m mm hoi ma AC Milan: het is alles of niets 3V Valk kiest voor FC Den Haag SPOoRJTV JVS'er tekent voor twee jaar Vanenburg niet n Oranje Vlissingen mag uitkomen in eerste divisie Duel tegen Mechelen moet zelfvertrouwen weer opvijzelen 'De actie tegen Libregts is er een van enkelingen' DENSDAG 21 MAART 1990 PAGINA 17 SIDEN - Marcel Valk is met ingang van volgend seizoen con- actspeler bij FC Den Haag. Gistermiddag tekende de 22-jarige letballer van UVS een contract dat hem voor twee seizoenen aan eredivisieclub bindt. Valk wordt opgenomen in de A-selectie, e ook de komende competitie onder leiding staat van Co Adri- inse. j trainer had de veelscorende its van de eersteklasser reeds ïg op het oog. Valk zelf had de uze uit een omvangrijke reeks ofclubs. Uiteindelijk bleven Roda en FC Den Haag als serieuze ge- digden over. Valk verkoos de ere- dsionist uit de Residentie vooral idat hij een verhuizing naar Lim- irg niet zag zitten. Dor ob Onderwater "Daarbij", verklaart de dienst- ichtig militair zijn keuze, "hield )da me een beetje aan het lijntje, heb daar een keer getraind en een oefwedstrijd gespeeld. Reker (de iiner van Roda, red.) kon toen :en keuze maken en zei dat hij me ig een keer met UVS wilde zien. at vond ik een beetje te lang du- n. Op dat moment had ik eigenlijk voor FC Den Haag gekozen". Een profclub in de buurt van zijn Donplaats Koudekerk dus. "Dat is •n van de redenen dat ik daar gete md heb. Stel dat het profavontuur islukt en je woont in Kerkrade. at dan? Trouwens, bij Den Haag •eeg ik een goed contract voorge- gd. Ik word full-prof, het is de be- leling dat ik zeven keer in de week i trainen". Valk liet zich assisteren door het zeemanschap Fred Filippo/Wim ijsbergen. De eerste is elftalge- jot bij UVS, de laatste trainer van oodenburg en ook adviseur na- ens de WCS. "Ik heb van die zee veel steun gehad. Het is ten- otte een belangrijke stap die je aakt. Dat moet weloverwogen ge- ïuren. En ik wilde de zaken goed igelen, want zo veel kansen krijg ik et meer om in het profvoetbal te appen. Ik had eerlijk gezegd niet ïrwacht dat het nog zou gebeuren, aar dank zij mijn goede prestaties j UVS is het dan toch gelukt. En ik De het niet voor niets. Er staat heus el wat tegenover". Loek van Driel, bestuurslid tech- ische zaken bij Den Haag, toont ch bijzonder ingenomen met de Dmst van Valk. De zoveelste speler 't de Leidse regio die de bewoners an het Zuiderpark komt verster en. Tegen de gewoonte van de club 1 hield Den Haag de amateur uit de iikkerpolder. die eerder actief was EIST (ANP) - Nol de Ruiter, ver- anger van de zieke bondscoach Li- regts, heeft PSV'er Vanenburg ge- asseerd voor de interland tegen .usland op 28 maart in Kiev. Ook loeggenoot Ellerman is niet van de artij. Meest opvallende speler in de alectie is Marcel Peeper van FC wente, die voor de eerste keer is itgenodigd. Gullit en Erwin ioeman ontbreken door blessures. Marco van Basten en Frank Rijk- ard van AC Milan maken eveneens eel uit van de voorlopige selectie, lerder liet Sacchi weten dat beide pelers niet zouden worden vrij ge- even. In Zeist heeft men dat echter og niet officieel van clubleiding ernomen. De selectie: Van Breukelen, Van ierle, Kieft (allen PSV), Blind, Van .Schip, Wouters, Richard Witschge illen Ajax), Ronald Koeman (Bar- elona), Van Tiggelen (Anderlecht), ■turing (Vitesse), Rijkaard, Van lasten (beiden AC Milan). Bosman, lutjes (beiden KV Mechelen), 'eeper (FC Twente) en Hiele (Feye- loord). bij Koudekerk, Roodenburg en RCL, een A-contract voor. Van Driel: "Of dat voor ons een sprong in het diepe is? Welnee. Als we een dure jongen inlijven, is dat toch ook een risico. Trouwens, wij hebben vertrouwen in Marcel Valk. Wij heb ben hem lang genoeg gevolgd en denken in hem een aanwinst voor