;POoRrrv Het lot van Libregts lijkt nu bezegeld 'Aanvallen doe je in de slotfase' 'Wat ik mis is de agressiviteit' Japanners sterk op WK shorttrack KNVB neemt vandaag een beslissing Romario zeker van plaats Frans Maassen leert nog steeds in het wielerpeloton ZATERDAG 17 MAART 1990 SPORT PAGINA 21 Marcetti Martina, taekwondoka: LEIDEN - Iedereen zegt dat het een groot talent is. Marcetti Mar tina houdt het er op dat ze niet moeten overdrijven. De i9-jarige Katwijkse werd weliswaar drie keer achtereen tweede op de Ne derlandse kampioenschappen taekwondo, maar dat is het wat haar betreft dan ook wel. Ze ziet zichzelf althans voorlopig nog niet in de voetsporen treden van wereldtopper Mandy de Jong. "Het is knap wat ze allemaal heeft bereikt. Om zo goed te worden moetje goed tegen de druk kunnen. En dat kan ik nog niet. Ik train gewoon en zie wel". Martina, geboren in Willemstad op Curacao, stopt er ook de nodige trai ningsuren in, zij het dat dat haar soms de nodige moeite kost. Alleen op dinsdag en donderdag mag zij thuis blijven, voor het overige is zij door de week 's avonds te vinden op de sportschool van haar trainer Gé sproken weeff ik iets van de Berg, aan de Pieterskerk- ------ gracht in Leiden. "Moe word ik er van, hoe leuk ik de sport ook vind" lacht ze. "Af en toe vind ik het wel eens jammer. Uitgaan in het week einde is er bijna niet bij. Een beetje dansen op hip-hop. Dan gebruik je ook je benen, maar het is veel ont- spannender. Er is geen druk. Alleen merk ik dat meteen de volgende dag. Je kunt maar beter goed uitge rust zijn als je moet trainen of een wedstrijd heb. Jammer, maar af en toe heb ik het nodig om uit te gaan" Niet de ideale topsportbenade ring, maar daar heeft ze maling aan "Ja hoor eens. Taekwondo is ge- AMSTERDAM (ANP) - Japanse schaatsers hebben de eerste dag van de wereldtitelstrijd shorttrack beheerst. De kleine vertegenwoor digers van het land van de Rijzende Zon wrongen zich op de 1500 meter sneller door de krappe bochten dan de concurrentie. Tatsuyoshi Ishihara en Yuichi Akasaka zetten de driedaagse van Amsterdam in met een dubbele ze ge. Bij de vrouwen voert de Canade se Nathalie Lambert na het eerste onderdeel de ranglijst aan. De Ne derlandse kampioene Jöelle van Koetsveld van Ankeren is tweede. Het voornaamste trekje van de Japanse schaatsers is dat ze zich niet omver laten rijden. Het kleinste gaatje is genoeg groot genoeg om te passeren. Short track is, veel meer nog dan andere vormen van schaat sen, vallen en opstaan. Er gaat geen serie voorbij of er tuimelt wel een schaatser. Twee kansrijke Neder landse deelnemers kwamen in de eindstrijd in aanraking met de boar ding. Op die manier zagen Manuela Ossendrijver en Erik Duyvelshof hun goede positie verloren gaan. Op de tweede en derde dag vol gen echter herkansingen op de 500 en de 1000 meter. De beste zes in het klassement na drie afstanden tref fen elkaar in de finale op de drie ki lometer, waarbij de prestaties daar voor meetellen. Nadat Richard Suyten door een val de series niet was doorgekomen, strandden Priscilla Ernst en Jeroen Otter in de kwartfinales. De lichtge bouwde Haagse laat zich doorgaans iets te eenvoudig wegdrukken. In een poging haar verloren positie in het minipeloton te verbeteren, kwam Ernst bij het ingaan van