aKTMJIfrV Gullit mag weer een bal beroeren SPOo£TV T afeltennissers missen primeur Povlsen hoopt op ruimte in München 'Ik richt me niet op WK, maar sluit het ook niet uit' Risico-duel in Heizei WOENSDAG 7 MAART 1990 SPORT PAGINA 17 Verlies tegen Frankrijk HUIZEN (GPD) Op de veelbelovende naam Superliga valt niets af te dingen, maar als competitie spreekt het fenomeen nauwelijks tot de verbeelding van de internationale tafeltennissers. Een prijs is er niet mee te verdienen, erger, het reizen door Europa kost al leen maar geld. Voor armlastige bonden (hoewel de NTTB daar niet meer toe kan worden gerekend) is de strijd daarom een blok aan het been. Een tegenvaller vormde het gemiste kampioenschap dank zij de 1-6 nederlaag tegen Frankrijk in Huizen daarom niet voor bondscoach Jan Vlieg. De winst tegen Nederland bracht de Fransen overigens de titel van de Europese competitie, waarin voor Oranje uiteindelijk een derde positie was weggelegd. De desinteresse bij de spelers is enigszins verklaarbaar. Overwin ningen in de Superliga worden niet gehonoreerd met een hogere rang schikking op de Europese lijst. Was dat wel zo geweest dan was een spe ler als Paul Haldan met stip geste gen op de hitladder. Hij scoorde in de tot dusver afgewerkte interlands een hoog winstpercentage. Dat heeft echter voor de statistici bij de ETTU geen waarde en dat is ook de reden waarom een vooraanstaand land als Zweden tot gisteravond heeft gestreden om het voorkomen van degradatie. Met alle respect voor de prestaties van Nederland; als alle Europese topnaties met hun sterkste spelers aan de start waren verschenen, dan had het team van Jan Vlieg zich nimmer kunnen mengen in de strijd om de titel. „Het uitgangspunt van de toplanden is niet degraderen in- plaats van strijden om de titel", ver klaarde Jan Vlieg. „Daardoor kun nen wij meedoen, maar het gaat me te ver om te stellen dat we in de an dere situatie om degradatie hadden moeten vechten. We hoeven de sterkte van ons team niet te onder schatten". Polen Nederland kwam in de Superliga viermaal tot winst. De 4-3 zege op Polen had nauwelijks enige waarde omdat het sterduo Kucharski/Grub- ba andere verplichtingen had. Zoals ook de victorie op het Zweden zon der kanjers nu niet bepaald tot de verbeelding sprak. Daarentegen waren de winstpartijen op Enge land en Joegoslavië om 'in te lijs ten'. „Zolang overwinningen niet echt tellen, zal de Superliga er een beetje bij blijven hangen", gelooft Vlieg. De ETTU onderneemt dan ook wanhopige pogingen de opzet van de competitie te wijzigen. Vorig jaar heeft het Nederlands team in Zwe den de wedstrijd op twee tafels af gewerkt. Maar dat experiment hoeft wat Vlieg betreft niet meer te wor den uitgevoerd. „Omdat je dan weer een tweede coach moet meenemen. En dat kost weer geld". Afgelopen weekeinde werd op de ETTU-ver- gadertafel in Karlsruhe bij de open Westduitse een plan gelanceerd de te scheiden. Een ontwerp dat door de beperkte financiële middelen van Oostblok landen hoogstwaarschijnlijk in de prullenbak zal belanden. De formu le met twee mannen en één vrouw blijft derhalve van kracht. Huizen In Huizen werden de 400 toeschou wers in tegenstelling tot de edities tegen Polen en Joegoslavië, toen de winst pas na vier en een half uur ta feltennis boven kwam drijven, niet op de proef gesteld. Na ruim twee uur was het duidelijk dat de Super liga-primeur aan Oranje voorbij zou gaan. Tegen deze Franse ploeg ove rigens geen schande, want met Jean-Phippe Gatien en Wang Xao- ming (een ex-Chinese) hebben de 'Haantjes' toppers van Europese klasse in huis. De 21-jarige Gatien bevestigde gisteravond nadrukke lijk zijn topvorm, waarin de num mer 17 van Europa al enige tijd ver keert. Afgelopen weekeinde im mers in Westduitsland