de selectie te hebben aangetrokken. Niet direct voor het eerste elftal, maar op de lange duur wel. Kijk, we zijn een club met ambities en dan moetje een aantal klassevoetballers in huis hebben. Daar is Valk er een van. Maar mocht door welke reden dan ook onze huidige spits (Harry van der Laan, hij leeft momenteel in onmin met trainer Adriaanse, red) wegvallen, dan komt Valk eerder in beeld". UVS-trainer Ruud de Groot treurt uiteraard om het aanstaande vertrek van zijn topscorer, maar is aan de andere kant een beetje trots. "Ik mag mezelf wel een schouder klopje geven. Mede door het goede spel bij UVS vertrekt hij naar het betaalde voetbal. En zeg nou eer lijk: dat had niemand drie seizoe nen terug toch durven denken. En bij RCL en Roodenburg is-ie ook niet echt doorgebroken. Valk zat meer op de reservebank en boven dien was-ie veelvuldig geschorst. Ik heb hem toch-gevormd". redactie Rob Onderwater Rob van der Zanden De Groot gunt Valk het profavon tuur van harte, maar raakt wel zijn beste speler kwijt. Hoe moet UVS verder zonder Valk? "De wereld houdt natuurlijk niet op, maar het wordt lastig om hem te vervangen. Fred Filippo terugkeert. Met dat probleem heb ik ook nog te kam pen. In eerste instantie proberen we dat uit eigen gelederen aan te vul len, maar dat wordt verdomd moei lijk. Ik heb al zo'n jonge selectie. Als we volgend seizoen in de hoofdklas se spelen, zullen we andere oplos singen moeten zoeken". ZEIST (ANP) - Vlissingen mag het volgende seizoen uitkomen in de eerste divisie. Het sectiebestuur betaald voetbal van de KNVB heeft dit gisteren besloten. De Zeeuwse club speelt momenteel in de hoofdklasse C. De licentie-commissie heeft een positief advies uitgebracht over de zaak. Het amateurbestuur was even eens bjj het overleg betrokken. Vlissingen speelt momenteel in de middenmoot van de hoofdklasse. De ploeg van trainer Jo Jansen heeft sinds 4 november geen duel in de competitie meer gewonnen. Vlissingen hoeft niet aan de sportieve voorwaarden te voldoen - het winnen van een periodetitel of het kam pioenschap -. omdat de club uit een "blinde vlek" van het land komt. In Zeeland werd nooit eerder betaald voetbal gespeeld. Voorzitter Piet de Jong sprak in dat verband over "een historische dag voor Vlissingen en Zeeland in het bijzonder". De vereniging dient het volgende seizoen over minimaal vijf contractspelers te beschikken. De accommo datie van de club moet voor 1 juli van dit jaar voldoen aan de veiligheidsvoorschriften van de KNVB. Inmid dels is de voetbalvereniging in onderhandeling met de gemeente. Volgens sportwethouder Cees de Keijzer is de gemeente bereid de club te helpen om te voldoen aan de eisen van de KNVB. Daarvoor moet het bestuur van de club wel eerst een sluitend financieel plaatje indienen. Aangezien de eerste divisie momenteel uit een oneven aantal clubs bestaat (19), hoeft er geen vereniging te degraderen naar de hoofdklasse. Bij Vlissingen spelen momenteel enkele oud-profs, onder wie Van Tour, Van der Ham en Stokmans. Imago De zwem- en polovereniging Zijl- /LGB wil het imago oppoetsen. De Kooiclub barst van de ambi ties, maar kan wegens een nij pend gebrek aan financiële mid delen de doelstellingen niet reali seren. Het bestuur zal daarom een zucht van verlichting slaken wan neer een geldschieter bereid is om zich aan De Zijl te verbinden. Maar sponsors liggen in de zwem- merij niet voor het oprapen. Marlies Haazebroek weet er in middels alles van. Ze is eigenares se van een 'eenmans' PR-bureau en verichtte in die hoedanigheid hand en spandiensten bij Ajax. 