Rooks denkt Tour ooit te winnen Jan Timman zit op dood spoor na tweede verhes SpowTV Henry Pouw vindt zijn rol bescheiden JHOHi Bestuurders selirikken van libregts-hetze Salonild dolt DenHelder Morgen een van favorieten in Milaan - San Remo Analyse partij KNVB wil snel cluidelijkheid van Groningen VRIJDAG 16 MAART 1990 VOORBURG - Aan de vorige uitgave van Lisse-Katwijk be waart Henry Pouw weinig goede herinneringen. Niet alleen was het op eigen bodem behaalde resultaat (2-2) eerder deze competi tie weinig verheffend, de Leidse voetballer in Katwijkse dienst hield daarnaast aan de confrontatie een rode kaart over. Iets dat de doorgaans sportieve middenvelder in zijn carrière toch zelden is overkomen. Het neerhalen van een opponent was dan ook niet de aanleiding van de uitsluiting. De leidsman kreeg na een discutabe le boeking een scheldwoord toegevoegd, waarop Pouw (27) kon - vertrekken. "We hebben wel wat goed te ma ken. De 2-2 in de thuiswedstrijd zijn we niet vergeten". 't Zal waarschijnlijk wel een ge lijkspelletje worden. Ten slotte heeft Katwijk al twaalf maal de punten gedeeld. "Dat zit er wel dik in. Zonder gek heid, voor de competitie zijn we uit gegaan van een punt per wedstrijd, maar dat wordt wel een beetje let terlijk opgevat. Ik denk dat het te maken heeft met het feit dat de ploeg te snel tevreden is. Begrijpe lijk, want voor de meesten is de eer ste klasse nieuw". Wat "De plek waar we nu staan, de vierde plek dus, achter de grote drie. We hebben een aardig elftal, maar we zijn teveel afhankelijk van een paar spelers. Als Marco van der Plas een mindere dag heeft, is dat merkbaar. Van der Plas is een jon gen die een wedstrijd kan beslis- Wat is jouw invloed in het elftal? "Ik speel controlerend op het middenveld. Geen opvallende rol in elk geval. Tsja, wat moet ik ervan zeggen. Ik ben niet tevreden over mijn prestaties tot nu toe. Voor m'n gevoel heb ik meer slechte dan goe de wedstrijden gespeeld. Maar de trainer is tevreden over me". <erking met KUALA LUMPUR (ANP) - Jan Timman is in Kuala Lumpur op dood spoor beland. De 38-jarige Am sterdammer loste gisteren het raadsel van de vierde partij foutief op en leed zijn tweede nederlaag in de finale van het kandidatentoernooi tegen Anatoli Karpov. Na de 75e zet van wit gaf hij in de tweede zitting van de afgebroken vierde partij op. Door het verlies raakte hij op vrijwel hopeloze achterstand (1.5-3.5). 65e zet Pd3. Toen verzonk hij een kwartier in diep gepeins en ant woordde pnet Pb3. Timmans kans lag in de promotie van de pionnen op de a-en b-lijn. De wedren De verbijstering over het verlies was groot. De experts gaven in de afgebroken stand Timman licht de voorkeur. Hoewel het eindspel met lopers van gelijke kleur, paard en vier pionnen - met elk twee vrijpion nen - buitengewoon gecompliceerd was, bestond de indruk dat Karpov met wit voor lijfsbehoud moest ceerde stukkenruil vechten. Zeker als zwart de juiste zet onder couvert had afgegeven. Dat bleek Timman inderdaad te geloos geweest. Het simpele b5 was voldoende geweest voor de over winning. En de gelijkmaker in de tweekamp. Die constatering viel hard, maar was realistisch. Timman erkant stagneerde op zwarts 71e wordt niet toegetakeld in Kuala La4 was aangewezen. Dan Lumpur door Karpov. Hij takelt dreigde onmiddellijk b3 met gefor- zichzelf toe. Pas in de vijfde partij hebben gedaan. Hij had r promotie tot gevolg. Wit had na La4 evenwel f6 achter de hand, waarna wit op tem- f6 b3, f7 Ke7, Kh6 b2. Kg7 bedenktijd Kc7 laten verzege len. Die zet kwam in de twaalfde mi nuut van de tweede zitting uit de veloppe. Karpov arriveerde gezelschap van Podgajets maar zon der zijn secondanten