knvb leidt zelf gesprek met Libregts en spelers spoor;tv Geels, een manager in de marge Tk moet het van snelheid hebben' Jan Wouters krijgt zes wedstrijden Eerste profzege voor Uwe Ampler Ex-international begint onder aan de ladder, bij Telstar VRIJDAG 23 MAART 1990 Rein Grooters scoort er op los LEIDEN - En plotseling is hij daar, in het middelpunt van de be langstelling: Rein Grooters. Aan het begin van dit voetbaljaargang nog een betrekkelijke anonymus, nu ineens 'wereldberoemd' in de regio. En dat allemaal omdat de aanvaller van Oegstgeest de laatste weken met grote regelmaat doel treft. Dertien goals heeft de 29-jarige Leidenaar tot nu toe binnen de palen gewerkt. Afgelo pen week nog, tegen Reeuwijk, scoorde hij drie keer. Waarom scoor je nu ineens zo veel? "Nou zo veel. Dat valt wel mee. Vorig seizoen schopte ik er ook der tien of veertien in. Deze competitie heb ik de eerste vier.wedstrijden niet gevoetbald door vakantie en een blessure. Ik ben dus wat later op gang gqkomen. Maar de laatste weken gaat het snel, dat klopt. Ik ben goed in vorm. En het zit mee, je moet wel geluk hebben". ZEIST (ANP) - De tuchtcom- missie van de KNVB heeft Jan Wouters een schorsing van zes wedstrijden en een boete van 750 gulden opgelegd. De com missie achtte bewezen, dat Wou ters op 11 maart in de wedstrijd van zijn club Ajax tegen Volen- dam een elleboogstoot had uit gedeeld aan de Volendammer Pastoor. Wouters mag boven dien tot 1 januari 1991 geen aan voerder van Ajax meer zijn. De tuchtcommissie deelde nog een aantal forse straffen uit. Zo kreeg Henny Meijer van FC Groningen een schorsing van vier wedstrijden en een boete van 250 gulden en reserve-doel man Hans Willemsen van Vites se een schorsing van vijf wed strijden en 150 gulden wegens vechtpartijen tijdens de wed strijd FC Groningen - Vitesse op 11 maart. Wat zijn jouw kwaliteiten als spits "Rechterspits...Ik moet het in ie der geval van mijn snelheid hebben. Als ik snel weg ben, kan ik de verde diging er uit lopen. En af en toe sta ik op de juiste plaats. Techniek? Een echte technicus ben ik niet". Heb je geen ambitie om het hoger op te proberen "Nee, die heb ik ook nooit gehad. Ik heb ook geen reden om bij Oegst geest weg te gaan. Ik heb het naar mijn zin. Wel merk ik dat er hier an ders tegen een overstap wordt aan gekeken. Er zijn ook ?o veel top clubs in de buurt. Sommige spelers maken daarover wel eens opmer kingen tegen me. In Hoevelaken, waar ik heel lang heb gevoetbald, speelde dat niet. Je voetbalde in een dorp. De club van dat dorp was jouw club". Maar je voetbalt nu niet bij een club uit jouw stad, maar bij Oegst geest. Hoe zit dat? "Ik ben een jaar of vijf geleden in Leiden komen wonen. Ik ging wer ken bij het marinebedrijf in Oegst geest. Daar vroeg ik of ze nog een leuke club wisten uit de afdeling of vierde klasse. Op dat niveau had ik altijd bij SC Hoevelaken gespeeld". "Inderdaad, vooral dit seizoen. Hoe komt zoiets? We spelen regel matig met andere mensen. Door blessures en schorsingen. Ik denk dat we nog geen twee wedstrijden achterelkaar met hetzelfde team hebben gevoetbald. Dat is wel van invloed". Zie je nog kansen voor je ploeg dit Aanbod onpartijdig bemiddelaar afgewezen ROTTERDAM (GPD) Het bestuur van de sectie betaald voetbal van de KNVB heeft afwijzend ge reageerd op een voorstel van mr. J. Mentink om onder leiding