dat nocha- lante moest eruit. We gaan voor de top. Hij heeft dat waargemaakt. We trainen vier uur per dag met el kaar". Dat die samenwerking voorlopig nog geen vruchten afwerpt, doet Timmermans niet zoveel. „Chris tian is van nature een verdediger, maar dan wel een die een tegenstan der kan slopen. Als geen andere Ne derlandse speler kan hij die ralley aangaan. Maar ik besef dat het voor de top niet voldoende is. Je moet wapens hebben om te scoren. Die heeft hij nu onder de knie. Maar dat moet eerst groeien. Het gaat ook om een mentaliteitsverandering. De winner moet boven komen. T>?gen Goldie stond hij in de tweede set met 3-2 voor. Die jongen zat erdoor. Zoiets moet Christian ruiken. Dat gebeurde niet en dan gaat zo'n partij alsnog verloren". Zijn pupil vraagt ook om geduld. Feenstra: „Je gaat niet zomaar op eens winners slaan als je gewend bent om te verdedigen. Dat kost tijd. Maar ik heb er vertrouwen in. Afgelopen weekeinde won ik met HLTC een competitiewedstrijd te gen Schapers (die overigens niet is gevraagd voor Ede, red.). Dat was al een goed teken. Ik kan als geen an der vechten. Dat zullen ze nog mer ken in de toekomst". Hij klampt zich vast aan iemand als Paul Haarhuis die ook pas laat doorbrak. Maar die is al veel verder. Gisteren bereikte de 24-jarige Eind- hovenaar de volgende ronde via een driesetter tegen Marcelo Filippini uit Uruguay (6-2, 4-6, 6-2). Ook Mark Koevermans geraakte verder. Tegen de Fin Velo Palohei- mo moest hij alleen in de eerste set enige tegenstand dulden. In de tweede was het snel gebeurd: 7-5, 6- ROB VAN DER ZANDEN MILAAN (ANP) - Ruud Gullit heeft gisteren een contract getekend, dat hem voor de komende drie jaar aan AC Milan bindt. Gullit zal in die pe riode 2.9 miljoen per seizoen verdie nen. De overeenkomst loopt tot 30 juni 1993. „Ik voel me in Milaan op mijn ge mak en ben tevreden over de ma nier waarop het contract tot stand is gekomen", verklaarde de interna tional nadat hij in het trainingscen trum Milanello zijn handtekening had geplaatst. „De club werkt pro fessioneel en heeft me in moeilijke tijden geholpen." Gullit heeft we gens een knieblessure vrijwel het gehele afgelopen seizoen niet ge speeld. Aanvankelijk zou Gullit het con tract pas na de Europese bekerfina le voor landskampioenen, morgen in Wenen tegen Benfica. tekenen. Drie jaar geleden kocht AC Milan de voetballer voor zeventien miljoen gulden van PSV. AC Milan-coach Arrigo Sacchi heeft gisteren gezegd dat hij nog niet zeker weet of Ruud Gullit zal deelnemen aan de finale. PSV heeft serieuze belangstel ling voor FC Den Haag-middenvel- der Cor Lems. De vraagprijs van 1,75 miljoen vindt de Eindhovense club echter veel te hoog. Het con tract van Lems bij FC Den Haag loopt nog twee jaar door, maar de Rotterdammer zou graag overstap pen naar PSV. In Eindhoven kan hij zich niet alleen sportief, maar ook fi nancieel verbeteren. Negen supporters van Bolton Wanderers (derde divisie) zijn giste ren door een rechtbank in Liver pool veroordeeld tot gevangenis straffen variërend van 18 tot 32 maanden. Het negental had zich schuldig gemaakt aan vandalisme. Ze maakten deel uit van een groep van 34 zich voetbalfans noe mende relschoppers. De overige 25 moeten zich te zijner tijd verant woorden voor de rechter. Hun na men zijn bekend bij de Italiaanse autoriteiten; hen is verboden de eindronde om het wereldkampioen schap voetbal bij te wonen. De Belgische international Stephane Demol heeft