zitgenot VAlHALl Hoe ver kunnen we gaan met een aanbieding? STERKTE MET HET CENTRALE EXAMEN ör Jeep. DREMPELS WEG! broomans- leiden H.A.I. B.V. volbloed mobel uitSkandinavië 'n Honda gaat z'n eigen weg. VINYL TEKSTEN voor auto-ramen, reclameborden beletteringen enz. STEMPEL- EN GRAVEERBEDRIJF Zoeterwoudseweg 21a, Leiden, Tel. 769222 Floralaan 2, 2231 ZV Rijnsburg. Telefoon 01718 - 2 92 24. Openingstijden: maandag t/m vrijdag 8.30 -17.45 uur. Zaterdag 10.00 -16.00 uur. Daag de Deense meubelontwerper Hans Frydendal uit om 'n supercomfortabele zitgroep te maken en je weet wat je krijgt. Op timaal zitcomfort gecombineerd met het zuiverste kenmerk van het Skandinavische design. Met deze zitgroep is inrichten geen kunst meer. Uw kamer ademt meteen de opgewekte sfeer van eigentijds romantisch wonen, waaraan de hang naar rustiek niet vreemd is. Het innerlijk van deze zitgroep is WOONIDEEËN wat z'n uiterlijk belooft en re- a. m v aSMS ken maar dat dat zitgenot op levert. Natuurlijk van Valhal. Meubelplein 3. 2353 EX Leiderdorp tel 071-413444 Wat kunt u het beste gebruiken als u een nieuwe auto koopt? Benzine natuurlijk. Vandaar dat iedereen die een Honda Civic 1.5i koopt, nu ook gratis kan tanken. En wel voor f 250,-1 Een bedrag waar u met een nieuwe Civic heel ver mee komt. Omdat hij niet alleen snel is, maar ook nog bijzonder zuinig. Dankzij zijn zeer geavan ceerde motor en aërodyna mische neus. Waar vele Honda-technie- ken in terug te vinden zijn. Zoals double wishbone-wiel- ophanging en de 16-kleppen motor met PGM-FI Dual Point benzine-injektiesysteem. Dus als u met uw gloed nieuwe Honda Civic 1.5i - of dat nu de 3-deurs, de Sedan of de Shuttle is - bijvoorbeeld naar Rome op vakantie wilt, dan betaalt Honda eigenlijk de ben zine van de heenweg. En omdat u die benzine niet in één keer kunt meenemen, krijgt u van Honda ook nog eens een gratis Eurocard. Daar is al f 250,- op gestort, zodat u er met alle gemak overal mee kunt tanken. Dus ook langs de Italiaanse Autostrada, de Franse Autoroute of de Duitse Autobahn. De Eurocard blijft één jaar geldig, waardoor u er niet alleen op vakantie plezier van heeft. En dat laatste geldt natuürlijk ook voor uw Civic 1.5i. Postbus 656 emilie knappert 2300 ar wenst alle toekomstige leerlingen Doe je best, slaag, en doe daarna een beroep op de Emilie Knappert Hillegom. Automobielbedrijf H. Koot, Meerlaan 108,02520-15685. Leiderdorp. Autobedrijf van Haasteren Leiderdorp B.V., Touwbaan 18,071-895000. Behaaglijk comfort in massief grenen van Valhal. Geachte lezers, Ondanks alle zorg en aan dacht die aan advertenties in deze krant ivordt besteed gaat er een enkele keer iets fout. Neem in dat geval omgaand kontakt met ons op. Wij zullen u dan een goede oplossing bieden. Voor gevolgen van het niet, niet op tijd of onjuist plaatsen van advertenties zijn wij ech- ter niet aansprakelijk. Even als voor fouten in telefonisch opgegeven advertenties, of fouten ontstaan door ondui delijk handschrift. Advertenties in deze krant dienen qua vorm, inhoud en uitvoering aan bepaalde voorwaarden te voldoen. Wij behouden ons daarom het recht voor om advertenties te weigeren, zonder verplicht te zijn de reden op te geven. Brieven onder nummer wor den uitsluitend afgegeven op vertoon van de originele kwi tantie met volgnummer. Niet afgehaalde brieven worden na een maand vernietigd. Auteursrecht. Het op eniger lei wijze gebruik maken van advertentiemateriaal, of enig ander werk van uitgeversmij. Leidsch Dagblad b.v. is niet toegestaan. Studioproduk- ten, al dan niet in rekening gebracht blijven eigendom van de uitgever, tenzij schrif telijk anders is overeengeko- Directie uitgeversmaatschap pij Leidsch Dagblad B. V. 071- 161400. WIEHHIE IRWIN Nadat de eerste Jeeps in 1945 letterlijk Europa hadden veroverd is het hier wat stil geworden rond dit legendarische merk. Die tijd is geweest. Jeep is weer terug. En hoe. Dat de tijd niet heeft stilgestaan bewijst de Cherokee. Enerzijds een representatieve zakenauto met royaal comfort. Anderzijds een echte vrijbuiter die in het week end z'n grenzen verlegt. Vanaf f 69.995,- verkrijg baar als 2.1 liter turbodiesel (met grijs kenteken vanaf f. 51.450,-)* of met 4 liter 6 cilinder benzinemotor. Vanaf f 87.150,- biedt de Cherokee Limited o.m. airco, cruise control en lederen bekleding. (Met grijs kenteken v.a. f 66.430,-). Dat Jeep zijn reputatie niet verloochent bewijst de Wrangler. Met z'n robuuste 2.5 liter motor al verkrijg baar vaJ_44795A (Met grijs kenteken vanaf f 34.355,-). De enige echte'Jeeps staan klaar. Wie durft. THE AMERICAN LEGEND Cherokee LimitecF Jeep Wrangier Prijs- en modelwijzigingen voorbehouden. Alledaags winkelen? Niet zo maar mogelijk voor ruim één miljoen Nederlanders met een lichamelijke handicap. Geef voor een samenleving zonder drempels! Nationaal Revalidatie Fonds Bunnik, telefoon 03405 - 63244.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 18