HOOGVLIET? m VERKOOPSTERS mv servier "Wij hebben altijd plaats voor mensen met kwaliteit" SECRETARESSE" ERVAREN SECRETARESSE (full HOOFDCASSIÈRES (m/v) j CASSIERES (m/v) a a -bewezen de goedkoopste! liS Administratief assistent Je begeleidt de projecten in de produktiefase. Contacten met zetters, drukkers, foto- en litho- graten zijn jouw verantwoorde lijkheid. Bij sommige projecten neem je ook de contacten met de cliënt voor je rekening. Je weg op het traject van werk- tekenen kun je blindelings vin den. Je hebt organisatietalent. Stressbestendigheid combineer je met een opgeruimd karakter. Een goede opleiding is bijvoor de grafische M.T.S. Enige jaren praktijk ervaring spreken in je voordeel. Je leeftijd isrond de 25 jaar. Je bent de direkte assistent van onze beide direkteuren. J&ver- zorgt de contacten mét de cliënten. Houdt ze voortdurend op de hoogte van de stand van zaken met betrekking tot hun opdracht. Samen met de pró- duktie-coördinator en de art directors vorm je een hechte ploeg. Een rapport met alle ins en outs heb je snel gemaakt. De opleiding Commerciële Economie H.E.A.O. zou een goede basis kunnen zijn. Maar praktijkervaring in een functie zoals hier beschreven, ook. Je bent rond de 25. Hebben we je uitgedaagd door één van deze functiebeschrijvingen? Schrijf ons dan een brief, waarin in uitlegt waarom jij onze nieuwe teamgenoot moet worden. Of bel met Lotte van der Dussen (01751-18115). Zij maakt dan een afspraak voor een oriënterend gesprek. Je schriftelijke sollicitatie kun je sturen naar: SpitS Associés Raadhuislaan 4A 2242 CP Wassenaar t.a.v. de direktie Je draagt het vak op handen. Je bent en blijft trots op je werk. Want werktekenen is een bij zonder vak. Je begrijpt de snelle schets en de slordige aanwijzing. Vertaalt ze snel en efficiënt in een puntgave werk; tekening. Compleet met alle bij behorende grafische instruc ties. Vanzelfsprekend heb je een grafische opleiding. Mooi mee genomen is je eventuele werk ervaring met de 'Mac'. Je bent rond de 25 jaar oud, dus je staat open voor vernieuwing. Bij SpitS Associés in Wassenaar zit de vaart er goed in. Steeds meer nieuwe clienten doen een beroep op onze taleriten en erva ring als reclamemakers. Vanzelf sprekend stellen we die groeien de stroom cliënten niet graag teleur. Daarom zoeken we nieuwe teamgenoten waarmee we onze* ploeg kunnen versterken. B H Je zoekt een leuke en afwisse lt lende baan. Voelt je aangetrok- B n ken tot de hectische sfeer, die jB op een goed draaiend reclame- ÊB H bureau heerst. Je kunt orde ÊB M scheppen in de 'chaos', want je BÊ H| bent stressbestendig. Je houdt HH de financiële administratie bij, H beheert de correspondentie. HnHa Je hebt een goede secreta- resse-opleiding en eventueel al wat jaren ervaring. Je beheer- sing van het Nederlands is vlek- m keloos en etvaring met tekst; WÊ verwerking (o.a. WordPerfect) H vanzelfsprekend. Op vakjargon hebben we het niet zo. Maar "no nonsense" is een woord dat we heel goed begrijpen. Evenals de taal van I onze cliënten. We noemen creatieve commu nicatie pas SpitS-communicatie als deze opvalt door actie gerichtheid en sublieme vorm geving. nederlandse hervormde kerk De Generale Financiële Raad van de Nederlandse Hervormde Kerk vraagt voor zijn secretariaat een time) die onder meer tot taak krijgt het verwerken van de inkomende en uitgaande post, het typen van brieven en verslagen, het toegan kelijk houden van het archief en de voor bereidingen afwerking van verschillende vergaderingen. Voor de uitvoering van deze taken is een goede typevaardigheid en grote accuratesse vereist. Van de kandidaten wordt gevraagd: - HAVO- of MEAO-secretariële opleiding; - typediploma/steno strekt tot aanbeveling; - ervaring in het gebruik van een personal computer/tekstverwerking (Word Perfect 5.0); - leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Geboden wordt: - een afwisselende baan in een klein teamverband; - een 38-urige werkweek; - salariëring tussen 2.487,- en 3.393,- bruto per maand afhankelijk van leeftijd en ervaring. De arbeidsvoorwaarden volgens de rechtspositie van de raad voor de kerkelijke medewerkers van de Nederland se Hervormde Kerk zijn van toepassing. Met vakantie-afspraken wordt uiteraard rekening gehouden. Het kantoorgebouw van de Nederlandse Hervormde Kerk, waarin de generale finan ciële raad is gevestigd, is gelegen aan de Overgoo 11 te Leidschendam. