SÜ verpleging en verzorging ALCOHOL EN VERKEER DAT KUN IE NIH NAKEN ylCADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN TANDARTSASSISTENTE vraagt secretaresse financieel economisch bureau (FEB) m/v hoofd administratie m/v arts of bioloog m/v biochemicus medicus m/v SVG SVG jottem nog niet gediplomeerd groepsleider m/v SVG SVG u Opleiding tot A-verpleegkundige Spaarne Ziekenhuis fmummM Orthodontistenpraktijk A.W.J, van den Bergh/J. van der Plas, Hoge Rijndijk 27 2313 KG Leiden per direct op full-time basis Functie-eisen: goede contactuele eigenschappen - opleiding minimaal Mavo - leeftijd vanaf 18 jaar - ervaring gewenst, maar niet strikt noodzakelijk Handgeschreven sollicitaties kunt u richten aan bovenvermeld adres binnen één week na verschijnen van de advertentie. Dienst Informatie en Administratieve Zaken (DIAZ) De DIAZ bestaat uit een viertal afdelingen waaronder het Financieel Economisch Bureau (7 medewerkers). Ten behoeve van de leiding van de dienst, de hoofden van de vier afdelingen, alsmede een aantal adviseurs is er één dienstsecretariaat bestaande uit vier medewerkers. Op het secretariaat bestaat de vacature: vac.nr. 90.R.21.08.LD Functie-informatie: - verrichten van secretariële werkzaam heden; - typen van rapporten en brieven; - verrichten van voorbereidende werk zaamheden t.b.v. rapporten/notities; - in voorkomende gevallen onderling ver vangen van de overige secretaresses binnen de dienst. Functie-eisen: - diploma HAVO/MEAO secretariële richting; - secretaresse opleiding; - ervaring met het werken op tekstver- werkende apparatuur/personal computer; - zelfstandig de werkzaamheden kunnen organiseren. Salaris: het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 2993 bruto per maand. Aanstelling zal plaatsvinden in tijdelijk ambtelijk dienstverband met uit zicht op vast dienstverband. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door drs. H.G. Carbo (hoofd FEB, 071 - 26 27 50). Keel-, Neus- en Oorheelkunde Ten behoeve van de afdeling K.N.O. wordt gevraagd een vac.nr. 90.C.10.08.LD Het Hoofd administratie geeft leiding aan 9 medewerkers op verschillende deel- locaties. Taken: - geven van dagelijkse leiding aan de onder hem/haar ressorterende mede werkers; - optreden als contactpersoon namens het Beheer Divisie 3 binnen de locatie Gebouw 25; - verrichten van werkzaamheden als administratief medewerker. Vereist: - HAVO-diploma en diploma (medisch) secretaresse, danwel MEAO-secreta- riële richting; - kennis van de medische terminologie; - leidinggevende capaciteiten, bij voor keur ervaring in een leidinggevende functie. Salaris: max. f 3307 bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. I. Questroo, beheersfunctionaris K.N.O. (071 - 26 24 17) of door de heer F. van Cleef, personeelsconsulent (071 - 26 23 99), bij wie tevens een functiebeschrijving is op te vragen. Hematologie In het kader van een door de Nederlandse Kankerbestrijding gesubsidieerd project, IKW 90-07, wordt gevraagd op de afdeling Hematologie een vac.nr. 90.D.05.08.LD Taak: het verrichten van onderzoek op het gebied van de hematopoiëtische groei factoren. Het werken met proefdieren vormt een onderdeel van dit project. In principe zal het onderzoek, na een periode van 4 jaar, moeten leiden tot academische promotie. Vereist: ervaring in het werken met proef dieren strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 5290 bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot 1 -1 -1992, met een mogelijke verlenging van 2 jaar. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. W.E. Fibbe of dr. J.H.F. Falkenburg (071 - 26 22 71 Hematologie en Beenmergtransplantatie De Vakgroep/afdeling Hematologie en Beenmergtransplantatie is een dyna mische afdeling waar naast intensieve hematologische patiëntenzorg ook klinische en basale research plaatsvindt. Voor één van de research projecten van de Nederlandse Kankerbestrijding wordt gevraagd een of (met uitgesproken biochemische interesse) vac.nr. 90.D.06.08.LD Van de kandidaat wordt ven/vacht het lopende project voort te zetten dat zich bezighoudt met de analyse van bio chemische resistentie en het verhogen van de gevoeligheid voor deoxycytidine analogen van leukemiecellen. De aanstelling heeft een tijdelijk karakter en is in eerste instantie voor een periode tot 1-1-1992, met de mogelijkheid tot ver lengen met 2 jaar. Het onderzoek kan dienen als promotie-onderzoek. Salaris: max. f 5290 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dr. L.P. Colly, internist (071 - 26 38 72) of bij prof. dr. R. Willemze (071 -26 22 67). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioènwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ilL /Academisch ziekenhuis leiden Katholieke Stichting Huize st-bernardus verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis [hoofdstraat 82. 2171 AV Sassenheim. tel. (02522) 19004 Wegens het vertrek van de huidige funktio- naris zouden wij graag in kontakt treden met sollicitanten voor de funktie van waarnemend afdelingshoofd m/v Het verpleeghuis heeft drie afdelingen van elk achtendertig bedden, met een hoofd en een waarnemend hoofd. Iedere afdeling is daarnaast verdeeld in twee units onder leiding van twee unit-oudsten. Er wordt gewerkt met een verpleegkundig zorgplan per patiënt. Momenteel is de invoering van' het methodisch verplegen in voorbereiding. Funktie-informatie: u geeft vanuit een duidelijke omlijnde visie mede inhoud aan een patiënt gerichte zorg; u bent mede verantwoordelijk voor de organisatie en het funktioneren van de afdeling, waarbij een goede en kollegiale samenwerking voorop staat; u vervangt het afdelingshoofd bij diens afwezigheid; u maakt deel uit van de verpleeg kundige staf, die zich bezighoudt met de voorbereiding van het te voeren verpleegkundig beleid. Funktie-eisen: u bent in het bezit van het diploma A-verpleegkundige, eventueel aangevuld met de B-opleiding; u hebt enige jaren leidinggevende ervaring; een afgeronde kaderopleiding en verpleeghuiservaring strekken tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt conform de CAO- Ziekenhuiswezen (FWG funktiegroep 50). Nadere informatie wordt u graag verstrekt door de heer P.H.J.M. ter Linde, koördinerend hoofd verplegingsdienst aan wie u ook, binnen twee weken na verschijnen van dit blad, uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, kunt richten. CENTRUM Rembrandtstraat 12 r 2311 VW Leiden ONDERDAK Telefoon 071-133549 Centrum Onderdak zoekt op korte termijn: HULPVERLENERS M/V Centrum Onderdak Leiden is een algemeen crisisopvang centrum voor mensen die in (acute) psychosociale nood verkeren. Het centrum is een 7x24-uurs voorziening en het team van hulpverleners bestaat uit 14 deels betaalde, deels onbe taalde, deeltijd medewerkers/sters. Zowel de verantwoordelijkheden, als de inbreng van alle hulpverleners liggen op gelijk nivo. Van de nieuw aan Ie stellen vrijwillige hulpverleners wordt verwacht dat zij: - affiniteit hebben mei de hulpverlening - bereid zijn alle diensten te draaien (dag-, avond-, slaap) - minimaal 20 uur per week beschikbaar zijn - zich in principe voor de periode van minimaal een jaar aan het centrum verbinden. Werk- en/of studiebegeleiding worden geboden en reiskos ten worden vergoed. Telefonische informatie: 071-133549/133574 Schriftelijke sollicitaties zenden aan: SI. Centrum Onderdak. I.a.v. de sollicitatie-commissie, Rembrandtstraat 12, 2311 VW Leiden iVü- 'Jottem' is een dogcentrum te Oegstgeest voor mensen met een geeste lijke handicap. Aan de dagaktiviteiten nemen 48 mensen deel in 6 aktivi- teifengroepen. De circa 14 medewerkers zijn werkzaam in aktivifeifengroepen, onderverdeeld in arbeidsmatige en afwisselende groepen. 