IP VWO-ers die kunnen doorbijten, krijgen bij ons al gauw de smaak te pakken. administratieve funkties administratieve funkties HEAO-er BE als Planning Officer m/v Finance Control Department Datam ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V i r i r Salarisadministrateur (m/v) Akzo is één van de grootste chemische concerns ter wereld met de hoofdzetel in Arnhem, met 350 vestigingen in 50 landen en ruim 70 000 medewerkers. Werken bijAkzo betekent een loopbaan bij een technologisch hoogontwikkelde onderneming met activiteiten in chemie en chemische vezels, verven en lokken en produkten voor de gezondheidszorg Akzo Coatings is een van de vijf divisies binnen Akzo. Wereldwijd maken bekende verfproducenten en verkooporganisaties deel uit van de Coatings divisie met in totaal meer dan 15.000 medewerk(st)ers, waarvan ruim 3.000 medewerk(st)ers in Nederland. De afdeling Finance Control op het divisie-hoofd kantoor te Hoofddorp bestaat uit de afdelingen Management Informatie en Holding Administratie. De afdeling Management Informatie verzorgt de geconsolideerde plannen, alsmede maand-, kwartaal- en jaaroverzichten.- Daarbij wordt gebruik gemaakt van geavanceerde geautomatiseerde systemen. Op deze afdeling is op dit moment de functie vacant van planning officer. Uw functie Uw takenpakket omvat onder meer: - verwerking van gegevens van bedrijven en markt sectoren tot een geconsolideerd strategisch en operationeel plan met behulp van geautomati seerde systemen Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over de functie kunt u c-ontact opnemen met de heer R.S.A. Cerhardt, telefoon 02503-68269. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan de heer mr. W.J.T. Kymmell, afdeling P&O en Management Development, Akzo Coatings International bv. Postbus 237, 2130 AE Hoofddorp. - medewerking aan de handhaving en verbetering van procedures voor de totstandkoming van genoemde plannen - beoordeling van planning informatie van werkmaat schappijen op juiste toepassing van procedures - assisterenbijfinanciëleanalysesmetbetrekkingtot de planning. Bovengenoemde taken vereisen regelmatige contac ten met werkmaatschappijen in binnen- en buiten land. Uw profiel: - opleiding HEAO-BE - enkele jaren relevante ervaring in de administratie van bij voorkeureen internationaal bedrijf - kennis van en/of belangstelling voor planning activiteiten - actieve kennis van de Engelse taal - affiniteit met geautomatiseerde gegevens verwerking - teamworker. kantoorboekhandel Paagmail ENTHOUSIASTE MEDEWERKERS (vim) - leeftijd 18-21 jaar, - minimaal Havo-niveau, - representatief voorkomen. Voor hen die met plezier en interesse willen werken moet deze baan een uitdaging zijn. Heb je belangstelling voor deze job, maak dan telefonisch 070-3901434 toestel 16 (tijdens kantooruren). paagman Kamperfoelie 12-14 Leidsenhage JJUesseling transport b.v. gespecialiseerd in routevervoer en bloembollentransporten door geheel Nederland, zoekt voor haar vestiging in Sassenheim een voor het in groepsverband verrichten van alle voorkomende administratie ve werkzaamheden. Gewenst opleidingsniveau: Havo P.D. Boekhouden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan: Wesseling Transport B. V., Postbus si, 2170 ab sassenheim, t.a.v. de heer J. H. L. Wesseling. et VWO-diploma zegt al ge noeg over inzet. Maar de ech- -te doorbijters gaan meteen in de volgende versnelling en kiezen bij voorbeeld voorde accountancy: werken en studeren tegelijk. Dat lukt overigens lang niet iedereen. Doorzettingsver mogen, eigen initiatief en ambitie zijn onontbeerlijk. Kennis van zaken, gekop peld aan een ondernemende mentali teit, dat is waar het bij ons