n t L r~ ■D INKOPERS warmond Werken in een biologisch dynamisch bedrijf is werken aan een beter milieu! Twee ervaren personeels consulenten m/v -o APOTHEKERS ASSISTENTE typist(e)/telefonist(e) VflKATURES VAKflTURES VAKATURES VflKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VAKflTURESVAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I VAKATURESl ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties donderdagmiddag 15.30 uur. Int bij onze advertentie-atdeling telefoon (071)161400 ~V Damiate Holding b.v. Oamiate Holding In Haarlem Is de overkoepelende organi satie van een drietal regionale dagbladuitgeverijen, een grafisch produktlebedrijf en een medla-sottware bedrijl. Oamiate Is o.a. uitgever van Haarlems Dagblad, met edi ties voor Haarlemmermeer, IJmuiden en Beverwijk, Leidsch Dagblad met een editie voor Alphen aan den Rijn, dagblad De Typhoon In Zaandam en de Nieuwe Noordhol landse Courant in Purmerend. Toonaangevende dagbla den in Noord- en Zuid-Holland met een gezamenlijke opla ge van meer dan 150.000 exemplaren. Daarnaast geeft Damiate wekelijks een aantal huis-aan-huisbladen uit met een totale oplage van ruim 500.000 exemplaren en is het bedrijl ook op het gebied van de nieuwe media actief met o.a. een aantal regionale kabelkranten. Oamiate streeft naar kwaliteit en diversiteit in nieuws voorziening. De organisatie omvat 650 tuil-time arbeids plaatsen. De arbeidsvoorwaarden die Oamiate biedt, zijn afgestemd op de verschillende CAO's die in de branche gelden. Daar naast zijn een eindejaarsuitkering en een winstdelingsre- geling van toepassing. Enthousiaste mensen die zich aangetrokken voelen lot de dynamiek van de dagbladwereld, kunnen hun belangstel ling voor de hiernaast genoemde functie kenbaar maken door binnen 10 dagen een brief te schrijven aan: Damiate Holding b.v.. Afdeling Personeel en Organisatie, Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. x Damiate Holding b.v. De organisatie van het concern is momenteel sterk in beweging op grond van een bedrijfsplan, dat in de komende jaren zijn beslag moet gaan krijgen. Op grond van dit bedrijfsplan zullen diverse werkzaamheden verschuiven tussen vestigingen en afdelingen en daarnaast zal een sterke innovatie van technieken en produktiemiddelen plaatsvinden. Ter ondersteuning van dit veranderingsproces verricht de afdeling personeel en organisatie alle taken binnen haar werkgebied, zoals het personeelsbeheer, de personeelszorg, de personeels- en salarisadministratie en ondersteuning op het gebied van personeels- en organisatiebeleid. Als gevolg van de komende veranderingen en omdat daarnaast een vacature ontstaat wegens externe promotie van één van de medewerkers zoeken wij ter versterking van de afdeling personeel en organisatie waarvan er één voor onbepaalde tijd in dienst kan treden, terwijl de ander een tijdelijke arbeidsovereenkomst zal worden aangeboden voor een periode van maximaal drie jaar. De functie: Zij zullen beiden worden belast met de zorg voor het personeelsbeheer voor een eigen deel van de organisatie en daarnaast een belangrijke inbreng hebben in werkgroepen, die wijzigingen in de organisatie voorbereiden. Daarnaast ondersteunen zij het management van het betreffende organisatiedeel in hun leidinggevende taak, met name in de komende periode en leveren zij een bijdrage aan de begeleiding van medewerkers bij deze veranderingen. Wij zoeken voor deze functie twee collega 's - met een vakgerichte opleiding op HBO-niveau; - met ervaring in een soortgelijke functie; - met enthousiasme en doorzettingsvermogen; - die een groot veranderingsproces een uitdaging vinden. Nadere informatie kunt u desgewenst ontvangen van het hoofd van de afdeling, de heer H. Jonker, of één van de huidige personeelsconsulenten. f- Ambitieuze HAVO/MEAO'er vindt bij Woodward Governor een baan met groeikansen Een gedeelte van de onderdelen dat gebruikt wordt voor de vervaardiging van fijnmechanische regel- apparatuur, wordt voor fabricage uitbesteed en/of aangekocht bij binnen- en buitenlandse leveranciers. Onder andere in verband met een toename van de produktie willen wij ons inkoopteam, nu 6 personen sterk, uitbreiden met