Raboen houdt zijn spelers wakker Een herhaling van zetten Strompelend RB struikelt net niet Scherp QB langs ARC FC lisse en Noordwijk weer kleurloos gelijk Schuilenburg wint in Twente Heemskerk redder RCL MAANDAG 19 FEBRUARI 1990 ALPHEN AAN DEN RIJN - Met Melbi Raboen we'et .je het maar nooit. Dat gaf het Quick Boys persbulletin, uitgereikt voor aan vang van de wedstrijd bij ARC. weer eens aan. Met op het laatste moment aangebrachte pijlen werd daarop duidelijk gemaakt dat de Haagse oefenmeester in extremis een wijziging had aan gebracht in zijn team. "Om de boel wakker te houden", zei hij la ter. En dat lukte. Quick Boys was op "Zegersloot" goed bij de les en won terecht, voor de tweede keer in een week, van de Alphense Ra cing: 1-2. Middenvelder Jaap van Duyn was het slachtoffer van Raboens late ingreep. Aanvaller Fred Kan bier, vorige week nog invallend met een doelpunt, mocht nu op draven en dat had tot gevolg dat Gert Aandewiel, bij het duel tus sen de twee ploegen afgelopen za terdag in Katwijk (3-0) nog acte rend in de voorste linie, ditmaal op het middenveld te vinden was. Raboen: "Bij Quick Boys gaat het mis op het moment dat ze denken er te zijn. Iedereen dacht voor de ze wedstrijd de opstelling al te kennen, maar als waarschuwing voor de hele spelersgroep heb ik déze wisseling op het laatste mo ment bekendgemaakt. Zodat ze allemaal weten dat zij de volgen de keer aan de beurt kunnen zijn. Iedereen moet eigenlijk bang zijn voor z'n plaats. Zo blijven ze scherp". De Haagse trainer is dus niet bang voor faalangst. "Als je onder druk staat en er erg veel van je verwacht wordt, moet je het juist waarmaken. Een top- ploeg moet dat aankunnen. Elke week weer". Tegen ARC had de Katwijkse koploper daar niet zo gek veel moeite mee, al boden de Alphena- ren beduidend meer tegenstand dan bij de confrontatie op "Nieuw? Zuid". De rentree van doelman René de Graaf en libero Cees Bonefaas had daar wellicht mee te maken. Goalie Emiel Borst en ex-amateurinternational René Bon hadden voor hen moeten wij ken. De in AC Milan-outfit opere rende Racing toonde zich ditmaal niet geïmponeerd door de oppo nent. De Katwijkers waren wel meer aan de bal en toonden ook wel aan over meer inhoud te be schikken, maar in de eerste helft konden de bezoekers daar toch niet meer mogelijkheden uit peu ren dan de thuisclub. De eerste kansen waren voor Quick Boys. Toen de net van wintersport te ruggekeerde Bonefaas zich bij het. aannemen van een bal be woog alsof hij nog op ski's stond, kreeg de handige spelbepaler Marco Dijkhuizen een vrije door tocht. Zijn inzet kon door spits Leen van der Plas net niet in het doel worden gegleden. Even later redde De Graaf bij een goede ac tie van Kanbier. Halverwege de eerste helft - ARC was nog niet verder gekomen dan wat misluk te schoten van afstand - hadden de pupillen van Raboen pech, toen de sterk spelende Johan Jonker uit een hoekschop van Leonard Pluimgraaf op de paal kopte. Nog geen halve minuut later kregen de Alphenaren hun eerste kans. Wilco van Leeuwens po ging werd op 't nippertje door Hans van der Plas geblokt. Pal daarop tikte Tom van der Niet een projectiel van* Bonefaas stijl vol uit de bovenhoek. In de twee ëndertigste minuut deed Van der Niet opnieuw goed mee door Jac ques Key, weggestuurd door Re né Lammers, van een doelpunt af te houden. De uitstekend leiden de arbiter De Jong uit Noorden trapte niet in de theatrale buite ling die Key daarbij maakte. In de slotfase van de bij vlagen aantrek kelijke eerste helft moest ARC s spelverdeler Dick Ernst gebles seerd afhaken. Hans Wouter Valk kwam voor hem in de ploeg en posteerde zich links op het mid denveld. De rechtsbenige Johan Boer verhuisde van die positie naar de stek van Ernst. Coach Bert Jansen: "Ik heb Johan daar laten starten omdat hij taktisch sterker is dan René Bon (wél een linkspoot/NV) en we in Katwijk op die