JONGE MANAGER Z..Z. Albert Heijn zoekt enthousiaste medewerkers. Nieuwe gezichten bij Albert Heijn in Wassenaar. Mensen maken de winkel typistes (m/v) d. jonker b.v. administratief medewerker (m/v) SECRETARESSE OP OPROEPBASIS Curium te Oegstgeest heeft een polikliniek waar jaarlijks ongeveer 300 kinderen worden onderzocht en/of behandeld. Daarnaast is er een kliniek waar 54 kinderen in 6 groepen zijn opgenomen voor observatie, kort durende of langer durende, intensieve behandeling. In Curium zijn ongeveer 150 mensen werkzaam. Wij zoeken twee Funktie-eisen: een uitstekende type-vaardigheid (WordPerfect) en beheersing van de nederlandse taal. Ervaring binnen de psychiatrie is een sterke aanbeveling. Het gaat om banen van 20 uur per week, met werktijden of in de ochtend of in de middag. Afhankelijk van de ervaring bedraagt het (full time) salaris maximaal f 2.810,-. (F.W.G.-funktiegroep 25). Sollicitaties schriftelijk binnen 10 dagen te richten aan de Algemeen Direkteur, Endegeesterstraatweg 27, 2342 AK Oegstgeest. Academisch Centrum Kinder- en Jeugdpsychiatrie Transportonderneming industrieweg 7 2382 NR Zoeterwoude telefoon 071-899215 een REPRESENTATIEVE JONGEMAN in de leeftijd van 20 jaar, die van aanpak ken weet, om ons magazijn en kantoor te komen versterken. Hij dient in het bezit te zijn van minimaal een MAVO-diploma of vergelijkbaar diploma. Het hebben van enige ervaring met hef trucks, computers, alsmede in het bezit te zijn van een rijbewijs strekt tot aanbeveling. Na gebleken geschiktheid is uitbreiding van verantwoordelijkheden in de toekomst mogelijk. De afdeling Financiële Administratie op het hoofdkantoor bestaat uit de onderdelen Financiële Administratie en Leningen en Effecten. Op het onderdeel Financiële Administratie is de functie vacant van De Stichting Agra rische Sociale Fondsen zorgt voor de uitvoering van de sociale verzekeringen in de agrarische bedrijfstak en voert de administratie van de Bedrijfs vereniging voor het Agrarisch Bedrijf, het Bedrijfspensioen fonds voor de Landbouw en van enkele kleinere sociale fondsen. Naast het hoofdkantoor te Den Haag heeft het ASF 6 regionale kantoren. In totaal werken er rond 800 personen. Het betreft een full-time functie die ook door twee personen op part-time basis kan wor den ingevuld. Functie-informatie: controleren van uitkeringsspecificaties uit het Centraal Uitkeringssysteem (CUS) en het rapporteren van eventuele verschillen aan de afdelingsleiding; annuleren van betalingsopdrachten; verwerken van retour ontvangen betalin gen en eventueel opnieuw betaalbaar stel len van deze betalingen; assistentie verlenen bij administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: opleiding op HAVO/MEAO-niveau; bezit van het Praktijkdiploma Boekhou den, danwel de bereidheid deze opleiding te gaan volgen: cijfermatig inzicht en grote accuratesse; goede contactuele eigenschappen. Salariëring: Wij bieden naast een goed salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 3.238,- bruto per maand, goede secundai re arbeidsvoorwaarden, waaronder een vakantietoeslag van 8%, een eindejaarsuitke ring van 8,33% en een premievrij pensioen. Uw sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 14 dagen - richten aan de heer M.R. Polak, hoofd Personeelszaken, Scheveningseweg 54, 2517 KW 's-Gravenhage, onder vermel ding van ons kenmerk FA/AM. Voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met de heer Th. van der Heijden, telefoonnummer 070-352 83 66. De Zorgverzekeraar "ZORG EN ZEKERHEID" is een organisatie met circa 400 personeelsleden. Het hoofd kantoor is gevestigd is een nieuw pand te Leiden. Zij heeft tot taak de Ziekenfondswet en de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten uit te Wij zoeken in verband met het vertrek van