zegevierde de Fransman verrassend bij de open Westduitse kampioenschap pen met een klinkende winst op de sterke Zweed Persson. Danny Heis ter troggelde Gatien nog een game af, maar kon de nederlaag niet voor komen, zoals ook Paul Haldan ten prooi viel aan de 'veelvraat' uit Van- Haldan In de openingspartij tegen Marmu- rek had Halman de Nederlandse ko lonie in sporthal De Bun in opge ruimde stemming gebracht. De ver- liespartijen in de dubbels (Hal- dan/Heister en Hooman-Kloppen- burg/Gerard Bakker junior) plus de nederlagen van Danny Heister en Mirjam Kloppenburg manoeu vreerden Nederland naar de 1-6 ne- redactie Rob Onderwater Rob van der Zanden Die had bondscoach Vlieg niet verwacht, maar rouwig kon hij er niet om zijn. ROB ONDERWATER MÜNCHEN (GPD) Het meest besproken lichaamsdeel van Nederland dezer dagen, het kuitbeen van Romario, zal in elk geval niet voor een breuk zorgen binnen PSV. Integerldeel. Het wegvallen van de Braziliaanse tove naar heeft coach Guus Hiddink van een dwaalspoor afgebracht. Met een super-aanvallend ingestelde formatie wilde hij op avontuur in het Olym pisch Stadion in München. De gebeurtenis zondagmiddag heeft Hiddink bevrijd van het hinken op twee gedachten en voor zijn eventuele zelf moordtactiek behoed. „De zwakke plek van Bayern ligt achterin, dus daar moeten we toe slaan". Onder dat motto had de technisch verantwoordelijke man alles dat maar enigszins kan aanvallen bij PSV, binnen de lijnen willen brengen. Een taktiek, die weliswaar lovenswaardig mag klinken, maar van bijster weinig realisme getuigt. PSV komt het best tot recht als het vanuit een ge sloten verdediging plots kan uitvallen. „Los van de gebeurtenis met Romario", zegt Flemming Povlsen, „weet ik dat ik gespeeld zou hebben. We krijgen tegen Bayern een zee van ruimte en daarvan zal ik moeten profiteren. Dat is voor mijn spel de beste omstan digheid". De Deense international bruist van energie en loopt over van zelfvertrouwen. Zelfs zijn vrijwel permanente verblijf op de PSV-bank heeft het geloof in eigen kunnen niet beschadigd. „Ik ben Deens interna tional en ik heb furore gemaakt in een van de zwaarste competities. Ik weet van mezelf wat ik waard ben en dan heb ik het niet over de miljoenen die PSV heeft betaald. Het is zaak voor mij m'n trainer te overtuigen en dat zal ik tegen Bayern niet nalaten. Ik krijg nu een paar wedstrijden de kans. En die kans laat ik me niet ontnemen". Povlsen moet als haas fungeren en Wim Kieft als aanspeelpunt en zo mo gelijk als doeltreffend eindstation. Beiden hebben tegen FC Den Haag la ten zien dat die combinatie geen onmogelijke is. „Maar Den Haag is niet Bayern", voegt Povlsen er snel aan toe. „Ik heb zondag laten zien dat ik gretig ben. Dat ik in vorm ben. Ik voel me goed en Bayern zal het merken. Ik ben zelden met zoveel vertrouwen aan een karwei begonnen. Ik ben uit gerust en fit. Kan ook bijna niet anders als je zo lang op de bank hebt geze ten". Basta De Leidse uitgave van Marco van Basten is uitgespeeld. Klaas Dek ker, hij vertoont uiterlijk een frap pante gelijkenis met de Milan-ve- dette maar is uiteraard minder ge talenteerd, is niet meer welkom bij De Sleutels. Vorige week be sloot trainer Hans Tisseur zijn topscorer te weren uit de selectie. Opmerkelijk toch, een oefen- meester die zijn meest scorende voetballer aan de kant schuift. Dit met de wetenschap dat De Sleu tels in de Leidse zaterdagafdeling steeds moeilijker het net kan vin den. Dekker schoot voor de win terstop het leder veertien maal tussen de palen. "Ik heb het gedaan met pijn in mijn hart, maar ik kon niet an ders", verklaart Tisseur. Veel woor den wenst de oud-voetballer van Roodenburg overigens niet vuil te maken aan de verwijdering. "Wat er precies is gebeurd, is een zaak