de laatste ronde ten val. Otter, die zijn schaatsen zelf fabriceert, reageerde te langzaam op een demarrage voor- Door een buiteling kon Monique Velzeboer na de halve eindstrijd de kleedkamer opzoeken. Twee jaar geleden veroverde Velzeboer nog Olympisch demonstratiegoud op de 500 meter, nu staat zij in de scha duw van de sterke Van Koetsveld en de behendige Ossendrijver. Charles Veldhoven, die al door dis kwalificatie de halve finale had be reikt, bleek in de voorwedstrijden al zijn reservekrachten te hebben aan gesproken. Als gevolg van een ge dwongen blessure-pauze achtte de vijfvoudige Nederlandse kampioen zich al kansloos voor de eindzege op zondag. De conditie van de bioloog bleek in de Jaap-Edenhal niet eens voldoende voor een enkele fina leplaats. Adriaanse straft Van der Laan DEN HAAG (ANP) - Trainer Co Adriaanse van FC Den Haag heeft Harry van der Laan tot maandag ge schorst. De speler, die tot die dag ook niet mag trainen, mist daardóor het duel met Volendam. De topsco rer van de Haagse ploeg kreeg bo- vendien een boete van 500 gulden. Adriaanse: "Van der Laan heeft met bepaalde uitspraken mij en FC Den Haag beledigd. Dat kan niet. Normaal gesproken had hij met het tweede kunnen trainen, maar door de afwezigheid van assistent-trainer Notten begeleid ik de reserves mo menteel ook. Daarom hoeft hij hele maal niet te verschijnen". Na de wedstrijd FC Den Haag - RKC, vorige week zondag, stelde Adriaanse dat Van der Laan in de publiciteit te veel eer naar zichzelf toetrekt. Volgens de oefenmeester zag hij daarbij over het hoofd, dat hij zijn succes voor een belangrijk deel aan zijn mede-spelers en zijn trainer had te danken. Van der Laan reageerde daarop door Adriaanse onder meer voor "ego-tripper" uit te maken. woon een hobby waar ik goed in ben. Ik weet niet of ik het er vooi over heb om er nog meer voor te la ten. Maar vergis je niet. Ik neem de sport serieus. Ik zorg er voor dat ik niet boven de 51 kilo uitkom, let dus op mijn gewicht. Normaal ge- Maai met 52 kilo zou ik in een andere ca tegorie terechtkomen, tot 55 kilo. Je merkt het meteen: door dat extra gewicht, ook al is het maar eer beetje, raak je sneller uitgeput". En dan wordt het ook moeilijker de vereiste agressiviteit in de wed strijd op peil te houden, iets waar ze toch al moeite mee heeft. "Dat mis ik, de techniek heb ik wel. Mijn trai ner Gé van de Berg moet me eerst kwaad maken, opjutten. Of hij laat me sparren tegen mannen die veel tijdens wedstrijden". zwaarder zijn dan ik. Dan moet je En geschreeuwd wordt er bij wel". taekwondo. Was dat niet het geval Een lichtzinnige houding wordt geweest dan zou Martina waar- immers onmiddellijk afgestraft, dat schijnlijk nooit haar witte pakje heeft ze inmiddels welgeleerd. "On- hebben aangetrokken. "Echt toe- derschatten is er niet bij. Als je val. Ik woonde net in Nederland denkt dat het wel eventjes lukt, kun toen mijn moeder naar een ouder- je het vergeten. Ja, dat is me wel avond ging van mijn school. Mee eens gebeurd. Ik verloor meteen. Je naar binnen mocht ik niet. Ik hoor- moet goed geconcentreerd zijn. An- de allerlei kreten uit de gymzaal en dershebje zo een trap voor je hoofd ben gaan kijken: taekwondo. Dat te pakken. Nou die concentratie leek me wel wat. De week erop ben heb ik wel. Ik hoor