van een onpartijdige voorzitter een hearing te houden, waarop de spelers van de Oranje-selectie zich zouden kunnen uitspreken over bondscoach Thijs Libregts. Het sectiebestuur deelde gisteravond in een perscommuniqué mee dat het zelf al eerder had besloten om zondagavond onder eigen leiding zo'n bijeenkomst te organiseren. Rein Grooters: "Af en toe sta ik op de juiste plaats'' Leede. We hebben nog een appeltje met ze te schillen. Uit hebben we re delijk onverdiend verloren. Het wordt in elk geval een wedstrijd op het scherpst van de snede". Een laatste vraag. In hoeveel loop jij de honderd meter? "Exact weet ik het niet. Sommige mensen hebben al eens tegen me gezegd naar een atletiekclub te gaan om dat uit te zoeken. Ik denk dat ik het wel red in elf en een beetje. Mis schien ook wel net onder de elf se conden. In elk geval ben ik in het al gemeen de snelste van het veld. Hoewel, in het algemeen, ik ben ze nog niet sneller tegengekomen". Mr. Mentink had burgemeester Bram Peper bereid gevonden om de hearing te leiden, maar het sectiebe stuur liet gisteravond weten dat het geen behoefte heeft aan een onpar tijdige voorzitter. Hoewel diens naam niet werd genoemd, mag aan genomen worden dat sectievoorzit ter drs. Martin van Rooijen de bij eenkomst zal leiden. De uitnodigin gen voor de bijeenkomst, die op Schiphol zal worden gehouden, zijn volgens de KNVB gisteren aan de spelers verstuurd. Mr. Mentink dreigde de KNVB gisteren met een kort geding als hij voor vanmorgen tien uur geen ant woord op zijn voorstel had gekre gen. Thijs Libregts zelf en zijn tweede raadsman mr. Cees Ultee reageer den gisteravond teleurgesteld en verontwaardigd op het communi qué van het sectiebestuur. Libregts: "Wij willen een objec tieve duidelijkheid, geen gestuurde duidelijkheid. Ik durfde de con frontatie met de spelers best aan. Ik loop niet weg voor de waarheid. Het feit dat het sectiebestuur nu naar de mening van alle spelers gaat vragen, bewijst dat het bij zijn besluitvor ming tot nu toe onzorgvuldig heeft gehandeld en dat het is afgegaan om een paar losse kreten van een of meer spelers. Aan dat gehakketak moet nu maar eens een einde ko men. Maar als zo'n bijeenkomst ge houden wordt onder leiding van een man die me al twee keer te ver staan heeft gegeven, dat ik moet op stappen, is dat geen objectieve zaak". Mr. Mentink had de KNVB voor gesteld om de bijeenkomst te hou den buiten aanwezigheid van de ju risten van beide partijen en de sec tiebestuurders, die mogelijk 'voor ingenomen' tegen Libregts zijn. Mr. Mentink wilde met zijn verrassende zet de impasse doorbreken die ont staan was nadat hij zowel aan het sectiebestuur als bondsvoorzitter Jo van Marle een brief had ge stuurd, waarin hij aankondigde dat Libregts zich tegen eventueel ont slag met alle hem ten dienste staan de middelen zou verzetten en ook geen aantasting van zijn verant woordelijkheden en bevoegheden zou dulden. Hamvraag T emiislentefeest' in Ede met zwak deelnemersveld EDE (GPD Peter Langendijk speelde gisteren doodkalm de on schuld zelve, maar het schaamrood moet hem achteraf naar de kaken zijn gestegen. De eigenaar van het demonstratietoernooi in Ede ont kende tijdens de persconferentie voor de vijfde editie van het tennis- evenement glashard dat hij en de voormalige toernooi-directeur Gies Pluim met ruzie uit elkaar waren ge gaan. Integendeel