MTS-ers en MAVO/HAVO-ers met wiskunde en technische affiniteit nrm A. LEERKRACHT M/V B. LEERKRACHT M/V C. LEERKRACHT M/V Holland biotechnology bv interparts b.v. FULLTIME MEDEWERKSTER nrm biedt een interessante toekomst in het grafische vak voor Het bestuur van de Slichting Katholieke Scholen Oegslgeest zoekt voor de R.K. Jenaplanschool De Kring m.i.v. hel nieuwe schooljaar Hel betreft een vacature voor 11 uur kleuterbouw ter ondersteuning voor de 2 kleutergroepen, verspreid over de week. Deze vacature kan t.z.t. overgaan in een vaste aanstelling. Ervaring mei kleuters strekt tot aanbeveling. De voor keur gaat uit naar een jonge enthousiaste collega. Voor 20 schooldagen (donderdag) gedurende dit schooljaar ter vervanging van een leerkracht die de cursus vrouw en management gaat volgen. Het be treft hier een middenbouwgroep. Om in te vallen bij afwezigheid wegens ziekte, e.d„ voor aanvulling van een invallerslijst. Het betreft hier alle groepen. Van de sollicitanten wordt verwacht: - volledige bevoegdheid tol hel geven van basisonderwijs, - bij voorkeur bekendheid met het Jenaplanonderwijs, - een positieve houding t.a.v. de identiteit van de school, - goede samenwerking met team en ouders. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij - de directeur van de R.K. Jenaplanschool De Kring, de heer E.P. Weijzen, Rembrandt van Rijnlaan 26, Oegstgeest, tel. 071-177211 (school) of 071-155675 (privé) - de secretaris van het schoolbestuur, mevrouw C. Koning-Beers, Postbus 1026,2340 BA Oegstgeest. tel. 071-156058 STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden De Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden wordt door ruim 2800 leerlingen bezocht. Zij zijn werkzaam bij bedrijven en instellingen en volgen daar bij een beroepsbegeleidende opleiding. Ruim 140 perso neelsleden spannen zich in om het onderwijs aan deze wer kende jongeren goed te laten verlopen. Voor de financiële administratie zoeken wij perl september medewerker m/v Functie-informatie: Betrokkene zal in een klein team (3 personen) mede zorgdragen voor een vlotte financiële gegevensverwerking. De werkzaamheden omvatten o.a.: - coördineren en uitvoeren van bestellingen van allerlei materia len en leermiddelen, - bewaken van de afwikkeling hiervan tot en met de betalingen, - contacten onderhouden (telefonisch en schriftelijk) met leve ranciers, - behandelen en uitvoeren van declaraties van personeel en leer lingen, - verwerken van kas-, bank- en giromutaties en verwerken van boekingsopdrachten per computer. Functie-eisen: - Beroepsopleiding in de administratieve sector (MEAO admi nistratieve richting, praktijkdiploma boekhouden), - Ervaring met dan wel affiniteit tot het werken met automatise ringsapparatuur, - Bereidheid om in teamverband ook andere voorkomende werk zaamheden te verrichten. Plaats in de organisatie: Betrokkene functioneert onder het hoofd van de afdeling Boek houding en Salarisadministratie. De functie kan niet in deeltijd worden verricht. Zo nodig zullen wij gebruik maken van de diensten van een Psy chologisch Adviesbureau. Salariëring: Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. De Rechtspositieregeling Voortgezet Onderwijs is van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie gaarne binnen 14 dagen aan de heer W. de Rooij, directeur van de Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden, postbus 9030, 2300 PA Leiden. Holland biotechnology bv is een jonge, sterk groeiende onderneming die zich o.a. richt op de produktie en verkoop van - reagentia voor recombinant DNA onderzoek - monoclonale antilichamen voor de humane diagnostiek Holland biotechnology bv is een geheel Nederlandse onderneming en beweegt zich op het grensvlak tussen wetenschappelijke instellingen en bedrijfsleven. Voor ons kantoor zoeken wij i.v.m. zwangerschap van de huidige directie secretaresse een directie secretaresse (m/v) Zijn/haar taak zal o.m. bestaan uit - secretariaatswerkzaamheden t.b.v. de directie - coördinatie secretariaat - voorbereiding en vastleggen van vergaderingen - bijhouden van het archief - beheer van het PC-netwerk (Novell) met o.a. WordPerfect 5.0 dBase IV, Lotus) - administratieve ondersteuning van de verkoop Voor deze funktie denken wij aan een kandidaat met - HAVO/VWO opleiding - secretaresse opleiding of gelijkwaardig niveau - zeer ruime ervaring - goede kennis van de moderne talen in woord en geschrift, in het bijzonder Engels - leeftijd 30 jaar of ouder De juiste kandidaat beschikt tevens over - zeer goede kontaktuele eigenschappen - zelfstandigheid - enthousiasme •XvXvi''' flexibiliteit ;!yv,!v. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Hbt Holland biotechnology bv T.a.v. Janny Verhoogt Niels Bohrweg 13 !v.Postbus 394 2300 AJ Leiden Wij zijn de toonaangevende specialist op het gebied van de levering en revisie van grondverzet- en wegenbouwmachines met vestigingen in Nederland te Hillegom, Lisse, Asten en Ommen en in België te Gent-Zwijnaarde. Wegens uitbreiding van aktiviteiten en de daarmee gepaard gaande herindeling van onze interne organisatie zoeken wij voor spoedige indiensttreding een ERVAREN CHEF WERKPLAATS Zijn taak zal voornamelijk bestaan uit het onder zijn verantwoording uitvoeren van alle voorkomende revisie- en reparatiewerkzaamheden aan grondverzet- en wegenbouwmachines, zowel totaal-revisies alsook de komponenten ervan. Ook het afleveringsgereed maken van nieuwe en gebruikte machines"valt onder zijn competentie. Naast de noodzakelijke ervaring vragen wij: - leidinggevende kapaciteiten; - goede kontaktuele eigenschappen en omgangsvormen; - groot organisatievermogen; - bereidheid tot goede en harmonieuze samenwerking Voor deze sleutelpositie in ons bedrijf bieden wij een uitstekende honorering en een interessante, afwisselende funktie in een dynamische omgeving. Gelieve uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Interparts B. V. Postbus 116, 2180 AC Hillegom t.a. v. de Direktie. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met de heer J. B. M. Lammerse (tel.nr. 02520-17443 of 's avonds tel.nr. 02502-8566.) Gevraagd voor 38 uur per week. Leeftijd 18 jaar Spar Super, Dorpsstraat 19, Zoeterwoude, telefoon 01715-2408 of 01802-1578 (na 19.00 uur). Inlichtingen de heer R. van Vliet, U bent op zoek naar een afwisselende baan met goede toekomstperspectieven. Het bedienen van en omgaan met moderne machines en appara tuur boeit u. Dan doet NRM (Nederlandse Rotogra vure Maatschappij) u een aanbod. Mannen en vrouwen met durf, enthousiasme en leidinggeven de capaciteiten bieden wij een kans de stap te maken naar een gezond en dynamisch grafisch bedrijf. Daar start u met een opleiding als rotatie- diepdrukker. Het bedrijf De NRM is een moderne diepdrukkerij, gevestigd te Haarlem. We verzorgen de volledige grafische produktie van week- en maandbladen als Panora ma, Nieuwe Revu, VT Wonen en enkele radio- en tv- gidsen. De NRM is een zelfstandige werkmaat schappij binnen de VNU Grafische Industrie BV. Er werken ruim 700 medewerkers De voortdurende technische en technologische ontwikkelingen in de grafische sector en de eisen die de markt stelt, maken onze branche niet alleen boeiend maar ook veeleisend. Veeleisend als het gaat om techniek, marktbeleid, organisatie en medewerkers Om onze marktpositie in de toekomst nog verder te versterken, realiseert de NRM een ambitieus Middellange Termijn Plan. In de komende drie jaar gaan wij voor ruim 50 miljoen investeren in verde re uitbreiding en verbetering van ons produktie- apparaat. Daarbij heeft de werving van nieuwe medewerkers een hoge prioriteit. Het grafisch vak Op dit moment wordt het grafisch vak vooral beheerst door geavanceerde processen en syste men. Om die goed te begeleiden is behalve puur grafische kennis, ook veel kennis nodig van geauto matiseerde apparatuur en machines. Wie kiest voor een grafische loopbaan houdt eigenlijk nooit meer op met leren en is verzekerd van een boeien de toekomst. Uw opleiding en functie De opleiding tot rotatiediepdrukker is een interne opleiding van circa 2 jaar, die theorie en praktijk combineert. De opleiding wordt afgesloten met een erkend diploma voor grafisch technicus U hebt daarna een aantal mogelijkheden. Zo kunt u zich ontwikkelen tot diepdrukspecialist, waarbij een leidinggevende functie tot de mogelijkheden behoort. Maar u kunt zich binnen de NRM of het VNU-concern ook in een commercieel-technische richting specialiseren. Naarmate u vordert met de opleiding, neemt uw zelfstandigheid toe Als vol waardig rotatiediepdrukker is naast het regelen en bewaken van de produktie, ook het leidingge ven aan een team van medewerkers een belang rijke taak. Behalve een opleiding op MT5-niveau (MAVO of HAVO met wiskunde en technische affiniteit mag ook) vragen we de bereidheid tot verdere studie en de aanleg om leiding te geven. U werkt na de introductieperiode full-time in 4-ploegendienst. Uw leeftijd: tussen 20 en 30 jaar. Naast een goed salaris ontvangt u een winstuitke ring, vakantietoeslag en hebt u recht op ten minste 25 vakantiedagen. De CAO Grafische Bedrij ven is van toepassing. Belangstelling? Reageer snel Wilt u meer weten over uw toekomstmogelijkhe den bij de NRM, neem dan snel contact op met mevrouw I. Huijbens van onze afdeling Personeel en Organisatie, telefoon 023-155354. Ons adres is: NRM, Jan Willem Lucasweg 5,2031 BE Haarlem. Ook kunt u voor meer informatie en een sollicita tieformulier onderstaande bon invullen en zonder postzegel sturen naar. NRM, afdeling Personeel en Organisatie, Antwoordnummer 326, 2000 WC Haarlem. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Stuur mij meer informatie en een sollicitatieformulier. Naamm/v Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Leeftijd: Opleiding: Ervaring:

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 34