Hans Spaan geeft in Japan visitekaartje af Martij n van de Berg krijgt Het Laddertje Alain Prost wint op vijandelijk terrein Winst in eerste Grand Prix 125 cc-ldasse Negatieve balans voor hoekeysters )0 MAANDAG 26 MAART 1990 SPORT PAGINA 21 SUZUKA (ANP) - Hans Spaan weigert zich dit seizoen te laten afschepen met een enkele Grand Prix-overwinning. De Castricummer heeft zijn doel verlegd naar de wereldtitel in de 125cc-klasse. Met zijn afgetekende zege bij de internationale seizoensopening op het circuit van Suzuka, heeft de 31-jarige coureur gisteren de eerste aanzet gegeven tot de verwezenlijking van zijn ideaal. Spaan bleef vorig eindklassement, na de strijd, op de tweede plaats steken achter de Spanjaard Crivillé. Over winningen in vier Grote Prijzen ver zachtten enigszins de pijn, maar ook niet meer. Op het circuit van Suzuka. het koppositie van de Westduitser Rau- dies over en liet zich daar niet meer van verdrijven. De Spanjaard Marti- Wilco Zeelenberg buiten Europa is een doorslaand succes geworden. De Bleiswijker reed zich tijdens de - volgens Spaan zijn belangrijk- Grote Prijs van Japan in de kwartli- ste concurrent in de strijd wereldtitel - was de enige die rede lijk kon volgen. De Cobas-coureur ging echter in de slotfase onderuit, hij vorig jaar bij de eerste Grand waardoor Spaan in de eerste wed- Prix de slotfase door pech de strijd van de cyclus hem in ieder g tweede plaats en zeventien punten val op twintig punten zette. verspeelde, moest Spaan gisteren genoegen nemen met een start plaats op de tweede rij. Tijdens de trainingen kreeg de Noordhollander opdracht van zijn Japanse stalbazen nieuw materiaal uit te proberen. De spullen volde den beter dan verwacht, maar wa ren niet zo goed dat Spaan zich in de door regen overheerste laatste trai ningssessie naar voren kon werken. Spaan startte in de wedstrijd dan ook gewoon weer op zijn vertrouw- i droomstart", meldde ter-klasse tussen alle wereldtop pers, die het gezicht van de „onbe kende" Nederlander tijdens de hul diging van de kwartliter-klasse eens goed opnamen. Niemand had voor af rekening gehouden met de Zuid hollander, wiens derde plaats door zijn team als een overwinning werd de Nederlander na zijn winst. Op gevierd, één foutje na reed Spaan, die na af- Zeelenberg kreeg afgelopen riante ter de beschikking „Alleen op kop rijden jaren voornamelijk op pad om Hans Je ziet de bewegingen van iedereen voldoende sponsors te interesseren els de Honda-machine, kunt de rempunten beter bepa len. Nu moest ik het alleen doen", aldus de gelukkige y winter al veel aan had gesleuteld. Kopman De kopman van het Samson-Sharp team nam na de eerste ronde de hij in de de thuishaven van zijn sponsor niet de dag had kunnen ko- Zeelenberg Het eerste officiële optreden LEIDEN - Martijn van de Berg heeft gisteren Het Laddertje gekregen, een onderscheiding voor de meest talentvolle tennisspeler van het district Lei den. De 12-jarige speler van De Merenwijk kreeg het kleinoud uitgereikt door vice-voorzitter Koos Blok van het district Leiden in tenniscomplex Nieuwe Sloot in Alphen aan dén Rijn. Martijn van de Berg geldt als een aanstormende belofte in de regio. De pupil van privétrainer Herman van de Capellen bewees in de afgelopen maanden dat hij veel in zijn mars heeft. Tijdens de nationale jeugdkam pioenschappen werd hij pas in de halve finale gestuit en ook in het Audi- circuit liet hij zich gelden. In die toernooireeks verloor hij weliswaar regel matig, maar het waren vrijwel altijd geplaatste spelers die hem verschalk- ten. In het Audi-circuit en tijdens het NK liet Van de Berg zien dat hij men taal is gegroeid. Opvallend vaak won hij de tie-break van de derde en be slissende set. De Merenwijker heeft van zijn leermeester