tussen Dekker en mij. Laten we hef er maar op houden dat Dekker bepaalde afspraken niet is nagekomen. Tijdens het sei zoen hebben we al diverse keren om de tafel gezeten. Waar aie ge sprekken over gingen? Onder meer over zijn slechte trainings- bezoek. Hij beloofde telkens beter schap, maar het kwam er maar niet van. Toen heb ik de knoop doorgehakt. Voor de wedstrijd te gen MVKV van afgelopen zater dag (die werd afgelastred) heb ik het Klaas medegedeeld" Het 'slachtoffer' zelf was met stomheid geslagen. Dekker wist wel dat "iets" sluimerde tussen hem en Tisseur, maar dat de trai ner rigoureus besloot de topsco rer uit de hoofdmacht te stoten, kwam hard aan. Hij is het dan ook niet eens met de lezing van Tis seur. Dekker: "Geeft hij matig trainingsbe- zoek op als redenJa, hoor nsik heb nog zoiets als werk. Daardoor kan ik niet altijd op dinsdag of donderdag aanwezig zijn op de training. Het voetballen is voor mij een hobby en ik ga niet krom liggen om aan de wens van Tis seur te voldoen. Ik werk bij het mi nisterie van defensie en moet, al klinkt het ongeloofwaardig als ambtenaar, wel eens overwer ken". Tisseur ergerde zich niet alleen aan het matige trainingsbezoek van Dekker. De inzet van de aan valler tijdens de wedstrijden vormde voor de trainer een bron van ergernis. Dekker daarente gen is de mening toegedaan dat hij wel zijn best deed. "Ik voel me door de trainer aan de schandpaal genageld. Als-ie het over inzet heeft, kan ik er ook wel een paar opnoemen die er met de pet naar gooien. Maar goed. wat doe je eraan als een trainer zo over je denkt? Weinig toch". Voor welke club Dekker vol gend seizoen gaat spelen is nog niet duidelijk. In elk geval wordt de vereniging de vijfde in het rij tje van de 23-jarige Leidenaar. Vijf clubs (hij speelde bij Lugdunum, VTL, Leiden en De Sleutels) in hooguit zes jaar. Zegt die 'losbandigheid' eigenlijk niet genoeg over de voetballer Klaas Dekker? "Ik een moeilijke jongen? Ik denk van niet. Ik vind het alle maal een beetje ver gezocht. Ik neem het Tisseur hoogst kwalijk dat-ie me uit de selectie heeft ge gooid. Hij had me ook terug kun nen zetten in het tweede. Daarom heb ik m'n zakken vol van die club. Mij zien ze daar nooit meer". Dubbelrol Handbalvereniging Quintus zegt rond te zijn met trainer Jan Kecskeméthy voor het volgende seizoen. De huidige trainer van het vrouwenteam van Foreholte uit Voorhout zou het mannen- team van de club uit Kwintsheul gaan coachen. "Met Kecskeméthy zelf zijn we rond. We praten deze week alleen nog met Foreholte over de zaak", doet een woordvoerder van de eredivisionist uit het Westland niet al te ingewikkeld. Volgens de voorzitter van Fore holte, Chris de Bakker, zit het al lemaal wel iets gecompliceerder in elkaar. "We willen Kecskeméthy niet belemmeren in het uitoefenen van wat zijn lust en zijn leven is, maar formeel kunnen we hem aan zijn contract houden en dat loopt tot en met volgend seizoen. Ze willen hem graag als coach van de man- nenploeg. Hij zou dan bij ons kun nen blijven werken als trainer van de vrouwen. We wijzen die constructie niet meteen af maar willen wel eens duidelijkheid over hoe dat allemaal vlekkeloos met elkaar te combineren is. Voorals nog zeg ik liever 'nee' dan 'ja' Winst en verlies voor Belgen in de Europa Cup PELLENBERG (GPD) Gaat 'II Tulipano Nero' dan toch nog weer in al zijn schitterende schoonheid tot bloei komen? In het 'gekkenhuis' dat de Pellenberg-kliniek gistermiddag rond vier uur was, straalde 'De Zwarte Tulp', Ruud Gullit dus, optimisme uit. „Ik heb goed BRUSSEL (AP) - In de eerste ronde nieuws, het bezoek aan dokter Martens is heel gunstig verlopen. Ik ben weer een stap ver- n de kwartfinales van het Europe- der. De komende twee Weken mag ik de intensiteit van het