mmuoi vli n r W 5.Vrffr Ajax voetbalt maar een kwartier SpoOrPtTV Sv* ,<*V Gölz leeft op in Baskenland n Piket niet opgewassen tegen favoriet Lautier Overwinning op Haarlem laat publiek koud Periodetitel voor GA Eagles Brits rugbyteam op zijn sterkst LONDEN - Als Robert Broers straks op 22 april, tezamen met de Europese rugbyselectie, de 'heilige grond' van Twickenham zal betre den, wacht de Leidenaar een warm welkom. Voor het benefietduel tus sen Groot-Brittannië en de Rest van Europa brengen de Engelse keuze- heren namelijk een bijzonder sterk team binnen de lijnen. Dat bestaat bijna uitsluitend uit spelers die vo rige maand in Edinburgh elkaar de hoofdprijs van het Vijflandentoer- nooi betwistten. Opmerkelijk enoeg brengt de ver liezer van dat duel, in dit geval En geland, het merendeel van de spe lers in, te weten zeven. Schotland, de winnaar van het traditionele Vijf- landentoernooi tussen de sterkste rugbynaties van Europa, levert vier spelers aan. Internationals van Ier land en Wales, de laatst en laatst, staan b> af. De verwachting is dat het duel tussen de zogenaamde Home Unions XV en de Rest van Europa op Twickenham een volle bak zal trekken. Dat betekent dat maar liefst 51.000 toeschouwers de tribu nes van het Londense rugbystadion zullen bevolken. De opbrengst is bestemd voor de Roemeense rugby bond. De Europese selectie is nog niet bekend gemaakt. Dat team zal goeddeels bestaan uit Franse inter nationals (de nummer drie van het Vijflandentoernooi), aangevuld met een enkele Roemeen, Italiaan en Spanjaard. Voor Nederland is Ro bert Broers in elk geval zeker van een plaats. De 22-jarige speler van DIOK dankt zijn uitnodiging aan zijn voortreffelijke optreden in de nationale ploeg die in het afgelopen jaar een stel prima prestaties neer zette. Hetgeen ook de International Board klaarblijkelijk niet is ont gaan. Het team van de Home Unions XV is alsvolgt samengesteld: G.Hastings (Schotland), A.Stan- ger (Schotland), W.Carling (Enge land). J.Guscott (Engeland), R.Un- derwood (Engeland), R.Andrew (Engeland), R.Jones (Wales), D.Sole (Schotland, captain), B.Moore (En geland), M.Griffiths (Wales), P.Ack- ford (Engeland), N.Francis (Ier land), J.Jeffrey (Schotland), N.Man- nion (Ierland), P.Winterbottom (En geland). Reserves: S.Hastings (Schot land), C.Chalmers (Schotland), R.Hill (Engeland), J.Probyn (Enge land), K.Milne (Schotland), D.Turn- bull (Schotland) Internationals verlangen meer geld van KNVB ZEIST (GPD) - De spelers van het Nederlands elftal hebben het laatste aanbod van de KNVB voor de wedstrijdpremies tijdens de WK van de hand gewezen. Beide partij en blijken nog mijlenver uit elkaar te liggen. De internationals willen voor het bereiken van de kwartfina le een financiële vergoeding van 80.000 gulden tegemoet zien, voor het halen van de WK-finale 130.000 gulden, en bij winst een extra pre mie van een halve tqn bruto. Het sectiebestuur betaald voetbal wil vooralsnog niet verder gaan dan een vergoeding van 50.000 gulden het bereiken i oplopend tot reldtitel. Het voorstel mies op deze manier te laten stijgen naargelang de prestaties in het toer nooi zelf, vond naar nu pas bekend is geworden tijdens het 'Schiphol- overleg' van 25 maart geen g in de ogen van de Oranjeraad. De Oranjeraad en de KNVB schuiven binnenkort weer rond de tafel om het verschil tussen de twee financiële plaatjes te bespreken. De verwachting is dat beide partijen dan water bij de wijn zullen doen. J S_ redactie Rob Onderwater Rob van der Zanden Rolf Gölz grijnst al voor hij als de tweede etappe in de Ronde van Baskenland over de finish komt. VALLE DE TRAPAGA (ANP/AFP) Westduitser het voorbereidende Rolf Gölz lijkt zijn oude krachten werk van zijn ploeggenoten in de weer terug te hebben. Zijn tweede tweede etappe van de Ronde van plaats in de klassieker Milaan - San- Baskenland perfect af.