een zeer aanval lend speltype meegekregen. In Nieuwe Sloot werden in het afgelopen weekeinde ook de interdis- trictskampioenschappen gespeeld tot en met 16 jaar. Bij de meisjes eindig de Leiden samen met Den Haag op de eerste plaats. De jongens behaalden geen hoofdprijs in de goede gevulde Alphense tennishal. Zeelenberg aan dure machines te helpen. Huberts geloofde in de kwa liteiten van zijn nog jonge pupil, die het vertrouwen niet beschaamde. Kenny Roberts leek voor het sei zoen met een luxe-probleem te kampen. Met wereldkampioen Ed die Lawson en Wayne Rainey (de nummer twee van de voorgaande WK-editie)%beschikte de Amerikaan in zijn Yamaha-team over twee riva len voor de titel in de koningsklas se. Na de openingsrace op Suzuka is Rainey voorlopig als enige kans hebber overgebleven. De blonde Californiër won overtuigend op het Japanse circuit, zijn teamgenoot Lawson ging onderuit en moest de wedstrijd staken. Bokser Juan Coggi blijft welterkampioen AJACCIO (Reuter) - De Argentijn Juan Martin Coggi blijft wereld kampioen boksen in het licht-wel- tergewicht (WBA-versie). Coggi won zaterdag in Ajaccio op punten van de Mexicaan Jose Luis Rami rez. Het was de vierde keer dat Cog gi zijn titel met succes verdedigde. De Mexicaan Humberto Gonzalez verdedigde met succes zijn wereld titel boksen in het vlieggewicht (WBC-versie). De Colombiaanse uit dager Francisco Tejedor ging na 31 seconden in de derde ronde van het gevecht in Mexico-Stad knock out. SAO PAULO (Reuter/AFP) - Alain Prost heeft gisteren zijn veer tigste overwinning als formule één-coureur behaald. Dat is een nieuw record. De Fransman leverde die prestatie op het terrein van de 'vijand', zoals hij Brazilië omschrijft sinds zijn vete met Ayrton Senna. Tot machteloze woede van alle Braziliaanse toe schouwers voltooide 'spelbederver' Prost met zijn Ferrari op het drastisch vernieuwde Interlagos-circuit bij Sao Paulo als eerste de 71 ronden van 4,325 km. De McLaren-rijders Gerhard Berger (Oos) en Senna volgden als tweede en derde. Wereldkampioen Prost (35), die zijn eerste zege behaalde sinds de over stap van McLaren naar Ferrari, bracht in Rio de Janeiro vijf keer eerder de Grote Prijs van Brazilië op zijn naam. Dat was in 1982, 1984, 1985, 1987 en 1988. Alleen de Brazi liaan Nelson Piquet (1983 en 1986) en de Brit Nigel Mansell (1989) kon den de reeks van de Fransman door breken. Acht jaar geleden won Pi quet eigenlijk ook, voor de Fin Ros berg, maar beiden werden gedis kwalificeerd en Prost tot winnaar verklaard. In de stand om de wereldtitel na twee races leidt Senna met dertien punten, vier meer dan Prost, die in Phoenix uitviel. Daarna volgen drie coureurs met zes punten: Berger, de Fransman Alesi en de Belg Bout- Senna, die elke dag vanuit zijn vil la in het op zestien kilometer af stand liggende Sao Paulo per heli kopter werd overgevlogen en er zijn zinnen op had gezet de trofee uit handen van de nieuwe Braziliaanse president Fernando Collor de Mel- ho te mogen ontvangen, bleef aldus opnieuw zonder zege in eigen land. Hij won wel 21 andere Grand Prix', maar triomfeerde nimmer voor ei gen publiek. De vooruitzichten van LONDEN (ANP) - Het Nederlandse vrouwenhockeyteam is naar regu liere speeltijd gemeten met een ne gatief saldo uit Londen terugge keerd. De twee oefeninterlands te gen Engeland leverden weliswaar een zege en een nederlaag op, maar de winst op Wembley van zaterdag kwam pas tot stand in een extra se rie strafballen nadat er in de wed strijd niet was gescoord. Gisteren liep Oranje in het voorstadje Chig- well tegen een nederlaag van 2-3 Coach Roeland Oltmans, die en kele weken terug zijn team naar successen in Australië en Los Ange les loodste, realiseerde zich dat de weken voor het