Romanisjin, Zaitsev en Henley voor de eerste keer in de match te laat. Groot meester Torre trok een parallel met de tweekamp Kasparov-Karpov, waarin Kasparov ooit een kwartier te laat kwam voor de tweede zitting. half bl.of bx al, f8 met schaak i de zwarte koning werd mat gezet met dame en loper. Het was Timmans laatste kans. Vier zetten later gaf hij het op. Na wits 75e zet g5 was het afge lopen voor zwart. Verslagenheid De verslagenheid was groot in het kamp van Timman. Ook de aanwe zigheid van 'hasjhondje' Andersson bleek niet voldoende om zelfs maar af te dwingen. Timman gaf De wereldkampioen ontdekte vlak zelf aan dat hij te weinig tijd Henri Pouw: "De basis bij Katwijk is te smal". PALERMO (ANP/GPD) - De KN- VB-delegatie die Italië bezoekt in verband met de naderende werelti- telstrijd voetbal, is hevig geschrok ken van de recente publicaties over bondscoach Thijs Libregts in de Nederlandse pers. Het werkbezoek werd zelfs kortstondig onderbro ken om over de positie van de tech nisch directeur te praten. Druk telefonisch en fax-verkeer met Zeist was het gevolg, toen pu blicaties in Palermo doorsijpelden. Martin van Rooyen, de voorzitter van het sectie bestuur betaald voet bal, voerde daarop koortsachtig overleg met delegatieleider Rinus Michels, Jan Masman en Harry Been. Tot lichtelijk ongenoegen van hun Italiaanse gastheren die pas begrip toonden voor het opont houd in het programma, toen hen werd duidelijk gemaakt dat actuele voetbalzaken tijdelijk voorrang kre gen van de KNVB-afvaardiging. Het onderling overleg leidde uit eindelijk tot een verklaring van het sectiebestuur betaald voetbal, die tegelijkertijd in Palermo en Zeist werd uitgegeven. Daarin werd in cryptische bewoordingen uitgelegd dat de KNVB, mede naar aanleiding van berichten in de media, gesprek ken voert over de positie van Lib regts als technisch directeur en als coach van het Nederlands elftal. „Tot een afronding van die gesprek ken is het nog niet gekomen", aldus de verklaring van de KNVB, die in Palermo werd voorgelezen door di recteur Harry Been. Een 'ruime meerderheid van de Nederlandse voetballiefhebbers wil niet dat Thijs Libregts op het we reldkampioenschap in Italië als bondscoach' van Oranje fungeert. Dat is de uitkomst van een NIPO- enquete onder 1648 mensen. De en- quete werd gehouden in opdracht van Match, het sportprogramma van RTL Veronique. 61 procent van de ondervraagden geeft de voorkeur aan Rinus Mi chels boven de huidige trainer van het Nederlands elftal. Libregts kreeg slechts zeven procent van de stemmen. Johan Cruijff, in dient van Barcelona, scoorde eveneens zeven procent. Ajax-trainer Leo Beenhakker haalde vijf procent. FC Den Haag-middenvelder Harry van der Laan is door trainer Co Adriaanse met onmiddellijke in gang naar het tweede elftal verwe zen. Bovendien heeft de speler een boete van vijfhonderd gulden ge kregen. Volgens de oefenmeester schaadt Van der Laan, met vijftien goals derde op de topscorerslijst, het imago van FC Den Haag. De voetballer uitte na de wedstrijd van afgelopen zondag tegen RKC (1-1) kritiek op Adriaanse. Henk Nienhuis' hartewens is in vervulling gegaan. Op 1 juli van dit jaar treedt de huidige technisch di recteur van Veendam in dienst bij FC Groningen. Niet als trainer- coach weliswaar, waarvan enige tijd sprake was, maar als algemeen manager. De KNVB weet nog altijd niet hoeveel kaartjes de FIFA, de we- reldvoetbalorganisatie, toewijst aan Nederland voor de wedstrijden om de wereldtitel. Veiligheidsfunctio naris Rob de Bakker van de KNVB hoopt op korte termijn meer duide lijkheid te krijgen uit Rome, waar het centrale organisatiecomité is ge vestigd. "Uitstekend. Wat oefenstof be