de huidige functionaris een FUNCTIE-INHOUD - met grote mate van zelfstandigheid, onder leiding van het sectorhoofd, leiding geven aan 20 personen - sturing geven aan veranderingsprocessen - coördineren van de werkzaamheden - participeren in diverse overlegsituaties - interpretatie van wettelijke voorschriften op het ge bied van de AWBZ - verantwoordelijkheid t.a.v. de voortgangscontrole en werksituaties FUNCTIE-EISEN - HBO-niveau - goede managementcapaciteiten en ervaring in lei dinggeven - ruime kennis van en ervaring met administratieve systemen - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking - zeer goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid - stimulerend, activerend en teamvormend optreden ARBEIDSVOORWAARDEN - een aanstelling voor I jaar op basis van een contract voor bepaalde tijd; eventuele omzetting in een aan stelling voor.onbepaalde tijd - salaris volgens het CAO-Ziekenfondswezen, reke ning houdend met leeftijd en ervaring, min. 3207,- tot max. 5005,- mogelijkheid tot prestatietoeslag 22,5 vakantiedagen 36-urige werkweek 8% vakantietoeslag 7,33% eindejaarsuitkering goede secundaire arbeidsvoorwaarden Belangstellenden kunnen hun sollicitatie met alle relevante gegevens binnen 14 dagen toezenden aan de dienst Personeel en Organisatie t.a.v. de heer J.B. Lavooij, Postbus 400, 2300 AK Leiden. Voor nadere informatie kunt u bellen met de dienst P&O tel. 071-357730 of met het sectorhoofd de heer A. Bekema tel. 071-357768. De Stoffeerder Wij zijn een jong maar sterk groeiend bedrijf. Het stoffe ren van woningen en bedrijven is ons werkterrein. Vanwege de sterke groei komen wij gaarne in kontakt met sollicitanten voor de funktie STOFFEERDER Van de kandidaat verwachten wij: - ruime vakkennis - ervaring - zeer goede kontaktuele eigenschappen - flexibiliteit Wij bieden de kandidaat: - een zelfstandige funktie na inwerkperiode - goede arbeidsvoorwaarden - prettige werksfeer Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan "De" Stoffeerder t.a.v. de heer P.T.J. Mollers, v.d. Endelaan 86 - 2181 EL Hillegom. Tel. 02520-29481. Plaatwerkerij D.W. SLOTBOOM B.V.| Gedacht wordt aan een ervaren kracht die in overleg oproepbaar is en het leuk vindt haar kennis op niveau te houden. Opleiding: V.W.O. en Schoevers Ervaring als Directie Secretaresse Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie neemt u kontakt op met de heer P.H. van Benthem - Algemeen Direkteur. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan: De direktie van Plaatwerkerij D.W. SLOTBOOM B.V. Ambachtsweg 6, 2222 AK KATWIJK 01718-29320. Als je nu aan een (nieuwe) baan toe bent dan bof je. Want Albert Heijn heeft in Wassenaar een vernieuwde gezellige supermarkt waar je trots op kunt zijn. Maar dat is nog niet alles. Ook bij de bestaande supermarkt aan de Schoolstraat in Voorschoten is nog volop plaats voor verkoopsters, verkopers, kassières en kassiers. Full-time en part-time. Dus: wat let je? Diploma's zijn om te beginnen niet noodzakelijk. Heb je ze wel, dan zijn je mogelijkheden nog groter. (Assistent afdelingchef, afdelingchef). En ervaring? Meegenomen maar niet vereist. Natuurlijk zijn zowel mannen als vrouwen welkom. Maar reageer snel, want binnenkort starten we weer met de interne opleidingen en we zouden jouw gezicht daar graag tussen zien! Heb je belangstelling? Bel dan voor meer informatie de heer TH. Bartels, telefoon 01751-153 44. Of stuur de bon in! Ja, ik ben geïnteresseerd in een baan bij Albert Heijn in Naam:rn/v Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: Leeftijd: Opleiding: Full-time/part-time/uren per week. Stuur deze bon in een envelop naar: Areakantoor Albert Heijn, Postbus 13,3190 AA Hoogvliet, t.a.v. mevrouw I. Swart.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 32