divers personeel BS JEUGDTRAINER (Kwantum komt naar Zoeterwoude met voordeel voor iedereen en werk voor velen). Intexo schiphol bv smmm-dmimms MEDEWERKERS/STERS ZELFSTANDIGE ROUTEVERKOPERS/STERS Heb je het gevoel dat werken in de detailhandel iets voor jou is. AH zoekt Jong Kader in Haarlem e.o. Kleine zelfst. S.M. keten zoekt wegens uit breiding: voor diverse supermarkten in de regio R'dam en de regio Den Haag-Leiden. Br. on der nr. 86101 van dit blad. S.V. Bemardus zoekt een voor het seizoen '90-'91 voor A-B junioren Training op 2 avonden en begeleiding op zaterdag. Sollicitaties aan: B. de Roo Sweelincklaan 4 2394 GP Hazerswoude Tel. 01714-15117. Motel Réstaurant de Gouden Leeuw Veurseweg 180, 2250 AB Voorschoten zoekt enthousiaste die op gemotiveerde wijze een bijdrage willen leveren aan de interieurverzorging van ons bedrijf. Leeftijd 18 t/m 21 jaar. Schriftelijke sollicitaties richten aan bovengenoemd adres t.a.v. Dhr. Dijkstra. Kampen Het snelst groeiende diepvries-home-service bedrijf van Nederland. Vraagt wegens uitbreiding van haar klantenkring op korte termijn: voor de levering van onze hoogwaardige kwaliteits diep- vriesprodukten rechtstreeks aan onze klanten. Verkoopervaring strekt tot aanbeveling, doch is niet vereist. Onze wederverkopers zijn degelijk, enthousiast en accu raat. Dit wordt ook van nieuwe collega's verwacht. Voor de juiste man/vrouw biedt deze baan uitstekende mo gelijkheden. Richt uw sollicitatie schriftelijk of telefonisch onder vermel ding van uw telefoonnummer aan: SNACK-BOERTJE, Dieselstraat 12. 8263 AE. KAMPEN. Tel. 05202-26888. de winkel. In april 1990 opent Kwantum in Zoeter woude z'n deuren. Om te beginnen bete kent dat werk voor afdelingschefs, part-time winkelpersoneel èn hulpkrachten. Voor hen is er straks werk op een van de volgende afdelingen: tapijt, gordijnen, sport behang, verf, meubels, verlichting, audio, gereedschap, sanitair en huishoud. Afdelingschef zijn, betekent verantwoorde lijk zijn voor één van onze produktgroepen. Eisen zijn minimaal Mavo, leeftijd vanaf 22 jaar, vakkennis, ervaring van minimaal 2 jaar met bovengenoemde produktgroepen èn ervaring in het leidinggeven. Voor de overige funkties gelden de vol gende eisen. Verkoopervaring in een van de produktgroepen en minimaal een LDS/ Mavo opleiding. Full-timers gaan 38 uur per week werken, part-timers uren in overleg en hulpkrachten maximaal 12 uur. Werken bij Kwantum betekent werken met een op CAO gebaseerd loon, plus (ais je van buiten Zoeterwoude komt) een reiskosten vergoeding. Werken bij Kwantum betekent (in de meeste gevallen) ook 15% korting op alle artikelen. Maar vooral betekent het werken bij een bedrijf waar het goed mee gaat en waar het plezierig werken èn winkelen is. Van het laatste profiteert straks iedereen, van 'teerste wellicht u. Solliciteren wordteen gezellige aangelegenheid, ledereen die in teresse heeft, nodigen wij hierbij uit om op woensdag 2ö februari a.s. tussen 15.00 en 17.00 uur of 18.00 en 20.00 uur in Hotel- Restaurant Groenendijk langs te komen. Adres: Rijndijk 96, Hazerswoude. Daar staan mensen voor u klaar als u meer wilt weten, er staat verse koffie klaar en er liggen sollicitatieformulieren om in te vullen. We hebben voor deze vorm van solliciteren gekozen, omdat we heel snel mensen nodig hebben. Want zoals gezegd: we starten in april. Overigens: het perso neelsbeleid van Kwantum is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen worden daar om nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Belle van Zuyienstraat 10,5032 MA Tilburg. PROFESSIONALS IN LOGISTIEK De Intexo-groep, met vestigingen in Nederland en België is een vooraanstaande dienst verlener op het gebied van physical distribution, vervoer en plaatsen van hoogwaardige apparatuur, vervoer van vaste gevaarlijke stoffen en nationaal en internationaal transport en expeditie. Intexo kan gekarakteriseerd worden als dynamisch, innoverend en snel groeiend. Onze mensen een team van enthousiaste medewerkers die het belang van onze klanten voorop stellen, die beschikken over vakkundigheid en vooral over een flexibele instelling om zowel met onze relatie als met elkaar tot een opti male samenwerking te komen. Om onze groei op te kunnen vangen en verder te stimuleren, zoeken wi| kandidaten voor de volgende funkties: MAGAZIJNMEDEWERKERS m/v Inhoud van het werk: - uitvoering van alle voorkomende magazijnwerkzaamheden - kontroleert de door hem gehanteerde goederen op soort, aantal, beschadigingen etc. - is verantwoordelijk voor een juist gebruik