LEIDSCH BANENBLAD Bouwkundig Personeel Huishoudelijk Personeel Medisch Personeel Onderwijskundig Personeel Veel mensen zouden eigenlijk bést eens van functie willen veranderen, maar willen dit liever niet aan de grote klok hangen, anderen, zoals schoolverlaters, herintredende vrouwen, etc. zoeken een baan die goed past bij hun capaciteiten, maar voelen er niet zo veel voor om in de kaartenbakken van het Gewestelijk Arbeidsbureau te gaan snuffelen. Het Leidsch (Alphens) Dagblad heeft haar abonnees op deze pagina in de gelegenheid willen stellen om zich te presenteren bij de bedrijven in onze regio. In dat geval verzoeken wij u om, onder vermelding van het referentienummer van de betreffende persoon, een brief met beknopte informatie over de vakature in uw bedrijf te zneden aan: Uitgeversmaatschappij Leidsch/Alphens Dagblad, Postbus 54, 2300 AB Leiden. Wanneer u in kontakt wilt komen met een of meer van de onderstaande personen dan kunt u, indien een telefoonnummer in de tekst is vermeld, rechtstreeks kontakt opnemen. Indien de persoon in kwestie prijs stelt op een vetrouwelijke behandeling hebben wij een referentienummer in de advertentie vermeld. Wilt u op de envelop vermelden: 'Banenblad'. Wij zullen dan, zonder enige kosten, uw brief toezenden aan de persoon of personen waarmee u in kontakt wilt komen. Adressen en andere gegevens van de vermelde personen worden door ons strikt vertrouwelijk behandeld en worden niet ter beschikking gesteld. Accurate en representatieve jonge vrouw zoekt deeltijdbaan als: adm. medewerkster, secretariaats werkzaamheden, te lefoniste, receptioniste. Heeft ervaring in bovengenoemde funkties. Gevolgde opleidingen: Mulo, typen, steno, notule ren, WordPerfect, Lotus 1,2,3, dBase. Telefonisch bereik baar vanaf 16.00 uur, tel.:01720-31740. administratief werk voor max. 20 uur per week, verdeeld over max. 4 dagen in omgeving Leiderdorp. Wie ik ben? Vrouw, 27 jaar met 10 jaar ervaring Ik ben gek op compu ters, heb 4'/2 jaar ervaring met de medische terminologie en ik ben sinds 3 jaar werkzaam als teamsecretaresse. Br.o.nr. 14466 bur. v.d. blad. administratieve baan in de omgeving van Noordwijk-Leiden. In bezit van Mulo- en typediploma, ervaring met tekstverwerkingsprogramma WordPerfect. Br.o.nr. 14533 bur. v.d. blad. Administrateur MBA, NIVRA (ged.), 45 jaar jong, met ervaring op/in acc.kn- tr.bedrijfsleven, gezondh.zorg. Bekend met geautom. fi nanciële- en sal. administraties, zoekt andere werkkring. Omgeving Leiden/Alphen a/d Ryn. Br.o.nr. 15309 bur. v.d. blad. Administratieve duizendpoot 22 jaar, Mavo afdelingssecretaresse. Certificaat van en ervaring met WordPerfect (4.2 en 5.0), 2 jaar werkervaring, getuigschrift, rijbewijs, part-time beschikbaar, echter in juli en augustus full-time beschikbaar. Br.o.nr. 15097 bur. v.d. blad. Ambitieuze huismoeder 35 jaar, wil graag iets gaan "doen". Ik denk aan typewerk of anderszins licht administratief werk, liefst aan huis. Was vroeger (5^aar geleden) doktersassistente en werkte zeer zelfstandig. Br.o.nr. 14470 bur. v.d. blad. Ervaren medewerker/administrateur Beheerkantoor Onroerend Goed (met name Verenigingen van Eigenaars), thans werkzaam bij een dergelijke organi satie te Den Haag, zoekt verandering van werkkring. Leef tijd 48 jaar, middelbare schoolopleiding. Br.o.nr. 14465 bur. v.d. blad. Administratief medewerkster 25 jaar, bijna 4 jaar kantoorervaring (bejaardenverzorging (2'/ï j.) en boekhandel drukkerij (1Vz j.). In het bezit van een MEAO-diploma, commercieël-economische richting met bedrijfsadministratie informatica en machineschrij- ven zoekt leuke baan waar opgedane ervaring goed tot zijn recht kan komen. Liefst in de omgeving van Leiden. Tel. 01718-32513. Administratief medewerkster/typiste vrouw, 36 jaar, Mulo-A opleiding met aantekening Midden stand en bij elkaar 6 jaar kantoorervaring (op div. kantoren). Cursus tekstverwerken gedaan (Word-Perfect 4.2). Ook enige recente kantoorervaring. Ik zoek in Leiden een part-ti me baan van ongeveer 12 tot 20 uur per week in de och tenduren. Br.o.nr. 15168 bur. v.d. blad. Administrateur SPD-niveau, 41 jaar, is toe aan een nieuwe frisse uitdaging. Ervaring met het opstellen van jaarstukken/beleidsinforma tie, systeembeheer en interne controle. Voorkeur voor de regio. Tel.: 01720-45289. Administratief medewerkster zoekt voor 20 tot 40 uur per week werk. Eén jaar" ervaring als: secretaresse, adm. medew. en data-typiste via uitzend- bureaux. Twee jaar erv. tekstverwerken afd. boekhouden van een hotel in Londen (Engeland). In bezit van eigen tekstverwerker (WordPerfect) Br.o.nr. 14466 bur. v.d. blad. PBD-er gaat verder met MBA en daarna SPD gewoon omdat ik het leuk vind (m.n. belastingen en hypotheken) van origine ver pleegkundige, met 16 jaar ervaring in de gezondheidszorg en met diverse opleidingen hierin. Zoek een part-time baan in Leiden. Werkgevers, voor mijn huidige verpleegkundige salaris kom ik ervaring opdoen. Een koopje! Br.o.nr. 14483 bur. v.d. blad. boekhoudkundige baan op PDB-niveau met doorgroeimogelijkheden. Plaats: Lei den e.o. Volgt met goed succes de Avond-Meao richting PDB/MBA, startdatum september 1989. Momenteel als boekh. med. werkzaam bij een transportbedrijf. Ervaring met o.a. K/B/G-mutaties en cred./deb. adm. Per direct be schikbaar. Br.o.nr. 15260 bur. v.d. blad. Ex-secretaresse 31 jaar, opleiding VWO Schoevers, zoekt part-time baan voor max. 20 uur per week. Bij voorkeur in Alphen a/d Rijn. Br.o.nr. 14555 bur. v.d. blad. Nacalculator Wil nog eens veranderen. Leeftijd tussen de 30-40 jaar met MTS-E opleiding, heeft veel ervaring met projektadministra- tie van Loodgieters-, C.V.- en Elektroinstallaties e.d. Is ook bekend met geautomatiseerde projektadministratie en is gewend maandelijks de financiële standen van de projekten te rapporteren aan de direktie. Br.o.nr. 14434 bur. v.d. blad. Werkgevers opgelet! Vanaf januari '90 staan leerlingen van de Suze Baartschool (administratieve vakopleiding voor herintredende vrouwen) te popelen om te gaan werken en hun kennis van computer pakketten in praktijk te brengen. Zoekt u een kracht voor uw kantoor Boekhouder Mavo en PD, 33 jaar, met ervaring computers (o.a. dBase III, Lotus, computerboekhouden). Meer dan 9 jaar werk zaam bij (en uitgekeken op) verkoopkantoor met "ameri- kaanse" boekhouding. Laatste jaren vnl. maandafsluiting en consolidatie verzorgd. Zoekt (soortgelijke) funktie bij klein tot middelgroot bedrijf in Leiden of omgeving. Br.o.nr. 15292 bur. v.d. blad. stageadres administratief medewerkster Wil beslist full-time en hard werken. Omgeschoold via vak opleiding voor volwassenen. Behaalde diploma's o.a. ty pen, WordPerfect Wordstar, bedrijfsadm., basiskennis boekh. Studerend voor PD boekh. Via tijd. contract 1 jaar werkervaring fin. administratie Diaconessenhuis. I.v.m. werk