'Via-via' kwam de Leidse in con tact met Zijl-voorzitter Pim Kleywegt. De praeses gaf Haaze broek de (betaalde) opdracht mee de vereniging 'door te lichten'. In middels zit haar taak. ze werd voor 16 uur aangenomen, er al weer op. "Kleywegt vond kennelijk dat er iets schortte in de PR. Hij wilde dat een onafhankelijk iemand ging onderzoeken of de communi catie beter zou verlopen. Hij wil graag dat er een frisse wind door de club gaat i legt Haazebroek uit. Van de drukke perskamer van Ajax naar de spaarzaam door journalisten bezette 'gewone' tribune in Lei den, dat was e "Tsja, de voetballerij steekt wel even wat anders in elkaar dan de zwemwereld. Ik heb er lange tijd over gedaan om kennis te maken met de pers. Of ik een puinhoop heb aangetroffen? Luister, ik moet het rapport nog aan de voor zitter overhandigen. Het is niet netjes om op deze plaats al kritiek op het beleid te uiten. Maar dat de PR beter kan is mij wel duidelijk. Dat is overigens niet alleen bij De Zijl zo. Ook bij Ajax waren zaken voor verbetering vatbaar'. Of een vriendelijk imago uitein delijk tot het aan de haak slaan van een sponsor leidt, is nog maar de vraag. "Ik ben al voor ze bezig geweest, maar het is verschrikkelijk moei lijk. De club zal het zelf moeten doen. Of ze moeten een bureau als Schraders en Van Seggelen in schakelen, maar die zijn eigenlijk alleen maar geïnteresseerd in gro te zaken". De kans is aanwezig dat Haaze broek aan De Zijl blijft verbon den. "Ik heb het bestuur geadviseerd om eerst mijn rapport maar eens te bestuderen. Ik ben best bereid om door te gaan, want er ligt ge noeg werk. Wat te denken bijvoor beeld van die badprijzen, die de gemeente durft te vragen. Die zijn ronduit belachelijk. Daarover moet toch te praten zijn. En wel licht wil ook het ministerie van wvc wat bijdragen. Het zal niet om grote bedragen gaan, maaral le beetjes helpen". Communicatie Het bestuur van Leython heeft het 'eigen' tweede team een duw- je in de richting van degradatie gegeven. Afgelopen zaterdag hadden de reserves in Voorburg moeten aantreden tegen Tone- gido. Leython kwam weliswaar binnen de lijnen in sporthal Es- senstein, maar volgens het pro gramma hadden de Leidenaars twee uur eerder moeten verschij nen. Het aanvangstijdstip was ge wijzigd, maar het bestuur vergat de volleyballers op de hoogte te stellen. Gevolg: drie punten in mindering waardoor het lot in de derde divisie nu lijkt bezegeld voor Leython 2. Gert Jan de Zwart, voorzitter van de Leidse volleybalclub, hoopt echter dat de Nevobo cle mentie zal tonen met het blunde rende bestuur. "Vooropgesteld: wij trekken het boetekleed aan. Ik ben voorzitter en daarom verantwoordelijk voor de fout. Waar het precies is misge gaan weet ik nog niet, maar ik denk dat het een gevolg is van de wisseling van het secretariaat". De reglementen laten niets aan duidelijkheid te wensen over waar het gaat om niet komen op dagen bij een wedstrijd: drie pun ten in mindering. De Zwart ziet niettemin nog mogelijkheden om de sfraf te ontlopen. "Het is te wijten aan een com municatiestoornis binnen het be stuur en daar mogen de jongens niet de dupe van worden. Eerlijk gezegd het ik er niet veel hoop op. maar we zoeken naar mazen in de reglementen. Maar als je weet dat de Nevobo in dit soort kwesties roomser is dan de Paus, dan geef ik de club weinig kans. Lullig voor die gasten dat die strafvrij- wel zekere degradatie tot gevolg heeft. Aan de andere kant: ze de graderen natuurlijk niet door die door dit vervelende voorval". Dat niet, maar kopje onder wor den geduwd door je eigen bestuur is wat anders. Middelvinger Ook hockeyers kunnen hun boekje wel eens te buiten gaan. dat is niet alleen aan voetballers voorbehouden. Met een stick is het bijvoorbeeld aardig pootje ha ken. En in woord en gebaar kan eveneens het nodige worden dui delijk gemaakt. Neem Frederik Huitenga, de doelman van de Lis- ser hockeyvereniging Hisalis. Hij presteerde het om het afgelopen weekeinde