mijn trainei ik onmiddellijk mee gaan trainen", vaak niet eens naar me schreeuwen Alleen waren er nauwelijks meis- ROTTERDAM (GPD) Het bestuur van de sectie betaald voetbal van de KNVB neemt vandaag een besluit over de positie van bondscoach Thijs Libregts. Het college is vanmorgen op een 'geheime plaats' bijeengekomen om over het lot van de Rotterdammer te beslissen. De verwachting is dat het sectiebestuur met Libregts zal breken en dat het Nederlands elftal met een andere coach naar de eindronde van het wereldkampioenschap in Italië zal gaan. Een van de voornaamste kandidaten om Libregts op te volgen is Leo Beenhakker. Marcetti Martina: "Je moet goed geconcentreerd zijn. Anders heb je z trap voor je hoofd te pakken". <f0to iicnk Bom Thijs Libregts kreeg donderdag van KNVB-directeur Harry Been te ho ren dat hij 'stand-by' moest blijven. Libregts zou gisteren samen met Ri- nus Michels en secretaris Jan Huij- bregts naar Lissabon vliegen om de data vast te stellen voor de kwalifi catiewedstrijden, die Nederland in de voorronde van het EK tegen Por tugal, Griekenland, Finland en Mal ta moet spelen, maar van hoger hand werd hem meegedeeld dat hij thuis moest blijven voor mogelijk overleg met het sectiebestuur. Ook Michels is niet naar Lissabon ge gaan. De KNVB werd in Lissabon vertegenwoordigd door assistent- coach Nol de Ruiter en Jan Huijb- regts. ziet hoe sommige trainers behan deld worden..." De VVON zal namens Libregts een schadeloosstelling eisen als de KNVB zijn verplichtingen niet na komt en hij niet naar het WK mag. jes voorhanden in haar categorie. Om op alles voorbereid te zijn Dat werd dus vechten tegen jon- heeft Libregts al enkele dagen gele gens. Het is een goede leerschool den juridische bijstand ingeroepen geweest Die haar dus uiteindelijk Van de Vereniging van Oefenmees- een plaatsje in de landelijke top ters (WON). Tot voor kort trad mr. heeft gebracht. Vandaag moet dat Eric Vilé op als juridisch adviseur weer blijken, tijdens de Open Ne- Van de WON, maar deze zit nu in derlandse kampioenschappen in het sectiebestuur. Eind februari zei kunt u van ons toch niet verwach ten dat we wat anders zeggen dan dat we volledig achter de techni sche staf staan". Dat leek duidelijke taal. Libregts is als het sectiebe- Vilé heeft dat enkele jaren geleden stuur hem inderdaad aan de kant ook gedaan voor Kees Rijvers, toen zet - niet de eerste bondscoach van die plaats moest maken voor Rinus de geplaatste landen, die in de aan- Michels. loop naar het WK sneuvelt. Eerder De laatste verklaarde op 19 febru- gebeurde dat met de coaches van ari nog. vlak voor de oefeninterland Belgie. Costa Rica en de Verenigde tegen Italië, dat Libregts de belang- Arabische Emiraten. Het laatste rijkste en centrale figuur bij Oranje land is zelfs al twee keer van coach zou blijven. Begin maart echter al veranderd, kreeg de Rotterdammer van sectie voorzitter drs. Martin van Rooijen en Rinus Michels de 'hint' om op te stappen. Libregts ging daar niet op in en wendde zich tot bondsvoorzit ter Jo van Marle omdat hij die als zijn hoogste baas beschouwde. Signalen Tegen het aanblijven van Libregts als technisch-directeur van de KN VB bestaan binnen de bond geen al te grote bezwaren, maar vanuit de Maastricht Een eerste titel? "Mona Vilé nog in