Gillhaus staat op scherp SpoorptTV 'TAW hoeft echt niet bang te zijn' Records Manchester United en aanvoerder Brian Robson Op weg naar het WK Aberdeen-spits stelt kandidatuur voor WK Rijnsburg is klaar voor Oranje VRIJDAG 18 MEI 1990 SPORT PAGINA 17 Niet mee De Sovjetunie kan tijdens dé^ eindronde van het wereldkam pioenschap voethal waarschijn lijk niet beschikken over inidden- velder Alexej Michailitsjenko. De 27-jarige international van Dyna mo Kièv ontwrichtte in de vriend schappelijke interland tegen Is raël zijn schouder. Daarbij liep hij een zware spierblessure in de bo venarm op. Israëlische artsen verklaarden dat de Sovjetrus, die in Seoul nog Olympisch goud won, zeker vier tót vijf weken rust moet houden, Holger Fach zal voor de Bonds republiek Duitsland d,e eindron de om de wereldtitel voetbal in Italië niet mee kunnen maken. De 27-jarige speler van Bayer Uer- dingen, die zowel in de defensie als op het middenveld inzetbaar is, heeft al vijf weken last van een knieblessure. Al voordat professor Krahl donderdag in Essen een kijkope ratie bij Fach uitvoerde had coach Franz Beckenbauer vanuit het trainingskamp in Malente laten weten, dat Fach niet meer voor de selectie in aanmerking kwam. Beckenbauer hoeft geen vervan ger op te roepen omdat hij een voorlopige selectie van 23 spelers had en met het wegvallen van Fach geen hoofdbrekens meer heeft over het schrappen van één speler. De 22 zijn nu: Doel: Illgner (1. FC Köln), Au- mann (Bayern München), Köpke (FC Nürnberg). Verdediging: Au- genthaler (Bayern MÜnchen), Berthold (AS Roma), Brehme (In- ter Milan), Buchwald (VfB Stuttg art). Kohier (Bayern München), Pflugler (Bayern München), Reu ter (Bayern München), Steiner (1. FC Köln). Middenveld: Bein (Eintracht Frankfurt), Hassler (.1. FC Köln), Hermann (Werder Bremen), Littbarski (1. FC Köln), Möller (Borussia Dortmund), Thon (Bayern München), Matt- haus (Inter Milan). Aanval: Klin-, smann (Inter Milan), Mill (Borus sia Dortmund), Riedle (Werder Bremen), Vollef (AS Roma). Middenveld: Houghton (Liver pool), Whelan (Liverpool), Town- send (Norwich City), Sheedy (Everton), Sheridan (Sheffield Wednesday), Waddock (Millwall). Aanval: Byrne (Le Havre), Casca- rino (Aston Villa), Aldridge (Real Sociedad), Quinn (Manchester Ci ty), Kelly (Leicester), Slaven (Middlesborough), Stapleton (Blackburn). Namen Ticket Bernie Slaven is de meest in het oog springende naam op de lijst van 22 spelers die Ierland zullen vertegenwoordigen tijdens de eindronde van het wereldkam pioenschap voetbal. De Ier stelde zijn ticket voor Italië veilig in slechts tweeënhalf uur internatio naal voetbal. Ierland is op 21 juni in Palermo de derde tegenstander van Oranje in groep F. Slaven, al 29, debuteerde twee maanden geleden op het interna tionale platform. Daarna1 werd hij door bondscoach Charlton alleen goed bevonden voor enkele inval beurten. Groot was de verrassing dat hij zijn land toch mag verte genwoordigen. De aanvallef mag met recht een laatbloeier worden genoemd.. Sla ven, tot voor kort tuinman in zijn geboorteland Schotland, werd dit seizoen topscorer van tweede di visieclub Middlesborough. Met zijn 32 doelpunten wist de ploeg net aan degradatie te ontsnappen. Jack Charlton doet voor Italië ook een beroep op Gary. Waddock van Mill wall, die door een-knie^ blessure lange tijd vreesde voor het einde van zijn voetballoop baan. De 28-jarige middenvelder kwam de afgelopen vijf jaar slechts één keer voor het Ierse elf tal uit. Oud-Ajacied Frank Stapleton werd eveneens opgenomen in de groep van 22. De 33-jarige aanval ler van Blackburn, krijgt door zijn selectiè' de kans zijn loopbaan op een waardige manier af te sluiten. De 22 spelers zijn: Doel: Bonner (Celtic), Peyton B o urnemouth)Verdediging: Hughton (Tottenham Hotspur), Staunton (Liverpool), Morris (Celtic), McCarthy (Millwall), O'Leary (Arsenal), Moran (Black burn), McGrath (Astón Villa). Bobby Robson heeft furieus gere ageerd op berichten als zou hij na de wereldkampioenschappen in dienst treden bij PSV. De Daily Mail meldde gisteren dat de hui dige bondscoach van het Engelse nationale voetbalelftal 'veel zou voelen' voor een overgang naar Eindhoven. Het contract van Robson met de FA, dat doorloopt tot medio 1991, zou daarvoor zelfs opengebroken worden. Robson zou volgens de Daily Mail een jaarsalaris van 650.000 gulden, ex clusief premies bij PSV gaan ver dienen. Het dubbele van het be drag dat hij momenteel bij de En gelse bond toucheert. Robson ontkende gisteren evenwel in alle toonaarden. "Ik heb acht jaar verdomde hard ge werkt bij de bond, en ik ben nog niet van plan daarmee te stop pen", aldus de geïrriteerde coach. Robson wilde zelfs niet toegeven dat PSy hem heeft gepolst. "Mijn naam wordt al jaren in verband gebracht met Nederlandse clubs, met name met die van PSV. Er is in dit geval dus niets nieuws ón der de zon. Mijn naam is ge noemd. Punt uit". Engeland stuurt de namen van veroordeelde voetbalvanda len naar Italië in de hoop dat hen de toegang tot de stadions wordt geweigerd. "We hebben daartoe besloten om de afspraken over de veiligheidsmaatregelen tijdens de eindronde van het wereldkam pioenschap voetbal te verster ken", verklaarde David Wadding-, ton, de Engelse minister van Bin nenlandse zaken. Hij wilde niet onthullen om hoeveel namen het ging, maar aangenomen wordt dat het om een lijst met ongeveer honderd hooligans gaat. Waddington sprak de hoop uit dat de vandalen de toegang tot het land wordt ge weigerd. Een. nieuwe Britse wet stelt de rechters voortaan in staat om hooligans voor maximaal twee jaar te verbieden om wedstrijden op het Eufopese vasteland te be zoeken. De wet werd vorige maand van kracht. De Britse poli tie vreest dat groepen Engelse en Nederlandse supporters tijdens de voorronde op Sardinië met el kaar in aanvaring zullen komen. Handel De reputatie van Colombia als' centrum van de drugshandel is het land vooruit gesneld. Bij aan komst van de nationale voetbal selectie in Milaan werd de bagage van spelers en begeleiding mini- tieus op verboden middelen on derzocht. De Italiaanse drugspolitie had vooral interesse in de koffers van de medische staf. Tussen alle me dicijnen werden evenwel geen ontoelaatbare middelen aange troffen. Tot opluchting van bondscoach Maturana, die zijn se lectie na het lange oponthoud meteen naar het trainingskamp in Bologna dirigeerde. De Italianen zijn meesters in hët 'maken' van geld. Ook het gras van het Olympisch stadion in Rome, waar op 8 juni de finale van het wereldkampioenschap voetbal wordt gespeeld, ontkomt niet aan de handel. In 306.000 stukken worden de zoden na cfëy eindstrijd aan de man gebracht. De verzamelaar dient tussen de 150 en 300 gulden voor zijn souve nir te betalen. Het gras kan desge wenst chemisch bewerkt en ach ter plexiglas worden verkregen. TER AAR - TAW kon zich afgelopen zaterdag maar moeilyk neerleggen bij de manier waarop KRV zich in de beslissingswed strijd over het kampioenschap van de afdeling Leiden ontferm4e. Met name arbiter Hogewoning, die de Katwijkers volgens de blauw-witten via een fel omstreden strafschop aan de wirist 'hielp', was de gebeten hond. Ook de Ter Aarse aanvoerder Kees Hoogenes (27) had er knap de pest over in. Hij blikt nog even terug, maar daarna snel vooruit. In de competitie hadden jullie KRV twee keer verslagen. Waarom lukte het nu zaterdag juist niet? "Er hing een matheid over het elf tal. Bepaalde jongens, die het elftal •moeten dragen, draaiden niét en daardoor werden we te veel in de defensie gedrongen. Dan wordt het moeilijk. TAW is er de ploeg niet voor om onder druk te voetballen. De