NOG IN TE VULLEN 9 Oegstgeest b\\ gemeente ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN bVU SVG SVG jottem nog niet gediplomeerd groepsleider m/v SVG SVG l'V» ACTIVITEITENBEGELEIDSTER .DR. MR. mfBLmJEM-BEBGfr P.R. SECRETARESSE (V/M) vraagt medewerker medische registratie m/v medewerker patiëntenregistratie m/v medewerker patiëntenregistratie m/v Academisch ziekenhuis leiden VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I'WiNlilti "Jottem" is een dagcentrum te Oegstaeest voor mensen met een geestelijke handicap. Aan de dag- aktiviteiten nemen 40 mensen deel in 6 aktiviteitengroepen. De circa 14 medewerkers zijn werkzaam in aktiviteitengroepen, onderverdeeld in arbeidsmatige en afwisselende groepen. "Jottem" zoekt zo spoedig mogelijk (voor 20 uur per week) Vh dag in de week zal hij/zij samen met een collega een groep van op dit moment 6 geestelijk gehandicapte volwassenen begeleiden. De groep bestaat uit personen die behoefte hebben aan arbeidsmatige huishoudelijke aktiviteiten, met daarnaast nog een beperkt aantal afwisselende aktiviteiten. token Van de nieuwe medewerker wordt verwacht, dat hij/zij: interesse heeft in de genoemde doelgroep en (huishoudelijke) aktiviteiten; inzet en enthousiasme. De opleidings- en ervaringseisen, alsmede de arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Het salaris bedraagt, afhankelijk van ervaring, maximaal f 3.006,29 bruto per maand, bij een full-time dienstverband. Informatie over de funktie kan worden verkregen bij Cees v.d. Star, hoofd "Jottem", tel.: 071 - 171950. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen te richten aan de afdeling Personeelszaken SVG, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. c^yf", stichting voorzieningen gehandicapten Het gemeentebestuur van Oegstgeest zoekt met ingang van het schooljaar 1990/1991 voor de openbare basisschool Oudenhof- Bokkesprong aan de Frans Halslaan 289, een groepsleraar m/v voor 32 40 uur per week. Van de kandidaat wordt verwacht zowel in de onderbouw als in de bovenbouw in zetbaar te zijn. Gezien de samenstelling van het team worde met name mannen uitgenodigd naar deze functie te solli citeren. Enige ervaring strekt tot aanbeveling. De adjunct-directeur van de school, mevrouw A. Bongers-van Weizen, is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken. Telefoon: 071-177066 (na schooltijd: 071-172033). Sollicitaties, met vermelding van bevoegdheden en referenties, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan: Burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest. Gevraagd: TANDARTSASSISTENTE 10-20 uur per week Tevens gevraagd TANDARTSASSISTENTE voor 25-35 uur per week Leeftijd 18-23 jaar. Ervaring niet noodzakelijk, wel gewenst. Brieven ond. nr. 88324 bureau van dit blad. Ministerie van WVC Cultuur Nationaal Natuurhistorisch Museum, sector Tentoonstellingen en Educatie Technisch medewerker v/m Standplaats: Leiden. Functie-eisen: - MBO-electrotechniek (met diploma); - interesse voor audio en video; - rijbewijs BE. Salaris: max. f 3.393,- bruto per maand. Functie-informatie: kunt u inwinnen de heren F. Verbiest of P. Staffeleu, telefoon 071-143844, toeslel 200/201. Meubelmaker/ timmerman v/m ir Cultuur 90-3515/1158 Standplaats: Leiden. Functie-eisen: - LBO-houtbewerking met aanvullende opleiding meubelmaker; - ruime ervaring in een vergelijkbare functie. Salaris: max. f 2.836,- bruto per maand met uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. n WVC streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen. Ook wil het meer leden van etnische minderheden en gehandicapten in dienst nemen. Daarom wordt leden uit deze prioriteitsgroepen verzocht te solliciteren. Uw sollicitatiebrief kunt u. onder vermelding vi vacaturenummer richten aan het hoofd van de Personeelsafdeling Culturele Zaken, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. het Ministerie van Welzijn, Volksgezondheid e Cultuur De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een woon-/werkgemeenschap voor bijna 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van onze bewoners zijn ongeveer evenveel personeelsleden belast. Protestants-Christelijke inrichting voor verstandelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon (01719) 19320. Binnen de Dienst Activering Bewoners is op de afdeling Dagverblijf/Schakelgroep van het Activiteitencentrum de "Triangel" een vacature voor een (voor minimaal 24 uur per week) De vacature betreft de Dagverblijfgroep. Een groep van circa 20 bewoners van voor namelijk midden-niveau, die een uitgebreid creatief activiteitenpakket aangeboden krijgen. De functie omvat in hoofdlijnen: - het aanbieden van activiteiten die aanslui ten op de mogelijkheden van de individuele bewoner - het, in samenwerking met de overige col lega's, begeleiden van bewoners bij hun activiteiten - het mee vorm geven aan de inhoud, als mede zoeken naar nieuwe activiteiten - in staat zijn in teamverband te werken - vaardigheid bezitten in overleg en rappor- Voor deze functie zoeken wij iemand, die in het bezit is van het diploma Z-verpleegkundige c.q. M.B.0.-A.T./A.B. met mime ervaring in de zwakzinnigenzorg. De werkzaamheden zullen in principe plaats vinden op maandag, woensdag en donderdag van 08.30 tot 16.