een interview met Voet- spelersgroep kwamen voortdurend Tentua is favoriet. Sommige men- bal International: "De WON was sen zeggen dat ze ermee stopt. Maar meer dan content over me. Ik heb Zij houdt er van haar tegenstands- tientallen trainers bijgestaan die Geen enkele Oranje-speler heeft ters te verrassen. Dus staat ze er ontslagen waren of die gedreigd misschien gewoon werden met ontslag. Daar waren HERMAN JOUSTRA schrijnende gevallen bij. Als je toch SAO PAULO (AFP) - Romario de Souza Faria is zeker van zijn plaats in de Braziliaanse selectie van 22 spelers, die uitkomt in de eindronde van het wereldkam pioenschap voetbal. Coach Se- bastiao Lazaroni noemde de PSV-er in een interview in het sportblad Placar als één van de negentien spelers die hij al defini tief heeft geselecteerd. De keuze van Lazaroni bestaat uit: doel: Taffarel (Internacional), Ze Carios (Flamengo) en Acacio (Vasco da Gama); verdediging: Mauro Galvao (Botafogo), Ricar- do en Aldair (Benfica/Por), Bran- co (Porto/Por), Jorginho (Lever- kusen/BrD), Mazinho (Vasco da Gama) en Mozer (Marseille/Fra); middenveld: Alemao (Napoli- /Ita), Du^ga (Fiorentina/Ita), Silas (Sporting Lissabon/Por), Valdo (Benfica) en Bismark (Vasco da Gama); aanval: Bebeto (Vasco da Gama), Careca (Napoli/Ita), Mul ler (Torino/Ita) en Romario (PSV- /Ned). Algerije heeft gisteren het voetbaltoernooi om de Afrikaan se beker voor landenploegen ge wonnen. In de finale te Algiers te gen Nigeria was het doelpunt van Oudjani in de 38ste minuut vol doende voor de zege. De FIFA (Internationale Voetbal Federatie) heeft de Griekse voetbalbond gelast een onderzoek in te stellen naar de be wering dat uitslagen van compe titieduels door omgekochte arbi ters zijn gemanipuleerd. Een afvaardiging van de Griekse bond kreeg gisteren van de tuchtcommissie van de FIFA te horen dat het onderzoek op 16 april afgerond moet zijn. Aanleiding voor het onderzoek was een brief van de voormalige FIFA-scheidsrechter Costas Di- mitriadis die beweert dat een or ganisatie in zijn land scheidsrech ters omkoopt om de uitslagen te beïnvloeden. ooit keihard gezegd, dat Libregts weg moest. De Oranje-raad met na me voelde er niets voor om later de Zwarte Piet toegespeeld te krijgen. "Als Libregts ontslagen moet wor den, moet dat gebeuren door de mensen die hem destijds aange steld hebben," was hun reactie. Dat kon moeilijk, omdat het sec tiebestuur onder leiding van André van der Louw ruim een halfjaar ge leden plaats heeft gemaakt voor het kabinet-Van Rooijen. Na de kwalifi catie voor Italië half november zei Van Rooijen nog: "Bij de presenta tie van het nieuwe sectiebestuur heb ik gezegd dat we het volste ver trouwen hebben in onze technische staf. Dat vertrouwen is alleen nog maar toegenomen. Met tien punten uit zes wedstrijden zijn we ongesla gen groepswinnaar geworden. Dat is een schitterend resultaat. Dan Kiprich is voor enige tijd uitgeschakeld ROTTERDAM (ANP) - Jozef Kiprich van Feyenoord komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie. De Hongaarse international werd vrijdag in het Dijkzicht-zie- kenhuis in Rotterdam aan zijn knie geopereerd. Sinds de wedstrijd van vorige week zondag tegen Willem II onder vond Kiprich last van zijn rechter buitenmeniscus. Het herstel van de Hongaar zal naar