zenuwen speelden ons te veelll parten. Met de rust kwamen lukkig nog het nog z< hoewel we elkaar hebben proberen op te peppen, werd het alleen maar minder. Het was echt de slechtste wedstrijd van het hele seizoen. Ver geet niet dat \ye een jonge groep hebben, die ineens voor zo veel mensen moest spelen. Dat zijn ze niet gewend". i KRV hebben jullie de eerste >m het te verwerken. Dan móet ver zijn. Zelf ben ik zaterdAg- d om half negen naar huis ge en heb rustig met mijn vrien- laar de tv gekeken. Ik heb ge- i heel weMHMM had Jullie krijgen een nieuwe kanstin de (zware) nacompetitie. Hoe kijkje daar tegen aan? "Waarom zouden wij geen kahs hebben? Het moet dan wel wAer toen dacht ik dat drie klassen beter gaan dan tegen gaan draaien. Maar, KRV. Maar we behoeven nergens bang voor te zijn. Ik vind dat we |voor niemand onder hoeven 'te doen. Als we zaterdag weer draaien, dan hebben we het al voor tachtig procent gered. TAW staat er heus wel weer". Engels voetbal op zijn best. Danny Wallace van Manchester United (links) en John Pemberton z ce vechten tot het uiterste om de bal te bemachtigen. Crystal Pala- schop, hoe kijk je daar op terug? (foto anp) "Die strafschop was natuurlijk zeer opistreden. Ik stond op de mid denlijn en zag dat de bal doorgekopt werd. De grensrechter stak zijn vlag omhoog en de scheidsrechter liep weer naar het midden. Hij liep niet meer dan zes meter voor me uit, al beweert hij zelf anders. Ik ben als aanvoerder nog samen met hem naar de grensrechter gegaan. Ik heb niet gevlagd, zei die. Ik heb natuur- |H lijk wel het een en ander tegen hem gezegd, dat snap je wel. Nico Poel- opluchting.De cöach, eerste helft, waarin beide ploegen wijk, de speler van ons die de straf- die met Aberdeen liefst vier keer de elkaar niet spaarden, kwam de for- schop veroorzaakt zou hebben, ont- Schotse beker bemachtigde, had matie van aanvoerder Robson beter kent de KRV-speler geraakt te heb- dringend behoefte aan succes, na in de wedstrijd. ben. Later heeft die grensrechter een voor Manchester United-be- De tweede helft gaf aanvankelijk nog gezegd dat de bal achter was ge- grippen uiterst mager seizoen. hetzelfde beeld te zien. Manchester weest. Het zijn allemaal tegenstrij- Ferguson had in vergelijking met United was sterker, Crystal Palace dige verhalen. Maar je hebt er mee het eerste duel tot een opzienbaren- loerde op een uitval. Na Neem de andere deelnemende ploegen eens onder de loep. "De Sleutels is aanvallend sterk, 1 gemist. De fel omstreden straf- combineert goed en bezit techniek. LONDEN (ANP) - Manchester Uni ted heeft zich gisteravond op een uitverkocht Wémbley geschaard bij het duo Tottenham Hotspur en As ton Villa. Voor de zevende keer ver overde de 'Mancunians' de FA-be- ker, een gedeeld record in de Britse voetbalgeschiedenis. In de replay werd het stevig knokkende Crystal de wijziging in zijn opstelling beslo- tier gaf Lee Martin zijn ploeg de lei Palace met minieme cijfers versla- ten. Niet de Schotse international ding. De vleugel verdediger pikte gen, 1-0, door een doelpunt van ver- Jim Leighton, maar Les Sealey, ge- dediger Nigel Martin, een kwartier huurd van Luton Town, verdedigde na rust. het doel van de 'Mancunians'. Leighton werd door Ferguson ver- Voor aanvoerder Brian Robson antwoordelijk gehouden voor de was er ook alle aanleiding voor een drie treffers van Crystal Palace. feestje. De gangmaker van Man- te maken en we hebben |^H klap van gehad. Kijk, KRV was ter, eerlijk is eerlijk. Als ze door be schoot onhoudbaar zegd hebben" voor doelman Martyn in, 1-0. Het keiharde duel. werd er na het doelpunt van Martin niet vriendelij ker op. Crystal Palace bleek bereid Hebben jullie die domper van terdag al verwerkt? "Iedereen heeft natuurlijk Chester United en het Engelse efltal Sealy deed het in de eerste