- Gölz bereik- remo gaf al een eerste indicatie dat te als eerste de finish in Valle de hij zijn problemen van vorig jaar te Trapaga. De kopman van Raas wees boven was. Gisteren maakte de twintig concurrenten tijdens de LYON (AFP) - Jeroen Piket heeft zwak gedebuteerd bij de strijd om het wereldkampioen schap schaken. In de openings ronde van het zonetoernooi van Lyon, de eerste aanzet op weg naar de titel in 1993, verloor hij met zwart van de Fransman Joel Lautier. Voor dat machtsvertoon had de jongste schaakgrootmeester aller tijden niet eens de volle bedenk tijd van twee uur voor nodig. Hij veroorloofde het zich 35 minuten te laat in de speelzaal van het Palais des Congres te verschij nen. Op de tweede dag was de Fransman wel op tijd. De Belg Meulders was ook niet tegen hem opgewassen, waardoor Lautier met twee punten alleen de leiding nam. Piket herstelde zich op de tweede dag met een remise tegen zijn landgenoot Kuijf. Tot de winnaars van het eerste uur behoorden verder John van der Wiel, die de zwakke Luxem burger Norbert Stuhl van het bord veegde. Van der Wiel brak in. de tweede ronde zijn partij tegen de Fransman Miralles af. Joris Brenninkmeijer won verrassend van Paul van der Sterren. In de tweede ronde was hij vrij. De winnaar van het zone-toer nooi in Lyon plaatst zich voor het interzonale toernooi. Hierin wor den niet minder dan 64 schakers bijeengebracht, die elkaar vol gens het Zwitsers systeem be strijden. De eerste elf kwalifice ren zich voor de kandidatenmat ches. Timman, Speelman en Joe- soepov, de nummers twee, drie en vier van de huidige kandidaten- cyclus, voegen zich daarbij. De zeven tweekampwinnaars plus de verliezer van de komende WK- match Kasparov - Karpov. plaat sen zich voor de kwartfinales van de kandidatenmatches, die uit eindelijk in 1993 de uitdager van de dan heersende wereldkam pioen moeten opleveren. sprint berg-op terug. De Spanjaard Cabestany, die tweede werd, ver overde de leiding in het algemeen klassement. Gölz Ket na afloop van de eerste wereldbekerwedstrijd in Milaan al weten de juiste vorm te hebben. De man van regen en wind werd giste ren op zijn wenken bediend. In Bas kenland trof hij in de mooiste rit van de ronde, waarin enkele flinke bergen waren opgenomen, het weer naar zijn hart. Storm, regen en nog meer wind teisterden de coureurs, die de 192 kilometer met een lang gezicht afwerkten. In tegenstelling tot de boeren, die de eerste regen druppels in vijf maanden met een vrolijk gezicht begroetten. Op weg naar de streep kreeg Gölz de steun van de in het voorseizoen goed draaiende Cordes en Fabian Fuchs. Het tweetal hield de groep tot de laatste honderd meter bijeen, waarna Gölz de snelste was in de sprint. De Nederlandse amateur Marcel Romijn heeft de Sovjetrussische tijdrit-specialist Vjatsjeslav Eki- mov verrast in de korte proloog van de open ronde van de Vaucluse. Ro mijn legde de 1,9 kilometer af in twee minuten en 35 seconden. De afstand was voor Ekimov schijn baar te kort om op gang te komen. De oogappel van Peter Post moest in de regen negen seconden toege- De proloog werd beheerst door de Nederlanders. Achter Romijn wer den de plaatsen twee, drie en vier bezet door Rudy Verdonk, Tristan Hoffman en Eddy Bouwmans. Aan de open ronde doen zes professio nele - en tien amateurformaties Loer Het oordeel van Harry Loerts kwam luid en duidelijk over. zon dagmiddag in Noordwijk. Tij dens een onfrisse woordenwisse ling voegde de doorgaans aima bele trainer van SJC zijn confra ter Hennie de Klerk van Lugdunum de volgende bewoor dingen toe: Loerts was des duivels omdat Leidenaar Ton de Rooy de Noord- wijkse voetballer Marco de Rid der tijdens de streekderby een ge kneusde enkel bezorgde. Nader hand probeerde Hennie de Klerk