een medewerk(st)er Inkoop Uw functie houdt onder andere in het verzorgen van de inkoopadministratie en het plaatsen van bestellin gen. De verwerking van die bestellingen wordt veelal in het Engels gedaan en met behulp van een geautoma tiseerd systeem. Voor de correspondentie beschikt u over een PC met het programma WordPerfect. Wat vragen wij van u? Voor deze afwisselende job vragen wij een HAVO- of MEAO-diploma met een goede kennis van de Engelse taal. Kennis van de Duitse taal is gewenst. U kunt zelf standig uitstekend uit de voeten en u bent gewend met een tekstverwerker om te gaan. Accuratesse en uitste kende contactuele vaardigheden zijn eveneens belang rijk. Wat biedt Woodward Governor? Een verantwoordelijke, contactrijke baan binnen een afdeling die gekenmerkt wordt door groei en zelfstan digheid. Uw inzet en initiatief worden gewaardeerd met een vruchtbaar werkklimaat in een succesvolle, internationale omgeving. De salariëring en secundaire voorzieningen zijn uitstekend. Wij zijn goed bereik baar met het openbaar vervoer. Uw reactie Voor meer informatie neemt u contact op met onze afdeling Personeelszaken, telefoon (02503) 1 32 41. Uw schriftelijke sollicitatie - met c.v. - richt u aan -j- Woodward Governor Nederland B.V., Hoofdweg 601, 2131 BA Hoofddorp. Gaarne ter attentie van de heer A.A. van Esch, hoofd Personeelszaken. U wérkt aan uw toekomst, wij regelen de rest WOOPWARI Woodward Governor Company staat al sinds jaar en dag garant voor hoog waardige hydraulische en elektroni sche regelapparatuur, waarmee diesel motoren, turbine-installaties en waterkrachtcentrales continu optimale prestaties kunnen leveren. De produkten vinden met groeiend succes hun weg naar afnemers over de gehele wereld. Niet voor niets is Woodward op haar vakgebied toon aangevend in de wereld. Wereldwijd werken er zo'n 3500 mensen, verdeeld over vestigingen Amerika, Engeland, Japan, Australië, Brazilië en Nederland, Laatstgenoemde vestiging si Hoofddorp; er werken ri Vanuit Hoofddorp vinden verkoop, service, reparatie en engineering plaats voor Europa, Afrika en het Midden-Oosten. PROSERPINA B.A. Coöperatieve vereniging van Biologisch Dynamisch verbouwende landbouwers, gevestigd te Nieuwe Wetering is een snel uitbreidende onderne ming, die zich richt op de inkoop, verkoop en distributie van milieu vriendelijk geteelde dagverse producten. Deze springlevende onderneming maakt op dit moment een sterke groei door, waardoor behoefte bestaat om onze groep medewerkers aan te vullen. Daarom zoeken wij: Voor de dagelijkse af- e dagverse producten naar de verkooppunten, vanaf de producenten en andere groothandela ren. Wij vragen de bereidheid om in wisselen de diensten zaterdags te werken, en een chauffeursdiploma is noodzakelijk. Medewerkers Verkoop Voor de uitvoering van dagelijkse ver koop-kontakten met onze afnemers. Wij wer ken met een aan de voorraad gekoppeld computersysteem, waardoor de orders meteen worden verwerkt tot bestellingen. De verkoop draagt een grote zelfstandigheid t.a.v. de dage lijkse wijzigingen in prijzen, beschikbaarheid en kwaliteit. Wij benaderen grofweg 250 ver kooppunten elke dag, 6 dagen in de week. Za terdags wordt er om toerbeurt gewerkt. Medewerkers Order-verzameling Tussen plmn 1200 uur 's middags en 2100 uur 's avonds worden alle bestellingen verza meld en klaargezet voor aflevering in de vroe ge volgende ochtend. Dit proces is computer gestuurd en voorziet in een zeer hoge kwali teitsnorm. Onze klanten hebben het allergrootste be lang bij de kwaliteit van dit werk, zodat grote aandacht wordt gegeven aan deze medewer kers. Oproepkrachten voor enkele uren pérslag Aardappelen, Groente en Fruit zijn producten die onder voortdurende kwaliteitsdruk op biologisch dynami sche wijze worden geteelt. Er wordt veel zorg besteed aan het verzorgen van de grond en de omgeving waarin de vrucht groeit, zonder dat daar ook maar de kleinste hoeveelheid chemische bestrijdingsmiddelen, kunstmest, geur, smaak of kleurstof toevoegingen aan worden toegevoegd. De biologisch dynamische boer beheert zijn grond zodanig dat ziekten, bederf en aantastingen op natuurlijke wijze worden voorkomen. Als deze boer