verwachting zes weken duren. Lutz Hessüch moet loopbaan beeïndigen COTTBUS (SID) - De tweevoudige Olympische sprintkampioen (1980 en 1988) Lutz Hesslich moet zijn loopbaan, op dringend advies van de artsen, als wielrenner beëindi gen, omdat hij anders het risico loopt invalide te worden. De 31-jarige wielrenner uit de DDR had al geruime tijd last van zijn rug. Na talloze onderzoeken kwamen de artsen tot de conclusie dat Hesslich niet meer geschikt was topsport te bedrijven. MILAAN (ANP) - Het speelse jongetje groeit langzaam uit tot een volwassen wielrenner. Het kruip- en sluipwerk van Frans Maassen in het profpeloton behoort definitief tot de verleden tijd. Na zijn verrassende tweede plaats in Milaan - Sanremo vorig jaar prentten collega's het gezicht van de Limburger voor eens en voor altijd in hun geheugen. Zijn eerste 'Primavera' in 1989 maakte van Maassen ineens een gerespecteerd coureur. Een nieuwe rol voor de pupil van Jan Raas, die merkte dat zijn klasse ring achter Laurent Fignon naast een grote bekendheid veel verplich tingen en hoge verwachtingen met zich meebracht. Vlak voor Milaan - San Remo, de opening van de we reldbekercyclus, gaan de gedachten van Maassen onbewust weer terug naar vorig jaar. "Normaal gespro ken telt de tweede plaats niet. Voor mij betekende het echter de belang rijkste sportieve prestatie uit mijn loopbaan. Dat is het eigenlijk nog steeds", blikt Maóssen nog eens te rug. Toen opende hij na 285 kilometer de finale met een demarrage op de Poggio. Alleen Fignon kwam aan zijn wiel en incasseerde enkele kilo meters verder dankbaar de zege. Maassen moest het doen met de aandacht van opgewonden verslag gevers, die alles van de Limburger wilden weten. Gölz "In Milaan kende niemand nog Frans Maassen. Tijdens de beklim ming van de Cipressa had Mart Smeets het steeds over Rolf Gólz. Hij had niet in de gaten, dat ik voor in reed", herinnert Maassen zich. "Sinds de aankomst in San Remo is niemand me meer vergeten. Stille tjes wegrijden met een groepje is er daarna niet meer bij geweest". Na zijn opzienbarende optreden in Italië zocht Maassen zijn weg in het peloton. Zijn i bekendheid maakte winnen een stuk lastiger. Pas in juni won hij zijn eerste wedstrijd: het nationaal kam pioenschap. "Ik moest omschakelen. Meer ge bruik maken van mijn koersinzicht. Om dat onder de'knie te krijgen kost tijd". Taktisch schortte er bij Maassen wel wat aan, toen hij in '87 de overstap maakte naar de profes sionals. "Aanvallen doe je in de slot fase, niet op zestig kilometer van de streep", weet de Limbufger inmid dels zelf ook. Raas had hem een jaar eerder ont dekt, toen hij achter Joop Zoete melk als tweede eindigde in de open ronde van Zweden. "Ik had er nooit aan gedacht prof te werden. Ik zou eigenlijk rechten gaan studeren. Na die ronde kwamen er enkele aanbie dingen. Godefroot, Gisbers en Raas toonden interesse. Louter op gevoel heb ik toen voor Raas gekozen. Ik dacht aanvankelijk dat hij het hele maal niet in me zag zitten. Raas was altijd kortaf aan de telefoon. Ieder een had angst voor hem. Ik ook. La ter kwam ik er achter, dat Raas zich altijd zo gedraagt. Toen verdwenen ook mijn twijfels". Onder de straffe begeleiding van Raas ontwikkelde de speelse Maas sen zich tot een complete renner. Goed in de