'Jottem' zoekt per 1 april 1990 e (voor 20 uur per week) voor de groep Afwisselende Aktiviteifen. De groep bestaat momenteel uit 9 deelnemers, aan wie vanuit hun specifieke hulpvraag afwisselende aktiviteifen worden aangeboden. De nadruk ligt op het onderhouden van reeds eigengemaakte vaardigheden, alsmede op het aanbieden van (re)creatieve aktiviteifen. opleidingseisen Van de nieuwe medewerker wordt verwacht, dat hij/zij: in staat is de aktiviteifen samen met zijn collega aan te bieden; in staat is tot individuele begeleiding van de deelnemers; interesse heeft in de genoemde doelgroep; MAVO-4, of LBO met minimaal 3 vakken op C-nivo heeft. Het salaris bedroogt maximaal f 3.006,29 bruto per maand, bij een full-time dienstverband. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Informatie over de funktie kunnen worden verkregen bij Kees v.d. Star, hoofd "Jottem", tel.: 071 - 171950. Sollicitaties dient u binnen 10 dogen te richten aan de afdeling Personeels zaken SVG, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. SVG stichting voorzieningen gehandicapten De Stichting Interconfessioneel Spaarne Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis, ontstaan uit de fusie tussen het Diaconessenhuis te Heemstede en de Mariastichting te Haarlem. Het ziekenhuis is gesitueerd op twee lokaties en heeft een capaciteitvan 600bedden. Het personeelsbestand bestaat uit circa 1500medewerkers. In augustus 1990 begint op beide lokaties weer een: Deze opleiding bestaat uit een combinatie van praktijk en theorieperioden. In totaal 3 jaar en 10 maanden word je opgeleid voor het diploma Ziekenverpleging A. De voorbereidende periode duurt 7 maanden. Hierin volg je gedurende 30 uur per week een theoretische basis opleiding die wordt verzorgd door "de Brink", het regionaal opleidingsinstituut te IJmuiden. Daarna wordt je opleiding voortgezet in de vorm van blok- of periode- onderwijs. Dit betekent dat je. nadat de theorie in lesblokken is behandeld, gemiddeld 36 uur per week werkzaam bent op verschillende verpleegafdelingen van beide lokaties van het Spaarne Ziekenhuis. Gedurende de eerste 7 maanden ontvang je een netto zakgeld van f 395,- per maand. Daarna kom je in dienst van het ziekenhuis op basis van een leer/arbeidsover eenkomst en ontvang je een salaris van minimaal f 1.205,- bruto per maand, exclusief de vergoeding voor onregelmatige diensten. Om toegelaten te kunnen worden moetje tenminste 17 jaar oud zijn en beschikken over een afgeronde MAVO-IV opleiding met 6 vakken op D-niveau (of een gelijkwaardige opleiding) met één van de vakken wis-, natuur-, scheikunde of biologie, dit moet zijn afgerond met een voldoende. In onze personeelsflat kun je intern wonen. Je bent niet verplicht hiervan gebruik te maken, maar als start in een nieuwe woon-werkomgeving is het wel gemakkelijk. Wil je nog meer informatie, neem dan kontakt op via telefoonnummer. 023 -1412 68. Als je geïnteressèerd bent, stuur dan onderstaande bon op naar het Spaarne Ziekenhuis lokatie Heemstede, t.a.v. de dienst personeel organisatie, Antwoordnummer 11, 2100 WB HEEMSTEDE. (Postzegel plakken is niet nodig.) Na ontvangst hiervan krijg je z. verdere sollicitatieprocedure. i. bericht c r de -xg- is geïnteresseerd in de opleiding tot A-verpleegkundige die start in augustus 1990. Mijn leeftijd isjaar. Mijn vooropleiding is

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 40