toernooi or de wereldtitel in Sydney (begin mei) nog hard gewerkt moet worden. „Het spel viel een beetje tegen. Maar daar waren een paar aanwijs bare oorzaken voor", zei hij. „Zo ontbrak Wietske de Ruiter wegens een lichte knieblessure. Lisanne Lejeune speelde weliswaar voor het eerst weer mee sinds de Olympi sche Spelen van Seoul, maar ze mis te duidelijk wedstrijdritme." Het is de bedoeling, dat de natio nale selectie de komende weken tweemaal drie uur in de week in Amstelveen bijeen komt. Daarna is er rond de Paasdagen een trainings kamp van een week en een interna tionaal toernooi in Düsseldorf. De wedstrijd van zaterdag op het na- tuurgras van de voetbaltempel Wembley, voor circa 30.000 krijsen de schoolmeisjes, was alleen een deel van de tweede helft aantrekke lijk. De paar kansen, die ontston den, bleven onbenut. Wel scoorde Engeland een keer, maar deze tref fer werd afgekeurd. Omdat er nu eenmaal een bokaal te vergeven was werd er tot strafballen besloten, waarin Helen van de Ben - die ook haar rentree maakte na een blessu reperiode - als zesde de beslissing forceerde nadat de eerste reeks van vijf in 3-3 was geëindigd. Keepster Jacqueline Toxopeus stapte vervol gens de Engelse strafbal. Isabelle van Zenderen debuteerde. Senna waren dit keer heel goed. Voor de 43e keer in zijn loopbaan had hij in de training de pole posi tion veroverd. Het mocht echter niet baten. De stop in de pits in de 32e ronde om de banden te wisselen was nog niet zo erg. Daar kreeg iedereen vroeg of laat mee te maken. Funest was de aanraking in de veertigste ronde met de bolide van de Japanner Sa- turo Nakajima, die de McLaren van Senna op een verbogen neus kwam te staan. Een nieuwe gang naar dé mon teurs betekende onherstelbaar tijd verlies van bijna een halve minuut. Prost, die al in de opwarmronde met volle tanks het snelst was, nam de kop over om die tot grote treur nis van de Brazilianen niet meer af te staan, ook al zette Senna nog een dappere achtervolging in. Prost en Berger bleven buiten bereik. Hoekstra brengt de spanning terug LEIDEN - Daan Hoekstra heeft gisteren goede zaken gedaan tij dens de achttiende ronde van het snookertoernooi om de Rijnlandbo kaal in het Jumbo Snooker Centre in Warmond. In de beslissende vijf de frame van zijn finale tegen Wal ter Scheltens maakte hij het karwei af op de roze bal: 3-2 derhalve. Belangrijker echter nog dan zijn winst was dat de leider in het totaal klassement, Pascal van Westerop, al in de eerste ronde werd uitgescha keld. Hierdoor bracht Hoekstra zijn achterstand terug tot 13 punten. Hij staat nu op 116 punten met nog twee ronden te spelen. Voor de goe de orde. Elke winst levert 13 punten op. De verliezend finalist, Walter Scheltens, heeft nog 1 punt meer Tweede in het klassement is Peter Moen, die gisteren ook al in de eer ste ronde aan de kant werd gezet. Hij heeft 118 punten. Hoekstra legde zijn basis voor de zege onder meer door zijn overwin ning in de halve finale op Johnny Walker, met 2-0. Scheltens won daarin met 2-1 van Martin Zevenho- Oud-Tourdirecteur Felix Levitan in Nieuwe Revu: Wielrenners zijn imbecielen". Frans van Erp, voorzitter van de NIJB, in De Volkskrant: ..Van ijshockeyers wordt gezegd dat ze fietsen in bomen hangen, meisjes lastig vallen en zich een stnk in de kraag zuipen zodra ze verder dan vijf kilometer bij moe ders vandaan zijn". De Groninger volleybalcoach Henk Draaisma in het Friesch Dagblad: „Ik straal moedeloosheid uit". De Franse wielrenner Laurent Fignon in Wieier Revue: „Ik lees regelmatig een goed boek En als je dan ook nog zo'h bril draagt als ik, dan krijg je al snel het imago van geflopte intellectu eel opgeplakt". Fortuna-doelman Ruud Hesp in Het Parool: „Van Breukelen is nu nog de bes te. Maar