tijdritten, redelijk in de sprint en tegenwoordig ook niet meer bang voor de heuvels. Zelfvertrouwen "Maassen weet zelf niet wat hij pre cies in huis heeft. Zijn zelfvertrou wen is nog niet optimaal. Hij maakt progressie, maar moet leren zijn krachten goed te verdelen", analy seert Raas zijn renner. De coureur sluit zich zonder morren bij die woorden van de Zeeuw aan. "Ik ben altijd mijn eigen gang ge gaan. Tijdens mijn amateurperiode deed ik gewoon waar ik zin in had. Ik was wat speels. Ik begin nu pas mijn krachten te ontdekken. Vorig jaar was ik in de Tour in de vlakke ritten steeds bij ontsnappingen be trokken, maar won niet. Ik bleef met een kater zitten. Van die dagen leer je het meeste. Dit jaar moet ik het anders aanpakken, wil ik een rit Maassen bleek na een jaartje knechten meer in huis te hebben dan hij zelf vermoedde. Op zijn ere lijst van zijn tweede profjaar prijken dertien overwinningen, waaronder de rode trui van het tussensprint- klassement in de Tour de France. Vorig jaar benaderde hij dat aantal niet. maar kwamen er wel belangrij ke overwinningen voor in de plaats. Met de in Milaan - San Remo ver overde punten eindigde de super atleet op de vierde plaats in het we- F rans Maassen mag inmiddels zijn duim opsteken ten teken dat het goed gaat. "Ik begin nu pas mijn krachten te ontdekken". (ïoto archief) reldbekerklassement. Kelly was daarin ongenaakbaar. "Of er meer in zit? Ik ben geen Kelly, die van de eerste tot de laatste dag van het sei zoen voorin kan koersen. Ik bewon der zijn instelling maar een super prof als hij, zal ik nooit worden. In september ben ik leeg. Dan heb ik ongeveer 120 wedstrijden gereden. Dan kan ik het geestelijk niet meer opbrengen. In de najaarsklassie- kers is bij mij het beste er wel van af'. De wereldbeker staat dit seizoen nadrukkelijk op de voorgrond bij de Buckler-ploeg. In de daarvoor geldende klassiekers moeten Nijdam, Vanderaerden, Maassen, Rolf Gölz en Edwig van Hooydonck de benodigde punten bijeen sprok kelen. En intussen heeft ook Tom Cordes zich door zijn goede vorm gemeld voor een beschermde rol. Een luxe-probleem? "Op dit moment niet, maar het zou wel een probleem kunnen wor den. Net als verleden jaar bij PDM. Daar waren ook teveel kopmannen. Bij Buckler is er echter meer sprake van een hiërarchie. Nijdam en Van deraerden dragen de ploeg. Tot op heden hebben we ons altijd als een vriendenploeg gepresenteerd. Die instelling werkte afgelopen seizoen goed. Willen we de wereldbeker winnen, en dat is het uitgangspunt, dan zal dat djt jaar zo moeten blij- Nijdam ontbreekt vandaag in Mil aan - San Remo, waardoor de aan dacht zich voornamelijk zal richten op Vanderaerden en Maassen. Daar heeft de Limburger geen enkele moeite mee. "Ik ben alleen niet ie mand, die in zijn eentje een hele ploeg kan dragen. Ik ben. in tegen stelling tot bijvoorbeeld Nijdam, te veel afhankelijk van het werk van mijn ploeggenoten. Vorig jaar heeft Gert Jakobs mij in Milaan - San Re mo 200 kilometer uit de wind ge houden. Daardoor had ik in de fina le kracht over om te demarreren." Geheugen De 25-jarige coureur was niet goed op de hoogte van het parcours in de finale. "Ik moet alles een keer gere den hebben, zodat ik het terrein ken. Ik sla alles in mijn geheugen op. Ook van mijn collega's. Een soort