II m II alMi (ff) ta TYPISTE Raad vanStatc coördinator personeels- en salarisadministratie (v/m) A - MACHINEMONTEURS B - LASSERS MIG/TIG RECEPTIONISTE Zelfstandig werkend kok COMMERCIEEL MEDEWERKER M/V INFOTHEEK COMMERCIEEL SECRETARESSE m/v MEAO'ER BE M/V den Hollanderl van Dtrijn ASSISTENT ACCOUNTANT Verkopers Binnendienst MA/ topa verpakking bv ZIRKZEE-GROEP ACCOUNTANCY EN FISCALE DIENSTVERLENING Voor haar vestiging te Oegstgeest zoekt de Zirkzee-groep een ervaren die het programma Word-perfect uitstekend beheerst. De werkzaamheden zullen bestaan uit het typen van financiële verslagen. Aanstelling geschiedt voor een half jaar op basis van een volledige werk week. Werken op part-time basis is eventueel mogelijk, maar slechts vanaf minimaal 25 uur per week. Bij gebleken geschiktheid kan de aanstelling verlengd worden. Het salaris is overeenkomstig leeftijd en ervaring. Indien u belangstelling hebt voor deze betrekking wordt u verzocht uw sollicitatie te richten aan Zirkzee Partners, Lange Voort 68, 2341 KD Oegstgeest, ter attentie van de heer G.J.M. Straetemans. Dc Rt7(?r/ van State is ccii Hoog College van Staat. Hij is iu de eerste plaats adviseur in hoogste en laatste ressort nan de Kroon inzake de Wetgeving. Het College heeft een Afdeling roor de geschillen nan bestuur roor de behandeling ran de zgn. Kroongeschillei De Raad kent roorts een A fdeling rechtspraak die in hoogste instantie uitspraak doet inzake orerheids- beschikkingen (AROB-beroepen). Bij de Raad ran State zijn momenteel circa 650 personeelsleden werkzaam rerdeeld oner een aantal juridische', administratieve, documentatie- en huishoudelijke afdelingen. De Raad van State vraagt ten behoeve van Personeelszaken en Organisatie-ontwikkeling, Personeels- en Salarisadministratie een Taak: - het onder verantwoording van de medewerker rechtspositie coördineren van de werkzaamheden en het geven van dagelijkse leiding aan de mede werkers van-de personeels- en salarisadministratie; - het administreren volgens bepaalde procedures van de personeels- en salarisgegevens; - het verstrekken van informatie aan de medewerkers m.b.t. financiële en eenvoudige rechtspositionele aangelegenheden; - het verzorgen van specifieke administratiesten behoeve van studiefacilitei ten, beoordelingen en uitzendkrachten; - de zorg voor het geautomatiseerde personeelsinformatiesysteem. Vereisten: - opleiding op m.b.o.-niveau op voor de functie relevant terrein; - leidinggevende capaciteiten; - kennis dragen van en ervaring hebben met rechtspositionele regelingen binnen de Rijksoverheid; - aantoonbare affiniteit met automatisering. Salaris: afhankelijk varHeeftijd, opleiding en ervaring maximum 3.736,— bruto per maand (schaal 7 van het BBRA 1984), exclusief 8% vakantietoeslag. Het betreft een tijdelijke functie, voorshands tot 1 januari 1993. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijning van dit blad worden gericht aan het hoofd Personeelszaken en Organisatie-ontwikkel:ng van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Afak HoBBand BV gevestigd op het industrieterrein 't Heen te Katwijk is met 50 medewerkers een zelfstandige dochter onderneming van de Meyn Group te Oostzaan en telt als groep in totaal circa 750 medewerkers. Afak Holland is nationaal en internationaal een toon aangevend bedrijf op het gebied van ontwerpen en vervaardigen van visverwerkende machines voor zowel aan boord van visserijschepen als aan land voor de visverwerkende industrie. Als gevolg van een toenemende omzetgroei in de operationele sektor hebben wij vakatures voor DE FUNKTIE-EISEN ZIJN: Opleiding L.T.S. en S.O.M., bij voorkeur aangevuld met vakdiploma's Bekendheid met Roest Vrij Staal-verwerking Enige jaren ervaring Gezonde dosis werklust WIJ BIEDEN: Een prettige werksfeer Een goed