helft met.alle middelen de gelijkmaker te verschrikkelijk slecht weekeinde de Leidenaars nog met 2-1, r de derde keer in zijn loop- zéker niet- onverdienstelijk. In de forceren. baan de begeerde trofee vangst. Een prestatie die geen enke le voetballer in Engeland hem kan navertellen. Voor Alex Ferguson was de zwaar bevochten zege op Crystal Palace openingsfase drongen de 'under- United liet zich niet onbetuigd. De ook Manchester gehad. Maar dinsdag hebben Ze hebben een beetje dezelfde speelstijl als TAW. Alleen kunnen wij in een hoger tempo spelen. Ik heb gehoord dat het veld slecht is, een soort Sahara. Ze zijn daar na tuurlijk aan gewend en dat is een voordeel. Abbenes is verdedigend goed en gokt op twee snelle spitsen. Ze blijven negentig minuten volüit gaan en daarom moet er rekening met ze gehouden worden. AlphiaMs een hele stugge ploeg, die voorin ook gevaarlijk is. Ze moeten het van inzet en fysieke kracht hebbeh. Technisch is hetTvat minder, maar het is lang geleden dat ze een pupt verspeeld hebben. Ze zitten dus m de winning-mood. Dat maakt ze ge vaarlijk". W1M VAN WANROÖy FC Den Haag is te sterk voor UVS LEIDEN UVS heeft gisteravond een vriendschappelijke wedstrijd tegen de profs van FC Den Haag met 2-6 verloren. Bij de rust leidden rria r normaal getraind e i Sealy, formatie van Ferguson hield het kaar gesproken. We moeten r maar ook met het nodige geluk hoofd echter op de beslissende kwam het rommelig verdedigende menten koej. Zelfverzekerd werd ten Manchester United die onzekere de kwetsbare voorsprong geconsor de hervatting was er geen houden meer aan. Binnen tien minuten nam cie thuisploeg een 2-0 voorsprong doèr doelpunten van nieuweling Klads periode door. In de slotfase SPAKENBURG/BUNSCHOTEN (GPD/ANP) - Vroeg Hans van Breukelen zich afgelopen maandag nog hardop af waarom Leo Beenhakker niet meteen de definitieve selectie van 22 spelers had opgeroepen, gisteren kreeg de doelman het antwoord. Van bij voorbeeld Hans Gillhaus. Door 27 spelers uit te nodigen en een zweem van ongewisheid over de definitieve keuze op te houden, is de interim-bondscoach er in elk geval zeker van het competitie element in de groep te brengen. En dat dit hard nodig is bewees het oefenduel tegen IJsselmeervpgels eens te meer. Een routi neklus die met 5-0 in het voordeel van de Italiëgangers werd ge klaard. Hans Gillhaus evenwel 'is hard op begönneij weg zich van zijn uitverkiezing te ten zelf zie verzekeren. De Aberdeen-spits den werkt en zwoegt en derrionstreert ove) een voortreffelijke vorm. En ook al beweert Leo Beenhakker geen con sequenties te verbinden aan de oe fencampagne; de dadendrang van ^Gillhaus rzal zeker niet onopge merkt jhlijy^ in het karwei en moch- hoelang ze het volhiel- 'Ik ben bijzonder tevreden hun optreden", beoordeelde Beenhakker het eerste optreden van het trio. "Evenals ik tevreden ben over het gehele spel. In vergelij king tot afgelopen maandag zat er meer voetbal in. Meer direct spel en snelheid. Ik zag weer ouderwetse LEIDEN- Rijnsburg loopt uit voor Oranje. De 5000 kaarten voor het vriendschappelijke duel dat Rijnsburgse Boys morgenmid dag om 14.30 uur tegen het Neder lands elftal speelt, gingen in een mum van tijd van de hand. Het zal op sportpark Middelmors dan .ook zwart zien van de mensen. De enigen die ontbreken zijn 'de drie van Milaan': Marco van Basten," Frank Rijkaard en Ruud Gullit. Gerard van Zuijlen kan er niet mee zitten, dat Oranje zónder Milanese vedetten Rijnsburg aan doet. "Er kunnen er toch niet meer in", aldus de secretaris van Rijnsburgse Boys. Zo kan het pu bliek tenminste waar voor zijn geld krijgen. Om een glimp van Oranje op te vangen moeten toe schouwers tien gulden voor een staanplaats of vijfentwintig gul den voor een zitplaats betalen. Rijnsburgse Boys hoeft geen vast bedrag