treft is-ie van hetzelfde niveau als Ruud de Groot (de huidige UVS- -trainer). Wat Lagendijk voor heeft op de rest is z'n benadering. Hij is menselijk en voor mij is dat zeer be langrijk. Ik ben trouwens niet de enige bij Katwijk die met de trainer wegloopt. Hij wordt hier op handen gedragen". Hoe worden de zaken volgend sei zoen geregeld, als Lagendijk van wege zijn hernia een stapje terug doet? "Hij blijft er in elk geval dicht bij betrokken. Cees Guyt stopt met voetballen en neemt in samenwer king met Cees du Prie een deel van de taken over. Het is verdomd be langrijk dat Guyt bij de selectie be trokken blijft. Hij is bepalend voor de sfeer". Hoe wordt het verlies van Guyt volgend seizoen op het veld opge vangen? Of plakt hij er weer een jaartje aan vast? "Dat geloof ik niet, volgens mijn informatie zet hij er een punt achter. Voor de club een probleem want Cees is van onschatbare waarde. Ik heb niet de indruk dat we het ver lies uit eigen gelederen kunnen compenseren. Aangezien het be stuur volgend seizoen graag dezelf de prestaties zou willen zien, kun je wel raden wat er moet gebeuren". Versterkingen dus. "De basis is gewoon te smal. Dat is nauwelijks op te vangen. En het is gewoon een feit dat je het in het tweede jaar in de eerste klasse echt moeilijk krijgt. Vandaar de club spelers zal moeten aantrekken. An ders kukel je er weer zo uit". Je hebt altijd op zondag gespeeld. Typeer de verschillen eens met het zaterdagvoetbal. "Op zaterdag is het veel sfeervol ler. Er. wordt niet beter gespeeld dan bijvoorbeeld de hoofdklasse. Maar het vele publiek, dat doet me wel wat. De hele bollenstreek is maf van voetbal. In Katwijk is dat nog een graadje erger. Ongelooflijk, hoe die mensen bij het voetbal zijn be trokken". Spijt dat je niet eerder bent over- "Nee, dat niet. Ik ben blij dat ik de jaren in de hoofdklasse bij Wilhel mus en UVS heb meegemaakt. Op zaterdag wordt meer het werkvoet- bal gespeeld en dat ligt me gewoon minder. Ik speel natuurlijk niet voor niets onder mijn kunnen". Quick Boys wordt kampioen? "Dat ziet er wel naar uit. Die Ra- boen flikt het 'm toch maar. Ze zit ten er al twintig jaar op te wachten en hij gaat met de eer strijken. En te recht. Terwijl ze mindere voetbal lers hebben dan Rijnsburgse Boys. Maar Quick Boys functioneert als ploeg stukken beter. Rijnsburg hangt als los zand aan elkaar". Hoe is het in het voetbalmaffe Katwijk gesteld met de rivaliteit? "Die is gezond. En dat terwijl er nogal wat jongens bij ons spelen die bij Quick Boys vandaan komen. Vreemd, al die gasten'die van Quick Boys vandaan komen praten met respect over de club. Ik denk dat het niet alleen voor Katwijk, maar ook voor Quick Boys een goede zaak is dat er twee eersteklassers uit het dorp komen. Quick Boys voelt nu de hete adem van dat kleine buurtje in de nek. Ik weet zeker dat zoiets een extra-stimulans is". ROB ONDERWATER het vertrek, dat zijn analyse nonsens was. Hij dokterde vliegens vlug een nieuwe strategie in elkaar en maakte alsnog remise. Vertraging Dat had Karpov ook kunnen over komen, meende Torre. Zwart stond naar zijn oordeel een tikkeltje beter en de stelling was meer dan 'tricky'. De Moskoviet had een gezonde re den voor de vertraging. Hij werd op gehouden in het verkeer. Achter het bord speelde hij a tempo. Tot zwarts DEN HELDER (ANP) - De spelers van het basketbalteam van Den Hel der moeten zich gisteren tijdens hun laatste thuiswedstrijd tegen Aris Saloniki (72-99) in de finaleronde van het Europa-Cuptoernooi voor landskampioenen in Griekenland hebben gewaand. Ruim vierhon derd gillende Grieken, dansten in de bomvolle sporthal de Slenk de sirtaki. Ook buiten de thuishaven van Den