LANIER prince M cladding LANÉER MACHINEMONTEURS VOOR DE BUITENDIENST tekentalent 7. PRINCE CLADDING B.V. Bureau Heijnen Typiste Telefoniste Receptioniste V"" FINANCIEEL MEDEWERKER M/V SALESDESK MEDEWERKERS M/V INFOTHEEK non der Heide 2 leerling monteurs m/v monumentale stad met toekomst huisarts Tv^f. Afak Holland BV gevestigd op het industrieterrein 't Heen te Katwijk is met 50 medewerkers een zelfstandige dochter onderneming van de Meyn Group te Oostzaan en telt als groep in totaal circa 750 medewerkers. Afak Holland is nationaal en internationaal een toon aangevend bedrijf op het gebied van ontwerpen en vervaardigen van visverwerkende machines voor zowel aan boord van visserijschepen als aan land voor de visverwerkende industrie. Als gevolg van een toenemende omzetgroei in de operationele sektor hebben wij vakatures voor M.T.S.'er Werktuigbouw of vergelijkbare opleiding DE FUNKTIE-EISEN ZIJN: M.T.S.-werktuigbouw of vergelijkbare opleiding Praktische instelling en leidinggevende kapaciteiten Bekendheid met Roest Vrij Staal-verwerking Enige jaren ervaring Bereid werkzaamheden in de binnendienst te verrichten WIJ BIEDEN; Een prettige werksfeer Goede salariëring in overeenstemming met opleiding en funktie Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Reiskostenvergoeding indien woonachtig buiten Katwijk Voor meer informatie over deze funktie kunt u tijdens kantooruren telefonisch kontakt opnemen met de heer K. Guijt onder nummer 01718 - 26664 Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: <j> Afak Holland BV fca.v. de heer K. Guijt Postbus 3203, 2220 CE Katwijk (ZH) 0 Member of the Meyn Group duurzame metalen bouwkcmstrukties Voor ons uitvoerig programma op het gebied van duurzame metalen dak- gevel- en vloerkonstrukties zoeken wij een voor het technisch uitwerken van onze geavanceerde projekten. Na èen vaktechnische oriëntatie zal men ook een verdere training kunnen volgen om CAD-computertechnieken eigen te maken. Een interessante baan voor een praktisch ingestelde m/v met een opleiding op MTS-nivo, bouwkunde, w.w.bouw of werktuigbouwkunde. Heeft u interesse in deze funktie, dan zien wij uw sollicitatie met belangstelling tegemoet. Postbus 15, 2380 AA Zoeterwoude Telefoon 071-899223/890600 vraagt wegens vertrek per heden een: Taak: Eenvoudig typewerk Aannemen van telefoon Ontvangen van gasten Licht administratief werk Eisen: Opleiding MAVO/LEAO C-niveau Goede beheersing Nederlandse taal Diploma typevaardigheid Representatief voorkomen Leeftijd minimaal 17 jaar Ervaring niet vereist. Wij bieden een leuke baan met goede verdiensten. Heb je belangstelling schrijf dan een sollicitatiebrief naar: Bureau Heijnen, Administraties-Verzekeringen, Bachstraat 4, Postbus 1012, 2302 BA LEIDEN. Tel. 071-314686 -316575 Voor nadere informatie kun je ook bellen. Ministerie van WVC Cultuur Nationaal Natuurhistorisch Museum (NNM) Technisch assistent v/m afdeling vertebraten (voor tijdelijk werk) vacaturenummer Cultuur 90-3524/1158 Standplaats: Leiden Functie-eisen: - LBO-werk- en denkniveau; - interesse in vogels en prepareertechnieken, affiniteit met museale collecties; - ervaring in het prepareren/opzetten en skeletteren van gewervelden (vooral vogels) en bekendheid met geautomatiseerde tekstverwerking strekt tot aanbeveling. Salaris: max. 1 3.393,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Functie-informatie: kunt u inwinnen bij de heer dr M.S. Hoogmoed, hoofd van de afdeling Vertebraten, Sector Onderzoek en Collectiebeheer, telefoon 071-143844. Hel ministerie van WVC streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen. Ook wil het meer leden van etnische minderheden en gehandicapten in dienst nemen. Daarom wordt leden uit deze prioriteitsgroepen verzocht te solliciteren. Uw sollicitatiebrief kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer richten aan het hoofd van de Personeelsafdeling Culturele Zaken, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur I P l 0 N HARRIS/3M IS NU Onder de naam Harris/3M hebben wij met onze faxen, kopieermachines en laser printers wereldwijd naam gemaakt. En geen wonder! Want het gaat om hoogwaardige ap- paratuur tegen aantrekkelij ke prijzen, waar bovendien nog een perfekte service-or ganisatie achterstaat. Het is dan ook geen toeval dat wij met een wereldwijde jaar omzet van ruim 1 miljard dollar de grootste onafhan kelijke leverancier op dit ge bied zijn. En dat blijft zo, maar nu on der een nieuwe naam: LANIER. Voor onze Finance Afdeling zijn wij op zoek naar een: Functie-inhoud: - Het verzorgen van de financiële administratie - Het voorbereiden van de maandelijkse rapportage - Het verrichten van diverse computerwerkzaamheden en het verder optimaliseren van het computersysteem. Gevraagd wordt: - minimaal MBA/MEAO (adm. richting) - 2-3 jaar werkervaring in een geautomatiseerde administratie - ervaring met PC (lotus 123) - een gedegen persoonlijkheid met een ambitieuze werklust - leeftijdsindicatie 25 jaar. Geboden wordt: - een zelfstandige verantwoordelijke functie in een dynamische, hardwerkende en collegiale omgeving - een goed salaris conform het niveau van deze functie. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: LANIER NEDERLAND B.V.: Postbus 240, 2170 AE Sassenheim t.a.v. afdeling Personeelszaken. BUSINESS SYSTEMS WORLDWIDE Infotheek Groep N.V., waarvan het hoofdkantoor gevestigd is in Leiden en dat bestaat uit een groot aantal bedrijven/divisies, heeft zich toegelegd op automatisering middels Personal-Computers, met de daarbij behorende uitgebreide activiteiten. Het bovenstaande geeft aan dat Infotheek zich een van de meest vooraanstaande PC-leveranciers van Nederland mag noemen. Het personeelsbestand is in korte tijd toegenomen tot ca. 500 mede werksters en zal gedurende de komende jaren nog sterk toenemen. Er zijn vestigingen in Leiden, Rotterdam, Amsterdam, Den Haag, Nieuwegein, Eindhoven en Zwolle. Indien u tussen 1990 en het jaar 2000 uw eigen ontwikkeling een maximale kans wilt geven, moet u nu contact opnemen met Infotheek. Voor onze afdeling Major Account te Leiden hebben wij op korte termijn plaatsingsmogelijkheden voor Voor onder andere het ondersteunen van het account-team. De klantendesk vormt een belangrijke schakel tussen de Infotheek organisatie en haar relaties. Gevraagd wordt: Een opleiding op HAVO/MEAO/MTS-niveau; goede contactuele eigenschappen; commerciële instelling; affiniteit met automatisering; een gevoel voor service; leeftijd tot ongeveer 30 jaar. Geboden wordt: In- en extern opleidingstraject; doorgroeimogelijkheden naar verschillende functies binnen de organisatie; goede secundaire arbeidsvoorzieningen; een jong en enthousiast team een dynamische functie binnen een snel groeiend bedrijf. Sollicitatieprocedure: Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer E. Barendregt, Manager Major Accounts, telefoonnummer 071-25.65.68. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan onderstaand adres. Infotheek Groep N.V. t.a.v. de heer R. Postma, Personeelsmanager Postbus 527 2300 AM Leiden is een dynamisch bedrijf met ca. 100 medewerkers. dat gespecialiseerd is in bliksembeveiliging, veiligheidsaarding, instrumentatie-aarding, statische elektriciteit, overspanningsbeveiliging, kathodische bescherming, corrosion engineering en kooien van Faraday. De aktiviteiten variëren van adviseren, ontwerpen, installeren tot en met inspekteren en onderhoud. Het bedrijf - toonaangevend in haar branche- kenmerkt zich door een gezonde groei, een sterke marktpositie en een slagvaardig beleid. Voor onze produktgroepen bliksembeveiligings-, overspanningsbeveiligings- en aardingssystemen zoeken wij voor onze vestiging LISSE: voor het.in teamverband installeren van bovengenoemde systemen bij onze relaties in de regio Lisse. Funktie-eisen: Opleiding MTS-E of MAVO. Enige praktische installatie-ervaring is gewenst. Leeftijd 20 - 30 jaar Rijbewijs B (E). Woonachtig in Lisse of omgeving. Voor deze funktie geldt dat het specialistische werkzaamheden zijn waarvoor binnen ons bedrijf prima opleidings- en trainingsmogelijkheden aanwezig zijn. Tegènover deze eisen stellen wij een: Salaris dat overeenkomt met de importantie van de funktie. Opname in het bedrijfspensioenfonds. Tegemoetkoming in studiekosten Geïnteresseerd? Vul dan onderstaande antwoordcoupon in vóór 2 juni 1990 of bel voor een informatiepakket met 05114 -1441, Boudina de Boer. Van der Heide Funktie ll-monteur Lisse Postbus 6 9290 AA KOLLUM t.a.v. Personele Zaken Naam: Adres: Postkode: Woonplaats: De universiteitsstad Leiden is één van de grotere gemeen ten in ons land en telt ca. 110.000 inwoners. Binnen de Bandstad vervult leiden een belangrijke rol op bat gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Tocb Is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één gebeel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog 1» iedereen welkom. Het College van Burgemeester en Wethouders van Leiden maakt bekend dat er op grond van artikel 6, lid 1 van het Besluit Vestiging en praktijkomvang huisartsen ruimte is voor de vestiging van Het College van Burgemeester en Wet houders streeft er in het kader van het vestigingsbeleid naar om minstens 30% van de capaciteit per waarneemgroep door vrouwelijke huisartsen te laten vervullen. Omdat dit percentage nog niet bereikt is gaat de voorkeur uit naar een De plaats van vestiging is de regio Noord/de Kooi/De Waard. Het betreft een praktijk die in het kader van het spreidingsbeleid naar deze regio wordt verplaatst. De (norm)praktijk komt vrij omdat de huidige huisarts zijn loopbaan wenst af te sluiten. Van de kandidaat wordt verwacht: - belangstelling voor psychosociale pro blematiek - aantoonbare interesse in de gezond heidsproblematiek van ouderen - kennis van positie van buitenlanders en culturele minderheden - bereidheid tot overleg en samenwerken met andere eerstelijnsdisciplines - actieve participatie in de waarneem groep Kandidaten voor de i maken dit kenbaar via een brief met curriculum vitae en referenties. De brief moet worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, t.a.v. De Ves tigingsadviescommissie Huisartsen, Roodenburgerstraat la, 2313 HH Leiden. Brieven dienen door ons te worden ont vangen vóór 5 juni a.s. Nadere informatie over de praktijk kunt u tussen 15.00 en 17.00 uur inwinnen bij de vertegenwoordiger van de waarneem groep, de heer J. de Bruyne, telefoon nummer 071 -12 52 45. Voor inlichtingen over de procedure kunt u contact opnemen met de secretaris van de Vestigingscommissie, de heer R.L. Braams kamp. Telefoonnummer: 071 - 14 63 41/Tst. 63.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 33