77 7 de vl ietstede b.v. stationsweg 26 2312 av leiden telefoon 071-121645 si woonhuizen makelaardij bv DE LEEUW IN 30 MINUTEN TIJD 30.000,- VERDIENEN? m:H.i;iwi^=i:ra» ONDERDAK! menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv makelaardij in onroerende goederen g H 11 H H M| H Ij 11 11 II II 9 II II I II II II I 1iB II II I II II I II I II II I II II I Sluitingstijd voor advertenties 11| II II ONROEREND GOED 0NR0EREN0G0ED ONROERENDGOED ONROEREND GOED ONROERENDGOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROEREND GOED ONROERENDGOEDONROERENDGOEDONROERENDGOED teletoon (071)161400 OED ONROERENDGOED data verhoeven LEIDEN Rijndijk 54-60a 6 Halfvrijstaande woningen, waarvan nog slechts 3 te koop, met garage, heerlijke tuin, tuin terras en 2 dakterrassen. Voor zien van uitmuntende isolatie. Royaal van opzet en architecto nisch een plaatje. Nabij de uit valsweg naar de rijksweg Am sterdam-Den Haag gelegen aan de Oude Ri|n met eigen aanleg steiger. Ind.beg.gr.: ruime woonkamer, keuken, hal, toilet, garage/berging. 1e Verd.: 4 slaapkamers, badkamer met lig bad, douche en 2e toilet, over loop, 2 terrassen. 2e Verd.: zol- let mogelijkheid van Oplevering najaar tuin aan 3 zijden. Voorzien van centrale verwarming en gedeel telijk van dubbele beglazing. Achterstallig onderhoud t.a.v. enig houtwerk. Extra kamer op ken, hal, toilet en stookkelder. 1e Etage: 3 kamers, badkamer met douche en 2e toilet, overloop en balkon. 2e Etage: kamer, grote zolderruimte, 2 dakkapellen. Vraagprijs 380.000,- k.k. Stokroos 6 Royaal uitgevoerd herenhuis met garage en centrale verwar ming. Zonnige tuin op het westen met achterom. Voorzien van muurdakisolatie, 5 schuifpuien n dubbele beglazing. woonkamer met open haard, apart eetgedeelte, eikenhouten keuken met inbouwapparatuur, hal en toilet. 1 e Etage4 slaapka mers, 2 badkamers (een met lig bad en toilet en een met douche en toilet), overloop. 2e Etage: slaap/studeerkamer, C.V./warm- waterapparatuurruimte, berging. Vraagprijs ƒ370.000,- k.k. Vuurbloem 27 Goed onderhouden royaal hoek- herenhuis met zonnige tuin en eigen parkeerplaats. Voorzien van dak- en muurisolatie en dub bele beglazing op de parterre. Tevens voorzien van gecombi neerde centrale verwarming- /warmwaterinstallatie. Aantrek kelijke woonomgeving met win kelcentrum. sporthal en tennis velden m de direkte omgeving. Aangebouwde stenen berging. open haard, eetgedeelte, keu ken, toilet en hal, 1e etage: 3 ka mers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop, balkon. 2e etage grote ruimte (eenvoudig te wijzigen in nog 2 kamers). Vraagprijs ƒ310.000,- k.k. Kraaierstraat 26/26a Royaal herenhuis, gesitueerd op loopafstand van het centrum en vlak bij singel en plantsoen. In goede staat van onderhoud. De woning is thans in gebruik als twee afzonderlijke wooneenhe den maar kan als een geheel in gebruik worden genomen. Voor zien van hardhouten kozijnen en een centrale verwarmingsinstal- latie. De dakbedekking is enkele jaren geleden vernieuwd. Ind.: beg.gr.: ingang aan 2e Gorter straat: kleine slaapkamer, keu ken, douche en wc, woonkamer, inpandige berging/hobbyruimte waarin C.V. en geyser. Boven woning: ingang Kraaierstraat (hal). 1e Verd.: woonkamer met open haard, open keuken, toilet. 