aflevert levert hij een product af dat garant staat voor een maximum aan voedingswaarde zonder dat daardoor ons milieu wordt aangetast. Om deze producten te begeleiden behandelen wij tijdens de opslag en het transport deze producten met gro te zorg. Hoog gekwalificeerde specialisten houden daarbij de voorwaarden voor een goede opslag in het oog. Voor de kwaliteitsbeheersing zoeken wij nu medewerkers die dagelijks gedurende enkele uren helpen de kwaliteit hoog te houden, door sorteerwerkzaamheden etc.. Wij denken daarbij aan zowel mannen als vrouwen, die dagelijks ongeveer 4 uur helpen, bij voorkeur van plmn 8.30 tot 12.30 uur. Wij stellen ons daarin flexibel op. Informatie en Sollicitatie Schrijf of bel naar PROSERPINA, 01713-19120, Postbus 99,2370 AB te Roelofsarendsveen Ons distributiecentrum is gevestigd aan de Noordveenweg 3-5 te Nieuwe Wetering. Gevraagd, zo mogelijk vóór het begin van de (zo- merjvakantieperiode een jongerejaars in een volledige betrekking. Juist zij, die nu examen doen, worden uitgenodigd om te solliciteren. Inlichtingen en sollicitaties: tel. 01717-2525 Apotheek "Voorschoten" J.G.A. Sirks en C. Jonk, apothekers Leidseweg 56. 2251 LC Voorschoten (schriftelijk mag desnoods ook!) FRISCO Bloemengroothandel vraagt: bloemen en planten, voor veiling Aalsmeer. Telefoonnummer: 071-154328 Bij de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie kan wor den geplaatst een: (voor 38 uur per week) Functie-informatie: - het verrichten van de op de gemeentesecretarie voorkomende ty pewerkzaamheden en het bedienen van de telefooncentrale: voor de typewerkzaamheden wordt hoofdzakelijk gebruik gemaakt van tekstverwerkingsapparatuur; - het bijhouden van de agenda van de burgemeester; - het zo nodig assisteren bij andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. - het bezit van een type-/tekstverwerkingsdiploma; - ervaring met typewerkzaamheden en tekstverwerking strekt tot aanbeveling. Salaris: Nader te bepalen; afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring is een salaris van maximaal 2.414,- bruto per maand mogelijk. Nadere inlichtingen worden desgewenst gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling Algemene Zaken, de heer P. Maat (tel. 01711- 10000). In verband met de inwerkingtreding van de Wet arbeid gehandicapte werknemers worden belanghebbenden als bedoeld in deze wet en die voldoen aan de gestelde eisen nadrukkelijk verzocht te sollicite- INTERNATIONAL TRANSPORT CONTRACTORS met hoofdkantoor te Haarlem en vestigingen in de Vere nigde Staten en het Verre Oosten, neemt wereld wijd een vooraanstaande plaats in op het gebied van zeesleepvaart, berging en zwaar transport. De werkmaatschappij ITC Shipping B.V. houdt zich o.a. bezig met het management van offshore vaartuigen. Voor werkzaamheden op de Noordzee aan boord van moderne ankerbehandelings-, sleep/bevoorradingsschepen (A.H.T.S'ers) met een motorvermogen van 8.430 bhp, zoeken wij op korte ter mijn bemanningsleden met ervaring in de offshore voor de vol gende rangen: KAPITEINS (Diploma SGS of S-2 met R/T certificaat) EERSTE STUURLIEDEN (SGS of S-3 met R/T certificaat) HOOFDWERKTUIGKUNDIGEN (Diploma B) TWEEDE WERKTUIGKUNDIGEN BOOTSLIEDEN KOKS/GEZELLEN GEZELLEN (voor dienst aan dek en in de machinekamer) Geboden wordt een goede salariëring en gunstige vaartijden/ver- lofregelingen. Bouwjaar en onderhoud van de schepen staan garant voor opti male werkomstandigheden. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer De Nieuwe of de heer Doctors van Leeuwen, tijdens kantooruren tele fonisch bereikbaar onder nummer 023-319197. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van ervaring en vaartij- den gaarne richten aan ITC Shipping B. V., Kenau park 5, 2011 MP Haarlem. Towage, Salvage and Heavy lift WELKE CHAUFFEURS KOMEN ONS TEAM, OP KORTE TERMIJN VERSTERKEN? Belangrijk is: - Ervaring met truck en oplegger of - Het bezit van het diploma gevaarlijke stoffen Wij bieden U: - Vaste baan - Afwisselend werk - Goed salaris t.a.v. Dhr. J.P.Jongeneel, Voorschoterweg 52, 2235 SH VALKENBURG (ZH) tel. 071-763870 of b.g.g. 01718-12296.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 32