zelfs; "Het ver trek van Pluim is in onderling over leg en op zijn verzoek geschied", sprak Langendijk (op dat moment) met volle overtuiging. Het verhaal van de zakenman komt echter vreemd genoeg niet overeen met dat van Pluim zelf. De Bennekommer, die vier jaar het ge zicht van het Gelderse 'lentefeest'' bepaalde, maakte in december nog wereldkundig dat hij door Langen dijk op een niet zo nette manier aan de kant was gezet. "Langendijk ver telde mij tijdens de laatste editie van het toernooi dat hij de marke ting voor 1990 in handen van Pro Sport (een Hilversums sportadvies- bureau, red.) wilde geven", liet Pluim destijds weten. "Als hij het een en ander met mij had bespro ken, was ik misschien niet opge stapt. Nu kreeg ik het echter zonder overleg op mijn bordje en kon ik het panklaar en zonder commentaar doorslikken De toenmalige toer- nooibaas zag het binnenhalen van Pro Sport dus als 'een motie van af keuring' en pakte zijn biezen. Langendijk noemde gisteren ech ter de gezondheidstoestand van Pluim als reden dat "hij er niet meer bij is. Hij kreeg last van slijmbeurs ontstekingen aan zijn schouders en wilde het rustiger aan gaan doen". Het 24-koppige deelnemersveld, dat van 21 tot en met 26 mei in actie komt en 245.000 dollar aan prijzen geld mag verdelen is nog nooit zo zwak geweest, terwijl Pluim tennis sers als Lendl, Edberg en McEnroe naar Ede haalde, fungeren dit keer Michael Chang en Jimmy Connors als publiekstrekkers. Het is overigens nog maar de vraag of beide spelers daadwerke lijk in actie komen. Chang heeft na melijk nog steeds last van zijn lin kerheup, die hij eind. vorig jaar brak. De achttienjarige Amerikaan heeft laten doorschemeren dat hij wellicht pas bij de open Franse kampioenschappen, waar hij zijn ti tel verdedigt, weer op de baan ver schijnt. Ook Connors kampt met een (pols)blessure en meldde zich bijvoorbeeld onlangs af voor het ABN-toernooi in Rotterdam. Uit de top-tien doen verder Aaron Krick- stein en Jay Berger mee. De Neder landse delegatie bestaat uit drie man: Paul Haarhuis, Mark Koever mans en Christian Feenstra. Stefan Edberg is gisteren in Key Biscane op het nippertje aan uit schakeling ontkomen. De Zweed kreeg twee matchpoints tegen, al vorens na bijna drje uur spelen in drie felbevochten tiebreaks: 6-7 (7- 9) 7-6 (7-5) 7-6 (8-6) te winnen van Ja kob Hlasek. Hij moet het in de halve finales opnemen tegen Emilio San chez. De Spanjaard won met 6-3 6-3, van de Argentijn Martin Jaite. "Een kampioenschap is niet meer haalbaar. Misschien nog de derde periode. Als we nu van Ter Leede winnen komen we daarin weer op gelijke hoogte. Dan moet het kun nen, de laatste vier wedstrijden zijn op papier niet zo moeilijk. Maar ja, ploegen die onderaan staan en in het nauw komen...Laten we eerst maar onze aandacht richten op Ter LLORET DE MAR (ANP) - De Oostduitser Uwe Ampler van de PDM-ploeg van Gisbers heeft in de vierde etappe van de Catalaan se week zijn eerste zege als be roepswielrenner behaald. Op de boulevard van Lloret de Mar bleef de kort voor de finish op een hel ling ontsnapte Ampler nog net een fietslengte voor op de aan stormende sprinters van het pelo ton, van wie de Portugezen Da Silva en Abreu respectievelijk tweede en derde werden. De Spanjaard Inaki Gaston be hield de leiding in de algemene rangschikking met een voor sprong van zes seconden op