gisteren ver klaard een driejarig contract te zul len tekenen bij Bundesligaclub 1. FC Koln. „Mijn vrouw kan niet wen nen in Portugal", verklaarde hij zijn naderende vertrek bij FC Porto, na een éénjarig verblijf. ..Omdat mijn familie boven alles gaat. moet ik de aanbieding van FC Koln wel accep teren". Juventus heeft voor het komen de seizoen al meer dan 50 miljoen gulden in spelers geïnvesteerd. De door Fiat-baas Gianni Agnelli ge sponsorde club contracteerde giste ren de 21-jarige Paolo di Canio. Voor de van Lazio Roma afkomsti ge spits werd een bedrag van 11 mil joen gulden neergelegd. SORA (ANP) - Phil Anders on heeft zijn werkgever zijn eerste positieve bijdrage van het seizoen geleverd. De ploeg van Cees Priem leek na het missen van de directe kwalificatie voor de Tour de France door interne strubbe lingen ten dode opgeschre ven. De ter discussie staande Australiër hield echter de hoop op een hernieuwd Frans avontuur levend door gisteren een rit in de Giro te winnen. De twee etappes brachten de positie van klas sementsleider Gianni Bug- no geen moment in gevaar. Aan de totale chaos in de ploeg TVM- lijkt met het eerste aanspre kende succes sinds de overwinning van Johan Capiot in Het Volk (be gin maart) een einde te zijn geko men. Daarvoor waren wel enkele harde woorden voor nodig. TVM startte het seizoen goed, maar suk kelde daarna volledig in slaap. De kopmannen kwamen in de klassie kers geen meter vooruit, overwin ningen bleven uit en tot overmaat van ramp werd ook geen directe plaats voor de Tour afgedwongen. Met de achttiende plaats op de FICP-ranglijst mag de ploeg slechts hopen op gratie van de Tour-direc tie bij het verstrekken van de zes wildcards. Voor directeur Ad Bos van de hoofdsponsor aanleiding zijn futlo ze werknemers eens flink de oren te wassen. De renners, maar ook de begeleiding kregen harde kritiek te verduren. Bos vond dat er een te slappe houding in de ploeg was. Hij verweet Priem te zacht te zijn. De toppers kregen te horen, dat ze maar eens moesten gaan fietsen voor hun riante salaris. Vooral An derson moest het ontgelden. „De ploeg was inderdaad ingesla pen. Er moest voor de Giro iets ge beuren om iedereen weer wakker te krijgen", aldus Priem, die zelf ook teleurgesteld was in de houding van zijn coureurs. ..Er heerste een gezel lige huiskamersfeer. Geen ideale si tuatie om tot prestaties te komen." Vier dagen voor de start van de Giro kwam de ploeg bijeen in Breda, waar alïe kritiek nog eens op tafel werd geiegd, waarna iedereen be terschap beloofde. „Iedereen moet opbouwende kri tiek kunnen verdragen. Zelf heb ik ook veel moeten slikken. Anderson had er meer moeite mee. Het heeft Laurent Fignon links) blijft in het spoor van Giann i Bugno (met witte hein wel een paar dagen geduurd voor hij begreep wat op het spel stond. TVM wil naar de Tour en daar moest iedereen zich in Italië voor in zetten. Alleen een collectief kan goede prestaties neerzetten. Schijn baar heeft Anderson de boodschap ook begrepen", meende Priem. Gert Jan Theunisse mag in de Gi ro d'Italia blijven. Ook kan hij over zes weken in de Ronde van Frank rijk starten. Gisteren deelde de KN- WU Koninklijke Nederlandse Wiel- ren Unie) officieel mee dat de Panasonic-renner voor het gebruik van het verboden middel testos teron slechts drie maanden voor waardelijk is geschorst, met een proeftijd van twee jaar. Bovendien krijgt de profwielren ner een boete van 4000 gulden en raakt hij de derde