in de uitwedstrijd te gen Nieuwkoop twee gele kaar ten op te lopen. Eén van arbiter Otto Weekhout en de tweede van diens zoon Otcar. Voor de goede orde: een gele kaart betekent een uitsluiting voor vijf minuten. En. nog belangrijker, een tweede prent betekent niet automatisch rood, zoals bij het voetbal het ge val is. Voor Huitenga hoefde het echter allemaal niet meer na diens tweede waarschuwing. Hij liet het veld voor wat het was en keerde niet meer terug. "Ik was gewoon ontzettend boos na die tweede kaart. Die jongen liep al de hele tijd op me te azen. In de eerste helft had ik al een waarschuwing gekregen, van zijn collega (zijn vader dus. red.). Die was terecht. Ik maakte be paalde opmerkingen, niet eens zulke onvriendelijke, maar dat kan natuurlijk niet. Ook al fiolen ze alletwee heel slecht. Toen die jongen voor een strafcorner tegen floot, terwijl er niets aan de hand was. maakte ik opnieuw een op merking. Ik vroeg hem waarom hij in hemelsnaam floot en stak daarbij mijn arm omhoog. Hij in terpreteerde dat als een obsceeii gebaar. Ik zou het bekende gebaar met de middelvinger hebben ge maakt. Dat kan helemaal niet met de keepershandschoenen die ik heb. Daarin kun je je vingers niet bewegen. Ik vond het daarna niet meer nodig om te keepen. Mijn concentratie was helemaal weg". De gewraakte scheidsrechter, Otcar Weekhout, is zich echter van geen kwaad bewust. Hij heeft juist gehandeld, daarover bestaat bij hem geen twijfel. "Hij weet heel geod dat hij zich niet met de leiding moet bemoei en. Dat deed hij wel. de hele wed strijd. En zulke gebaren, met die middelvinger bedoel ik. accepteer ik natuurlijk niet. Zegt hij dat hij zijn vingers niet kon bewegen? Onzin. Ik heb het goed gezien". Een tip voor Huitenga. Trek de volgende keer je handschoenen uit en steek je duim omhoog. MILAAN Het broeit in Milaan. De verwachtingen bij de aanhang van AC Milan zijn met de eerste lentedagen naar een kookpunt gestegen. De sterrenploeg van Silvio Berlus coni heeft zich dank zij de gunstige ontwikkelingen onbe wust tot doel gesteld om een haast mythisch record in het internationale voetbal voor zich op te eisen. De rood-zwarte formatie legde in december al beslag op de Supercup en de Wereldcup en kan in de komende maanden ook nog Euro- pa-Cup-1, de Italiaanse titel en de nationale beker winnen. Het grote Ajax reikte tot vier bekers in een seizoen (1972/73), maar liet zich de KNVB-beker ontglippen door een nederlaag na strafschop pen bij de latere winnaar NAC. AC Milan is slechts tien wedstrijden van dit record verwijderd, maar voor hetzelfde geld kan de droom morgen al bruusk zijn verstoord. Twee forse nederlagen tegen Ju- ventus en Inter hebben het 'unieke' imago van dit AC Milan aangetast. ROTTERDAM (ANP) - Het sectiebestuur betaald voetbal legt de schuld rond de vermeende onwerkbare situatie van Thijs Libregts in Zeist bij derden, niet bij de bondscoach zelf. Volgens mr. Mentink, de advocaat van Libregts, is er geen andere uitleg te geven aan gesprek ken tussen de voetbalbestuurders en zijn cliënt. Hij leidt daaruit af dat er geen motivatie tot onslag van de technisch leider van Oranje is. Mentink: "Ik heb begrepen dat er zondag een gesprek is geweest, waarin het sectiebestuur Libregts voorstelde de eer aan zichzelf te hou den. Daar zou een financiële vergoeding tegenover staan. Men voegde daar echter aan toe dat hij geen schuld heeft aan de ontstane situatie. Die twee dingen lijken mij ten zeerste in strijd met elkaar. Ik vind het althans zeer verrassend." Mentink wilde niet zeggen welk financieel aanbod Libregts had ontvangen. De advocaat zei dat Libregts niet uit is op een zo hoog mogelijke af- i vloeiingsregeling. "Wanneer het hele elftal tegen hem zou zijn, lag de I zaak geheel