de Zwitser Rominger. Vandaag is de vijfde en laatste etappe met start en finish in Lloret de Mar. Adri van der Poel heeft giste ren de strijd om de zege in de wie- lerééndaagse Dwars door België met banddikte verloren. Edwig van Hooydonck, de Belg uit de ploeg van Jan Raas, duwde zijn voorwiel bij de eindsprint in Wa- regem net iets eerder over de streep. Dat bleek overigens pas na ontwikkeling van de finishfo- to. Mare Sergeant werd derde. Wereldkampioen en Tour- Greg Lemond mag met zijn ploegmaten uit de Z-ploeg niet deelnemen aan de Waalse Pijl van woensdag 11 april aanstaan de. Organisator Theo van Griet- huysen en sportdirecteur Roger Leqeay van de Z-ploeg hebben ruzie. Het zit Van Griethuysen dwars dat Leqeay in zijn functie van voorzitter van de associatie van sportdirekteuren eraan mee werkte dat de Waalse Pijl van vo rig jaar met ruim dertig kilometer moest worden ingekort tot 200 ki lometer. De breuk werd definitief toen Leqeay van de organisatoren een hogere onkostenvergoeding eis te. "Dat uitgerekend een miljoe nenploeg als Z, waar Lemond een driejaarscontract van 240 miljoen Belgische franken (dertien mil joen gulden, red) ondertekende, komt zeuren over de onkosten vergoeding, doet bij mij de deur dicht," aldus Van Griethuysen. Mr. Mentink vond dat nu eindelijk maar eens door 'iemand die boven de partijen staat' aan de spelers de hamvraag moest worden gesteld of zij nog vertrouwen hebben in de bondscoach. Karei Jansen, de woordvoerder van de Oranje-raad, reageerde ver rast op de stap van mr. Mentink. Het plan om de spelers en Libregts nog voor de interland tegen Rusland bij elkaar te brengen achtte hij vrijwel onuitvoerbaar, omdat de geselec teerde Oranje-kandidaten het ko mend weekeinde nog voor hun club moeten spelen en pas zondagavond op Schiphol bijeenkomen. Graeme Rutjes, gisteravond nog niet op de hoogte van de uitnodi ging van het sectiebestuur, had zijn twijfels over het nut van de door Mentink gewenste bijeenkomst. "Een dialoog is altijd zinvol, maar ik denk dat een heleboel jongens zul len zwijgen of om de zaak heen zul len blijven draaien. Dit is een zeer delicatie kwestie. Bij Ajax hebben de spelers zich eens uitgesproken over Aad de Mos en met die affaire worden ze nu hun hele carrière ach tervolgd. Het is heel ongewoon in het voetbalwereldje dat men de spe- VELSEN (GPD) Een bureautje, een stoel en een compu ter. In een verloren hoekje van de bestuurskamer, het im mense, afzichtelijke bord met de namen van alle gulle geld gevers als wandbekleding. Ruud Geels kent zijn plaats bij Telstar. Net als de club haar plaats kent in het betaalde voet bal. "Laten we ergens anders heen gaan", zucht de mana ger. "Effe weg uit de sfeer". Sfeer, Telstar. Juist. Geels gaat dus effe weg, maar pikt het eerste de beste gaatje om tóch even een tele foontje te plegen. Naar Telstar na tuurlijk. Ruud Geels (42). ex-inter- national, begint weer onderaan de ladder. Hij is gedreven als de voet baller van weleer. Hij heeft weer de glimmende oogjes van de topscorer van toen. Als manager in de marge. Telstar was ooit zijn eerste liefde als voetballer. Hij versleet daarna in totaal negen clubs. Nu is Telstar wéér de eerste. Weer het startpunt i'an een carrière. Telstar? De abso lute bodem van het betaalde voet bal? Kon Geels, 20 jaar topvoetbal en 20 interlands, geen club vinden die een beetje