na het WK moet het tijd perk-Van Breukelen wel afgelo pen zijn". Jockey Henk van de Kraats in De Telegraaf: ,,'s Zomers mogen jockeys niet eten en 's winters hebben ze niets te eten". Barry Hughes, pr-manager van Haarlem, in De Telegraaf: „Twee Nederlanders bij elkaar is een meningsverschil, drie Neder landers bij elkaar is een bestuurs crisis, vier Nederlanders bij el kaar is een schisma, vijf Neder landers bij elkaar is een anar chie". Gcorg Marie Kessler, trainer van Standard Luik, in De Volks krant: „Ik ontmoet in Nederland alleen nog maar negativisme". Jan Timman in deGP D-bladen: ..Er bestaat een stevige ambitie tot sexuele toenadering onder top- schakers Thijs Libregts in Voetbal Inter national: ..Dank zij die hernia-operatie ga ik in elk geval weer met een rechte rug door het leven". Karei Bouwcns over zijn beslis sing bij Haarlem te gaan spelen, in NRC Handelsblad: „Ik heb me vergist. Ik ga elke keer dat ik bij Haarlem kom een beetje dood. In de voetballerij mag je niet lachen als je onderaan slaat. En als je bovenaan staat ook niet, want dan moet je je u treren". Barry Hughes, commercieel manager van Haarlem, in NRC Handelsblad: „Ik vind dat de trainers niet alles uit de ploeg hebben gehaald. Ik ben ook wel eens gedegradeerd. Dat is echt geen schande, maar doe dat dan wel met zweet op je voorhoofd en rug. Ik heb dit sei zoen een slap zooitje aan het werk gezien". Haarlem-trainer Gerard van der Lem reageert op Hughes' woorden, in NRC Handelsblad: „Dat is typisch Hughes. Hij heeft zelf geweigerd de groep te gaan trainen. Die laatste plaats kwam hem natuurlijk niet gunstig uit". Televisie-recensent Sietse van der Hoek in de Volkskrant: „Nieuw in de rust van de voetbal wedstrijd PSV-Bayern München was een STER-boodschap waarin de reclame direct verbonden was met het voorafgaande en volgen de tv-programma: „De sponsors van PSV laten zien wat scoren is". Riskant zo'n boodschap als je de uitslag nog niet kent. Wat te den ken van de waren van de firma die Romario liet zeggen: 'Als je aan het voetbal van PSV denkt, denk je ook aan de kantoorinrich ting van Ahrend'. Ook uitgescha keld dus". Voetbaltrainer Ted Immers, ko mend seizoen werkzaam bij de roodbroeken, tegen een ver slaggever van Radio Parade, de algemene Haarlemse zieken omroep: „Ik wil het toeschouwersaantal bij Haarlem verdubbelen. Hoe? Ik nodig m'n familie uit, dan ben ik er al...". Oud-Ajacied Barry Hulshoff in Aktueel: „In 1972 wonnen we alles met Ajax. Kampioen, de beker, de Eu ropa Cup en de wereldbeker. Do ken voor het eerst eigenlijk ook de praatjes over dopinggebruïk op. Niet helemaal ten onrechte, want John Rolink, de toenmalige club arts van Ajax, had daar zo z'n ei gen mening over. Hij zei altijd: Er zijn meer dan 180 middeltjes, maar ze kunnen er maar 80 van terugvinden. Als speler blijf je na tuurlijk altijd vrij zo'n pilletje te nemen of niet. Maar het gebeur de". Ajax-trainer Leo Beenhakker in de Ajacied, magazine van de supportersclub van Ajax: „Eigenlijk is een hobby pas leuk als je er geen tijd voor hebt. Ik kan nu dromen van een dagje vissen op het water. Maar ik moet er niet aan denken dat ik een hele week kan vissen. Dat is afschuwelijk". Nattigheid voelen en naar nattigheid kijken tijdens de Heineken Roei-vierkamp. Een blik op de finish vanaf de Berlage-brug in Amsterdam. (foto anp> Afblazen Hoewel de spelers van Warmunda en Alkmania gisteren op scherp stonden voor hun duel in de zon dagafdeling werd er niet afgetrapt voor deze wedstrijd. De oorzaak was het ontbreken van een scheids rechter. De teleurgestelde acteurs keerden dus onverrichterzake huis waarts. En met hen een stoot toe schouwers die natuurlijk ook niet van te voren op de hoogte waren ge bracht van deze zaken. De