De nieuwe Oase op Meubelboulevard Zoeterwoude/Rijndijk heeft meer dan 100 slaapkamers. Maak van tweede Paasdag een slaapkamer-kijkdag! Geopend van 10.00 -17.00 uur. hülsta ®!2! Hebt u 'm al ontdekt, de nieuwe Oase op Meubelboulevard Zoeterwoude/Rijndijk? Op zaterdag 14 april, 's morgens om 9.00 uur gaat de bewuste liefhebbers introduceert Oase zwart met kersen. U kunt uw slaapkamer precies op maat flex al? Zeg maar: het toppunt van individueel slaapkomfort. De Swissflex lattenbodem is het lekkerste steuntje in de rug. En Zwitserse precisie, 11de slaapkamer-spe ciaalzaak van Oase offi cieel open. (En tweede paasdag is-ie óók open). U ontdekt er meer dan 100 slaapka mers. Het moet wel heel raar lopen als uw smaak déar niet bij is. Oase heeft nou eenmaal alles op slaapkamergebied. Deze slaapkamer in wit eiken bijvoor beeld ziet u alleen bij Oase. Bovendien heeft Oase altijd de nieuwste slaapkamers. En voor de trend- De tien pluspunten van Oase dus gegarandeerd goed. Over garan tie gesproken... daar doet Oase niet moeilijk over. Waar anders krijgt u twaalf en een half jaar samenstellen. Kombineren kan altijd. De Oase adviseurs helpen u graag. Slaapvoorlichting is nou eenmaal één van de tien sterke punten van Oase. Dus weten de adviseurs alles over slaapkomfort en slaapsystemen. Kent u bijvoorbeeld de Swiss garantie? Precies, welterusten! Komt u meteen zaterdag a s. maar eens even langs in onze nieuwe vestiging in Zoe terwoude/Rijndijk. Omdat er dan iets te vieren is, k zorgt Oase voor een hapje en een drankje. Speciaalzaak in slaapkamers Deskundige voorlichting Nergens een grotere keuze Goed bereikbaar en makkelijk parken Speciaal slaapadviescentrum Levering door de hele Benelux De komplete kollektie Hülsta slaapkamers Gratis thuisbezorgen en monteren e 12Vi jaar garantie Eigen meubelmakerij Slaapkamer Speciaalzaken Maak van uw slaapkamer een "On.se" ZOETERWOUDE/RIJNDIJK (Meubelboulevard) Rijndijk 2 donderdag koopavond hülsta swissanxr

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 26