zich in de Noordwijkse kleedka mer op de hoogte te stellen van de blessure van De Ridder, maar de Leidse oefenmeester werd zon der pardon de catacomben uitge bonjourd. Waarna Loerts De Klerk nog toevoegde dat hij ko mende zondag opzettelijk van Olympia, de concurrent van Lugdunum, zou verliezen. Loerts moet zondag niet alleen door boosheid, maar ook door de voorj aars warmte zijn bevangen, want het noodlijdende SJC heeft de puntjes hard nodig. Jan Reu- rings, trainer van Olympia, gaat er dan ook niet van uit dat hij ko mend weekeinde de punten in de schoot krijgt geworpen: "Welnee. Ik weet zeker dat Har ry Loerts die uitspraken in een emotionele bui heeft gedaan. Ik ken Harry als een correcte collega, die zich niet tot dergelijke uit spraken verlaagt. Ik vermoed dat de woordenwisseling voortvloeit uit de spanningen. Het eerste en tweede draaien slecht en dat is natuurlijk nooit leuk voor een trainer. Met De Klerk heb ik per soonlijk ook geen problemen. En al zou ik die hebben, dan zal ik dat nooit tegen de pers roepen. Dat is oncollegiaal". Bij nog meer trainers van der deklasse-clubs blijkt Hennie de Klerk niet zo slecht te 'liggen', als Loerts het heeft voorgesteld. Paul van der Zwaan (Altior) ervaart de oefenmeester van Lugdunum als een goede collega". Zwaan be grijpt de uitlatingen van Loerts dan ook niet. Theo van der Burg van WSB is dezelfde mening toegedaan: "Nee hoor, geen problemen. De enige aanvaring die wij met Lugdunum hebben gehad had te maken met het ondoorzichtige af- gelastingsbeleid dat daar wordt gevoerd. In een $roge periode werd een keer een wedstrijd van ons tweede daar afgekeurd en met het eerste ging het wel door in ver schrikkelijke omstandigheden. Dat begreep ik niet zo, maar met De Klerk heb ik een normale ver standhouding. We wisselen regel matig informatie uit over tegen standers". Jan Faas (DOSR, ex-SJC) heeft evenmin een aanvaring gehad met de trainer van Lugdunum. "Maar ik moet zeggen dat ik hem nauwelijks ken. We hebben twee keer tegen elkaar gespeeld en dan kun je toch nauwelijks een oordeel vormen over iemand. Ik heb iets over het voorval géhoord, want ik heb nog goede contacten bij SJC. Dat Loerts heeft geroepen dat-ie met opzet gaat verliezen bij Olympia vind ik niet zo bijde hand. Zo ken ik Loerts trouwens niet. Dat moet-ie wel erg kwaad zijn geweest". Schopje Ze zijn schaars geworden, de voetbalverslagen waarin bijna van minuut tot minuut melding wordt gemaakt van de gebeurte nissen op het veld. Het valt tegen woordig ook niet meer mee. In het moderne voetbal gaan er moeiteloos dertig volle minuten (of meer) voorbij zonder dat er ook maar iets gebeurt wat het ver melden waard is. In het clubblad van Alphense Boys vonden wij evenwel nog zo'n klassiek wedstrijdverhaal. Een exacte weergave van het ge beurde in een topper in de vijfde klasse van de Leidse voetbalbond tussen Alphense Boys 11 en LFC 14.30 uur: Scheidsrechter Koos Tollenaar fluit ten teken dat de wedstrijd kan beginnen. 14.32: De laatste man van LFC richt zich tot de altijd lastige Boys-spits H. de Water met de niets aan duidelijkheid overla tende woorden: "Ik sloop je, jij gaal eraan". 14.34: Op het moment dat er door de Boys een corner wordt ge nomen valt De Water met een lui de kreet ter aarde. Een bloedneus is een stille getuige van een dreun in het gezicht van één van de geel zwarte Rambo's. Juist voor Tolle naar tot tien heeft geteld, staat De Water op. 14.37: H. de Water gooit al zijn venijn in een schot van 25 meter en Alphense Boys leidt met 1-0. Oj- 14.41: Na diverse schermutse lingen meldt de scheidsrechter (inmiddels redelijk overspannen) dat hij alle 22 spelers nadrukke lijk in de gaten heeft. 