m g i verpleging en verzorging 9 automatiseringsfunkties Rabobank 9 NOG IN VULLEN ,LEM VAN DEN- HOEVEEL HANDEN EN VOETEN MOET JE HEBBEN ALS ZIEKENVERZORGENDE IN DE JANSKLINIEK Rabobank Rijnsburg MEDEWERKER INFORMATISERING/AUTOMATISERING (M/V) De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een woon-/werkge- meenschap voor bijna 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van onze bewoners zijn ongeveer evenveel personeels leden belast. In paviljoen de Aster zoeken wij op korte ter mijn voor de "Asterix-groep" een GROEPSHOOFD Op de Asterix-groep wonen 8 mannen en vrouwen, waarbij de nadruk ligt op de verzor ging en het bieden van een goed leefklimaat aan deze bewoners. Daarnaast wordt er aan dacht besteed aan het in stand houden/stimu leren van datgene, wat de bewoner zelf kan. De belangrijkste taken van het groepshoofd zijn: - verzorging en begeleiding van de bewoners - de begeleiding van teamleden en het be vorderen van de samenwerking - de zorg voor een goed leef-, woon- en werkklimaat - de belangen van de groep behartigen. Wij zoeken voor deze functie iemand die: - een Z-diploma heeft of een daaraan gelijk waardig diploma - goede contactuele eigenschappen bezit - in staat is om samen met andere groeps- hoofden en het paviljoenshoofd verant woordelijkheid te dragen voor het goed functioneren van het paviljoen - zelfstandig kan werken, leiding kan geven en beslissingen durft te nemen. De functie is conform het F.W.G. ingedeeld in functiegroep 45. Het salaris bedraagt maximaal f 3.801,- bruto per maand. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Er is bovendien een mogelijkheid tot kinderopvang. Gezien de identiteit van de inrichting is een christelijke levensovertuiging gewenst. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw A. Smits, paviljoenshoofd (toe stel 337) en/of de heer B. Satter, middelen coördinator (toestel 8111). ln paviljoen de Tulp is een vacature voor een Z-VERPLEEGKUNDIGE (80% - 100%) Paviljoen de Ttilp heeft naast een permanente woonfunctie voor twee groepen (7 dames en 7 heren) de mogelijkheid tot 2 observatieplaat sen en tijdelijke crisisinterventie. De bewoners functioneren overwegend op hoog niveau. De leeftijden variëren van 20 tot 56 jaar. De meeste bewoners vertonen gedragsproblemen en/of emotionele spanningen. Bijna alle bewo ners werken overdag buiten het paviljoen. Wij zoeken voor'deze functie kandidaten die beschikken over: - het Z-diploma, B- en/of H.B.O.-V-diploma - ervaring in het werken met vergelijkbare groepen - een grote mate van zelfstandigheid en teamgeest - stressbestendigheid. De functie is conform het F.W.G. ingedeeld in functiegroep 40. Het salaris bedraagt maximaal f 3.461,- bruto per maand. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Er is bovendien een mogelijkheid tot kinderopvang. Gezien de identiteit van de inrichting is een christelijke levensovertuiging gewenst. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer F. Smit, paviljoenshoofd (toestel 443) en/'of mevrouw H. Brugge, groepshoofd (toestel 413). In verscheidene paviljoenen, waar bewoners functionerend op "laag niveau" worden ver zorgd, vragen wij GEDIPLOMEERD Z-VERPLEEGKUNDIGEN (80% - 100%) Over het algemeen geldt, dat de groepen be staan uit 8 bewoners, variërend in leeftijd van 25 tot 70 jaar. Het zijn verzorgende groepen waar we probe ren de zelfredzaamheid zoveel mogelijk in stand te houden. We werken met individuele doelstellingen, waarin afwisseling in dagpro gramma en benadering belangrijke aspecten zijn. Voor deze functie vragen wij Z-gediplomeerden of kandidaten met een daaraan gelijkwaardig diploma. Het salaris bedraagt maximaal f 3.461,- bruto per maand. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswe zen is van toepassing. Er is bovendien een mogelijkheid tot kinderopvang. Gezien de identiteit van de inrichting is een christelijke levensovertuiging gewenst. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de volgende paviljoenshoofden: mevrouw W. van der Neut (toestel 356), mevrouw E. Dogger (toestel 333), de heer N. Koutstaal (toestel 439), de heer N. Zwinkels (toestel 320) of bij de coördinatoren de heer A. v.d. Anker (toestel 8134) en de heer B. Satter (toestel 8111 Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en vol gens de soUicitatiecode behandeld. Protestants-Christelijke inrichting voor verstandelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). telefoon (01719) 19320. Nou niet weinig, zoals je ziet. Want als ziekenverzor gende ben je eigenlijk een soort duizendpoot. Je werkt mèt men sen en vóór mensen. En dat kun je niet zomaar. Daar heb je iets voor nodig kennis die je opdoet in een opleiding. Daar wisselen theorie en praktijk elkaar voortdurend af. En tegelijkertijd verdien je al een salaris In september 1990 begint er weer een nieuwe op leiding. Iets voor jou misschien? Ben je in het bezit van een diploma LBO/LHNO (2 vak ken C-nivo). INTAS of MAVO. vraag dan bij René Verhoogt, koördi- nator praktijkbegeleiding, ons informatiepakket aan, telefoon nummer 023-319282, toestel 233. Een sollicitatiebrief schrijven kan natuurlijk ook, stuur deze dan naar de dienst Personeelszaken van de Stichting Hervormde Diakonale Huizen, Ridderstraat 32, 2011 RS Haarlem. Is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobankorganisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een: De Rabobank Rijnsburg behoort met 2 vestigingen en een personeelsbestand van circa 65 personen tot de middelgrote banken van de Rabobankorganisatie. In het bankwezen voltrekken zich in snel tempo riieuwingen en aanpassingen zowel in de dienstverlening naar de cliënten als in de interne bedrijfsvoering. Bij deze veranderingen speelt de optimale inzet van de informatietechnologie ten behoeve van de informatievoorziening* een doorslaggevende rol. De afdeling Beheerstechnische Zaken vervult een spilfunctie in Ipet informatievoorzieningsproces en de inschakling hierin van geautomatiseerde hulpmiddelen. Van de gevraagde functionaris wordt verwacht dat hij onder directe verantwoordelijkheid van hoofd Beheerstechnische Zaken een belangrijke bijdrage levert aan het beheer, de uitbouw van de automatisering en de structurering van de informatievoorziening. De belangrijkste taken zijn: - het beherep van de geautomatiseerde systemen v.w.b. apparatuur, programmatuur, bestanden en documentatie. De bank beschikt over een DEC/Microvax-LAN en een aantal stand alone PC's. - Het implementeren en operationeel houden van de systemen. - Het maken van procedures en werkinstructies voor de systemen en toepassingen. - Het instrueren en opleiden van de gebruikers. - Het voorzien in informatiebehoeften m.b.v. toepassingen op de apparatuur. - Het ontwikkelen van (eenvoudige) toepassingen en programma's. - Het beheren en bewaken van het gebruik van gegevens. De functie eisen zijn: Opleiding op H.B.O.-niveau, bij voorkeur HEAO-BI of relevante AMBI-modules. Ervaring met bovengenoemde geautomatiseerde systemen. Een goed ontwikkeld analytisch vermogen. Goede communicatieve vaardigheden en een flexibele en dienstverlenende Instelling. Leeftijd vanaf 23 jaar. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrij pensioen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer H. J. de Mooi), hoofd Beheerstechnische Zaken, telefoon 01718-50246. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de Rabobank Rijnsburg, Postbus 4, 2230 AA RIJNSBURG.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 42