bij zijn staat van dienst past? De oud-international: "Als je iets nieuws wilt, zul je altijd onderaan moeten beginnen. Boven dien, ik woon hier om de hoek. En Telstar, tja, die club hééft nog altijd iets". Hij heeft zich een tikje laten meeslepen, realiseert hij zich. Daar om haastig: "Voor mij tenminste. Een soort sentiment, ja". Zorgen In de nadagen van zijn bloeiende carrière begon ook Ruud Geels zich zorgen te maken over zijn toekomst zonder bal. De hausse in sport- en sigarenzaakjes-op-de-hoek was al lang voorbij. Public relations heette de nieuwe trend voor oud-topspor ters. Geels trad in dienst bij sport schoenenfirma Quick en liet en pas sant het befaamde kalende voor hoofd, het 'handelsmerk' van de kopspecialist, opnieuw beplanten. Het haar was blijvend, de baantjes niet. De oud-voetballer zat thuis, voor het eerst sinds zijn zeventien de zonder werk. Om 4e hoek werd gevoetbald. Telstar was de magneet die Geels weer naar de onvermijdelijke bal trok. Hij werd jeugdtrainer. En een halfjaar later manager. "Nou ja, manager. Zo heette dat toen nog niet. Ze zochten een administra teur. Hoorde ik toevallig. Ach, ik zat toch zonder werk". Ruud Geels ging aan de slag. Voor halve dagen natuurlijk. Een briefje tikken, dat enkele telefoon tje aanpakken èn, eens in de maand, de traditionele uitreiking van de schoenveters. Meer viel er op Schoonenberg toch niet te bele ven? "Had je gedacht", pareert Geels onmiddellijk. Zijn inventari satie van de taken en de verant woordelijkheden bracht zelfs aan het licht dat de club niet zonder manager kon. Er was een waslijst aan werkzaamheden. Van die schoenveters tot en met het aan trekken van sponsors en spelers. Vanaf 1 juli mag Geels officieel als manager aan het werk met een tweejarig contract. Hij heeft het, tot ieders verras sing, druk als een klein baasje. De nieuwe baan heeft Ruud Geels vol ledig in z'n greep. De manager: "Ik dacht: Ach, administrateur, halve dagen, dat wordt een eitje. Een klei ne vergissing. Ik heb het nog nooit zo druk gehad. Nee, echt. Natuur lijk denkt iedereen: Telstar, wat moet Geels nu bij Telstar? En nog wel als manager. Daar is toch niks te doen? Nou, ik heb de grootste moei te om één dag in de week voor me zelf te houden. Op woensdag. Dan tennis ik. Die dag is me eigenlijk heilig, maar ik moet bekennen dat het me soms zwaar valt. Er is nog zo veel te doen. En ik kan er eerlijk ge zegd ook moeilijk afstand van ne men. Deze baan heeft me aardig te pakken". Toch blijft het verbazingwek kend. Terwijl driekwart van de eer- ste-divisieclubs, miljoenenbedrij- lers op de man af vraagt hoe men over de coach denkt. De drie jon gens van Milan leggen het meeste gewicht in de schaal en kunnen, als we kleur moeten bekennen, niet buiten schot blijven". De reactie van Hans van Breuke- len was iets positiever. "Zo'n ge sprek lijkt me een goede zaak. Ik ge loof vast dat er dan duidelijkheid komt voor de advocaten. Ik spreek me niet uit over het resultaat van het gesprek. Dan zou ik op de zaken vooruitlopen en dat wil ik niet". Johan Cruijff heeft tegenover Spaanse sportjournalisten in Bar celona ontkend benaderd te zijn voor de mogelijke opvolging van Thijs Libregts als trainer van het Nederlandse elftal tijdens de WK. Cruijff deed zijn uitlatingen op de persconferentie, waar de komst vol gend seizoen van de Bulgaarse in ternationaal