14.43: Een overvliegende zwa luw die zomer probeert te maken, valt pardoes uit de lucht om met vier pootjes omhoog zijn leven te beéindigen. Van de dranklucht dus. 14.44: LFC neemt een vrije trap. De nemer vliegt op Ben Rombouts af en werpt hem, vol in de maag treffende, ter aarde. Ben, hij is ge lukkig en wil graag nog een paar jaar leven, reageert niet, gaat staan en loopt trillend weg. Dat valt niet mee als zes man in een geel-zwart shirt je belagen. 14.45: Koos Tollenaar fluit na drukkelijk en meldt dat de wed strijd ten einde is. Een ietwat overbodige toelichting, want en kele slappelingen spoeden zich al richting kleedkamer. 14.46: De Boys-spelers trachten de kleedkamer te bereiken. De LF- C'ers trachten dat uit alle macht te verhinderen en delen her en der wat klapjes en schopjes uit. De meesten hebben het begrepen op de totaal onschuldige Ben Rom bouts. 14.55: Koos Tollenaar vermeldt op het wedstrijdformulier 'ge staakt wegens wanordelijkheden van beide zijden'. De naam 'wij len Koos Tollenaar' spreekt hem blijkbaar niet echt aan... Einde verslag. Het lijkt een record, een wed strijd die na vijftien minuten wordt afgeblazen. Mis. Afgelopen weekeinde presteerden twee teams het om na tien minuten reeds onder de douche te krui pen. Wie dat waren? LFC 6 en Alphense Boys 12. Ongelogen Zonder een hoofdschuldige aan te willen wijzen in dit 'kinder theater', kan worden gesteld dat deze twee clubs er gewoon een spelletje van maken om het we reldrecord 'vroegtijdig affluiten' te verbeteren. Lekker toch, die ontspannende hobby in het weekeinde die voet bal heet. En een dag later weer lekker naar het werk. Als we het overleven... AMSTERDAM (GPD) Kou3 en regenachtig weer, een doordeweekse avond en dan ook nog de minst aantrekkelij ke halve finales, ke tegenstander uit de eredivisie op bezoek. Penningmees- on voor e we- jer Arie van Os van Ajax kon vooraf nauwelijks blij zijn met de KNVB de pre- de naar voren gehaalde ontmoeting tegen Haarlem. Toch n stijgen namen zo'n kleine 9000 enthousiastelingen gisteravond de hettoer- m0eite een bezoekje te brengen aan stadion De Meer. De 5-0 „„rj.™. stancl die na afloop op het bord prijkte vergoedde mis- 2s7naart'geen~genade schien veel, maar met een kwartier aantrekkelijk voetbal in een hele wedstrijd kwam het publiek uiteindelijk bedrogen uit. Handbalteam ondanks zege aan het bakkeleien ESPOO (ANP) De tegenstander van het Nederlands handbalteam was gisteren niet de moeilijkste hin dernis. Op de derde speeldag van het Europese kwalificatietoernooi behaalde ploeg van bondscoach Guus Cantelberg, na een in verdedi gend opzicht degelijke wedstrijd, een zege van 24-18 op Italië. Interne tegenstellingen leken op het einde van de eerste helft (rust 10-6) een ruimere overwinning in de weg te staan. Vlak voor het pauzesignaal kwam het tot een woordenwisseling, die op de vismarkt niet had misstaan. Nadat Robert Fiege een vrije bal had geworpen naar een positie waar geen medespeler zich had gemeld, riep aanvoerder Jacobs de lange handballer tot orde. Met vier punten uit drie duels be zet Nederland de derde plaats in de groep. Daarmee is een plaats in het kwalificatietoernooi voor het we reldkampioenschap afgedwongen. Want in de twee resterende groeps wedstrijden (tegen Luxemburg en Bulgarije) kan die positie niet meer worden aangetast. Voor een geslaagde tango zijn twee dansers nodig en v je voetbal moeten op het veld te komen die er wat Het gesprek in de pauze kon leuk pot- Beenhakker in alle vertrouwen voe twee ploegen ren, omdat zijn ploeg op dat mo ment al een 1-0 voorsprong op zak willen maken. Van Haarlem-zijde had. Vlak voor het rustsignaal had valt het gehele lijks iets te verwachten en ook gis teravond bleek overduidelijk leen in de eerste helft bood het Ajax wat tegenspel, zij het alleen in ver dedigend opzicht. Voor het tellen van het aantal aanvallende daden was slechts één enkele vinger no- Stefan Pettersson de eerste en enige goede aanval van Ajax doeltreffend afgerond. Voor de Zweed moet die de formatie rotsvast de laatste treffer, zijn zesde in dit seizoen, een de eredivisie inneemt. Al- hele opluchting zijn geweest, want het was al weer bijna twee maanden geleden dat hij voor het laatst had gescoord. 