KNVB afdeling Leiden had Arie Malipaard uit Leimuiden aan gewezen voor het treffen. Vreemd, want de betreffende leidsman had een week geleden keurig afgemeld op het bondsbureau in Leiderdorp. "Dit is geen goede zaak voor het voetbal", zegt Malipaard. "Er is waarschijnlijk een communicatie stoornis in het spel. Mij treft geen schuld. Ik heb me keurig afgemeld. Het is tragisch dat zoveel mensen worden gedupeerd. Iedereen is klaar voor zo'n wedstrijd en dan kunnen ze allemaal weer naar huis". Het schijnt geen uitzondering te zijn dat de KNVB in de fout gaat bij het aanstellen van arbiters. Het komt ook wel eens voor dat er twee arbiters voor één duel worden aan gewezen. Wat was overigens de reden van de afmelding van de Leimuidenaar. Malipaard: "Mijn zoon Danny speelt in het eerste van Kickers. Toen hij vorige week zondag scoor de, sprong ik op en scheurde ik een spier. Ik ben de hele week niet op mijn werk geweest". Wat voetbal toch allemaal kan aanrichten. Patent Daar was-ie opeens weer, Richard Klein. De blonde aanvaller was gis teren opvallend aanwezig bij het duel Blauw Zwart 2-Roodenburg 2. Klein, voormalig voetballer van UVS, LDWS en Unitas Leiden, was eigenlijk te grieperig om te spelen, maar tijdens de rust stuurde Wim Rijsbergen zijn aanvaller toch het veld in. Dat bekwam Klein aanvankelijk slecht, want de Roodenburger had koud het veld betreden toen hij Blauw Zwart de gelijkmaker zag scoren. Aanleiding voor Klein om zich te roeren. Zelfverzekerd meld de hij zich voor een vrije trap op zo'n 30 meter van het doel. Dat Klein het patent heeft op dit soort situaties, bleek weer eens. Klein ramde het leder met een duizeling wekkende snelheid langs de ver bouwereerde Wassenaarse goalie. En even later was hij betrokken bij de derde Leidse treffer. Toen vond Klein het welletjes. Hij liet zich prompt wisselen door de trainer. Met Wim Rijsbergen overigens heeft Klein geen al te beste relatie. Klein ergert zich aan de uitspraken van de trainer dat hij zo slecht in zijn aanvallers zit. Onlangs deed de naar DWS vertrekkende oefen- meester een beroep op de eerder op gestapte Ronald Jansen. Klein: "Óf dat een klap in mijn gezicht was? Nou, ik had er in elk geval op een wedstrijdje in het eerste gerekend. Maar nee hoor, Rijsbergen ziet me niet staan. Hij blijft maar roepen dat-ie niets achter de hand heeft. Dat is dus niet waar. Want anders zouden we met het tweede niet bo venaan staan. Rijsbergen ziet het kennelijk niet in me zitten. Hij is van oordeel van John van de Wete ring en Jan Kromwijk meer kwali teiten hebben. Zo erg vind ik dat ook weer niet, want ik heb het best naar m'n zin in het tweede. Aan de andere kant blijft het eerste trek ken. Misschien dat de nieuwe trai ner (Chiel Jansen, red) mij wel een goede voetballer vindt". Sportoog Vijftien procent van alle oogletsels wordt veroorzaakt door sport. Dat betekent dat zo'n vijfduizend spor ters per jaar meer of minder ernstig letsel aan het oog oplopen. Tien pro cent daarvan raakt nagenoeg blind. Dat is nog maar het topje van de ijsberg, omdat in dit onderzoek van Leidse en Rotterdamse oogartsen en twee ziekenhuizen de gegevens van huisartsen en eerste-hulppos- ten niet zijn betrokken. Dat staat za terdag in het blad van het Acade misch Ziekenhuis Leiden. Sporten waarbij de meeste oogletsels voor komen zijn vooral de racketsporten (tennnis, squash en badminton). VAN l GISTEREN STEEF ABELMAN Vanaf de allereerste dag was hij erbij, maar juist toen DIOK op de drempel stond om voor het eerst in zijn bestaan landskampioen te worden, moest Steef Abelman vanaf de kant toekijken. In de voorbereiding op dat jaar had de inmiddels 39-jarige gemeente ambtenaar bij de sociale dienst zijn been gebroken in een oefen wedstrijd