anders. De bondscoach heeft die indruk beslist niet. Het is j een actie van enkelingen, die de affaire in een bepaalde sfeer trekken". In overleg met de bondscoach, die zich van commentaar onthoudt, heeft Mentink de KNVB per fax een brief gestuurd met argumenten, die pleiten voor het aanblijven van Libregts. Gewezen wordt op het lo- j pende contract van de bondscoach (tot 1 juli), op in december gedane uitspraken en zwart op wit vastgelegde verklaringen van sectiebestuur en de Oranje-raad ten gunste van Libregts en op zijn goede relatie met de mensen waarmee hij samenwerkt. Mentink kan niet anders dan concluderen dat Libregts bij het toer nooi om het wereldkampioenschap in Italië als verantwoordelijke coach op de bank moet zitten. Van het sectiebestuur heeft hij op zijn suggestie daartoe nog geen antwoord gehad. "Ik heb begrepen dat ze een gloeiende haast hebben de affaire af te ronden. Daarom verbaast het mij dat ik nog niets heb gehoord". De aanleiding tot het conflict ontgaat Mentink bovendien. "Libregts is enige weken geleden uitgeschakeld door een hernia-operatie. Daar van is hij nog steeds herstellende. Plotseling is er toen in de publiciteit een campagne op gang gekomen. Dat kan. Maar het kan toch niet zo zijn dat we in dit land luisteren naar degene die het hardste schreeuwt". Is het terecht dat dit 'wereldelftal' al wordt vergeleken met het roemrij ke Real Madrid van Di Stefano of het revolutionaire Ajax van Cruijff? De cijfers over dit seizoen zijn tot nu toe op het eerste gezicht opmerke lijk pover: de superformatie verloor maar liefst één op de vijf wedstrij den (zowel in de competitie als in de Europa-Cup) en behaalde in de competitie acht punten minder dan de koploper van vorig jaar na 29 wedstrijden (Inter). De theorie dat in deze jaargang alleen punten wer den verspeeld aan degradatiekandi daten is ook ontzenuwd. In de com petitie wonnen drie van de vier con currenten voor de Scudetto al van Milan. Het doelsaldo over alle zeven wedstrijden tegen deze topclubs is zelfs negatief: 11-12. Fundamenteel Het zijn veelzeggende cijfers, maar toch is AC Milan nog voor alle hoofdprijzen nadrukkelijk in de ra ce. Het duel van morgen tegen KV Mechelen wordt fundamenteel. Een vroegtijdige onttroning als Euro pees kampioen heeft waarschijnlijk ook nadelige gevolgen voor Milans kansen op de landstitel. Trainer Sacchi was gisteren iets minder ont spannen dan normaal: "Het wordt tegen Mechelen alles of niets. Als we niet geconcentreerd spelen, wordt het zeer riskant. De nederla gen in de competitie zeggen me nu niet zo veel. Na de buitengewone reeks wedstrijden moest er wel een tegenslag volgen. Ik heb zelf nooit beweerd dat mijn ploeg op een een zame hoogte stond. Dat hebben on ze tegenstanders gedaan en de pers. Een uniek Milan verkoopt immers veel meer kranten dan zomaar een ploegje. We zullen voor onze succes sen zoals elke andere club hard moeten werken". Opeens bedienen de Milanisti zich naar buiten toe van het verfoei de catenaccio en roept de naam KV Mechelen bij hen een schrikbeeld op. Sacchi: "De Belgische kam pioen is de lastigste tegenstander die wij in dit toernooi hadden kun nen treffen. Mechelen speelt zeer modern voetbal en is nu in staat om Niet Koss, maar Van der Burg won LEEUWARDEN (GPD) - Niet Jo- han Olav Koss, maar Ben van der Burg won ruim anderhalve week geleden tijdens de finale om de World Cup in Heerenveen de 1500 meter. Videobeelden zaaiden vorige week reeds twijfel. Ab Krook dien de destijds een protest in. omdat de Noor gebruik zou hebben gemaakt van een handfinish. Hoofdscheids- rechter Folkert Brouwer consta teerde dat niet, maar is nu na bestu dering van de videobeelden, op die beslissing teruggekomen. Een zege zou Van der Burg op een gedeelde eerste