2e Verd.: woonkamer, overloop, doucheruimte, slaapkamer uit komend op balkon. Buitentrap naar plat dak met veel privacy en fraai uitzicht. Vraagprijs 195.000,- k.k. Damloperwerf 23 Uitstekend onderhouden hoek woning met zonnige tuin. Voor zien van spouwmuur- en dakiso latie en dubbele beglazing op de begane grond. Tevens voorzien tel, berging zowel aan de voor als aan de achterzijde. Eigen parkeerplaats. Ind. beg.gr.: L- vormige tuinkamer, keuken, hal en toilet. 1e Etage: 3 kamers, badkamer met ligbad en 2e toi let, overloop. 2e Etage: kamer, zolderberging. Vraagprijs 193.000,- k.k. Levendaal 140 K Praktisch nieuw 2-kamerappar- tement gezellig in de binnenstad, met snelle Leiden-uit mogelijk- zing, zo ook de openschuifbare loggia, muurisolatie, videofoon, C.V./warm watercombiketel, licht interieur. Gesitueerd op de 1e etage met berging in het ap partement en op begane grond. Uiteraard voorzien van lift. Ind.: woonkamer, slaapkamer, woon keuken met daarachter liggende hobby/werkruimte (alle ruimten met raam aan het Levendaal), met ligbad, toilet, ber- I. Bijdrage aan de ver- eigenaars ƒ130,- enigmg - pern d (incl. onderhoud. Vraagpnjs 167.000,- k.k. Westhavenstraat 1a Uitstekend onderhouden in 2 ap partementsrechten te splitsen woning in het centrum van Lei den. Zowel geschikt voor zelf standige bewoning als voor ver huur. Voorzien van 2 gecombi neerde centrale verwarmings- /warmwaterinstallatie. Ind.: beg.gr.- 2 kamers, keuken, dou che, toilet, gang en entree. 1e Etage: 2 kamers, woonkeuken, badkamer met ligbad, toilet, overloop. 2e Etage: 2 kamers, dakterras. Vraagprijs geheel ƒ250.000,- k.k. Vraagprijs per appartement ƒ125.000,- k.k. Heemskerkstraat 86 Hoekeengezinswoning in goede staat van onderhoud in direkte nabijheid van de singel. Aantrek kelijke ligging met pleintje aan de voorzijde. De verwarming heeft plaats door middel van gaska chels. Zonnige tuin op het zuid westen met achterom. Ind.: beg.gr.: woonkamer, keuken, toi let en entree. 1e Etage: 2 ka mers. douche, overloop en bal kon. Losse trap naar 2e Etage: zolderruimte (thans in gebruik Vraagprijs 125.000,- k.k. Mauritsstraat 65 Perfekt onderhouden woning voorzien van gecombineerde centrale verwarmmgs/warmwa- tennstallatie. Kleine tuin met aangebouwde stenen berging en Moderne uitvoering t.a.v. betegeling en keuken. De afgelopen jaren voorzien van nieuw dak, C.V.-installatie, keu ken, riolering en kozijnen. I (9.00x4.00/2.80m), keuken met diverse inbouwapparatuur, toilet en entree. Etage: 3 kamers, bad kamer met douche, overloop. Vraagprijs 115.000,- k.k. Haagplein 12 Goed onderhouden 2-kamerap- parlement op de 1e etage met lift. Voorzien van balkon en cen trale verwarming. Gunstige lig ging t.a.v. het centrum en de uit valswegen naar de rijksweg Am sterdam-Den Haag-Rotterdam. Berging en fietsenberging in het sousterrain. Eigen parkeerter rein. Ind.: woonkamer, slaapka mer, keuken, toilet en hal. Bijdra ge aan de vereniging van eige naars ƒ150,- per maand (ver warming, onderhoud, verzeke ring e Vraagprijs 89.000.- k.k. houd m.b.t. houtwerk/schilder werk. Ligging in de direkte nabij heid van de singels. Erfpachts canon 900.- per jaar. Ind.: beg.gr. woonkamer, keuken, douche, toilet, entree. 1e etage 2 kamers, berging. Tevens met etage. Het schilderwerk dient te worden verricht. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. Balkon zowel aan de voor- als aan de achterzijde. Ind.: royale woonkamer, slaapkamer, keu ken, douche, toilet, gang. Vraagprijs 62.000,- k.k. LEIDERDORP Koekoekstraat 23 Ruim 4-kamerappartement op de 2e woonlaag met zonnig roy aal balkon Voorzien van C.V.