lopen opvoeren. Daarna mag ik bekertoernooi voor bekerhou- twee weken met de bal gaan trainen. In eerste instantie met een wat minder zware bal dan op het Oostenrijkse Admira Wac- ik in die periode geen terugslag heb gekregen, mag ik daarna weer met de groep gaan trai- ker. nen". Mark Degryse scoorde beide doelpunten in de eerste helft, toen De hamvraag, die 'heel' Nederland voetballen zou dat ook al perfekt de defensie van de Oostenrijkers bezig houdt, omzeilde hij. „Of ik het zijn". door het soepel combinerende An- WK haal? Dat weet ik niet. Ik richt Vraag aan Ted Troost, Gullits derlecht regelmatig aan flarden me er niet op, maar ik sluit ook niks haptonoom, begeleider, vriend en werd gespeeld. In de tweede helft uit. Ik volg het programma dat dok- toeverlaat tegelijk: begint het met de Weense verdediging wel ter Martens voor mij heeft opge- het oog op het WK niet erg kort dag goed georganiseerd en zag An- steld. Ik blijf me vasthouden derlecht geen kans de marge te ver- zijn adviezen. Verder laat ik alles groten. open. Natuurlijk zou ik het jammer 1-FC Köln is gisteravond dicht bij vinden als ik het WK zou moeten de halve finale van het UEFA-be- missen, maar dat is voor mij nu niet kertoernooi gekomen. In het 156e meer het allerbelangrijkste. Belang- Europese bekerduel werd FC Ant- rijk is dat ik weer gezond word en ik werp met 2-0 verslagen. Al in de 2e heb er alle vertrouwen in dat dat minuut legde Littbarski een stevige gaat gebeuren. Ik denk ook niet dat basis voor de overwinning. Hij het juist zou zijn mij op het WK te opende kort na de aftrap de score richten. Dan ga ik me misschien for- met een volley. In de 53e minuut ceren en dat is altijd verkeerd. Ik kopte de^Noorse voorstopper Giske leef nu naar die bal toe, over twee Gullit te worden? Antwoord: „Dat valt wel mee, het is een zwar te". Troost wil daarmee zeggen dat mensen van het zwarte ras gemid deld atletischer gebouwd zijn dan blanken en een wat andere spierop- bouw en -constructie hebben, waar door zij meestal sneller weer fit en speelklaar zijn. Media Zeven camerateams en een slordige vijftig media-vertegenwoordigers 2-0 in. Tussendoor trof Littbarski weken. En als ik straks bij het begin hadden zich gisteren verzameld nog een keer de paal. het BRUSSEL (ANP) - Fi van Hoof, rie van justitie heeft per brief la de in het toernooi om de Europe- ten weten, in te staan voor onze se beker voor landskampioenen veiligheid. Daar nemen wij ge- debuterende trainer van KV noegen mee. We willen het verle- Mechelen, was gisteren kort in den in deze wedstrijd niet mee- zijn oordeel over de tegenstan- 'dragen." ders in de kwartfinale. „AC Milan is de beste van gans de wereld.' Bij de Italiaanse titelverdediger in het zwaarste Europese evene ment, scheen men zich meer druk te maken over andere zaken dan de tegenstander. Bijvoorbeeld het Heizelstadion, waar voor het eerst sinds het voetbaldrama in 1985 weer een risicoduel wordt gespeeld. Bij de Europa Cup 1-finale van toen, tussen Liverpool en Juven- tus, vielen de meeste van de 39 slachtoffers aan Italiaanse kant. „Desondanks hebben wij begrip voor de argumenten van KV Mechelen om in de Heizei te spe len", zei de Italiaanse trainer Arri- go Sacchi gisteren. „In Achter de Kazerne was het nog gevaarlijker geweest. Het Belgische ministe- Sacchi had niet de moeite geno men KV Mechelen te gaan bekij ken. Hij bekijkt nooit een tegen stander. „Wij gaan uit van AC Milan", verklaarde hij gisteren na aankomst in Brussel. De trainer mist de geblesseerde Donadoni en de geschorste Tassotti. En ui teraard Gullit. KV Mechelen mist zijn moter, Erwin Koeman. Verwacht wordt dat Bruno Versavel als gevolg daarvan linker middenvelder wordt, en Deferm als back de ploeg completeert. Trainer Fi van