plaats in de Waal se Pijl kwijt. In het weekeinde be stonden nog twijfels over de straf maat. De Italiaanse kranten be weerden dat de Nederlander een onvoorwaardelijke schorsing van zes maanden'zou krijgen. De KNWU werd gisteren officieel door de BWB (Belgische Wieier Bond) op de hoogte gesteld van de positieve reactie van Theunisse na afloop van de Waalse Pijl. Directeur Buddels van de KNWU had in het weekeinde al laten weten dat Theu nisse niet uitgesloten kon worden van de Giro en de Tour omdat de overtreding van twee jaar geleden in de Ronde van Frankrijk nooit of ficieel door de Franse wielerbond bij de KNWU is gemeld. Net als twee jaar geleden, tij dens de Europese Kampioen schappen in Westduitsland, zal Ronald Koeman zijn belevenis sen rond de WK in dagboekvorm voor u opschrijven. Die 'Koem an-column' verschijnt enkele keren per week. Via Ronald Koeman wordt u een blik in de Oranjekeuken gegund; de ge beurtenissen in het trainings kamp. de voorbereidingen op wedstrijden, de beslommerin gen van elke dag en de beleve nissen tijdens en na de wed strijden. Voordat Nederland de koffers pakte, keek de Barcelo- na-speler vooruit op hetgeen Oranje te wachten staat. Ronald Koeman kijkt hoe de vlag er bij hangt, waagt een voorzichtige prognose en is met u blij dat alle gelazer van de afgelopen maan den voorbij is en Oranje zich opmaakt om misschien weer iets moois te laten gebeuren. „Twee jaar geleden werd er ge zegd dat het Nederlands elftal nog te jong was om tijdens de EK te presteren. Dat het hoogtepunt pas tijdens de WK in Italië zal komen te liggen. Welnuik was het daar roerend mee eens en ben die me ning nog steeds toegedaan. Ik ge loof dat dit Nederland sterker is als de ploeg die Europees kam pioen werd. Sterker in de zin van meer ervaring, meer kracht. De meeste spelers bevinden zich qua leeftijd tussen de 26 en 28 jaar. de leeftijd waarop je de meeste kracht hebt. Daarnaast hebben diverse spelers in de voorbije ja ren nog meer routine opgedaan zijn internationaal nog meer ge louterd. Vandaar dat ik denk dat Oranje sterker is. Uiteraard is dat geen garantie voor het behalen van de wereldtitel. Dat is van zo veel factoren afhankelijk. elk denk dat iedereen die zich met voetbal bezighoudt - en dan hoef je echt geen kenner te zijn - met hetzelfde rijtje favorieten op de proppen komt. Te beginnen bij Italië. Naast de aanwezige kwali teit in het elftal kan die ploeg uit stekend op de nul spelen. En dat is tijdens zo'n toernooi altijd een groot voordeel. Om over het thuis voordeel nog maar te zwijgen. Ik denk ook dat West-Duitsland zijn rol weer waar zal maken. Die ploeg staat er altijd tijdens elk groot toernooi. Ten opzichte van het EK-88 is het elftal van Becken- bauer voetballend sterk verbe terd. Brazilië en Argentinië zijn de favorieten uit Zuid-Amerika. Brazilië kan. naast het leuke en verrassende voetbal, ook bijzon der gedisciplineerd spelen. Ar gentinië is Maradona. Hij heeft zich enorm goed voorbereid op dit toernooi. Door zijn dadendrang en inbreng kan hij de hele ploeg weer op sleeptouw nemen. En dan Oranje. Als wij dezelfde fantastische sfeer en de collectivi teit in de groep kijgen als in '88. dan behoren wij zonder meer tot de favorieten. Want door die fac toren kon een speler als Van Bas ten uitgroeien tot de ster van het toernooi. De homogeniteit is be langrijk en daarin heeft de coach een belangrijke taak. Je hebt tweeëntwintig goede voetballers, waarvan er elf kunnen