CHRIST 3M HET MOTORHUIS VRAAGT: Service technicus (m/v) 'Intexo schiphol bv lef Motorhuis Leidschendam maakt ruim baan voor dynamische mensen. Wij zoeken een ambitieuze monteur. MEDEWERKER EXPORT m leraar/lerares Medewerker m/v voor onze verkoop binnendienst TECHNISCH MEDEWERKER/ BINNENDIENST mi SERVICE MONTEUR m VAKATURES VflKflTURES VflKflTÜRES VflKflTURES VAKATURES VflKflTÜRES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I Ihhm VOORMAN-PLAATWERKER De juiste man is in het bezit van het Patroonsdiploma Autoschade hersteller of is bereid hiervoor te studeren. De functie vraagt een behoorlijke dosis zelfstandigheid. Naast het indelen van werk behandelt hij, samen met de diverse experts, de afwikkeling van schadegevallen. Maar een groot gedeelte van de tijd zal hij uiteraard zelf in de plaatwerkerij de handen uit de mouwen steken. Een functie dus waarbij een beroep wordt gedaan op flexibiliteit en persoonlijkheid. Bij gebleken geschiktheid zal de voorman-plaatwerker in de nabije toekomst een belangrijke taak krijgen in de te bouwen nieuwe plaatwerkerij/spuiterij. Wij beseffen terdege dat het hier een verantwoordelijke positie betreft. Wij vragen veel van onze nieuwe man, maar stellen daar dan ook heel wat tegenover. De salariëring is in overeenstemming met de zwaarte van de functie en de secundaire arbeidsvoorwaar den zijn uitstekend. De juiste man vindt bij Het Motorhuis een uitstekend werkklimaat in een moderne, goed geoutilleerde werkomgeving. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatiepro cedure. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad sturen naar: Het Motorhuis Leidschendam, t.a.v. de direktie, Postbus 71 2260 AB Leidschendam. Het Motorhuis Leidschendam is met recht een 6-sterren Opeldealer. Niet alleen vanwege de hypermoderne outillage en het topteam vakmensen, maar net zo goed vanwege het opval lende servicepakketDe klant is er nog koning. Of het nu gaat om inruil, verkoop, onderhoud, reparatie, verhuur, leasen, wassen, tanken, tectyleren, schadeherstel, gasinbouw of 'n APK- keuring. Klant en auto worden er met zorg omringd. Geen wonder dat Het Motorhuis Leidschendam nog steeds flink groeiende is. Laten wij om te beginnen ons even voorstellen: Per 1 juli a.s. worden wij de nieuwe FIAT dealer voor Alphen aan den Rijn en omstreken. Wij streven naar topkwaliteit in service, onderhoud en reparatie. Als U een monteur bent die hetzelfde doet, praten wij graag met U over een goedbetaalde en gezellige werkkring binnen ons bedrijf. Als U nu 01720-95090 belt, maken wij graag een afspraak met U. GPGGQ^t PQ00ÜJGU0 is een handelsonderneming, gericht op de verkoop van grafische producten, zowel bestemd voor professionele gebruikers als voor verkoop via schrijfwaren- en speel goedwinkels, in meer dan 52 landen. Onze export-afdeling is verantwoordelijk voor het facture ren en verzorgen van documenten bij het uitgaande trans port. De afdeling bestaat uit twee medewerkers. Wegens vertrek van een van hen zoeken wij een die voornamelijk zal worden belast met: - verzorging van zendingen per zee-, land- en luchttrans port - de facturatie van zendingen - het verzorgen van benodigde exportdocumenten - afhandeling van export-akkreditieven - afspraken maken met vervoerders met betrekking tot het afhalen en afleveren van de goederen Zij/hij dient te beschikken over: - opleiding op middelbaar niveau - aangevuld met een opleiding gericht op import en export (Ivex, Fenedex, Havenschool e.d.) of ervaring met ex port-forwarding - kennis van de Engelse en Duitse taal - bekendheid met computer, telex en telefax - leeftijd ca. 20 tot 25 jaar Wilt u over deze functie nadere inlichtingen, dan kunt u te lefonisch kontakt opnemen met mw. N. Grandazzi. Heeft u interesse en voldoet u aan de gestelde eisen, dan zien wij gaarne uw schriftelijke sollicitatie tegemoet. Special Consumer Products Holland B.V. DE STICHTING F0RESCHATE is een verzorgingstehuis in voorschoten waar 60 bejaarde dames en heren wonen. Er is een ziekenafdeling voor 5 personen en 27 aanleun woningen met zelfstandige huurders. wij vragen een bejaardenverpleegkundige voor 32 uren per week Zij dient het Hoofd Verzorging te vervangen bij diens afwezigheid. Geen nachtdiensten. De salariëring geschiedt conform de CAO-ver- zorgingstehuizen. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. A. Isarin- Moölenaar, tel. 01717-4931 toestel 10. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Rouboslaan 1 2252 TM Voorschoten. Aan het Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15, wordt zo spoedig mogelijk, gevraagd een Nederlands voor 14 19 lessen per week, ter vervanging wegens ziekte. Er is uitzicht op waarneming zwangerschapsverlof van september t/m november 1990. In het kader van eerlijke verdeling van werkgele genheid en uit onderwijskundig belang is het ge wenst dat meer leden van etnische minderheids groepen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook ge schikte kandidaten vanuit deze groepen wordt der halve verzocht te solliciteren. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer drs. O.P.J. Roefs, tel.: 071 - 12 13 65 (school) en 071 - 14 90 40 (thuis). De voor de school geldende sollicitatiecode wordt op aanvraag door de school toe gezonden. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer OND 1056 binnen een week na ver schijnen van dit blad te zenden aan de rector van de school, Fruinlaan 15, 2314 EP Leiden. Waarschijnlijk kent u ons van naam, in ieder geval komt u ons elke dag tegen: 3M. Een bedrijf dat sterk groeit dankzij innovatie en een sterke produkt- en marktfilosofie. Onder bekende namen als 3M en Scotch wordt een zeer uit gebreid assortiment op de markt gebracht, waaronder medische produk- ten, computersupplies, zelfklevende tapes, zelfklevende gele Post-it notes en industriële schuurmaterialen. Ken merkend voor de aard van het bedrijf is de vrijheid van handelen, die elke 3M'er heeft binnen zijn/haar verantwoordelijk heden. Het kantoor is gevestigd te Zoeterwoude-Rijndijk. De funktie: Voor onze diverse verkoopgroepen staan 24 medewerk(st)ers dagelijks in kontakt met onze klanten. Niet alleen produktinformatie, ook leveringstijden, orderacceptatie, prijzen e.d. komen, in een omgeving met vergaand geauto matiseerde systemen, aan de orde. Voor onze industriële divisie zoeken wij een enthousiaste medewerk(st)er. Wij zoeken: Een representatief persoon met: - Opleiding op HAVO/MEAO-niveau. - Sterke communicatieve eigen schappen. - Enkele jaren ervaring in commercieel/ administratief werk. - Service-verlenende instelling. - Leeftijd tussen 22 en 28 jaar. Een pré is: - Kennis van en ervaring in de logistiek. - Werkervaring op een verkoop binnen dienst. Wij bieden: - Een verantwoordelijke, afwisselende funktie bij een gezond bedrijf. - Uitgebreide (interne) opleidings mogelijkheden. - Een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Uitstekende carrièrekansen. Geïnteresseerd? Voor deze funktie, waarbij veel afhangt van goede telefonische communicatie, vragen wij u telefonisch te reageren op dinsdag 1 mei of woensdag 2 mei a.s. tussen 09.00 en 12.00 uur (telefoon: 071-450188). 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 193 2300 AD Leiden 3M GEEFT GOEDE MENSEN DE RUIMTE automatic holland Automatic Holland is één van Nederlandse grootste ondernemingen op het gebied van voedsel- en drankenautomaten en automatenprodukten. Wij installeren, onderhouden en bevoorraden onder meer verkoopautomaten (voor warme en koude dranken, snacks, versnaperingen en sigaretten), magnetron ovens, koffiezetsystemen, geldwisselautomaten en betaalkaartsystemen in bedrijven kantoren, instellingen, ziekenhuizen, scholen e.d. Dit doen wij op basis van verkoop, verhuur, leasing óf door ons te verzorgen 'full-operating'. Om onze service-afdeling voor het gebied Leiden/Haarlem/Amsterdam te versterken zoeken wij e Uw functie: U bezoekt geheel zelfstandig onze klanten om de automaten te controleren op de juiste werking en om eventuele storingen te verhelpen. U opereert vanuit uw woonplaats onder regelmatig contact met ons hoofdkantoor in Dordrecht. Uw profiel: U heeft uw opleiding MTS-elektronica of LTS-C elektro aangevuld met een avondstudie Elektronica van bijvoorbeeld Dirksen. U beschikt over een klantgerichte instelling en een flinke dosis verantwoordelijkheidsgevoel. Uw leeftijd is tot 30 jaar. Onze arbeidsvoorwaarden: Een goed salaris met prima secundaire arbeidsvoor waarden waaronder 8,5% vakantietoeslag, kerst gratificatie, studiekostenregeling, 25 vakantiedagen en een service-auto, die ook privé gebruikt kan worden. Geïnteresseerd? Voor meer informatie neemt u contact op met de heerJ.B. van Rhee. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan: Automatic Holland B.V., Calandstraat 41, Postbus 900, 3300 AX Dordrecht, Telefoon 078-52 93 45. Christ Holland B.V., dochteronderneming van het gerenommeerde bedrijf Christ A.G. te Aesch, Zwitserland, ontwerpt en produceert proceswaterbehandelingsinstallaties voor de industrie, instellingen, overheden en laboratoria. Door de sterke toename van onze afzet, is thans op onze service-afdeling met 9 medewerkers plaats voor een Deze medewerker zal belast worden met de volgende werkzaamheden: - technische werkvoorbereiding, - technische begeleiding van de servicemonteurs, - het geven van telefonische adviezen op het gebied van service en onderhoud aan de gebruikers van onze produkten, - het, tijdens diens afwezigheid, waarnemen van de sous-chef van de afdeling. Kandidaten voor deze functie dienen te voldoen aan de volgende eisen: - opleiding MAVO en LTS, of MAVO met een affiniteit voor techniek, - goede schrijf- en spreekvaardigheid in de Nederlandse taal, in de Engelse taal en bij voorkeur eveneens in de Duitse taal; enige kennis van de Franse taal strekt tot aanbeveling, - het vermogen om zowel geheel zelfstandig als ook in teamverband te kunnen werken' - leeftijd ca. 25 jaar. Tevens is er op onze service-afdeling plaats voor een: Deze medewerker zal belast worden met de volgende werkzaamheden: - het verlenen van service en het verrichten van onderhoud aan installaties bij onze cliënten in Nederland en incidenteel in het buitenland, - het voeren van reparaties e.d. in onze fabriek. Kandidaten voor deze funktie dienen te voldoen aan de volgende eisen: - opleiding MTS, richting electrotecniek, - vooropleiding MAVO, - belangstelling voor procestechniek, - goede schrijf- en spreekvaardigheid in de Nederlandse taal, en enige spreek- en schrijfvaardigheid in de Engelse taal, - het vermogen om zowel geheel zelfstandig als ook in teamverband te kunnen werken, - rijbewijs B en E, - leeftijd tussen 23 en 30 jaar. De juiste kandidaten voor deze functies, bieden wij naast een interessante werkkring met goede vooruitzichten, een aantrekkelijk salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettig werkklimaat. Zij die belangstelling hebben voor een van deze functies, kunnen hun schriftelijke sollicitatie binnen 1 week richten aan: Christ Holland B.V. Energieweg 5, 2382 NA Zoeterwoude-Rijndijk. De Intexo-groep met vestigingen in Nederland en België is een vooraanstaande dienstverlener op het gebied van physical distribution, vervoer en het plaatsen van hoogwaardige apparatuur, vervoer van vaste, gevaarlijke stoffen en nationaal en internationaal transport en expeditie. Intexo kan gekarakteriseerd worden als dynamisch, innoverend en snelgroeiend. Onze mensen: een team van enthousiaste medewerkers, die het belang van onze klanten voorop stellen, die beschikken over vakkundigheid en vooral over een flexibele instelling om zowel met onze relaties als met elkaar tot een optimale samenwerking te komen. Om onze groei op te kunnen vangen en verder te stimuleren, zoeken wij voor onze vestiging Magazijnmedewerkers M/V Inhoud van het werk: - voert alle voorkomende magazijn werkzaamheden uit - kontroleert de door hem gehanteerde goe deren op soort, aantal beschadigingen, etc. - is verantwoordelijk voor een juist geb van opslagmiddelen, intern transportmaterieel, gereedschappen voor juiste handling van goederen Oplei'ding: MAVO/HAVO Reachtruckchauffeur M/V Inhoud van het werk: - verplaatst goederen binnen de magazijnen met behulp van een reachtruck en/of overige intern transportmaterieel - is verantwoordelijk voor klein onderhoud en de reinheid van het materieel en verricht ook andere magazijn werkzaamheden Opleiding: Reachtruck-bekwaamheid Als extra vorm van dienstverlening biedt de afdeling Intexo Technische Service aan onze opdrachtgevers de mogelijkheid om opgeslagen High Tech producten, zoals copiers, computers en faxen te testen, af te stellen of aan te passen aan de specifieke wensen van de eindgebruiker. Voor deze specifieke afdeling zoeken wij op korte termijn: Manager Technische Services M/V Inhoud van het werk: - voor de algehele leiding van de I.T.J verdere uitbouw van onze activiteit' Profiel van de kandidaat: - leeftijd tussen 28 en 40 jaar - een krachtige, doortastende leider - commercieel vaardig - kosten- en kwaliteitbewust Opleiding: - HTS-electrotechniek, liefst aangevuld me cursussen op het gebied van informatica e electronica. Assistent Manager Technische Services M/V Inhoud van het werk: - het configureren en testen van electronische apparatuur - het leiding geven aan technische medewerkers Profiel van de kandidaat: - leeftijd tussen de 25 en 30 jaar - kosten- en kwaliteitbewust - leidinggevende kapaciteiten Opleiding: - MTS electronica/electrotechniek Technisch medewerkers M/V Inhoud van het werk: - het configureren en testen van electronische apparatuur Profiel van de kandidaat: - leeftijd tussen de 17 en 24 jaar - zelfstandig kunnen werken - affiniteit met de computer Opleiding: - LTS-C Indien u interesse heeft in één van deze functies, dan verzoeken wij u schriftelijk te solliciteren. U kunt uw brieven richten aan: Intexo Schiphol B.V., t.a.v. de directie, Postbus 75 603, 1118 ZR Schiphol.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 30