Hoof ging drie keer kijken in Ita lië. „Het enige dat we kunnen doen is proberen ons eigen spel te spelen en in elke situatie heel rus tig blijven", was de conclusie die hij na zijn bezoeken trok. de ingang van de Pellenberg kliniek bij Leuven. De binnen komst van Gullit ontging iedereen. De stervoetballer, die om elf uur 's morgens al zou verschijnen, maar pas tegen vier uur in de namiddag zijn opwachting maakte, had een personeelsingangetje ergens aan de achterkant van het gebouwencom plex genomen. Nadat de perschef van AC Milan er melding van had gemaakt dat Gullit zich reeds bij dokter Martens bevond, spoedde de meute zich naar de tweede etage, waar de be handelkamer van de bekende spe cialist in sportletsels terstond werd 'omsingeld'. Vooral de Italiaanse paparazzi gingen daarbij in woord en gebaar luidruchtig en opgewon den tekeer. Zozeer zelfs dat een as sistent van Martens iedereen ver zocht toch alsjeblieft naar beneden steeds een soort te gaan. „Want op deze afdeling lig- doen". Hij ge zou verlaten, kwam de horde morrend in beweging. Troost: „Het is hier een hospitaal, geen circus". Nadat de Italiaanse media-men sen later hun werk hadden gedaan en Gullit iets meer bewegingsvrij heid had gekregen, liet deze weten dat dokter Martens zich erg content had getoond over het genezingspro ces tot dusver. „Ik heb vanmorgen nog gelopen. Dat heb ik bewust ge daan, zodat Martens goed kon voe len hoe die knie zich had gedragen onder belasting. De reactie was per fect, zei Martens. Maar laten we nu niet gaan overdrijven, laten we de vier maanden die Martens heeft ge noemd nou maar mooi aanhouden". Drie keer in elf maanden tijd is Ruud Gullit aan zijn rechterknie ge opereerd. Op 19 april en 5 juli in Ro me door de orthopedisch specialist Alberto Perugia en op 1 december door dr. Marc Martens, orthope disch chirurg van het Academisch Ziekenhuis in het Belgische Pellen berg. Martens ontdekte dat het kraakbeen in het kniegewricht was beschadigd; een van de meest ge vreesde knieblessures. Gullit: „Na de laatste operatie was dit mijn eer ste echt goede controle. Ik wist dat het goed ging, maar toch was ik heel nieuwsgierig wat Martens zou zeg gen. Het is altijd lekker als je gevoe lens door een specialist bevestigd worden". Opgelucht Ook Ted Troost maakte een opge luchte indruk. „Want het is toch „ontzettend tevr gen twintig patiënten die net geope- den" te zijn. „Alleen het spiervolu- reerd zijn en die hebben hun rust nodig". Ruuds knie blijft teel iets achter. Dat betekent dat hij veel moet lopen, maar ook veel TTi+TXT-orb-incr moet rusten; dat laatste is belang- U11Wel xvlllg rijk. Voorzichtigheid is geboden. De woorden van de goede man had- De natuur zal zijn werk moeten den nauwelijks enige uitwerking, doen". Pas nadat Ted Troost enige kracht- Volgens de haptonoom had Mar- termen had gebezigd en had ge- tens vooral gekeken naar de stand dreigd dat Gullit geen enkel com- van de knie en de toestand van het mentaar zou verstrekken als niet ie- kapsel. „Het was een routinematige dereen onmiddellijk de tweede eta- controle, die helemaal gebeurde De man in kwestie is zelf onbe reikbaar. De handbalprofessor uit Tsjechoslowakije zit in zijn va derland om daar de WK handbal voor mannen te aanschouwen. Daarom doet Loek Vis (hij ver zorgt de pr bij Quintus) even uit de doeken hoe het straks moet gaan werken met de dubbelrol van 'Kees'. Foreholte spe len op zondag. Wij willen onze mannen volgend seizoen op zater dag laten spelen. Dus dat werkt prima. Ons team traint op dins dag, woensdag en donderdag. Misschien moeten we voor een avond een vervanger regelen". "Wij spelen ook met de gedachte om de wedstrijden van de vrou wen naar zaterdag te verplaat sen, dus dat kan problemen geven. Bovendien