vleugel juist de problemen hadden". De omzettingen deden de Racing geen goed, al kwam de 0-1. die vijf minuten voor rust ge scoord werd. voort uit een per soonlijke fout. Een voorzet van Dijkhuizen werd door Kanbier zwak ingekopt, maar aangezien linksachter Geert-Jan de Vries daarna de bal voor de handen van De Graaf weghaalde en Kanbier een herkansing bood, was het uit eindelijk toch raak. Een flutgoal dus. De tweedui zend toeschouwers, inclusief ver slaggevers van TROS. NCRV en Radio West, zagen er vlak na rust nog zo een. Nadat Arno Lancel vanaf vijfentwintig meter met een fabuleuze lob zijn eigen doelman De Graaf had gefopt - de staander bracht redding - en voorstopper Jan Wouters er daarna ook in slaagde zijn goalie te passeren, zij het naast het doel, vond Leen van der Plas vanaf de hoekvlag het hoofd van Johan Jonker, die Wouters aftroefde en de aan de grond genagelde De Graaf het na kijken gaf: 0-2. Met Frank Bloemheuvel voor Lancel probeerde Jansen vervol gens nog de bakens te verzetten, maar dat lukte niet. Quick Boys controleerde het restant van het duel. Aandewiel werd door Ra boen naar het centrum van de aanval gedirigeerd om de inschui vende Bonefaas of Wouters, die daarvóór eenmaal gevaarlijk was geweest, af te stoppen en daar mee hield het voor ARC op. Al scoorde de thuisclub nog wel. Een vrije trap van Bonefaas kwam via Van der NieVs vinger toppen tegen de binnenkant van de paal, waarna Van Leeuwen at tent was: 1-2. De Alphenaren leef den even op, maar een echt slotof- fensief zat er toch niet in. Jansen: "We moesten te veel achter de bal aan lopen en dat had al veel kracht gekost". Raboen, die mid denvelder Kees Haasnoot nog in liet vallen voor Kanbier, hoefde zich dan ook geen zorgen te ma ken. Alhoewel, toevalstreffers ko men wel eens voor. Je weet maar nooit. NICK VERWOERD OPVALLEND I AANWEZIG Naam: Ton Kamphues Leeftijd: 35 jaar Club: ZLC zaterdag Clubs daarvoor: FC Amster dam. Telstar en UVS. Jullie hebben, als standaard- team. voor het eerst gewonnen dit seizoen. Je had bij de toss iets met die aanvoerder van LSVV? "Hij had een stukje in het LD van zaterdag laten zetten. Da- t-ie. omdat het de laatste tijd zo slecht ging bij LSVV. accuut zou stoppen als hij ook nog van ZLC zou verliezen. Dus zei ik bij de toss tegen de scheidsrechter, dat die Hein Bijl. zo heet die aan voerder. eerst mocht kiezen. Omdat dat toch zijn laatste wed strijd van het jaar zou zijn. Hij vatte dat overigens na afloop sportief op. Ik zei toen nog dat ik helaas geen bloemen bij me had. Kon die begrijpen". ZLC won met 1 -2. mede dank zij die benutte strafschop van 0 punten visten wedstrijden trouw sie aan het worden '"Voor mij niet. W tuurlijk waar we dit seizoen aan bëgonnen. In feite was er hele maal geen basis. We zijn met die ouwe jongens gaan spelen óm dat we hoe dan ook die zaterdag- - afdeling wilden laten voortbe staan. De gemiddelde leeftijd binnen de ploeg lag doodeen voudig te hoog om daar illusies mee te hebben. Het is niet voor niets opmerkelijk dat we heb ben gewonnen orhdat het twee de stilstond. Konden we einde lijk beschikken over een paar jonge jongens daaruit". Sta je. als voormalig profvoet baller. niet een beetje voor schut met dat alsmaar verliezen "Ik heb. mét FC Amsterdam, in Tokio voor 120.000 man ge speeld. als je dat bedoelt. Maar toch voel ik me hier echt niet te goéd vóór. We hebben met de jongens vreselijke lol elke zater dag. Natuurlijk, af en toe schaam je je wel eens. Als je. zoals vorige week tegen TAVV. wordt weggespeeld door ventjes van 20 jaar. Dat is wel eens lul lig. ja. Maar voor de rest lig ik er niet wakker van". Die strafschop benutten was geen probleem? "Hè. hè. uiteraard niet. We hebben trouwehs verdiend ge wonnen. Zoals we het twee we ken geleden eveneens hadden verdiend om van SVOW te win-* nen. Dat scheelde toen ook maar een haar. Het moest eitócheens