tegen The Bassets en was derhalve uitgeschakeld voor de rest van het seizoen. Een echte serieuze poging om zijn plaats in de hoofdmacht te heroveren heeft hij niet gedaan. "Ik liep tegen de dertig, was een studie HBO be gonnen en liet die prevaleren bo ven het rugby", kijkt hij om naar die tijd. "Jammer dat ik dat kam pioenschap niet als speler heb meegemaakt, maar spijt dat ik ben gestopt heb ik niet, nee. Het zou toch niet meer worden zoals het was en ik moest ook aan mijn toekomst denken". Zijn eerste optreden in de hoofdmacht herinnert hij zich nog als de dag van gisteren. "Ik was achttien jaar, deed aan judo en kende via die sport en uit het soci ale leven jongens als Evert van Seggelen en Aad van der Luit. Die waren bij de oprichting van DIOK betrokken en vroegen me op zaterdagochtend of ik op zondag wilde meedoen aan een demon stratiewedstrijd ergens in Drente. Ik zei ja, ben naar V&D gegaan om een spelregelboekje te kopen, en stond de volgende dag voor het eerst van mijn leven op een rugby- veld. Ja, zo ging dat in die tijd. Maar vergeet niet, het was toen tertijd voor iedereen nieuw. Ik viel heus echt niet op. Misschien alleen Henk Goddijn, de oprich ter, kende het spel en de regels". DIOK vormde in die beginpe riode een echte vriendenclub. "In derdaad, we deden alles samen. Om te beginnen werden er na tuurlijk allemaal vriendjes bijge haald, dus je kende elkaar so wie so. Dat waren gasten als Bob Del- prado, Hans Görtz, Wil Rijsdam, Evert van Seggelen, Peter Brandt en Aad van der Luit, om er een paar te noemen. Op het veld er eerst keihard tegenaan en daarna met z'n allen op stap naar Par- doeza en het Vattegat. Het was vooral gezellig, ook al probeerden we natuurlijk daarnaast nog goed te spelen. We leerden snel, we wilden ook graag. Ik hoor nu dat dat tegenwoordig minder gezellig zou zijn. Maar er zijn natuurlijk jongens van buiten bij gekomen, de club is gegroeid en de tijd is ook anders. De eisen zijn gewoon ho ger. Qua vereniging is DIOK nog altijd een gezellige, vind ik ten- Steef Abelman. Steef Abelman volgt het rugby nog altijd op de voet, kan daarom ook een oordeel vellen over het spelpeil van toen en nu. "Dat is onmiskenbaar vooruit gegaan", zegt hij zonder aarzelen. "Ik zag gisteren op de TV een wedstrijd uit het Vijflandentoernooi tussen Ierland en Wales. De dingen die je daar ziet, en we praten hier toch over toplanden in Europa, zie ik bij DIOK toch steeds vaker terug. Een rolling of running maul is ook hier al heel gewoon. Tegen Castri- cum afgelopen woensdag scoorde DIOK daarmee zelfs een prachti ge try", geeft hij, naast het nodige inzicht in het wereldje, ook blijk van zijn betrokkenheid in het wel en wee van het eerste team. Want hij was als supporter, vorige week op die koude en winderige Euro pa Cup avond, natuurlijk wèl ge woon van de partij bij die kwartfinale-wedstrijd in de strijd om de nationale beker. "Er zijn nog meer positieve ont wikkelingen, vind ik. Het feit dat zo'n jongen als Robert Broers, toch eigen kweek van DIOK, als eerste Nederlander in de Europese selec tie wordt gekozen zegt toch wel wat. En het Nederlands team is al heel ver gekomen in de kwalifica tie voor de World Cup. Nee, in ver gelijking met vroeger is de top heel behoorlijk vooruit gegaan". Hoewel hij dus nog altijd aan wezig is wanneer de hoofdmacht in actie komt, staan zijn persoon lijke aspiraties intussen op een heel laag pitje. "Na die beenbreuk deed ik nog wel bij de veteranen mee. En tegenwoordig, zo af en toe wanneer ze dat vragen, speel ik wel eens mee met de Oude Mees ters, de jongens van toen. Maar kijken is leuker. Vooral als ze katnpioen worden, zoals vandaag tegen HRC AD VAN KAAM

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 21