Helder speelden zich Griekse ta ferelen af. Vele tientallen Aris-aanhangers hadden geen kaartje kun nen bemachtigen en brachten de avond al zingend en dansend aan de poort van de Slenk door. Op de zwarte markt gingen de toegangsbewij zen voor meer dan honderd gulden van de hand. Zowel op de tribunes als op de speelvloer hadden de Nederlanders niets te vertellen. Het als vierde geklasseerde Aris legde van de eerste minuut het vermoeide Den Helder zijn wil op. Na een ruststand van 51- 28 liep de Griekse kampioen in de tweede helft, die tot twee keer toe moest worden onderbroken wegens een stroomstoring, „rustig" uit naar 99-72. Het betekende de grootste nederlaag voor Den Helder in de zeven thuiswedstrijden. Tot het duel met Aris had de formatie van cóach Ton Boot in totaal een negatief doelsaldo van slechts zeventien. MILAAN (GPD) - In het opkloppen van sportevenementen zijn Italianen ware meesters. Het voortvarende bestaan van drie grote sportkranten, dagelijks (ook op zondags) samen goed voor zestig pagina's, bewijst dat. Oog voor buitenlands nieuws is er amper, 's Lands eer, 's lands wijs. Dus is Milaan - San Remo, anno 1907, volgens de 'paperazzi' de mooiste wielerklassieker die er bestaat. De schoonheid van de Primavera (lente) wordt bevestigd door Steven Rooks, morgen behorend tot de categorie 'te kloppen mannen'. De Noordhol lander heeft de tocht naar de Bloemenriviera hoog zitten. „Het is voor mij een van de mooi ste klassiekers om te winnen"., Waterpolowedstrijd ZIJL L.G.B. - A.Z.P.C. Zwembad de Zijl Zaterdag 17 maart Aanvang: 20.00 uur u aangeboden door: GRAFISCH TEKSTVERWERKINGSBURO Joop Burghouwt Lage Rijndijk 36 - 2315 JV Leiden lel 071-224753 - fax 071-222056 Hij die dit jaar op 29-jarige leeftijd is toegetreden tot de rijen der miljo nairs, legt met voor zijn doen veel omhaal uit wat Milaan - San Remo dan wel zo bijzonder maakt. Rooks: „Ik denk dat deze koers van'alle ldassiekers het moeilijkst is te win nen. Niet omdat-ie zo overdreven zwaar is. Een paar klimmetjes in de finale en de afstand (290 kilometer - red.) moeten het hem doen. Toch is het gemakkelijker om Luik-Basten aken-Luik, die qua parcours veel zwaarder is, te winnen dan Milaan - San Remo. Daarin heb je veel meer kanshebbers. Op de Capo Berta, toch niet zo heel ver van de finish, rij je bijvoorbeeld nog met zo'n 200 man bij elkaar. Dan begint het pas en de kunst is om met zo weinig mo gelijk renners de Poggio (de laatste klim - red.) op te gaan. Er komt ook een beetje geluk aan te pas. En het is de eerste grote klassieker van het jaar, he'! Dus die spreekt so wie so De Primavera staat hoog op het verlanglijstje van Rooks en dat wil wat zeggen, want hij is in de loop der jaren kieskeurig geworden. Voor de coureur uit Warmenhuizen telt nog slechts kwaliteit. Kwanti teit is voor hem bijzaak. Niet dat een triomf in de deze week verreden Tir- reno - Adriatico, toch een wedstrijd van de eerste categorie, hem gesto len kan worden, maar gretig is an ders. Rook's Tirreno stond bovenal in het teken van de voorbereiding van Milaan - San Remo. Zoals hij de laatste jaren steeds vaker wedstrij den als een veredeld soort training opvat. Tour In de eerste editie (1989) van de strijd om de wereldbeker kwam Rooks niet in het stuk voor. Op de meest recente wereldranglijst staat Rooks als enige Nederlander in de top-10 (achtste). Voor een allroun- der met zoveel klasse moet er voor hem meer inzitten, als hij wat min der piekt en meer regelmaat toont. „Misschien wel," beaamt hij, „maar dat wil ik niet. Je kunt wel alles gaan rijden, maar dan heb je in de Tour niets extra's meer over. En die Tour is, hoe je ook bekijkt, de be langrijkste