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Generale Financiële Raad. Postbus 405, 2260AK Leidschendam. zoekt voor haar filiaal te Oegstgeest en Katwijk fulltime hulpen voor de zaterdag Wij bieden je een afwisselende baan een bijzonder goede werksfeer B flinke korting op eigen aankopen Bel voor het maken van een afspraak naar onderstaand filiaal: Oegstgeest, Lange Voort 21-27, tel. 071 - 156151 (vragen naar de heer J.v.d. Berg, bedrijfsleider) Zij is de gastvrouw van onze winkel, vraagbaak voor onze klanten, maar ook een goede organisator. Zij deelt de kassabezetting in en is verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling en het bijhouden van het artikelbestand in de scanningkassa's. Natuurlijk heeft u goede contactuele eigenschappen en leidinggevende capaciteiten. U kunt met de nodige accuratesse werken, ten/vijl automatisering uw interesse heeft. Winkelervaring is eigenlijk vanzelfsprekend. Uw leeftijd: 25 tot 35 jaar. Tevens zoeken wij full-time of part-time Voor het "bemannen" van onze ultramoderne scanningkassa's. U bent het visitekaartje van onze winkel. U kunt goed rekenen en u heeft een goed geheu gen. En natuurlijk heeft u altijd een vriendelijk woord over voor onze klanten. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hoogvliet B.V., t.a.v. de heer M. de Jong Produktieweg 16,2382 PB Zoeterwoude. Even bellen kan ook; u kunt dan vragen naar Monique Hoogvliet. Ons telefoonnummer is 071-894100. :n Haag. Gouda. "S-Gravenzande. Hazerswoude. Katwi|k. leiden. Maassluis. £en winkel die topkwaliteit levert en toch bewezen de goedkoopste is, vergt gekwalificeerd personeel. Kritische mensen die met de ogen van de klant naar "hun" winkel kijken. Want "waar vers verkocht wordt, is het een goede winkel", luidt al 20 jaar het devies van Leen Hoogvliet. En dat moet zo blijven, natuurlijk. nederland b v Servier Nederland B.V. is een dochter van de bekende Franse Servier Research Group. Op basis van omzetontwikkeling neemt de Servier Research Group wereldwijd de 3e plaats in binnen de farmaceutische industrie. Dit farmaceutische concern met vestigingen in 120 landen, produceert en verkoopt geneesmiddelen op het gebied van cardio-vasculaire, respiratoire- en stofwisselingsaandoeningen. Door een aanmerkelijke vergroting van het produktenpakket op de Nederlandse markt en een daarmee gepaard gaande personele ontwikkeling, ontstaat ruimte voor jonge mensen die mee kunnen groeien met de ontwikkeling van het bedrijf. Wij zoeken derhalve voor onmiddellijke indiensttreding een Welke onder leiding van de administrateur belast zal zijn met een groot deel van de dagelijkse boekhouding. Hiertoe staat een computersysteem (IBM S 36) en een geavanceerd softwarepakket ter beschikking. Uw profiel: - U bent nauwkeurig en energiek - U beschikt over een voldoende mate van zelfstandigheid - U heeft in belangrijke mate interesse in automatisering - U voelt zichzelf thuis in e'en kleine organisatie -.U heeft enige kennis van de Engelse taal - U heeft minimaal een opleiding op MEAO-nivo (adm. richting) - Uw leeftijd ligt tussen 20 en 28 jaar. Herkent U zich in het geschetste profiel en bent U geïnteresseerd? Schrijf dan een sollicitatiebrief vergezeld van Uw curriculum vitae aan: Servier Nederland B.V. Postbus 672, 2300 AR Leiden, ta.v. de heer F. van Steveninck (financieel direkteur). BURO VOOR ARCHITEKTUUR EN RUIMTELIJKE VORMGEVING H.S.J. van Vliet - H.B.O., B.N.A. te NOORDWIJK is een klein dynamisch buro, aktief op het gebied van grote en uiteenlopende projekten, overwegend in de woning bouw en utiliteitsbouw. Wij zoeken op korte termijn een ERVAREN BOUWKUNDIGE MEDEWERKER M/V Funktie-inhoud: Het zelfstandig begeleiden en uittekenen van projekten vanaf het definitief ontwerp t/m de oplevering. Het leiding geven aan bouw- en werkvergaderingen. Funktie-eisen: HTS/MTS opleiding met ruime ervaring. Belangstelling voor vormgeving in de bouw. Interesse en/of ervaring in automatisering (stabu) strekt tot aanbeveling. Hoge werkinzet en kunnen werken onder druk en wisse lende omstandigheden. Goede kontaktuele eigenschappen, mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Nadere informatie: Leeftijd tot ca. 30 jaar. Goede salariëring, afhankelijk van opleiding en ervaring. In ons buro wordt niet gerookt. Belangstellenden worden uitgenodigd om binnen 14 dagen schriftelijk te solliciteren op onderstaand adres: Koepelweg 112202 AJ Noordwijk aan Zee Telefoon: 01719-19334

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 18