-in stallatie met warmwatervoorzie ning. Rustig gelegen. Het kom- plex is voorzien van een lift. Inde ling: royale woonkamer (7.86x3.92/5.02m) met dubbele beglazing keuken, 3 slaapka mers. badkamer met ligbad, hal en toilet. Maandelijkse bijdrage voor groot onderhoud, verzeke ring, verwarming, warm water enz. 325.-. Vraagprijs 103.000.- k.k. Koekoekstraat 39 Royaal 2-kamerappartement op de 3e woonlaag met zonnig roy aal balkon. Voorzien van C.V.-in- stallatie ning. Rustig gelegen. 1 slaapkamer, badkamer met lig bad, hal en toilet. Maandelijkse bijdrage voor groot onderhoud, verzekering, verwarming, warm water enz. 312,50. Vraagprijs 89.000,- k.k. OEGSTGEEST Aert van Neslaan 76 Nabij het centrum gesitueerd, keurig onderhouden herenhuis met tuin op het zuiden. Parkeer plaats op de oprit. Voorzien van centrale verwarming, dakisolatie en dubbele beglazing in de woonkamer. Ind. beg.gr.: en tree, inpandige berging, hal, toi let, woonkeuken van 28m met nieuwe inbouwapparatuur. kel derkast 1e etage woonkamer (10 00x5.00m) met schouw, pantry en parketvloer. 2e etage: 3 slaapkamers, garderobekamer met vaste kasten, badkamer met ligbad. 2e toilet en dubbele was tafels. overloop. Vaste trap naar: 3e etage, zolderkamer, bergin- glazing. recentelijk verbouwd. Vraagprijs 358.000,- k.k. Privé: Hr. J. Verhoeven 071-175095, mevr. C. Boehlee 071-313437. OP zaterdag is ons kantoor geopend van 11.00-15.00 terom. Gunstige ligging t.a.v. de njksweg Amsterdam-Den Haag. Charmante vooroorlogse bouw. De verwarming heeft plaats - gaskachels. Ind.: Beg.gr.: 9 Etage: 2 ka- met douche, overloop. 2e Etage: kamer, zol derberging. Vraagprijs 129.000,- k.k. Ml Hypotheek adviseurs Rijnsburgersingel 61. Leiden, tel. 071-225135. Dét wil iedereen wel! En het is niet eens onmogelijk. Kwestie van u goed voor laten lichten. Zéker als het om een hypotheek gaat! Kiezen voor de ene of de andere hypotheekvorm is geen sinecure. Wat zijn de mogelijkheden, is gemeentegarantie gunstig of niet, kan ik een tophypotheek krijgen, wat wor den mijn maandelijkse bruto en netto lasten? CRAB Makelaardij o.g. bv beschikt nu over zeer geavan ceerde computerapparatuur en -programmatuur om op dit soort praktische vragen binnen 30 minuten een verant woord totaaladvies te geven. Afgestemd op uw strikt per soonlijke wensen en financiële mogelijkheden. Een en an der natuurlijk ovèrzichtelijk voor u uitgewerkt op papier, zodat u er thuis op uw gemak nog eens rustig over na kunt denken. En dit advies kost u niets! In 30 minuten tijd kunt u veel geld verdienen. Bel eventjes dat u langs komt. Zetten yvij ondertussen een lekker kopje koffie. LEIDEN Gerrit v.d. Veenstraat Te koop, ca. 736 m2 bouwgrond t.b.v. handels doeleinden met kantoren. Locatie achter Vijf- meiplein te Leiden. Goede uitvalsmogelijkhe- den en centraal t.o.v. Leiden-centrum. Aan vaarding direct. Vraagprijs 119.000,- k.k. N.V.M. MAKELAAR H RIJNSBURG. Rijnsburgerweg 100. Tel. 01718-51616* KATWIJK. Andreasplein 14. Tel. 01718-76144*. (ook zaterdags van 10.00 tot 12.00 uur). LEIDEN. Steenstraat 43. Tel. 071 -142045*. (ook zaterdags van 10.00 tot 13.00 uur). HOOFDDORP Kruisweg 1031 Tel 02503-20282. (Ook zaterdags van 10.00 tot 13.00 uur). BEDRIJFSMAKELAARDIJ WINKELS Ca. 380 M2 WINKELRUIMTE MET KANTOREN EN MAGAZIJN HAZERSWOUDE DORP DORPSSTRAAT Gelegen nabij winkelcentrum met voldoende par keergelegenheid op eigen terrein. De winkel heeft een front van 25 meter en wordt verwarmd door middel van een warme luchtinstallatie. Ach- 1 tergelegen vrijstaande bedrijfsruimte van ca. 150 m2. Het geheel is gelegen op ca. 1100 m! eigen grond. Oplevering in overleg. Vraagprijs f550.000,-k.k. station a w*g 26 2312 av tokten toto tam 071-143442 toL 071-125041 MMUIIJI.Ij!