op aankomt. De TRN Groep staat stevig op z'n vier poten: accountancy, belastingadvies, administratie-consul- tancy en organisatie-advies. Elke maatschap heeft de kwaliteiten van z'n specialisme in de praktijk ruimschoots bewezen. Om meer dan 40.000 cliënten tot tevredenheid van dienst te zijn telt de TRN Groep nu al ruim 3000 medewerkers. En dat aantal groeit nog steeds. VWO-er als aankomend assistent-accountant Kennis van zaken kunnen we je bijbrengen: wie bij ons als aankomend assistent-accountant in dienst komt, werkt en studeert tege lijk. Dat betekent de ene dag met je neus in de studieboeken en de andere dag al of niet met een personal computer werken in de praktijk. Wat we je niet kunnen leren is het vermogen om door te bijten, om initia tieven te nemen en ondernemend te werk te gaan. Maar we gaan er vanuit dat je dat zelf in huis hebt. Als je dit jaar eindexamen VWO aflegt (met wiskunde A én econo mie I), waarom zou je dan van je eerste baan niet meteen een boeiende maken? Wie zich thuis voelt bij een financieel- zakelijke dienstverlener met een onder nemende mentaliteit, is bij de TRN Groep aan het juiste adres. Het zou ons niet verbazen als je dan de smaak al gauw te pakken krijgt. Interesse? Schrijf dan een brief naar de TRN Groep/ Nederlandse Accountants Maatschap de Tombe, Kenaupark 23, 2011 MR Haarlem, ter attentie van drs. G.D. Bollweg of Postbus 402, 2300 AK Leiden, ter attentie van de heer T.P. Meirink RA. Voor meer informatie kun je natuurlijk ook even bellen: 023-319047 respectievelijk 071-144451. ÖTRN Groep/ Nederlandse Accountants Maatschap de Tom be Registeraccountants O De TRN Groep is ccn samenwerkingsverband van de Nederlandse Accountanls Maalschap de Tombe (regisleraccounlants), Begheyn Sneep Melse (belastingadviseurs). Van der Laan Siebesma (accountanls-administratieconsulenten) en Volder Vis (organisalie-adviseurs). De TRN Groep maakt deel uit van DRT International. Voor ons kantoor Den Haag zoeken wij op korte termijn een Funktie-inhoud - Het zelfstandig verzorgen van de salarisadministratie van een groot aantal- cliënten met behulp van ons eigen computersysteem. - Het ondersteunen en adviseren van onze relaties op salarisgebied. - Het samenstellen van de aangiften loonbelasting. - Het voeren van correspondentie met belastingdienst, bedrijfsvereniging en pensioenfondsen. Funktie-eisen - Diploma MEAO administratieve richting of vergelijkbare opleiding. - Ervaring met salarisadministraties en de daarbij behorende wettelijke bepalingen. - Ervaring met automatisering. - Goede kontaktuele eigenschappen. - In voorkomende gevallen bereid zijn tot het verrichten van werkzaamheden buiten de afdeling salarissen, zoals het behulpzaam zijn bij het verzorgen van financiële administraties, het opstellen van jaarrekeningen en fiscale aangiften. - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken. De organisatie KPMG Datam is een jonge organisatie met reeds 35 kantoren in Nederland, waar cliënten een veelheid aan specialismen wordt geboden. Accountants, belastingdeskundigen en andere medewerkers begeleiden cliënten desgewenst volledig op administratief en fiscaal KPMG Datam beschikt over de deskundigheid voor een all-round administratie van met name kleine en middelgrote ondernemingen en instellingen. Sollicitatie: Indien u belangstelling heeft voor deze veelzijdige functie, wordt u verzocht uw schriftelijke sollicitatie, die uiteraard verirouwelijk zal worden behandeld, te richten aan KPMG Datam, Nieuwe Parklaan 97, 2587 BN Den Haag, t.a.v. mevr. drs. J. de Jongste, personeelszaken. Accountants-Administratieconsulenten

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 18