Jristo Stoichkov van CSK Sofia werd bekend gemaakt. Stoichkov stond al langer op het verlanglijstje van Cruijff en het was bekend dat Barcelona al meer dan een jaar geleden een optie op de Bulgaar had genomen. Met het con tracteren van Stoichkov lijkt de deur voor John Bosman dichtgesla gen te zijn. Want er kan geen twijfel over bestaan, dat zowel Ronald Koeman als Laudrup bij Barcelona blijft zodat het aantal buitenlanders nu op drie is gekomen. Marathoiirij ders vrijgesproken ALKMAAR (GPD) - De deelne mers aan de voorwedstrijden van de Weissensee-driedaagse zijn door de tuchtcommissie van de KNSB vrij gesproken. De commissie komt tot deze beslissing omdat het vereiste voor een straf, vastgelegd in artikel 3 lid 2 van het bondsreglement - op zet, schuld, nalatigheid of onzorg vuldigheid - niet is aangetoond. De 32 rijders, waarbij onder ande re wereldkampioen Richard van Kempen, Jan Oliemans, Bert Ver duin en Lubbert van der Molen, wa ren in eerste instantie voorwaarde lijk geschorst. Zij mochten hierdoor niet starten in de marathons van Amsterdam en Assen. De tuchtcommissie is wel van mening dat de rijders goed wisten dat toestemming voor deelname aan de niet-officiële voorwedstrij den op zijn minst onzeker was. Er werd die ochtend voor de start over niets anders gesproken. Verzachtende omstandigheid was echter, dat zij van aanwezige KNSB-juryleden de verzekering kregen, dat deelname wel was toe gestaan. Dat heeft hen duidelijk in verwarring gebracht. De commissie stipt er in de uitspraak bij aan, dat het ook hen niet helemaal duidelijk is hoe de zaak internationaal in el kaar zat. Den Helder wint dubbel van Poznan POZNAN (ANP) - Den Helder is in de kwartfinalegroep van het toer nooi om de Europese beker voor landskampioenen basketbal alleen te sterk geweest voor Lech Poznan. De Noordhollanders wonnen gister avond ook de tweede wedstrijd te gen de Polen na winst in de beginfa se in eigen hal. Het werd 111-96 na een ruststand van 61-45. De Nederlanders begonnen erg sterk Al na vier minuten stond er een voorsprong van 26-8 op hét bord. Later konden de Polen het verschil iets terugbrengen. Voor Den Helder was Marco de Waard met 26 punten topscorer. VOETBAL - Michael Sternkopf van Karlsruher SC speelt het komende seizoen voor Bayern München. Karlsruhe moest de Duitse jeugd- international om financiële redenen laten gaan. De 19-jarige speler stond tot 30 juni 1990 bij KSC onder con- Ruud Geels: "Deze baan heeft me echt te pakken. Ik kan er moeilijk afstand Vier keer topscorer Ruud Geels begon zijn carrière als profvoetballer op zijn zeven tiende bij Telstar. De spits, die in zijn eredivisie-carrière 264 doelpunten maakte, speelde in totaal bij negen clubs. Na Tel-' star waren dat Feyenoord, Go Ahead Eagles, Club Brugge, Ajax, Anderlecht, Sparta, PSV en NAC. Geels werd vier keer achtereen Nederlands topsco rer. Hij speelde twintig keer in het Nederlands elftal. Halverwe ge het seizoen '83/'84 zette Ruud Geels een punt achter twintig jaar profvoetbal. ven toch, uitsluitend geleid worden door de categorie goedwillende en ijdele hobbyisten, beschikt Telstar, al jaren mimimumlijder van het be taalde voetbal, over een heuse manager. Grijpt de Velsense club te hoog of is Telstar trendsetter? Geels: "Geloof ik wel. De mana ger heeft de toekomst. De resulta ten geven ons bovendien gelijk. Het klinkt