aan de KNVB af te dra gen, maar betaalt op basis van re cette-deling na aftrek van de kos ten. Van Zujjieft: "De uitgaven voor zo'n evenement zijn ook hoog. Zo hebben we het veld uit eigen middelen laten opknappen. Dat kostte ons tussen twaalf- en vijftienduizend gulden. Deson danks moeten wij aan deze wed strijd wél wat over .kunnen hou den". "Ongeveer zes weken geleden kregen we te horen dat het Neder lands elftal naar Rijnsburg zou komen", vertelt Van'Zuijlen. "We hebben meteen een draaiboek op gesteld aan de hand 'van informa tie van ÜVS, dat vorig jaar op ei gen terrein voor tienduizend mensen tegen Oranje speelde. Wij hebben verschillende commis sies, waaronder één voor orde en veiligheid. De bewakingsdienst die is ingeschakeld, zal ook toe zien op de kaartcontrole bij de in gang". Daarnaast verleent de po litie volledige medewerking. Er worden extra mensen ingezet om het verkeer in goede banenrte lei den. De weg naar Nóordwijk wordt zelfs tijdelijk afgesloten. Verder denkt Van Zuijlen 'de sterke arm' niet nodig te hebben. "Nee, in elk geval niet op het voet balveld. Dat wordt gewoon een sfeervolle aangelegenheid". Sportief gezien vindt Van Zuij len het een hele eer voor Rijns- In tegenstelling tot afgelopen dingen van diverse spelers. Ook de maandag, toén Beenhakker tegen geblesseerden lieten zich niet onbe-- een Zeister selectie de geblesseer- tuigd". den extra rust gunde, moesten de Enkel Erwin Koeman werd na spelers met klachten gisteravond twee krachttrainingen gisteren nog aan de bak. Adrie van Tiggelen, twee dagen rust gegund. Beenhak- John Bosman en Berrie van Aerle ker had er goed aan gedaan Koeman nog niet in te zetten, want de ploeg aan de oever van het IJsselmeer sprong bepaald niet kinderachtig om met de ledematen van het Ne- .derlands elitekorps. Zonder echter te verhinderen dat Oranje regelma tig uitliep tot de uiteindelijk 5-0 ze ge. De doelpunten van Gillhaus, Van Tiggelen, Van Aerle, Van Loen en Fraser getuigden van kwaliteit. I "Natuurlijk is het resultaat verder niet belangrijk", stelde Beenhakker nog wedstrijden staan in het teken van de training. Na 28 mei is dat omge-1 keerd. Dan pas gaan we werken met een specifieke wedstrijdvoorberei ding en een concept. Tot dan is alles I erop gebaseerd om de conditie en de vorm te bereiken die nodig is om zo'n toernooi te beginnen". Ook de transfergeruchten bren gen geen onrust teweeg in de Zeis ter bossen. "Dergelijke dingen n burgseBoys dat het tegen Oranje mag uitkomen. "Het komt ook niet ongelegen, hoewel we mid denin de competitie om het zater dagkampioenschap van Neder land zitten. Daarin moeten we toch een keer vrij zijn. Hoe we d'e mannen van Leo Beenhakker te gemoet moeten treden, moeten de trainers maar met elkaar af-' spreken. Ik ga er in elk geval van :ui|' -dat er netjes wordt gevoet bald". Publicitair gezien is een wed strijd als deze ook een voltreffer voor de Rijnsburgers. Van Zuij len: "De televisie komt ook langs. Dat is alleen niet zo prettig voor onze bordsponsors, die nu moe ten wijken voor de borden die door de KNVB worden aangele verd. Maar ja, dat wisten onze sponsors toen de contracten wer den afgesloten". Behalve 2 x 45 minuten voetbal staat er morgen bij Rijnsburgse Boys iniets op het programma. Voor handtekeningenjagers is het zelfs raadzaam snel toe te slaan, want het Nederlands elftal reist na de wedstrijd snel weer verder. gebeurd en valt niet meer terug te Dekker (ex-De Sleutels) en Marcfel graaien. We hebben drie .dagen ge- Valk, die gisteravond aantrad tegen zijn toekomstige werkgever. Otto deed halverwege de eerste helft iets terug 2-1. UVS maakte hierna dankbaar ge bruik van de gelegenheid tot veel vuldig wisselen. Zo verschenen on der anderen Richard de Graaf, Rè- bert van der Mark, Chris Hoogew^j (voor Marijn Mokveld) en