WAT ANDERS, KOM JE NAAR MIJNDERS Rabobank Q De Koning vraagt: VERHAGEN v'- ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN EERSTE SCHOONMAAKSTER ervaren baliemedewerker (m/v) vraagt administratief medewerker m/v 5 keuken- assistenten m/v 5 keuken- assistenten m/v verpleegkundige m/v Secretaresse Voor een dynamisch bedrijf te Noordwijk zoeken wij met spoed een secretaresse. Zelfstandig korresponderen in engels, frans en duits, ontvangen van bezoekers, diverse secretariële werkzaamheden en typen met DW 4 zullen tot de taken gaan behoren. Een secretaresse opleiding, enige werkervaring, zelfstandigheid en enthousiasme zijn vereisten. Voor deze full-time baan zoeken wij een geschikte kandidate rond de 23 jaar. Administratief medewerkster Bij een bedrijf te Zoeterwoude kunnen wij een administratief medewerkster plaatsen op de afdeling boekhouding. De werkzaamheden zullen bestaan uit het kontroleren van fakturen, inboeken van orders en typen metWord Perfect 5.0. De juiste kandidaat heeft een MAVO-diploma, enige werkervaring, goede typevaardigheid en kan goed overweg met Word Perfect. Directiesecretaresse Een ervaren directiesecretaresse kan direkt aan het werk bij een bedrijf te Leiden. De werkzaamheden bestaan uit notuleren van vergaderingen en diverse secretariële taken. De juiste kandidate heeft ruime werkervaring, kan goed notuleren, heeft een grote mate van zelfstandigheid en eigen initiatief en is ongeveer 40 jaar. Deze full-time baan zal 3 weken gaan duren. Administratief medewerker Voor een bedrijf in Alphen zoeken wij een ervaren administratieve kracht die zich bezig gaat houden met de geautomatiseerde debiteuren- en krediteurenadministratie en met diverse administratieve werkzaamheden. Relevante werkervaring, PD-diploma of gelijkwaardig niveau, ervaring met computers en tekstverwerking zijn vereisten voor deze baan. Secretaresse Bij een overheidsinstelling te Leiden kunnen wij per direkt een ervaren secretaresse plaatsen. Deze drukke baan is voor halve dagen, er wordt de ochtenden gewerkt. Ervaring, goede beheersing van steno nederlands en engels en stressbestendigheid zijn vereisten. Deze baan zal ongeveer 3 maanden gaan duren. Administratief medewerkster Voor een bedrijf in ter Aar zoeken wij een administratief medewerkster, die de telefoon gaat bedienen, tekstverwerken, korrespondentie gaat verzorgen en het archief gaat bijhouden. De juiste kandidate is in bezit van MAVO/HAVO-diploma, bezit een goede typevaardigheid en is enthousiast. Deze full-time baan zal langere tijd gaan duren. Wij zijn ook open op donderdavond 3 mei tot 21.00 uur Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311JT Leiden. Telefoon 071-144143. De LOI gevestigd te Leiderdorp, neemt een leidende positie in op het gebied van erkend particulier onderwijs. Jaarlijks kiezen meer dan 100 000 mensen voor een LOI-oplei- ding. Bij dit moderne, goed geoutilleerde en geautomatiseerde bedrijf werken 360 men- Naast een divisie Opleidingen, beschikt de LOI over een divisie Algemene zaken en marketing services. Tot deze divisie behoort de afdeling Algemene dienst. Deze afdeling heeft de verantwoordelijkheid voor de logis tieke afdelingen, zoals de magazijnen en de verwerkingsafdelingen, en voor de receptie, de huishoudelijke dienst, het onderhoud en het bedrijfsrestaurant. i leidse onderwijs instellingen Leidsedreef2, 2357 BA Leiderdorp Voor de afdeling Onderhoud van onze Algemene dienst vragen wij voor spoedige indiensttreding een in de leeftijd van 25 tot 40 jaar, die dagelijks van 17.00 tot 19.30 uur kan meewerken met het team van 15 dames dat ons moderne kantoorgebouw schoonhoudt, maar ook de juiste ervaring en eigenschappen bezitten om de cheffin bij afwezigheid te vervangen. Belangstellenden (m/v) wordt verzocht zich schriftelijk of telefonisch te richten tot onze afdeling Personeelszaken, t.a.v. Mw. J.M.v.d. Hurk, tel. 071 -451215. Mijnders Meubelen is met zes vestigingen op de diver se meubelboulevards in de Randstad, een duidelijk ex pansie-gerichte onderne ming. De sterke omzetgroei is daarbij niet alleen het gevolg van onze aktuele kollektie eigentijdse en klassieke meubelen, maar zeker ook van de kwalitei ten van onze medewerkers. Voor ons hoofdkantoor te Lisse komen wij op korte termijn kontakt magazijn- rol. Wij tische a graag met hten een prak- ipakker met gevoel voor service en kwaliteit die zich :lt temid- MAGAZIJN- zzxzz. medewerker M/V Z In de schakel van koop tot den van enthousiaste kollega's. kliënt vervult u een belangrijke Meubelervaring is een pré. U kunt voor deze aantrekkelijke funktie telefonisch kon takt opnemen met de heer J. Huls, tel. 02521-19031 of schrijf een bondige sollicitatiebrief naar: Mijnders Meubelen B.V., postbus 230, 2160 AE Lisse. MEUBELEN DIEMEN LEIDERDORP SLIEDRECHT UTRECHT Rabobank Hazerswoude- Koudekerk is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De baliemedewerker informeert en adviseert de relaties over onder andere spaarvormen, betalingsverkeer, vreemde valuta, reizen en dagelijks gangbare verzekeringen en is behulpzaam bij alle geldhandelingen aan de balie. De gevraagde medewerker vervult een essentiële rol in de contacten tussen de cliënten en de bank. De adviezen en voor lichting zullen van doorslag gevende betekenis zijn voor de werving en het behoud van een tevreden cliëntenbestand. De werkzaamheden worden verricht in teamverband en met behulp van geavanceerde computer apparatuur. Voor deze functie denken wij aan kandidaten met een opleiding op HAVO/MEAO-niveau, die de bereidheid hebben aanvullende vakgerichte studies te gaan volgen. Voorts dienen kandidaten te beschikken over goede contac tuele en commerciële eigen schappen evenals een collegiale en flexibele instelling. Kandidaten met ervaring in een soortgelijke functie genieten de voorkeur. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waar onder een dertiende maand salaris, interessante studie- faciliteiten en een premiespaar regeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer B. van Hezik, groepshoofd Vestigingen of de heer C.P. Hoogendoorn, hoofd Commerciële Zaken, telefoon (01714)1 90 04. CJw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de bank, de heer Q.G.J. de Boer, Postbus 123, 2394 ZG HAZERSWOUDE. SINDS 1964 Fabrikant van industriële reinigings-appara- tuur, zoekt op korte termijn ter versterking van ons kleine en enthousiaste team, een medewerker voor alle voorkomende produktie-werkzaamheden. Wij bieden: een afwisselende baan. goede secundaire arbeidsvoor waarden. scholing. Wij vragen: een goede motivatie. enig technisch inzicht. Bel en vraag naar de Hr. A. Verhagen, tel. 071-413440 of 155802 Hoge Rijndijk 267, 2314 AG Leiden Specialistische Opleidingen Het Academisch Ziekenhuis Leiden vraagt ten behoeve van de afdeling Specialis tische Opleidingen een vac.nr. 90.R.39.17.LD De afdeling verzorgt onderstaande regionale opleidingen: - opleiding aantekening Kinderverpleging; - opleiding tot Haemodialyse- en Trans plantatie-verpleegkundige; - opleiding tot Intensive-Care-verpleeg- kundige; - opleiding tot Operatie-assistent; - opleiding tot Neonatologie-verpleeg- kundige; - opleiding tot Klinisch perfusionist; - cursus Haematologie voor verpleeg kundigen. Hoofdbestanddelen van de taak zijn: - cursusadministratie; - verwerken van examens; - correspondentie met betrekking tot alle opleidingsaangelegenheden tussen cursusleiders, cursisten envakdocénten. Functie-eisen: - HAVO-diploma; - secretaresse-opleiding; - bekendheid met tekstverwerking; - bij voorkeur kennis van medische terminologie en ervaring in onderwijs- gericht secretariaatswerk. Salaris: max. f 3071 bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling zal geschieden in tijdelijk ambtelijk dienstverband met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. J.P.M. Hoogeveen, hoofd Specialistische Op leidingen (071 -26 32 17). Hoteldienst - Centrale Keuken Tenbehoevevande Centrale Keuken heb ben wij vacatures voor (38 uur per week) vakantieperiode 1 juni 1990 tot 16 september 1990 vac.nr. 90.R.46.17.LD en (38 uur per week) vakantieperiode 16 juni 1990 tot 16 september 1990 vac.nr. 90.R.47.17.LD Taak: - assisteren bij het voedselvërdeel- systeem; -verrichten van werkzaamheden in de centrale afwaskeuken; - schoonmaken/onderhouden van het keukencomplex. De werktijden liggen tussen 6.00 en 20.30 uur (gemiddeld achturige werkdag). Om de week worden weekenddiensten vervuld, hetgeen via een maandrooster wordt in gedeeld. Kleding en schoeisel worden ver strekt ddor het ziekenhuis. Het dragen van een baard is niet toegestaan; een snor wel. Instellingservaring strekt tot aanbeveling. Salaris: min. f 1233 bruto per maand, max. f 2589 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd. Voor onregelmatige- en weekenddiensten wordt een extra vergoeding toegekend. Aanstelling zal plaatsvinden voor de duur van: 3,5 maanden voor de periode 1 juni tot 16 september 1990. 3 maanden voor de periode 16 juni tot 16 september 1990. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer M.J. Pasma, hoofd Centrale Keuken* (071 - 26 27 10, tussen 9.00-16.00 uur). Kindergeneeskunde De Lindenhof ressorteert onder de afdeling Kindergeneeskunde divisie 3 van het Academisch Ziekenhuis Leiden. Doel stelling van de Lindenhof is het observeren en zonodig behandelen van chronisch zieke kinderen/jongeren (1-17 jaar). Er wordt gewerkt in 2 teams van resp. 6 en 8 kinderen en in multidisciplinair team verband. Momenteel bestaat er de vacature van (alle diensten) vac.nr. 90.M.26.17.LD Taken: naast het uitvoeren van de verpleeg kundige taken: - verantwoording dragen voor de gang van zaken m.n. 's avonds en 's nachts; - observeren, begeleiden, opstellen en uit voeren van het behandelprogramma in samenwerking met de andere disci plines. Vereist: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - ervaring met somatische en psycho sociale problematiek bij kinderen van 1-17 jaar; - kinderaantekening strekt tot aan beveling. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f3393 bruto per maand. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot mevr. R. Oudshoorn, ver pleegkundig hoofd (071 - 26 16 62) of tot mevr. M.H.M.M. Hooymans, personeels- consulente (071 - 26 31 43/26 25 35). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 20