'Jaag-voetbal' Na de woorden van Beenhakker het spel zette Ajax binnen vijftien minuten orde op zaken. Met agressief 'jaag- De tweede Manser' maakte gisteravond opnieuw geen swingende indruk. Vooraf voetbal' schroefden de Amsterdam konden nog overal grapjes gemaakt worden over het gebruik van een lijk dóódsimpel op i cijfers. Bij een dergelijke over- 'tactische' zet i s de stand in die tijd ogenschijn- zette Ajax met twee treffers op Ushockeyteam blijft verliezen LYON (GPD) - Het Nederlandse ijshockeyteam heeft ook zijn vierde wedstrijd op rij verloren. Ditmaal was Italië te sterk (8-3) en alleen aan het aantal gescoorde Oranjetreffers klampte iedereen zich na afloop vast. Voor het eerst tijdens de WK in de B-poule speelde de nationale equipe aanvallend. Dat leverde te vens het meeste aantal tegengoals op. De uitblinkende doelman Guido Walenciak had al na twee pe riodes dertig schoten op zich af ge kregen. Een aantal dat in de voor gaande duels door de tegenstanders niet eens na zestig minuten werd ge haald. Kruize verlaat KZ DEN HAAG (GPD) - Ties Kruize en HC Klein Zwitserland gaan aan het einde van dit seizoen uit elkaar. De voormalige International, die aan zijn derde seizoen bij de Hage naars bezig is, vindt het tijd worden dat er een nieuw gezicht voor de se lectie gaat staan. i Silooy i 4-0. Hele- riante voorsprong. Nog eens vijf mi- telraam om de score, die zonder maal op eigen kracht werd de teller nuten later werd Bouwens van het negen maanden terug in de hoofd- groet" als twijfel zou oplopen tot in de dubbe- overigens niet op gang gebracht. De veld gehaald voor een vervroegde macht van Ajax. In de aanloop Haarlem-trainer douche. Nadat de verder onopvallende Ri totaal vier balcontacten van Silooy werden door het publiek be rt een tovenaar. winning zou Ajax, gezien het i Gerard van der Lem om routinier schil in doelsaldo met concurrent Karei Bouwens aan Dennis Berg- chard Witschge i scheurde de 26-jarige Beenhakker zag de rentree van Zaankanter tijdens het trainings- Silooy wat reëler. "Silooy moet net PSV (plus 54 om plus 31 in Eindho- kamp te koppelen pakte namelijk i ge- die fase volledig verkeerd uit. Bou- koppend voor 4-0 had gezorgd, Beenhakker de tijd aangebro- spelen kamp in Drente zijn kniebanden. als Pettersson en Willems eerder, rustig de tijd krijgen om terug te ko- Hij zal vanaf nu regelmatig bij steroverwinning kwam, had alles te heid eindelijk maandenlange afwezig- ken om wat te experimenteren' met dische en de technische staf giste- de zestien spelers van de selectie zit- maken met het kip-zonder-kop- i Haarlem, had de voorkeur ge- gelukkig de basis spelers die tot nu toe een hoogst on- doormaken. De lopig voorzichtige terugkeer voetbal dat Ajax in de eerste helft kregen boven verdediger Dennis vermoeide Pettersson werd naar de de verdediger op het hoogste Purperhart omdat hij, aldus Van der Lem, "een speler is die een bal kant gehaald voor Ron Willems, die zijn zware knieblessure de afge- op de glibberige grasmat legde. "We hadden ons heftig voorgeno men om te winnen en dat te combi- letje kan vasthouden op het mid- lopen tijd op non-actief had gestaan neren met een goede wedstrijd", zei Ajax-trainer Leo Beenhakker, waarmee hij het wanstaltige eerste daar nog enigszins bedrijf probeerde te verklaren, "Maar we hebben in de eerste 45 mi nuten gewoon te gretig gevoetbald, problemen. De veel beweeglijker krachtmens ten. Of ik hem ook werkelijk inzet, moet ik per wedstrijd bekijken. In zo'n