van opslagmiddelen, intern transportmaterieel, gereedschappen en voor juiste handeling van goederen Opleiding: MAVO/HAVO. REACHTRUCKCHAUFFEUR m/v Inhoud van het werk: - verplaatst goederen binnen de magazijnen met behulp van een reachtruck en/of overi ge intern transportmaterieel - is verantwoordelijk voor klein onderhoud en de reinheid van het materiaal en verricht ook andere magazijnwerkzaamheden. Opleiding. Reachtruck bekwaamheid Indien u interesse heeft in één van deze funkties, dan verzoeken wij u schriftelijk te sollici teren. U kunt uw brieven richten aan: Intexo Schiphol bv, t.a.v. de direktie, Postbus 75603, 1118 ZR Schiphol INTERNATIONAL MERCHANDISING (IM) BV Wij zijn een snel groeiende internationaal georiënteerde handelsonderneming, die zich bezig houdt met het ontwerpen en uitgeven, de import en export alsmede de groothandel van agenda's, schoolartikelen, organisers, luxe lederwaren, acryl fotolijsten. Ter versterking van onze interne organisatie zoeken wij op korte termijn een manager planning orderbehandeling (m/v) die ook commercieel denkt en mede leiding zal geven aan de kantoororganisatie in ruime zin en aan het ondersteunen van de directie bij de beleidsvorming en - uitvoering. Deze taak bestaat in hoofdlijnen uit: - Contacten met binnen- en buitenlandse leveranciers van gereed product, halffabrikaat en diensten t.a.v. prijs, kwaliteit en levertijd - Contacten met binnen- en buitenlandse af nemers t.a.v. de aflevering van onze producten - Administratieve werkzaamheden w.o. grens- documenten, computerinput van orders, facturering en voorraadbeheersing - Gedegen productieplanning en begeleiding in het magazijn t.a.v. reclame-opdrukken en pagina's voor agenda's als relatiegeschenk. Gevraagd wordt: - Leeftijd 28-40 jaar - Voltooide opleiding HAVO/VWO niveau - Ruime werkervaring in soortgelijke functie - Typediploma en computerervaring - Stressbestendigheid i.v.m. het werken in peakperiodes - Goed kunnen functioneren in teamverband - Goede kennis van de engelse taal, redelijke kennis van de franse en duitse taal - Rijbewijs B/E manager logistiek (m/v) die vorm, inhoud en leiding zal geven aan de distributie funktie binnen ons bedrijf. Deze taak zal in hoofdlijnen bestaan uit: - Ontvangst, controle en opslag van goederen - Voortdurende kwaliteitscontrole tijdens de diverse stadia binnen ons magazijn t.a.v. atelierwerkzaamheden; verwerking en uit levering van orders - Personeelsbeleid c.q. bevordering van de teamgeest binnen onze magazijn organisatie - Bijhouden van de geautomatiseerde voorraadadministratie - Aflevering en distributie van goederen volgens de moderne distributietechnieken. Gevraagd wordt: - Leeftijd 30-40 jaar - Voltooide opleiding min. HAVO niveau - Ruime werkervaring in soortgelijke functie - Computerervaring - Stressbestendigheid i.v.m. het werken in peakperiodes - Redelijke kennis van de moderne talen - Leidinggevende capaciteiten - Goed ontwikkeld kwaliteitsgevoel t.a.v. producten; orde en netheid - Rijbewijs B/E Qua werklocatie zal rekening moeten worden gehouden met verhuizing medio september naar onze nieuw te bouwen vestiging aan de snelweg Wassenaar-Schiphol ter hoogte van Oegstgeest. Indien deze uitnodiging tot solliciteren U aan spreekt, verzoeken wij U uw schriftelijke sollicitatie (met recente pasfoto) te richten aan: International Merchandising (IM) BV, T.a.v. de Directie, Jan Muschlaan 4, 2597 TW Den Haag. Een Albert Heijn supermarkt kent verschillende afdelingen voor verse en houd bare produkten Op een afdeling werken vaak tientallen mensen. De leiding is in handen van de afdeling chef, samen met de assistent afdelingchef. Commercie, geld- of goederenstroom, promotie, personeel, het werk van de afdelingchef omvat alle facetten van het winkelmanagement. Een veeleisende baan waarvoor vakkennis een vereiste Is. Jonge vrouwen en mannen op MMO-, HAVO-, of MEAO-niveau, mét en zonder ervaring, krijgen hun kansen in het Jonge Kader Carrièreplan. Een baan maar ook een opleiding bij Albert Heijn. Wil je meer weten over de mogelijkheden neem dan kontakt op met mw. Ph. Hoeffnagel, Areakantoor Albert Heijn, telefoon 075 - 59 36 57, of stuur de bon in! Ja, ik ben geïnteresseerd in een baan bij Albert Heijn in Haarlem e.o. Naam:m/v Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: Opleiding: Leeftijd: Stuur deze bon aan Areakantoor Albert Heijn. Antwoordnummer 250,1500 CK Zaandam, tav mw. Ph. Hoeffnagel aJbert heijn L «y&sTtf Mensen maken de winkel

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 25