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur. Het salaris voor deze functie bedraagt, afhan kelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3-216,— bruto per maand (bij een full-time dienstverband). De c.a.o. voor het Zieken huiswezen is van toepassing. Er is bovendien een mogelijkheid tot kinderopvang. Gezien het karakter van onze instelling is een christelijke levensovertuiging gewenst. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heren B. van Vliet, afdelingshoofd (toestel 402) of R. van Lopik, hoofd Dienst Activering Bewoners (toestel 243). Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrou welijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Het Internationaal Bloembollen Centrum in Hillegom is het collec tieve promotie instituut van het Nederlandse bloembollenvak met een breed pakket aktiviteiten in vele landen. In verband met het a.s. vertrek van de huidige medewerkster op de afdeling Public Relations wordt gezocht naar een opvolger als: Het takenpakket omvat o.a. de volgende aktiviteiten: - Opstelling en verzending van internationale persberichten - Begeleiding van binnen- en buitenlandse journalisten - Samenstelling van persmappen - Behulpzaam zijn bij de organisatie van evenementen - Verslaggeving en archievering Om deze veelheid van taken goed te kunnen uitvoeren zal de nieuwe medewerkster over de volgende eigenschappen moeten beschikken: - Middelbare school gevolgd door een secretaresse opleiding en een aanvullende cursus Public Relations - Goede kennis van de moderne talen in woord en geschrift - Ervaring met geautomatiseerde tekstverwerking - Zelfstandigheid en accuratesse - Creatieve instelling Voor deze funktie, die een volle dagtaak omvat, is ervaring in de Public Relations een pré alsmede kennis van de bloembollenbranche. Brieven kunt u richten aan de heerT.C.J. van Nimwegen, direkteur van het Internationaal Bloembollen Centrum, Postbus 172, 2180 AD Hillegom.Telefoon: 02520-15254. Dienst Informatie en Administratieve Zaken - (DIAZ) De DIAZ vervult binnen het ziekenhuis een centrale rol op het gebied van de infor matievoorziening, het financieel beheer en de administratie organisatie. Binnen de sectie Centrale Medische Registratie, die belast is met het verwerken van medisch-administratieve gegevens ont staat een vacature voor een vac.nr. 90.R.44.17.LD De werkzaamheden, welke in team verband worden verricht, omvatten hoofdzakelijk: - verzamelen, classificeren en coderen van medische gegevens; - in samenhang met andere medisch- administratieve gegevens, vastleggen van de gegevens in de centrale databank; - onderhouden van contacten met o.a. medische afdelingen ten behoeve van de uitvoering van deze taken en het verstrekken van informatie. Verlangd: - HAVO (bij voorkeur met wiskunde); - kennis van medische terminologie; - grote mate van zelfstandigheid; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. Ervaring met de uitvoering van eenvoudige statistische bewerkingen strekt tot aan beveling. Salaris: max. f 3393 bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling zal geschieden in tijdelijk ambtelijk dienstverband voor de duur van 1 jaar. Informatie: nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevr. G.C. de Vrij, hoofd Centrale Medische Registratie (071 - 26 35 69). Dienst Informatie en Administratieve Zaken - (DIAZ) De DIAZ vervult binnen het ziekenhuis een centrale rol op het gebied van de infor matievoorziening, het financieel beheer en de administratie organisatie. Binnen 'de sectie Poliklinische Patiëntenadmini stratie, die belast is met het verwerken van administratieve patiëntengegevens ontstaat een vacature voor een vac.nr. 90.R.43.17.LD De werkzaamheden, welke in team verband worden verricht, omvatten hoofdzakelijk: - verzamelen, vastelggen en controleren van gegevens ten behoeve van de facturering; - invoeren van gegevens over ver richtingen in de centrale databank; - bijdragen aan de opmaak van de declaraties. Verlangd: - minimaal MAVO-opleiding of gelijk waardig; - ervaring met invoerwerkzaamheden m.b.v. een terminal; - accuratesse. Salaris: max. f 2826 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd. Aanstelling zal geschieden in tijdelijk ambtelijk dienstverband voor de duur van 1 jaar. Informatie: nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer H.N.A.M. Booms, hoofd Poliklinische Patiënten administratie (071- 26 27 85). Dienst Informatie en Administratieve Zaken - (DIAZ) De DIAZ vervult binnen het ziekenhuis een centrale rol op het gebied van de infor matievoorziening, het financieel beheer en de administratie organisatie. Binnen de sectie Honorariumadministratie die belast is met het verwerken van admini stratieve patiëntengegevens bestaat een vacature voor een 'vac.nr. 90.R.42.17.LD De werkzaamheden, welke in team verband worden verricht, omvatten hoofdzakelijk: - verzamelen, vastleggen en controleren van gegevens ten- behoeve van de facturering; - invoeren van gegevens over ver richtingen in de centrale databank; - bijdragen aan de opmaak van declaraties. Verlangd: - minimaal MAVO-opleiding of gelijk waardig; - ervaring met invoerwerkzaamheden m.b.v. een terminal; - accuratesse. Salaris: max. f 2826 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd. Aanstelling zal geschieden in tijdelijk ambtelijk dienstverband voor de duur van 1 jaar. Informatie: nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer Th.W. Niesthoven, hoofd Honorariumadmini stratie (071 -26 27 17). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 24