— VG Apollolaan 642 Prachtige 3/4 kamer topap- partement met balkon met schitterend uitzicht over Voorschoten. Indeling: hal, gang, mooie luxe keuken met alle apparatuur, grote T- vormige woonkamer met te gelvloer, royale vergrote badkamer met douche en apart ligbad, toilet, kleine en grote slaapkamer. Kelder berging. Lift aanwezig. Ser vicekosten 320,- p.m. incl. stookkosten. Vraagprijs ƒ187.500,- k.k. TE KOOP.... Door de grote vraag naar koopwoningen slagen wij er steeds sneller in Uw woning legen een gunstige prijs te verkopen. Wij vragen daarom wonin gen te koop in alle prijsklassen voor onze uitgebreide lijst wo ningzoekenden. VERKOCHT V Gebr. de Wittplantsoen 17 Modern hoekherenhuis met tuin, leuk gelegen aan rustig plantsoen met vrij uitzicht op het park nabij N.S.-station. Indeling: hal, toilet, U-vormi- ge woon- eetkamer, keuken, trapkast. 1e Et.: 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Vaste trap naar zolder met veel berging, slaapkamer met dakkapel. Wasmachine aansluiting. C.V.-gas, boiler. Elec. venti latie. Gedeeltelijk dubbel glas. Berging voor! Vraagprijs 245.000,- k.k. ZOETERWOUDE DORP VG Burg. Slicherstraat 16 - Geheel gemoderniseerde eengezinswoning met voor- en achtertuin, stenen ber ging en achterom. Indeling: entree, toilet, meterkast, rui me woonkamer met open haard, moderne luxe open keuken met inbouwapp. 1e Et.: 3 slaapkamers, badka mer met douche, 2e toilet, vaste trap naar zolder met grote kamer en dakkapel, bergruimte. C.v-gas, geyser, dakisolatie, gedeeltelijk dub bel glas. Vraagprijs 195.000,- VG Burg. Slicherstraat 16 Ruime eengezinswoning aan plantsoen, geen auto's voor de deur, voor- en ach tertuin N.O. Grote stenen berging. Achterom. Indeling: entree, hal, gang, toilet, woonkamer met parketvloer, keuken met afzuigkap. 1e etage: 3 slaapkamers, bad kamer met zitbad, 2e toilet. Vaste trap naar zolder met slaapkamer. Berging. Nieu we c.v.-ketel, badgeyser. Dubbel glas beneden. Zon nescherm. Oplevering eind 1990. Vraagprijs ƒ189.000,- k.k. ZOETERWOUDE ZUIDBUURT V Zuidhof 11 Uniek, geheel vrijstaand huis met garage en tuin, alles in perfecte staat. Indeling: L- vormige woonkamer met open haard, entree, hal, toi let. kelder, keuken, bijkeu ken, douche. 1e Etage: 3 slaapkamers, overal vaste kasten, vliering. C.V.-gas, dubbel glas. Vraagprijs 295.000,- k.k. Bans Hoge Rijndijk 199 Te huur in bedrijfsverzamel gebouw, ruimten voor show room, expositie, kantoor, magazijn of verkoop aan particulieren. Tot. 500 m2 be gane grond en 1e etage. Huur van onderdelen moge lijk. Huurprijzen in overleg V Christinastraat 7 Modern herenhuis met be sloten achtertuin, stenen berging, achterom. Ind.: hal, toilet, mod. keuken, woonka mer met open haard. 1e Eta ge: badkamer met ligbad, 2e toilet, 3 slaapkamers. 2e Etage: 4e slaapkamer met dakkapel, dakterras, waska mer en c.v.-ruimte met boi ler. geheel goed geïsoleerd. Vraagprijs 220.000,- k.k. HAZERSWOUDE RIJNDIJK VG Steenbokstraat 16 Moderne eengezinswoning met frèai aangelegde achter tuin, vijver, stenen berging en achterom. Indeling: en tree, hal, meterkast, toilet, woonkamer met parketvloer, open keuken. 