uitzendbureau na 17.00 uur tel. 071-221145. HEAO-er (v) 28 jaar, 6 jaar ervaring in bankwezen (contacten met over heid/buitenland/bedrijfsleven) zoekt nieuwe werkkring (niet noodzakelijkerwijs bank) voor 16 uur per week verdeeld over 2 dagen, per medio 1990. Br.o.nr. 14447 bur. v.d. blad. administratief werk Commerciële duizendpoot Jongeman (25) zoekt in de omgeving van Leiden een nieu we uitdaging in de binnendienst. Beschikt over goede con tactuele eigenschappen en ondernemersgeest. Ervaring in zowel binnen- als buitendienst (totaal 5 jaar) betreffende: verkoop, organisatie, voorraadbeheer en leidinggeven. Is flexibel en inventief. Opleidingen: Mavo, MDS en studerend voor NIMA-A. Br.o.nr. 15276 bur. v.d. blad. Huisvrouw 35 jaar wil weer aan de slag voor max. 2 dagen in de week. Tot 1985 werkzaam geweest in de administratieve sector. Br.o.nr. 14464 bur. v.d. blad. Met mijn MEAO-diploma Bestuurlijk zoek ik een afwisselende baan (full-time) in Leiden. Ervaring heb ik opgedaan bij over heidsinstanties. Tekstverwerking beheers ik. Mijn voorkeur gaat uit naar een administratieve functie op bestuurlijk ge bied, waarbij sprake is van contact met mensen. Juridische aangelegenheden hebben mijn interesse. Tel. 071-212305. Secretaresse met Schoevers diploma die gewend is ook organisatorisch en managementwerk te doen, zoekt afwisselende baan voor 30 uur per week. Incidenteel meer uren geen be zwaar. Alle kantooruren beschikbaar. Tel. 01720-45327. Receptioniste-telefoniste Secretaresse met 20 jaar ervaring (ook op administratief en commerciëel gebied). Kennis van Frans, Duits en Engels in woord en ge schrift, zoekt baan voor ca. 20 uur per week. Ook bereid thuiswerk te verrichten, in bezit van PC. Br.o.nr. 15133 bur. v.d. blad. Werkzoekende 33 jaar, studerende voor PD-Boekhouden, met enige kan toorervaring maar momenteel werkzaam via een uitzend- buro, zoekt full-time baan. Spreekt en schrijft redelijk En gels en vloeiend Indonesisch. Wil graag aan de slag, vindt het volgen van evt. opleiding geen probleem, werk en werk sfeer zijn belangrijk. Br.o.nr. 15180 bur. v.d. blad. Personeelsmedewerkster (MBO AP/PB en MBO/IW), 36 jaar, zoekt dynamische baan voor 20-24 uur p.wk. Heeft ervaring met: personeelswerk, kinderen, telemarketing en een beetje tekstverwerking. Ook werk als telefoniste/receptioniste, of administratief mede werkster e.d. lijkt me leuk. Liefst omg. Alphen a/d Rijn. Tel. 01720-34284. Heao-er (BE-richting), 34 jaar. Momenteel souschef afdeling boek houden bij een verzekeringsmaatschappij. 13 jaar ervaring in de financiële administratie, goed op de hoogte van het voeren van een geautomatiseerde administratie (systeem beheerder grootboekmodule), zoekt een nieuwe uitdaging, liefst werkzaam in de administratieve organisatie, branche onbelangrijk. Br.o.nr. 15135 bur. v.d. blad. Huisvrouw (35) zoekt een leuke baan als telefoniste-receptioniste Administrateur (v) 29 jr., zoekt baan waar zij haar ambitie in kwijt kan. 4 jaar ervaring in het bedrijfsleven, 57ï jaar ervaring bij de over heid, MBA, studerend voor SPD, div. vakgerichte cursus- Tot nu toe steeds stijgende lijn in carrière, maar wil het het sprankelende bedrijfsleven terug. liefst Br. 15749 bur. v.d. blad. Huisvrouw moeder, 24 jaar, wil graag 2 dagen werken, maandag en woensdag. Mijn beroep was kapster, ik volg nu een secreta resse-opleiding. Ik zoek soortgelijke banen. Tel.: 071- 315775. Boekhoudkundig