salaris Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Reiskostenvergoeding indien woonachtig buiten Katwijk Voor meer informatie over deze funkties kunt u tijdens kantooruren telefonisch kontakt opnemen met de heer K. Guijt onder nummer 01718 - 26664 Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: 0 Afak Holland BV t.a.v. de heer K. Guijt Postbus 3203, 2220 CE Katwijk (ZH) Member of the Meyn Group Orthodontistenpraktijk A.W.J, van den Bergh/J. van der Plas, Hoge Rijndijk 27 - 2313 KG Leiden vraagt per direct op full-time basis Functie-eisen: - goede contactuele eigenschappen - opleiding minimaal Mavo - typediploma - leeftijd vanaf 18 jaar - ervaring gewenst maar niet strikt noodzakelijk Handgeschreven sollicitaties kunt u richten aan bo venvermeld adres binnen één week na verschijnen van de advertentie. Hotel-Café-Restaurant De Rustende Jager b.\ Venneperweg 471 2153 AD Nieuw Vennep Tel. 02526-87351 vraagt in 5-daagse werkweek verband. Sollicitaties na tel. afspraak met de heer J.B. de Jong, 02526-87351. Infotheek Groep N.V., waarvan het hoofdkantoor gevestigd is in Leiden en dat bestaat uit een groot aantal bedrijven/divisies, heeft zich toegelegd op automatisering middels Personal-Computers, met de daarbij behorefïde uitgebreide activiteiten. Het bovenstaande geeft aan dat Infotheek zich een van de meest vooraanstaande PC-leveranciers van Nederland mag noemen. Het personeelsbestand is in korte tijd toegenomen tot ca. 500 mede- werk(st)ers en zal gedurende de komende jaren nog sterk toenemen. Er zijn vestigingen in Leiden, Rotterdam, Amsterdam, Den Haag, Nieuwegein, Eindhoven en Zwolle. Indien u tussen 1990 en het jaar 2000 uw eigen ontwikkeling een maximale kans wilt geven, moet u nu contact opnemen met Infotheek. Momenteel zijn wij voor onze afdeling Infomail op zoek naar een Deze verkoopt naar aanleiding van akties en aan de hand van een catalogus supplies zoals diskettes, linten en papier. Gevraagd wordt: Een opleiding op HAVO niveau; een commerciële instelling; goede contactuele eigenschappen; ervaring in een soortgelijke functie; leeftijd rond de 24 jaar. Geboden wordt: In- en extern opleidingstraject; doorgroeimogelijkheden; goede secundaire arbeidsvoorwaarden; een jong en enthousiast team; een dynamische functie binnen een snelgroeiend bedrijf. Sollicitatieprocedure: Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer W. Lindemann, Manager Infomail, telefoonnummer 071-256475. Uw schriftelijke reacties kunt u richten aan het onderstaand adres: Infotheek Groep N.V. t.a.v. de heer R. Postma, Personeelsmanager. Postbus 527, 2300 AM Leiden MarinAssist b.v. te Zoeterwoude is een technische groothandel van maritieme reddingmiddelen en industriële veiligheidsartikelen. Wegens uitbreiding'van de activiteiten zoeken wij op korte termijn een: die zelfstandig kan werken De taak zal bestaan uit: Het verzorgen van offertes en de commerciële correspondentie van enkele vertegenwoordigers. Het afhandelen van de correspondentie van de directie. Het aannemen en afhandelen van telefonische aanvragen. Het bijhouden van de agenda's van directie en vertegenwoordigers. Archivering en orderverwerking. Voor deze veelzijdige functie zoeken wij iemand met: Een zelfstandige persoonlijkheid met ervaring in soortgelijk werk. Een leeftijd tussen 23 en 50 jaar. Goede kennis van de Engelse en Duitse taal. Accuratesse en een klantvriendelijke instelling. Zo mogelijk ervaring met tekstverwerking. geschikte kandi- Voor deze functie geldt een 8-urige werkdag, maar c da(a)t(e) mag ook 6 uur per dag werken. Belangstellenden kunnen bellen met André van der Veen of Ineke Pe ters, tel. 071-899341. Industrieweg 32A 2382 NW Zoeterwoude-Rijndijk Aannemingsmaatschappij Vermeer Grond en Wegen BV te Hoofddorp is werkzaam in geheel Nederland en heeft