spelen. Ui teraard zijn er teleurstellingen, weet i maar die teleurstellingen mogen geen invloed gaan krijgen op het residtaat. Dat is een van de be langrijke taken waarvoor Leo Beenhakker komt te staan. Ik denk ook dat het een van zijn kwaliteiten is. De homogeniteit in de gelederen is iets dat er van bo venaf ingebracht moet worden. Als ik dan persoonlijk het rijtje afga. dan is uiteraard de vorm van Ruud Gullit een van de onge wisheden. Hij kan erg belangrijk zijn voor het elftal, maar de vraag hoe fit hij is. kan pas worden be antwoord als hij de belasting van zo'n toernooiwedstrijd heeft on dergaan. Ikzelf ben, ondanks het feit dat ik me in de oefenwedstrijd tegen IJsselmeervogels verstapte, fitter dan voor de EK. Toen had den we met PSV de Europacup ge wonnen en hadden we een verrekt lang seizoen achter de rug. De Milan-spelers hebben nu dat pro bleem. En als het woord probleem valt denk ik onwillekeurig aan de voorbije periode. Gelukkig zijn de problemen opgelost voordat we in Zeist bij elkaar kwamen. We heb ben bewogen maanden achter de rug met het ontslag van Libregts. de opvolging en de premies. Ik kan me voorstellen dal Jan Pu bliek schoon genoeg had van al het gekissebis. Wij hadden er ook genoeg van. Soms was ik blij dat ik wat verder van de problema tiek af zat in Barcelona. Alhoe wel. los van Oranje hebben we ook genoeg problemen in Barcelona gekeild. Gelukkig hebben we met de beker tenminste nog een prijs in de wacht weten te slepen. Het kampioenschap zat er echter van het begin niet in. Ondanks het feit dat de club flink geïnvesteerd had om dat doel te bereikenDe eerste wedstrijd verloren we al en vanaf dat moment hebben we steeds on der de druk van het resultaat moeten spelen. Die druk voel ik met betrekking tot het WK nog niet. Dat komt op het moment dat je naar de eerste wedstrijd toeleeft. Er worden heel wat theorieën opgehangen over die poule. Of een start tegen Egyp te een voor- of nadeel is. Ik hou me daar niet zo mee bezig. Als je een (foed toernooi wilt spelen, zul je al les in het werk moeten stellen om zoveel mogelijk te winnen. Dat is zwaar genoeg want tijdens de EK bleken zowel Engeland als Ier land moeilijke tegenstanders voor ons. De start in Zeist was in elk ge val veelbelovend. De irritaties zijn uit de weg geruimd en het sfeertje bevalt me weer. Er wordt gericht naar dat toernooi toege werkt. We hebben in West-Duits- land gezien en ervaren hoe mooi 'n toernooi kan worden. Wie ROSARIO (AFP) - Voetbalrellen voor, tijdens en na de wedstrijd tus sen Rosario Central en Newell Old Boys in Argentinië hebben een do de geeist. Gisteren overleed een 26- jarige Argentijn in het ziekenhuis aan de gevolgen van een schotwond uit een politiegeweer. De jongeman werd door een rub beren kogel in zijn longen geraakt. Na een drie uur durende operatie overleed het slachtoffer gistermor gen in een ziekenhuis in Rosario. Zestien personen raakten gewond tijdens de oproer waarbij 190 men sen betrokken waren. Ongeregeld heden noopten de arbiter de wed strijd te staken. Buiten het stadion werden de gevechten voortgezet. T afeltenriissers opvallend sterk OSAKA (ANP) - Nederland heeft in de kwartfinale van het toernooi om de World Team Cup tafeltennis Zweden uitstekend partij gegeven. De mannenploeg van bondscoach Jan Vlieg capituleerde pas in het laatste enkelspel: 2-3. Naast Zwe den plaatste Noord-Korea zich voor de halve eindstri jd van het toernooi in Osaka. De nederlaag