Als u al een droomkeuken hebt, doet u toch gewoon een gooi naar een droomreis? Speel het Albert Heijn LetterSpel. Of liever gezegd, die gooi doen wij voor u. Morgenavond op de televisie. Op Nederland 1 in het STER-blok na het journaal van 19.00 uur en op RTL-Véronique rond 17.57 uur. Daar komen dan twee letters uitrollen: een rode begin- en een blauwe eindletter, nodig voor een woord van in totaal zeven letters. De truc is nu, u begrijpt'tal, om dat woord verder af te maken. Als u tenminste kans wilt maken op de hoofdprijs van f 2.500,-. En als u die SieMatic droomkeuken, met alle Siemens appara tuur erop en eraan, wilt verdienen. Of één van de vier Siemens combi-magnetrons, die we als een soort van extraatje hebben staan. Maar let op: de letters die in de TV-uitzending vallen, moet u dan wel terug kunnen vinden op het speciale spelmapje, dat u bij elke f 25,- aan boodschappen krijgt. Zegt u echten ik heb al een droomkeuken, kies dan een willekeurige begin- en eindletter van uw spelmapje. In dat geval speelt u mee voor 'n droomreis van o.a. Sunair naar Mallorca, Corfu, de Algarve, Londen, de Zwitserse bergen of de Belgische kust. Of voor één van de vele cadeaupakketten. Hoe komt u nu aan de andere-tussenliggende-letters? Simpel. Door boodschappen te doen. Die letters staan namelijk achter op uw kassabon, leder met een verschillende letterwaarde, zodat straks het woord met het hoogste getal kan winnen. We spelen in totaal maar liefst zes ronden, elk van twee weken. Natuurlijk maken we de begin- en eindletter, van de televisie ook elke keer bekend in de winkel. Wilt u meer weten over bijvoor beeld de spelregels of de tijden van de TV-uitzendingen voor elke ronde? Er ligt een wedstrijdblad in de winkel. Dan ziet u meteen wat u allemaal kunt winnen. U moet er echter snel bij zijn, want de ervaring leert dat droomkeukens en droom reizen erg in trek zijn. Dat de hoogste waarde maar mag win nen, zullen we maar zeggen. SIEMENS SieMatic SUnairO

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 12