wedstrijd als vandaag kon ik er. in ieder geval wel mee beginnen". vanwege liesklachten. Willems, die in zijn anderhalf jaar bij Ajax slechts vijftienmaal aan spelen te de wedstrijd vorderde kwam de toekwam, vierde zijn zoveelste ren- Hagenaar in ernstige conditionele tree met een treffer. Het voormalige FC Twente nodeKampi DEN HAAG (ANP) Go Ahead digden de Alkmaarders in punten Eagles is gisteravond de vijfde pe- gelijk met de Eagles, die echter be tere doelcijfers hebben. SW kan nuien gewoon ie greug gevoeioaia. pruuieiiien. ue veei ueweegiijK.ei juaciiuiiens van iwenie ver- ppwnrrfpn T)p nlnPP iiit nPvPntPr 7onHaP hP» kamninpncrhan Zonder enig overleg. Daar hebben Bergkamp kon daarvan kort na de scheen in de zeventigste minuut fegevierde in de thuiswedstrijd te wanneer het in Rotterdam «-in de rust eventjes over gepraat", pauze gemakkelijk profiteren pn nr*™* nn tüH v«nr hot zegevierde in de thuiswedstrijd te- wanneer het in Rotterdam KNVB wil zwart geld uit amateurvoetbal bannen precies op tyd Edward Metgod c het doel tegen actie van Bryan Roy af te ronden (5- j_ gen JJII1II1CI1 mei &-i. wciiswaai uc- haalde svv deze Periode met negen ROTTERDAM (GPD) - De KNVB wil het zwart geld-circuit in het amateurvoetbal snel aan banden leggen. Momenteel wordt de laatste hand gelegd aan het rapport Voet bal 2000 dat voorstellen in die rich ting doet. Het nog niet openbare clubs e KNVB. Eén van de suggesties bestuurslid Langenbach Silooy aparte klasse Een kwartier voo de deed Beenhakker punten, één punt Schiedammers zijn al van een periodetitel. gen Emmen met 2-1. Weliswaar be- Excelsior speelt. Het vrouwenvoetbalteam van de de afdeling Leiden heeft het niet het bezit kunnen bolwerken tegen Dordrecht. Op het LFC-terrein leed het gisteravond een 3-1 nederlaag. Mariëlle Bavelaar (De Sleutels) scoorde het enige Leidse doelpunt. het bondsbestuur van de topclubs die doorgaans het meest tijdens de wedstrijd gezongen de titel en rechtstreekse promotie De voetbalselecties van de afdelin gen Leiden en Den Haag onder de 14 jaar ontmoeten elkaar vanavond om 19.30 uur op het terrein van LFC. het einde vol- SW won gisteren met 1-0 v i de al eerder waardoor de club nog één punt v ten prooi vallen aan het zwart geld- smeekbede van het Amsterdamse s volgens circuit worden opgenomen. In legioen om Sonny Silooy in te bren- had de periodetitel kunnen o'n klasse wordt het gerommel met gen. Na precies een jaar geleden te tie amateurvoetbal van de KNVB geld dan vrij gelaten. WOENSDAG 15.15-17.00 Ned 3: Studio Sport: wielren nen (Gent-Wevelgem). 15.30-16.00 BBC 2: Zeilen: race om de Admiral's Cup, 16.45-17.15 Sportnet: Skiën: Plymouth Cup. 17.15-19.00 Sportnet: Spaans voetbal. 19.00-19.30 TV 5: Montagne: bergsport magazine. 19.00-20.30 Sportnet: Tennis: Volvo Inter national. 19.00-23.00 BRT 2: Sportavond: met wiel rennen (terugblik op Gent-Wevelgem), basketbal (Beker van België, finale) en Europacup voetbal (halve finales). 20.15-22.30 Did 1: Sport extra: voetbal (rechtstreeks verslag van een van de wed strijden in de eerste halve finaleronde van de Europacup). 20.25-22.15 Ned 3: Rechtstreeks verslag van de Europa Cup-wedstrijd (halve finale EC voor landskampioenen) AC Milan- Bayern München. 20.30-22.30 Sportnet: Update en US PGA Golf 22.30-23.30 Sportnet: Powersporis Inter national. 22.50-23,20 Ned 3 Studio Sport: met o.a. WK handbal (voor B-landen in Finland, Nederland-Luxemburg) en Europacup voetbal. 23.15-01.00 BBC 1 Sportsnight: met o.a. Europacupvoetbal en windhondenren- DONDERDAG 08.00-09.00 Sportnet' Powersports Inter national. 09.00-11.00 Sportnet IJshockey: NHL. 11.00-13.00 Sportnet US PGA Golf. 13.00-14.30 Sportnet: Tennis: Volvo Inter national. 14.30-16.00 Sportnet: Wide World of Sport.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 21