van Frank Boute te gen Waldner deed de balans in het voordeel van de Scandinaviërs doorslaan. Trinko Keen en Paul Haldan hadden verrassende over winningen geboekt. De politie gebruikte traangas en „dum-dum-kogels" om de knok kende partijen te scheiden. Bias Le- zcano werd in het gewoel geraakt door een van de afgevuurde kogels. Twee uur duurde het voordat de po litie de strijd onder controle had. DIEREN (ANP) - John den Braber heeft ook wel eens geluk. Gisteren, in de derde rit van Olympia's Ronde van Nederland (Schijndel - Dieren, over 139 km), zat de negentien-jari ge Rotterdammer aan het beste wiel voor de eindsprint. In de zuigkracht wan'een televisie-motor schoot Ne derlands snelste sprinter bij de amateurs naar de ritwinst voor Startman en Zoebov. Den Braber kreeg daarmee enige compensatie voor zijn tegenslag in de Westvlaamse driedaagse, waar hij, als lid van de Nederlandse baanselectie, volgens de Belgische Wielerbond het dopingreglemenl overtrad. De BWB dreigt met een schorsing van drie maanden. Na ritwinst in de eerste etappe in West-Vlaanderen, droeg Den Bra ber de leiderstrui, die hij de tweede dag weer moest inleveren. De Ne derlandse ploegleiding meende dat hij als onttroonde aanvoerder niet naar de dopingcontrole moest. Een misverstand, dat door tijdsover schrijding niet meer kon worden goed gemaakt. „De KNWU", vertelde Den Bra ber, „heeft mijn verdediging op zich genomen. Als er al een straf zou vol gen. zal die vermoedelijk niet voor Nederland gelden. Het zou ook on redelijk zijn als een renner gestraft wordt voor fouten van anderen." Er waren trouwens meer renners, die met genoegen aan de vlakke, maar met ruim 44 kilometer per uur toch weer snelle, etappe goede her inneringen overhielden. In de eer ste plaats natuurlijk Remco Start man, de 22-jarige Tukker uit Eiber gen, die dank zij zijn sprintkwalitei ten de leiderstrui overnam van Ar no Ottevanger. De Oosteuropese ploegen hebben gisteren de ploegentijdrit in Olym pia's Ronde beheerst. Het zestal uit de DDR won de rit over 27 kilome ter in 34 minuten en 13 seconden, vóór Litouwen en de Sovjetunie. 19.00-20.30 Sportnet Franse rugby com petitie, finale. 20.00-22.00 Super: Ultra Sport: met o.a. WK windsurfen vanuit Hawaii. 20.30-21.03 Ned 3 Sport Studio 20.30-22.30 Sportnet Laatste program ma info. Aansl. Major league baseball (Amerikaans honkbal). 22.15-00.15 Super Ultra Sport 22.30-23.15 BBC 1 Sportsnight: met o.a. voetbal (Engeland-Uruguay). 22.30-01.00 Sportnet NHL IJshockey 22.45-23.15 Did 3 Sport-Platz achter gronden van de sport 23.15-23.40 Ned 3: Studio Sport, met wielrennen (Ronde van Italië) en voetbal (nacompetitie). 01.00-02.00 Sportnet Paarderennen vanuit Newmarket, 02.00-05.30 Sportnet NHL IJshockey: Stanley Cup live. 09.00-11.00 Sportnet Amerik. Nieuw-Zeeland 12.05-14.00 BBC 1 Cricket Engeland- Nieuw-Zeeland. 12.30-17.50 Did 2: Termis rechtstreeks verslag van de wedstrijden om de Tennis World Team Cup 13.00-13.45 Sportnet Spam Spain Sport 13.00-14.00 Autosport Duitse kampioen schappen voor toerwagens 13.45-15.15 Sportnet: Windsor horse 15.15-16.00 BBC 2 Paan Goodwood 15.15-16.45 Sportnet French Rugby Lea gue. 16,05-16.50 BBC 2 Paarderennen en cricket (Engeland-Nieuw-Zeeland) 16.45-17.00 Sportnet: Bowlen Britse kampioenschappen. 17 00-17.10 BBC 2 Cricket Engeland- 17.10-17.25 BBC 2 Paardere Goodwood. 17 25-20.25 BBC 2 Cricket Engeland- Nieuw-Zeeland.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17