plaats, samen met Koss, in het eindklassement heb ben gebracht. Die notering zou hem behalve de World Cup ook 500 dol lar hebben opgeleverd. Een protest is nog altijd mogelijk. Van der Burg zei vorige week in een reactie op zijn nederlaag een verlaat protest niet uit te sluiten. elke tegenstander met zijn pressing in verlegenheid te brengen. De spe lers bewegen zich zeer goed zonder bal. Men denkt misschien bij de naam Mechelen aan een provincie clubje. maar dit team beschikt over meer kwaliteit dan ploegen in de Europa-Cup-1, die wel over een gro te naam (Benfica, Bayern en PSV red.) beschikken". De kalende trainer, die een paar weken geleden nog als een profeet van het moderne voetbal werd be schouwd, is zichtbaar nog onder de indruk van de rivaal, die in het Hei- zelstadion al bijna voor een stunt zorgde. Sacchi meende op de pers conferentie van gisteren zefs: "Als Mechelen ons weer haar spel weet op te leggen, zoals veertien dagen geleden, verdient er maar één club naar de halve finale te gaan: KV Mechelen. Dan is die ploeg zelfs de belangrijkste kandidaat om de Eu ropa-Cup van ons over te nemen, want dan is het net zo superieur als mijn team vorig jaar was". Domineren Toch is de Milan-coach niet pessi mistisch: "Mijn ploeg beschikt over individueel sterkere spelers en op het middenveld moet Frank Rijk aard domineren. Als hij erin slaagt om zijn stempel op de wedstrijd te drukken, zie ik voor Milan weinig gevaar". De oud-Ajacied speelt weer op het middenveld, waar ook Ancelotti zijn opwachting maakt. In de verde diging viert Filippo Galli zijn ren tree. De vervanger van de geschors te Costacurta vormt samen met de met zijn vorm worstelende libero Franco Baresi het hart van de defen sie. Aan de buitenspelval, die zo slecht sloot in de afgelopen weken, mag volgens trainer Scacchi niet worden getwijfeld: "We spelen al driejaar met dit concept. Het is een vaste waarde voor mijn ploeg. We moeten erin geloven, want anders valt het fundament onder onze tac tiek weg". Sacchi twijfelt ook niet aan de vorm van zijn sterspelers: "Tegen Inter zag ik ondanks het on gelukkige verloop vorderingen in vergelijking met de wedstrijd bij Juventus. Ik denk dat mijn ploeg optimaal aan de start zal verschij nen. Ze weet haar plicht voor ons publiek. Op de belangrijke momen ten heeft mijn ploeg nog nooit ge faald". JURRIAAN VAN WESSEM WOENSDAG 17.15-19.00 Sportnet: Top Team Spanish Soccer: Logrones-Barcelona. 19.00-19.30 TV 5: Montagne: bergsport magazine. 19.00-20.30 Sportnet. US Professional Boxing. 19.00-23.55 Ned 2: Europacupvoetbal en verkiezingen: samenvatting van de wed strijd PSV-Bayern München met tussen door Gemeenteraadsverkiezingen. Later ook resultaten van andere belangrijke sportwedstrijden 19.25-23.00 BRT 2: Sportavond: Europa cupvoetbal. returns in de kwartfinale. 20.15-22.05 Did 2: Europacup-I voetbal PSV-Bayern Munchen. 20.30-22.00 Sportnet- College Basketbal. 22.00-23.00 Sportnet Drag Racing: NHRA Super National from Houston. 22.25-23.15 RTL V Match verslag van de eerste helft van de voetbalwedstrijd AC -Milan-KV Mechelen (EC-I) 22.45-00.15 Did 2 Europacup-3 voetbal Juventus Torino-Hamburger SV en Wer- 00.30-01.00 Sportnet US Pro Ski Tour. 01.00-02.00 Sportnet Powersports inter national. itional. 09.00-11.30 Sportnet: Honkbal wedstrijd uit de World Series van 1989. 11 30-12.30 Sportnet Drag Racing NHRA Super National from Houston. 12.30-14.00 Sportnet Rugby League. 14.00-15.30 Sportnet Top Rank Boxing. 15.30-17 00 Sportnet- College Basketbal. 16.25-17.00 Did 2: Pfiff: sportprogramma voor de jeugd. 17.00-18 00 BBC 2 International Snook er World Cup in Bournemouth 17.00-19.00 Sportnet Top Team Spanish Soccer: Atletico Bilbao-Real Madrid.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17