wedstrijd van het sei zoen. Voor de renners, de sponsors, de pers en het publiek. Iedereen spreekt erover. Toen ik nog niet fietste, volgde ik alleen de Tour. Verder interesseerde me dat hele .wielrennen geen ene moer. Als je dan later zelf nog eens coureur wordt, is het een droom ooit bij de eerste drie in de Tour te eindigen. Dat heb ik bereikt en dan ga je je grenzen wéér verleggen". Steven Rooks windt er geen doekjes om, hij acht zichzelf in staat de Tour nog eens te winnen. „Ik denk nog drie jaar op topniveau mee te kunnen en voor die periode heb ik me twee grote doelen ge steld: de Tour en het wereldkam pioenschap". Dat getuigt in elk van geloof in eigen kunnen. Bij zijn snode Tourplannen kunnen echter vraagtekens worden geplaatst. Om een serieuze gooi naar het geel in Parijs te kunnen doen, is een goede (vlakke) tijdrit absolute noodzaak. En juist in die discipline school in het verleden de zwakte van de Tour renner Rooks. „Als ik echt goed ben, kan ik een tijdrit ook wel aan. Dat bleek twee jaar geleden, toen ik in de lange tijdrit, die Yates won, maar een minuut op de beste klasse mentsrenners verloor. Als ik dit jaar zo presteer als ik in 1988, zit ik goed. Dan denk ik heel ver te kunnen ko men in Tour". Giro Ook in de Ronde van Italië zal Rooks aantreden en ofschoon de Giro hem qua profiel op het eerste gezicht meer kansen biedt, gaat hij over twee maanden in Bari niet van start om te winnen. Dat hij historie kan schrijven door als eerste Neder lander de Giro op zijn naam te zet ten, laat hem koud. Rooks: „In prin cipe ga ik in Italié niet voor het klas sement rijden. Zeker, ik zou die ron de misschien kunnen winnen, maar de Tour is voor mij gewoon belang rijker. Maar misschien rolt er nog wel iets moois uit in de Giro, wie weet? Het is vaak zo dat als je er gens ontspannen aan begint, je de sterren van de hemel rijdt". Rooks wil er niet aan dat hij met zijn allround-kwaliteiten meer ren dement uit een seizoen moet kun nen halen. „Lichamelijk zou dat misschien wel kunnen. Geestelijk zal dat echter problemen opleve ren". Vandaar dat hij heeft besloten dit jaar de Omloop Het Volk, de Ronde van Vlaanderen, Gent - We- velgem en Parijs- Roubaix, toch monumentale koersen, links te la ten liggen. „Ik heb van tijd tot tijd gewoon ontspanning nodig. Zo zit ik nu eenmaal in elkaar. Zoals ik ook niet naar buiten ga om te trai nen als het zeikt van de regen. Dan ga ik thuis op de roller zitten. Ik hoef ook niet veel te trainen om in vorm te komen. Ik had voor de Ruta del Sol pas duizend kilometer ge traind en reed daar mee zonder nu echt veel af te zien, terwijl anderen, die er al vier- tot vijfduizend kilome ters op hadden zitten, het minder gemakkelijk afging. Dat is, denk ik, het talent datje hebt". Zijn erelijst - menen kenners - is daarmee niet in overeenstemming. De zeer gedreven Zwanenburgse publicist Jan Zomer, wiens liefde voor 'de stiel' uit zijn pen druipt, schrijft in zijn nieuwste Wielerex- press dat Rooks een renner tot een 'voetbalmoraal' is verworden. Te weinig plichtsbesef tonend en te apathisch in de koers. Zomer: „Het lijkt erop dat de aanvaller Rooks zoals'die zich in het begin van zijn loopbaan etaleerde, gestorven is. Rooks moet overal achteraan fiet sen, wil hij erbij zijn". Het verweer van de vedette: „Laat ik voorop stellen, dat ik het al tijd probeer. Alleen doe ik wel eens dingen niet goed. Dat besef ik wel eens als ik de videobeelden van zo'n finale thuis op mijn gemak bekijk. Dan zie ik soms renners achter me op«het pintje van hun zadel zitten. Maar ja, tijdens de wedstrijd kun je niet zien wat er in je wiel allemaal gebeurt. Dan heb achteraf wel eens spijt dat ik geen initiatief