1e Etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en vaste wastafel. Vaste trap naar 2e etage: hobbyruimte, doka, C.V.-combiketel. Aansluiting wasmachine. Bijz.. inclusief stoffering, parketvloer voor noemd en dubbele begla zing door gehele huis. Vraagprijs ƒ162.000,- k.k. Hkfililfll G Breitneriaan 15 Geschakeld modem heren huis met voor- en achtertuin West, carport en berging. Mooi gelegen aan breed plantsoen. Indeling: hal, toi let, grote L-vormige woonka mer met open haard, open keuken, bijkeuken en inpan dige berging. 1e Etage: overloop, c.v.-kast. 5 slaap kamers, balkon, badkamer met ligbad en 2e toilet. Ge deeltelijk dubbel glas. CV.- gas/combi geyser. Vliering. Vraagprijs 298.000,- k.k. NOORDWIJKERHOUT V 's-Graven- damseweg 49 Helft van twee onder een kap huis met voor- zij- en achtertuin (Z). Stenen schuur. Ind.: hal, toilet, kel derkast, kamer en suite, keuken, grote bijkeuken. 1e Etage: 3 slaapkamers met vaste kasten, badkamer met douche en 2e toilet, vaste trap naar 2e etage met slaapkamer en berging. C.V.-gas. Gedeeltelijk dub bel glas. Nieuwe hardhouten kozijnen rondom. Landelijk gelegen aan dienweg naast drukke doorgaande weg. Vraagprijs 235.000,- k.k. KANTOOR VOORSCHOTEN IS OOK ZATERDAG OPEN VAN 11.00-14.00 UUR Voor de met een Vgemerkte panden geldt vrije vestiging! gemeentegarantie mogelijk Leidseweg 37 2252 LA Voorschoten telefoon: 01717-4684/7142 telefax: 01717-7806 LD 19-05-'90 Breitneriaan 18. Groot, halfvrijst. woonh (bouwjr '74) m flinke voortoprit naar aangeb. garage, diepe, vrije ach- tert Rustig gel in ruime wijk. Vz.v. C.V.. gedeelt. dubb glas en dakisol Indel.: Ruime hall. toilet, gro te L-woonkam (43 m*) m parket en open haard, eetkeuken m app 1e et.: 4 flinke slaapkam.. bad- kam. m ligbad, douche. 2e toilet. 2e et.: Royale slaapkam m. dakkapel en tuimelraam, bergkam m. c.v-ketel, boiler en wasmach aansl. Grondopp m2 Jacob van Campenlaan 110. Zeer ruime 4-kamer-top-flat (7e et) met prachtig uit zicht en balkon Z/W. Vz.v lift, C.V.-blok, berging, parkeerterrein en dakisol. Indel.: Gang, toilet, zeer grote woonkam m balkon. 3 slaap/werkkam keu balkon. bad kam. m. ligbad 1 177.000,— Carneoolstraat 5. Modern hoekhuis met mooie, vrije kggmg, gara ge/schuur, 3 zijden tuin en C.V Indel.: Hal, toilet, L- woonk., keuken 1e et.: Overl., 3 slaapk., badk m. ligbad 2e et.: Vaste trap. slaapk m dakkapel, ber ging m. tuimelraam. Uitsluitend in ruil met huurhuis/- mavimalo hiir wan 4AD n/m 4e Binnenvestgracht 29. Wevershuisje m. achtertuin, rustig gel. in het cen trum nabij het plantsoen. Indel.: Gang, L-woonkam m. trapkast en schoorsteenmantel, uitgeb. keuken, w c. en douche. 1e et.: Zolder m. 2 kamers Het Van Assendelftstraat 38. Sfeervol woonh. (bouwjr. 1924) m voor- en 18 mtr. diepe achtert m. schuur en achterom Goed on- derh. en gel. m aantrekkelijke wijk. Vz.v nieuwe gei ser, gaskachels en heteluchtverwarming Indel.: Gang, woonkam m. parket, opensl. deuren, uitgeb keuken, toilet m douche. 1e et.: Overl, m. 2e toilet, achterkam. en flinke voorkam. (oorspr 2 kam 2e et.: Open trap, zolderkam. m dakkapel en berging Makelaardij in onroerende goederen Geversstraat 63, Oegstgeest, Tel. 071 - 175151, Fax 071 - 175634

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 47