medewerker jonge man, 25 jaar, zou graag zijn energie en enthousiasme willen steken in een leuke full-time baan. Ben studerend voor PDB. Bezit een goede typevaardigheid. Kan werken met de programma's Lotus 1-2-3, CD-exact en WP 500. Heeft al enige ervaring in de administratieve sector. Br.o.nr. 14991 bur. v.d. blad. Levensmiddelentechnoloog (HBO) 31 jaar, heeft interesse voor een volgende "stap". Mijn er varing: organisatieontwikkeling in de zuivelindustrie. Mijn belangstelling: managementfunctie binnen de kwaliteits zorg, logistiek of marketing. In mijn vooropleiding stonden zuiveltechnologie en chemie centraal. Daarna is dit uitge breid met bedrijfskunde en kwaliteitszorg. Br.o.nr. 15192 bur. v.d. blad. Diëtiste/administratief medewerkster 25 jaar, met ervaring, ook in bezit van diploma typen, tekst verwerking en rijbewijs B, zoekt een afwisselende baan. Voorkeur parttime, op gebied van voeding, voorlichting of medisch administratief. Kennis van medische terminologie. Br.o.nr. 14438 bur. v.d. blad. Administratief/commercieël Jongeman, 21 jaar. In bezit van diploma Havo-wiskunde en studerende voor Assurantie-B, zoekt een hem passende werkkring (bij bank of assurantiekantoor). Dienstplicht reeds vervuld. Br.o.nr. 15820 bur. v.d. blad. Representatieve receptioniste goed gehumeurd, zoekt een leuke, drukke part-time baan bij een bedrijf met jonge mensen. Liefst voor 3 a 4 hele of 5 halve dagen. 26 jaar, Havo-diploma, typediploma, 8 jaar werkervaring, kan goed met mensen omgaan. Zowel recep tie- als administratieve/telefonische ervaring. Liefst omge- ving Leiden. Tel.: 071-121073. Boekhoudkundig cq adm. medewerker (PD; MBA en SPD-1bezig met SPD-II, zoekt nieuwe werk kring in Leiden of omgeving. "Werk" waarbij het werken wordt gewaardeerd. Bij voorkeur middelgroot bedrijf. Tel.: 071-764690. Pas afgestudeerde fiscaal-econoom i belasting-adviesbu- verantwoordelijk werk Haar werkgever komt in aanmerking voor subsidie en pre mievrijstelling in het kader van de regeling voor herintreden- Tel. 071-896957. Coördinator tevens werkbegeleider/supervisor non-profit zoekt parttime functie. Ook ruime bestuurlijke ervaring. Vrouw, 39 jaar. Re geling wet Vermeend/Moor is van toepassing. Eventueel bereid tot invallen/ziektevervanging. Br.o.nr. 14422 bur. v.d. blad. Commercieel administratief Veelzijdige jongeman (26) zoekt een nieuwe uitdaging om zijn energie de vrije loop te laten. Diploma's: Havo, Meao- BA/CE, MBA, Nima-A B. Werkervaring, 5 jaar in Duitsl. en Nederl., zeer ervaren met Lotus 1-2-3 (beheerst alle moge lijkheden) Telefonische reakties (na 18.00 u.) 071-121902. organisatie/cöordinatie Opleiding: gymnasium/H.B.O., managementcursus, cursus WordPerfect. 5 jaar werkervaring in non-profitsector. Talen ten: flexibel, zelfstandig, creatief, initiatiefrijk, goed analy tisch vermogen, uitstekende verbale aanleg, praktisch sultaatgericht, kan goed structureren en (motiverend) gaan met mensen. Leer snel en goed; aanvullende cur: sen/opleidingen geen probleem. Br.o.nr. 15092 bur. v.d blad. Jongedame 18 jaar ervaring met GW-Basic Turbobasic, Dbase III plus Ambi-Modulen 11, 12, ISl-oplei- dmg 'applicatie-programmeur' waarvan Vr jaar stage, zoekt baan die aansluit bij deze opleiding. Ook behaaldfe certifi caten: WP 4.2, Lotus 123, bedrijfsadministratie. Br.o.nr. 15161 bur. v.d. blad. Magazijnmedewerker 29 jaar, in het bezit van een Mavo-4 diploma, midden