Richapd Onstenk in het veld, nadat al was begonnen met jeugdige spelers ajs Onno Laman en Edgar van Tol. Den Haag, dat met zijn complete eerste aantrad, schakelde na rust ,een tandje op. Hoogeweij had note geen bal in zijn handen gehad af kon al driemaal naar het net. Harify van der Laan (strafschop), Frails Danen, Cor Lems, opnieuw Danen en ten slotte Lems uit een penaltte zorgden voor de goals. Romario is van; PSV tot 19% EINDHOVEN (ANP) - Romarin heeft gsiteravond zijn contract bjj PSV met zes jaar verlengd. Nb maandenlange onderhandelingep werden de Braziliaanse spits, bijge staan door zijn zaakwaarnemer Branchini, en manager Keek Ploegsma het eens over de nieuw^ verbintenis. Tot de zomer van 199p staat Romario bij de onttroonde landskampioen onder contract. H|j werd gisteren overigens door dp medische staf van PSV fit ver klaard. BjBBBWp. Het ging er bepaald niet zachtzinnig aan toe tijdens het oefenduel van loede vast. "Deze Oranje tegen IJsselmeervogels. Hier gaat Hans Gillhaus neer, met Jaan de Graaf van de thuisploeg in zijn buurt. (foto anp> Als laatste uit het rijtje van aan geslagen spelers maakt Erwin Hofkens, die weg wil bij KVMeche- Koeman zaterdag zijn rentree. De I len. Van Loen gaat ervan uit dat An- middenvelder, onlangs gecontrac teerd door PSV, is twee maanden luit de roulatie geweest. Hij werd aan zijn knie geopereerd derlecht op korte termijn stemming bereikt met Roda JC. "Daarna ga ik met mijn zaakwaar- praten. Ik wil de zaak hebben afge rond, voordat het trainingskamp in ten strikt gescheiden blijven", vindt Oostenrijk begint". Oranje vertrekt Rob Jansen met Anderiecht door dokter Martens, nadat hij op 28 r Leo Beenhakker. "We zijn hier ons op het WK voor te bereiden gelukkig zijn de spelers prof genoeg blessure om zich daarop te concentreren. Bo- Zeist niet vendien hebben ze allemaal wel hun mannetjes die de zaken rege len. De afgelopen dagen is door hen in elk geval in mijn bijzijn met nog|_^| geen woord gerept over de transfer- gano, zodoende moeten competitie-wedstrijd Mechelen zwaar geblesseerd raakte. "Met de selectie heb ik de laatste da gen voluit getraind. Het gaat goed. Ook de berichten rond de spier- Natuurlijk heb ik nog wat angst i Ruud Gullit zetten de duels, maar dat is normaal". "Dokter Koeman zegt wel |Frits Kessel heeft contact gezocht te hebben. "Vooral met Milanello om te vernemen wat i achterstand r het om de perikelen. Onderling zullen r wel over hebben. Het zijn c i blij- i voetballers en het is tenslotte daag -red.) zal Kessel opnieuw spierkracht gaat. Zoiets heb je al, als precies aan de hand is. De ploeg je een paar weken niet speelt. Met echter nog niet terug vanuit Lu- krachttraining probeer ik dat te her- stellen. Ik verwacht op tijd fit te zijn". Ronald Koeman viel gisteren te gen Spakenburg in de rust uit. De speler van Barcelona verstapte zich. Zijn blessure is niet ernstig. het doen met de berichten die 1 binnen krijgen. Morgen (van geen VRIJDAG 17.00-17.15 Sportnet: Spain Spain Sport. 17.15-18.15 Sportnet: International Mo torsport. 18.15-19.00 Sportnet: Bowlen: Britse kampioenschappen. 19.00-20.30 Sportnet: Windsor Horse- Show. 19.05-19.27 Ned 2: We gaan naar Rome: Engelse serie over WK voetbal vanaf 1930 tot en met 1986. 20.30-22.30 Sportnet: Update en Ameri kaans honkbal. 22.30-23.00 Sportnet: Paarderaces. 22.40-23.05 Ned 2: Sport. 22.50-23.15 Did 2: Die Sport-Reportage. 23.00-23.30 Sportnet: Wielrennen: Tour- de Trump. 23.25-23.50 Did 1Sportschau. 23.30-00.00 Sportnet: Franse Sporten. 00.00-00.30 Sportnet: Wielrennen: Tour de Trump. 00.30-02.00 Sportnet: Franse Rugby Lea- 02.00-05.30 Sportnet: NHL ijshockey: Stanley Cup live. 05.30-07.30 Sportnet: PGA Golf. 07.30-08.00 Sportnet: Wielrennen: Tour de Trump 8.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17