rekenaar, die van de meeste wedstrijden precies weet waar ^le beslissingen meestal vallen". In de Tirreno - Adriatico scherpte Maassen de afgelopen week zijn vorm aan. Hij testte zich nog eens in de zesde etappe naar Monte Urano. De ritwinst bjeef net buiten zijn be reik, maar in de klim naar de aan komst liet Maassen zien klaar te zijn voor de eerste grote klassieker. "Het wordt steeds moeilijker be langrijke wedstrijden te winnen. Als toprenner moet je je toch in die wedstrijden laten zien. Ik kan niet meer genoegen nemen met louter zeges in korte etappekoersen. Ik moet aantonen, dat ik klaar ben voor het grote werk. Mijn prestaties van vorig seizoen nog eens verbete ren. Dat wordt moeilijk genoeg. Als het maar niet regent. In slecht weer ben ik de slechtste daler van het pe loton. Het enige dat dan door mijn hoofd flitst is niet vallen". ZATERDAG 11.00-12.30 Sportnet College Basketbal 11 50-13.00 Did 1 Sport extra: Worldcup skiën (afdaling mannen). 12.30-13 30 Sportnet Argentijns voetbal. 13.15-18 05 BBC 1 Grandstand met Rugby Union (Schotland-Engeland), ijs hockey, badminton en voetbal. 13.30-15.30 Sportnet: Golf. 15.00-17,00 Did 3: Sport 3 extra. 15.00-17.30 Ned 3: Studio Sport: mei wielrennen (Milaan-San Remo) en WK shorttrack in Amsterdam. 15.30-17.00 Sportnet College basketbal. 16.15-17 15 TV 5 Sports Loisirs. 17.00-19.00 Sportnet IJshockey NHL 18.00-18.10 Did 1 Sportschau-Tele- gramm. 18.05-18.40 RTL V: Match. 18 05-19.05 BBC 2 Badminton. 18 15-19.00 Did 1Sportschau. 18.30-20.30 Super: Ultra Sport high tech- sporten. 19.00-19.30 Sportnet: Update en VS pro national 19.35-20.00 Did 3: Sport im Westen 20.30-22 00 Sportnet Iron man triath 22.00-22.15 BBC 1 Sport. 22.00-22.35 Ned 2 Veron. 22.00-00.00 Sportnet Golf. 22.05-23.25 Old 2: Das aktuelli Studio. 22.30-23.00 Ned 3 Studio Sport. 22.45-23.15 BRT 1Sport op Zaterdag. 23.05-00.05 BBC 1: Boksen: Dave 'Boy' McAuley-Leroy Curtis. 00.00-01.30 Sportnet. VS Pro boksen 01.30-02.30 Sportnet Argentijns voetbal. 02.30-03.45 Sportnet Pro Bowlers 03 45-05.45 Sportnet' Top Team Spanish a Sport. Sport- Soccer Real Madrid-Real Sociedad 05 45-06 15 Sportnet US Pro Ski Tour 06.15-07.15 Sportnet IJsspeedway. ZONDAG 07.15-08.00 Sportnet. Sport en France. 08.00-09.00 Sportnet: Powersports Inter 11.00-13 00 Sportnet IJshockey 13 00-15.45 Sportnet Top Team Spanish Soccer Castelion-Atletico Madrid 15.05-17.00 Did 1 Sport extra: i|Shockey (finale Bundesliga) en zaalhandbal (Euro pacup voor landskampioenen (TUSEM Essen-Chromos Zagreb, kwartfinale). 16.30-18.00 Sportnet' College Basketball, 17.05-17.55 Did 2: Die Sport-Reportage met o.a. Europacup handbal. 17.15-17.50 Ned 3 Studio Sport WK shorttrack. 17.50-18.10 BBC 2 Autoraces. 17.55-20 00 Did 1 Sportschau. 18.00-19.00 Sportnet Argentijns voetbal 18.05-18.40 RTL V Match. 18.10-19.10 BBC 2 Rugby Special sa- 18 45-19.30 BRT 1 Sportweekend. 18 45-20.00 Ned 3 Studio Sport 19.00-20.00 Sportnet: Zaalvoetbal 19.30-19 45 Did 3: Sport im Westen. 19.45-20.15 BRT 1. Sportweekend 20.00-00.00 Sportnet: Golf. 22.25-23.05 RTL V Match. 00.00-01 30 Sportnet College Basketball 01 30-02.00 Sportnet US Pro Ski Tour MAANDAG 08 00-09 00 Sportnet Argentijns voetbal 09 00-10.00 Sportnet: Zaalvoetbal.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 21