standsdiploma, typediploma en bezig voor magazijnmees ter. Thans groepsleider in een magazijn van Personal Com puters. Ik zoek soortgelijk werk of een administratieve baan in Leiden en omstreken. Grote interesse in het werken met Personal Computers. Br.o.nr. 15454 bur. v.d. blad. Bouwkundig ingenieur (MTS-B en Avond HTS-B) 28 jaar met brede ervaring als opzichter/coördinator/bestekschrijver (Stabu en Srw)/kal- kulator/tekenaar bij een architektenburo, zoekt baan bij in stelling, overheid of bedrijf. Heeft ook ervaring met Apple- Macintosh programmatuur en in mindere mate met Ms-Dos programmatuur. Liefst in Katwijk of omgeving. Br.o.nr. 15093 bur. v.d. blad. Bouwkundige (hbo) 30 jaar, met ervaring op het gebied van planvoorbereiding in zowel nieuwbouw als ook renovatie zoekt thuiswerk voor ca. 4 6 uur per week. Bij voorkeur calculatie- en teken werk. Reakties Br.o.nr. 14561 bur. v.d. blad. Ongehuwde 53 j. man, sinds kort werkeloos, zoekt werk op zeer korte termijn, goed gezond, brildragend, i.b.v. volledig lager onderwijs, geen rijbewijs. Wil van alles aanpakken be halve keukenwerk. Acht jaar huishoudelijke ervaring fabriekservarmg en magazijnwerk gedaan. Op zijn minst 26 uur per week of een volledige werkweek. Br.o.nr. 14557 bur. v.d. blad. Vrouw, 45 jaar, zoekt kantine werk i koffie, thee en lunches. Br. medische sector Van jan. 1970 t/m juni 1980 werkzaam bij 3 chirurgen i Bronovo (Den Haag). Bij voorkeur wil ik werken op di. en dc van bijv. 9-14 u. Br.o.nr. 15266 bur. v.d. blad. Analiste met 20 ervaring en veel belangstelling voor kunst, 2 graag werken in restauratieteam. Ik denk aan analyse oude verfsoorten e.d. Br.o.nr. 15470 bur. v.d. blad. Orthopedagoge 29 jaar, met ervaring in hulpverlening, diagnostiek, voorlich ting en publiciteit. Is op zoek naar boeiende (part-time) baan in bijv. personeels/organisatie sector op voorlichting/publi citeit. Tel.: 071-143401. Creatieve huisvrouw 43 jaar. Ervaren in het verzorgen van mensen, zoekt werk voor 4 ochtenden per week op een aktiviteitenafdeling in de gezondheidssector. Volgt een opleiding. Br.o.nr. 14551 bur. v.d. blad. Hoofdverpleegkundige met veel ervaring in verscheidene specialismen en funkties zoals intensive care en OK, wil overstap maken naar be drijfsleven of de beleidsmatige kant van de gezondheids zorg. Ben commercieel ingesteld, resultaatgericht en kan makkelijk organiseren en regelen. Aan de weg timmeren geeft veel voldoening. Zoek vanwege nieuwe uitdaging an dere werkomgeving. Br.o.nr. 15258 bur. v.d. blad. Aankomend groepsleidster 21 jaar, met 3'/2 jaar HBO-J, zoekt een baan in het jeugdwelzijnswerk. STAGE-ervaringen opgedaan in een ziekenhuis, medisch kleuterdagverblijf en kinderdagverblijf voor geestelijk gehandicapten. NOG NIET gediplomeerd, maar is bereid cursussen te volgen. Br.o.nr. 15466 bur. v.d. blad. Onderwijzeres 40 jaar, met veel ervaring met het leiden van groepen en klassen, zoekt werk op een basisschool, of wil leidinggeven aan een groep kinderen. Ik wil graag minimaal 3 dager, per week werken. Br.o.nr. 14564 bur. v.d. blad. Aankomend lerares frans Maatschappelijk werkster gehuwde vrouw, 35 jaar, 4e jaars studente, parttime oplei ding HBO-MW. ervaring in het algemeen maatschappelijk werk en de jeugd hulpverlening zoekt een betaalde leer- werkplek voor 20 uur per week. Br.o.nr. 14565 bur v.d. blad..

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 11