heb geno men. Maar er zijn ook dagen, dat je met andere belangen rekening moet houden. Neem Luik-Bastena ken-Luik van twee jaar geleden, toen Van der Poel weg was. Daar kun je niet achteraan. Ik baalde toen wel, want die dag was ik de besté'. kwam hij voor het eerst redelijk uit de opening, al mocht hij niet over geluk klagen dat hij na een verdach te manoeuvre met remise ontsnap te. In de daaraan voorafgaande par tijen stond hij constant onder druk en had Karpov de overwinningen voor het uitkiezen. „Met de Karpov van twee jaar ge leden had het nu na vijf partijen 4 1/2 - 1/2 gestaan', oordeelde Torre. „Met de Karpov van zes jaar gele den misschien wel 5-0." r de analyse had gehad. „Maar al had ik vijf dagen gehad, dan nog was ik er misschien niet uitgekomen. Zo ge compliceerd lag de stelling." Met zijn hoge tempo van zetten wekte de Amsterdammer minf of meer de in druk dat alle analyses van zijn se condanten Andersson en Sax gefor ceerd tot verlies hadden geleid. In direct gaf hij grootmeester Torre ge lijk met diens uitspraak, dat zwart zijn beste kans in de partij twee zet ten voor het einde van de reguliere zitting had gemist. Lb5 was te zor- Over de kansen in deze moei lijke positie waren de meningen verdeeld. Er bestond veel onge motiveerd Nederlands optimis me. Volgens schaakmeester Fri- so Nijboer, die de stelling analy seerde en voortreffelijke com mentaren gaf, is zwart vermoe delijk in alle varianten verloren. Een nauwkeurige bewijsvoe ring zou vele dagen vergen. 61...Kc7 Deze zet had Timman afgege ven. Vermoedelijk is deze de beste. Nijboer geeft nog 61...Lc4 62. f6 Kc7 63. g5 Kd7 64. g6 Ke6 65. g7 Kf7 66. Lg4! Kg8 67. Le6+ Pf7 68. Kg3 en de koning mar cheert beslissend naar g6. 62. Kg3 Pc4 Of 62...Lc4 63. Kf4 a2 64. Pxa2 Lxa2 65. g5 Kd7 66. g6 Kd7 67. La4+ en wit komt het eerst. 63. Le2! De Russische staf heeft voor treffelijk geanalyseerd. Met de penning van het paard wint wit een belangrijk tempo. 63...Le8 Nijboer geeft 63...Kd6 64. Kf4 Pb2 65. Lxb5 Pd3+ 66. Lxd3 exd3 en wint, maar hij vergist zich. Na 67. Pb3 a2 68. Kf3! wint wit! 64. Kf4 Pb2 65. Kg5! Elimineert het schaak op d3. 67...Ö5 68. Ldl b4 Dit kost materiaal, maar er vas geen goede verdediging 69. Lb3 Pel 70. Lxd5 Kd6 71. Lc4 Lb5 72. Lg8 Ke7 Vermoedelijk was 72...La4 73. f6 b3 74. f7 Ke7 75. Kh6 b2 76. Kg7 bxalD 77. f8D+ Kd7 zijn beste kans, maar na 78. Df5 komt wit beslissend in de aan- 73. Kh6 Kf8 74. Le6 Ld7 75. g5! Zwart geeft het op; hij komt iuist een tempo tekort, want na 75...Lxe6 76. fxe6 b3 77. g6 b2 78. g7+ Kg8 79. el Kf7 80. g8D Kxe7 beslist eenvoudig 81. Dxa2. Schaken is een wreed spel. HANS BOUWMEESTER de mooiste klassie- GRONINGEN (ANP) - De licentie commissie van de KNVB heeft Gro ningen tot 1 april uitstel gegeven voor het indienen van een sluitende begroting voor het komende sei- De Groningse voetbalorganisatie moet in twee weken duidelijkheid scheppen over de problemen met de fiscus, naar aanleiding van het onderzoek dat de FIOD heeft inge steld over mogelijke fiscaal onjuiste handelingen in de periode van 1984 tot 1988. Aan de oorspronkelijke da tum van 15 maart kon Groningen niet voldoen omdat het onderzoek van de FIOD nog niet is afgerond. national. 19.00-20.30 Sportnet: College Basketball. 20.30-21.00 Sportnet: Update en Polo Gothenburg. 22.00-00.00 Sportnet: US PGA Golf: Players Champs. 22.25-22.50 Ned 2: Sport. 22.45-23.15 Ned 3: Studio Sport: WK Shorttrack in Amsterdam. 22.50-23.15 Did 2: Die Sport-Reportage. 23.25-23.50 Did 1: Sportschau. 00.00-??.?? Sportnet: Iron Man Triathlon. 01.20-01.50 BBC 2: Badminton. 01.20-01.50 BBC 2: Badminton,

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17