diverse rayonvestigingen. Onze aktiviteiten richten zich o.m. op de aanleg van wegen, rioleringen, asfalt- werken en overige civiel-technische werken. Ten behoeve van ons hoofdkantoor te Hoofddorp zoeken wij op korte termijn een in de leeftijd tot 25 jaar; óók schoolver laters worden verzocht te reageren. De werkzaamheden zullen worden verricht ten behoeve van de financiële administratie en werkenadministratie. Gezien de omvang van het concern zijn reële promotiemogelijkheden aanwezig. Onze secundaire arbeidsvoor waarden (o.a. studiekostenregeling) zijn zonder meer goed te noemen. Uw sollicitatie kunt u richten aan onderstaand adres. Telefonische inlich tingen; 02503 - 31414, na 20.00 uur: 02526 - 86440, de heer PB. van Velthoven. "Vermeer Grond en Wegen BV is een zelfstandige werkmaatschappij van P Vermeer Verenigde Bedrijven BV. De gezamenlijke aktiviteiten van een tiental werkmaatschappijen zijn onder te verdelen in drie hoofdgroepen. GWW groep: wegenbouw en grondwerken in de meest uit gebreide zin, ondergrondse pijpleidingen, zinkers, door persingen, enz. Bouwgroep: projektontwikke- ling, engineering, utiliteits bouw. beton- en waterbouw, renovatie en onderhoud. Industriegroep: bouw van industriële installaties, pijp leidingsystemen, enz. In totaal biedt het concern werk aan 1400 medewerkers. Afd. Personeelszaken Postbus 10 2130 AA Hoofddorp VERMEER GROND EN WEGEN BV BEHOREND TOT P VERMEER VERENIGDE BEDRIJVEN BV maatschap van accountants en belastingconsulenten Ons kantoor heeft een veelzijdige accountants- en belastingadviespraktijk in Katwijk en omstreken. Ons kantoor groeit gestaag, met name op het gebied van het samenstellen van jaarrekeningen, prognoses en tussentijdse verslagen en het verzorgen van de belastingzaken van onze cliënten Hiervoor komen wij graag op korte termijn in contact met een ervaren In deze funktie zult U gevarieerde werkzaamheden ten behoeve van een deel van onze cliënten verrichten en onderhoudt U zelfstandig contacten met deze cliënten. Vereisten: Man of vrouw (leeftijd tot 35 jaar) die reeds enige jaren ervaring heeft opge daan in de accountantspraktijk. Opleidingsniveau: Voltooide HEAO/SPD (of gevorderd). Van onze toekomstige medewerkster of medewerker verwachten wij dat zij of hij voldoende verantwoordelijkheidsbesef heeft en accuraat is. Door onze cliëntgerichte benadering dient U vooral over goede contactuele ei genschappen, initiatief en inventiviteit te beschikken. Perspectief: Door de groei en de veelzijdigheid van onze accountants- en adviespraktijk, waaraan ook een registeraccountant is verbonden, biedt ons kantoor uitste kende perspectieven voor ambitieuze medewerkers. Wij bieden een goed salaris en pensioen. Onze arbeidsvoorwaarden worden in nauw overleg met onze medewerkers vastgesteld en zijn gericht op ons aller welzijn. Sollicitatie: Wilt U Uw sollicitatiebrief sturen naar Den Hollander/Van Duijn, Postbus 140, 2220 AC KATWIJK ZH. Topa Verpakking b.v. is toonaangevend in de ver pakkingsbranche en weel zich gesteund door het Topa Instituut, bestaande uit een produkttechno- iogisch centrum, en een studiecentrum waar com putergestuurd onderwijs wordt gegeven op het gebied van verpakken en logistiek. Topa Vérpakking b.v. is door haar innoverende werkwijze sterk ex panderend. Wij zoeken op korte termijn Functie-omschrijving: - telefonisch kontakt onderhouden met klanten - ondersteunen verkoop buitendienst - begeleiden en verwerken van binnengekomen opdrachten via een geavanceerd computersysteem. Functie-eisen: - HAVO - kennis Duitse taal - commerciële aanleg - leeftijd 18-25 jaar Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten ter attentie van de heer A.G. Kerkhof. Veerpolder 7, 2361 KX Warmond. Tel.: 01711-19316.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 29