misschien vreemd, maar al les loopt hier op rolletjes. We heb ben nu bijna honderd sponsors, we gaan samenwerken met Stormvo gels, er komen waarschijnlijk twee verlichte trainingsvelden. Het gaat echt de goede kant op. Het bestuur stippelt het beleid uit, ik voer dat, in samenwerking met anderen, uit. Loopt prima". Behalve de resultaten op het veld dan. De manager, hij wist dat 't ko men ging: "Ja, da's vreselijk lullig. Ik bedoel, een club wordt toch be oordeeld op de prestaties van het eerste elftal. En die zijn niet best, nee. Toch valt het me dan op, dat het aantal sponsors in deze slechte tijden gewoon blijft doorgroeien. Al twintig in de laatste drie maanden. En dan hebben we het niet over kleine bedragen, hoor. Deze men- Forceren Geels is op dreef. De goaltjesdief heeft duidelijk een nieuw doel ge vonden. "Ik ben als manager pre cies zoals ik voetbalde. Soms een beetje te gretig. Ik wil het wel eens forceren. En ja, dan stoot je je kanis wel eens. Geeft niet. Zo moet je dit vak toch leren. Ik had best in de keuken willen kijken bij Ajax en PSV. Maar ja, Van Eijden en Ploegsma hebben het ook zó ontzet tend druk. Ik leer het wel in de prak tijk, de beste leerschool. Hoe? Door je hele ziel en zaligheid er in te leg gen. Alles willen weten, alle verga deringen af te lopen, alles te willen lezen. Elk telefoontje kan iets nieuws zijn. Je weet nooit wat er komt. Ik heb een computer-cursus gevolgd, ik loop alle workshops af. Ik heb twee jaar de tijd om het te le ren. Geld? Interesseert me niet. Ik ben een ouderwetse jongen. Eerst presteren, dan pasje handje ophou den". "Ouderwets èn een perfectionist. Drie uur staat de spelersbus voor, kwart over vier eten. Daar ben ik stipt in. De kleren van de spelers hangen klaar, de schoenen zijn ge poetst, alles is tot in de kleinste de tails geregeld". Alleen jammer dat de voetballers van Telstar zijn voorbeeld maar niet willen volgen. "Telstar staat bekend als een kleurloze club, ik weet 't. Er gebeurde hier nooit wat. Ik schaam me soms op de tribune. Als er in weer zo'n slechte wedstrijd een keer op doel wordt geschoten, staan de mensen al te klappen. Telstar moet en kan beter, dat weet ik. De club moet een beetje uitstraling krij gen". Want datzelfde Telstar is, on danks de triomfen die Geels in het topvoetbal vierde, toch 'zijn klup- pie'. Dat gaat zelfs door tot diep in de nacht. "Ik", geeft hij een geheim prijs, "ik droom wel eens. Dan zit ik in dat fantastische PSV-stadion, bomvol. En dan wappert daar fier onze Telstar-vlag. Met dat schitte rende embleem. Dat embleem van de club, het mooiste van de wereld. Krijg ik kippevel van. Vind je dat nou geen prachtig embleem?" Is er toch nog iets bij Telstar om trots op te zijn. 18.00-19.00 Sportnet Powersports I 22^25-22.50 Ned 2: Sporl. 22.30-00 30 Sportnet' Motorracen. 22.50-23.15 Did 2 Die Sporl-Reportage: met oa. Bundesligavoetbal, en loting Europacupvoetbal. 23.25-23.50 Did 1Sportschau. 00.30-01.30 Sportnet: Top Rank Boxing. 00.50-02.30 BBC 2: International Snook er: World Cup in Bournemouth. 01.15-01 45 BBC 1 Cricket derde test match tussen Westindie en Engeland. 02.00-03.00 Sportnet World Rally Champs. 03.00-04.30 Sportnet College Basketbal: ACC Champs, halve finale. 08.00-10.00 Sportnet. IJshockey: NHL 10.00-11.00 Sportnet World Rally Champs.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17