zijn we niet blij met het feit dat Jan elders aan de slag gaat. Als hij het in Kwintsheul zo goed naar zijn zin heeft en daar wil blijven, zitten wij met de ge bakken peren. We hebben net een meerjarenplan gemaakt en dat is voor een groot deel afgestemd op Kecskeméthy". Foreholte wil de handbalpro feet dus graag alleen voor eigen parochie laten preken. Logisch. Kecskeméthy wordt behalve profeet ook handbalprofessor ge noemd en die kwalificatie bete kent meer dan velen denken. De geboren Tsjech, die inmiddels in Limburg woont en Nederland niet graag wil verlaten, heeft een universitaire graad behaald in de 'handbalkunde' in zijn geboorte land. De coach is om die reden ge liefd in binnen- en buitenland. Voor Foreholte is hij belang rijk, omdat in Voorhout nog steeds plannen bestaan om te ko men tot de oprichting van een handbalschool. Kecskeméthy moet als een soort docent het am bitieuze plan begeleiden. Hij moet als de specifieke handbalhal er staat, stages gaan verzorgen en les geven aan Nederlandse en bui tenlandse spelers. "Voor het welslagen van het project is het aanblijven van Kecskeméthy enorm belangrijk. Maar ook voor Foreholte zelf. Ie dereen weet dat Jan met een top- team wil werken. We hebben met hem daarom al gesproken over persterkingen voor volgend sei zoen. Het liefst houden we hem ge woon in Voorhout". Bomans sterkste in Parijs-Nice LYON (ANP/AFP) - De Belg Carlo Bomans heeft de derde etappe van de wielerkoers Parijs - Nice gewon nen. De rit ging van Nevers naar Lyon over 245 kilometer. Hij had enkele seconden voorsprong op een groep met onder meer de Spanjaard Miguel Indurain, die de witte lei derstrui overnam van de Fransman Francis Moreau. Jelle Nijdam werd gisteren aan het eind van de eerste etappe van de Ronde van Murcia in een massas print verslagen door de Belg John ny Dauwe. Het verschil bedroeg een fietslengte. Tom Cordes werd der de. De veelbesproken knie. met de hand. Vaak is dat trouwens meeleven. „Hij krijgt zelfs post van beter dan met allerlei apparaten", eskimo's en negerstammen. Al die Troost vertelde dat overal ter we- belangstelling geeft een positieve reld heel veel mensen met Gullit impuls aan het genezigsproces". WOENSDAG 18.25-20.15 Did 2: Europacup voetbal Hamburger SV-Juventus Torino (EC-3). 19.00-19.30 TV 5 Montagne becgsport- magazine. 19.00-20.30 Sportnet: Rugby Union: Frankrijk-lerland. 20.00-23.00 BRT 2 Sportavond, reporta ges van de vanavond te spelen voetbal wedstrijden in de kwartfinales van de Europacuptoernooien (KV Mechelen-AC Milan en Luik-Werder Bremen). 20.10-22.05 Ned 3: Studio Sport: recht streeks verslag van de voetbalwedstrijd Bayern München-PSV (EC-I). 20.15-22.05 Did 2 Europacup voetbal: Bayern München-PSV (EC-I). 20.30-22.30 Sportnet: Update en US PGA Golf. 22.25-23.t5 RTL V Match Extra: verslag van de eerste helft van de voetbalwed strijd tussen KV Mechelen-AC Milan (EC- I). 22.30-00.00 Sportnet Top Ranking Boxing 22.45-23.00 Did 2 Europacup voetbal Luik-Werder Bremen (EC-3). 22 55-23.25 Ned 3 Studio Sport met een terugblik op de vandaag gespeelde Euro- pacupvoetbal-wedstrijden. trij'd tussen KV Mechelen-AC N KEC- 23.35-01.30 BBC 1 Sportsnight: Europa cup voetbal (samenvatting van de kwartfi nale). WK kunstrijden op de schaats en cricket (Engeland-Westindië). 00.00-01.00 Sportnet: IJsspeedway uit Skie it Geile Noorwegen. 11.00-12.00 Sportnet IJsspeedway: uit Assen. 12.00-13.30 Sportnet Rugby Union. Frankrijk-lerland 13.30-15 00 Sportnet Top Rank Boxing. 14.35-14.55 Did 2 Pfiff: sportprogramma voor de jeugd. 14 55-17.00 Did 2: Sport extra WK hand bal in Bratislava en kunstrijden op de schaats (kur voor paren). 15 00-16.30 Sportnet: College Basketball: Duke-Clemson.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17