van komen". Wc doe je het volgend "Met het merendeel van de jongens, onder wie Piet Gubler. Renzo Candido. Piet van Hal. Chris Gubler. Nico Reyneveld. Ad van Kaam, Frits Rijsbergen en Ron van der Broek, in de ve teranen spelen. Dat wordt het beste 'oude mannen teiam' van Leiden. We horen nog van je? Drie hoogvliegers op een rij. v.l.n.r. Cees Nulkes iNoordwijk). Mark Ens (Lisse) ploegen werkten een allesbehalve hoogstaand duel uit en eindigden op 1-1. Hensbergen (Noordwijk). De schijn bedriegt. Beide LISSE 'Als we dan toch op herhaling moeten, doen we het in het resterende deel van het du- meteen maar goed ook', dachten de spelers van FC Lisse en el kregen beide ploegen nog enkele Noordwijk. En dus speelden ze net als een week eerder met 1-1 te- mogelijkheden. Ens en Kattenberg gen elkaar gelijk. En opende FC Lisse in de eerste helft de score, ide kwam Noordwijk na rust langszij. En speelden de beide streekri- e*" ™Lee oiLn n,,o mtc hadden kunnen helpen. Vooral de eerste helft was het aan- tante trek- en duwpartijtjes plus on- zien niet waard. Vergeleken met derbrekingen vanwege blessures, een week eerder had aan Lisse-zijde Slechts een door René Warmerdam Wim Bouckaert plaats moeten ma- genomen hoekschop zorgde voor ken voor Erik Kattenberg. Voor het enige verpozing. Enkele Lissenaren overige stonden dezelfde acteurs hadden de bal voor het intikken, binnen de lijnen. Door de rentree maar kwamen er niet toe. Ver in van Kattenberg spéelde de thuis- blessuretijd kregen de aanwezigen club weer met drie spitsen, net als onverwacht dan toch nog een goal Noordwijk overigens. Toen Timo voorgeschoteld. Leon van der Zwet Gerlof kort na het eerste fluitsignaal leverde namens FC Lisse op rechts net over het vijandelijke doel kopte, een voorzet af, waaruit Mark Ens de gingen de toeschouwers er eens bal achter Dick Dortmundt knalde, even goed voor zitten (en staan). Al Die goal had in ieder geval tot ge- gauw evenwel bleek dat beide volg dat na rust een vèel strijdvaar- andere kant van het veld hadden Hensbergen en Geert Jan Bakker (vrije trap) namens Noord wijk kunnen scoren. Het kwam er niet vari, en dat was maar goed ook. Geen van beide teams namelijk mocht gezien het vertoonde spel aanspraak maken op de volle winst. Bij Noordwijk viel Van Hensber- !gen uit met een liesblessure ("De vorige keer kostte me dat drie we ken"). Hij werd vervangen door Mark Vink. Bij FC Lisse moest Pol man in de tweede helft plaats ma ken voor Bouckaert. Later nam Jan van der Salm de plaats van Katten berg over. Ook na de pauze maakten verzorgers overuren, met name die van FC Lisse. Rob Vermeer, An- dries Wendt (beiden Noordwijk) en van owrw opuracm gegeven zijn H Tranaar Kattpnhpr? wprdpn positie in de verdediging te verlaten Lijnen "De reden waarom v b de laatste v Blessures breken Voorschoten op LEIDEN - Het grote" aantal bles sures begint SV Voorschoten op te breken. De zaterdagderdeklas ser die in de eerste seizoenshelft regelmatig zijn puntjes vergaarde mazzel nam de thuisclub hal heeft in de laatste drie wedstrij- wege de_eerste helft toch w den slechts één schamel puntje aan zijn totaal kunnen toevoegen. In en tegen 's-Gravenzande ging de ploeg van Leo Holl met 2-1 ten onder. teams in een week tijd weinig bijge- diger Noordwijk binnen de lij: leerd hadden. verscheen. Trainer Eelman had Ted Zowel FC Lisse als Noordwijk van Berkel opdracht gegeven zijn slaagde er in de eerste helft niet in positie in de verdediging te verlaten t een fatsoenlijk lopende aanval op te en zich als vierde spits te melden. ^°°"ci'™echter Van den Bosch zetten. De passfouten waren niet te Om dit gevaar te bezweren kreeg Pë tellen, de ballen sprongen voortdu- Ron Kuilboer van collega Eilander rend van de voeten en ook het on- een seintje zich te laten zakken. De derlinge respect was ver te zoeken, centrumspits zou het duel dan ook volmaken als verdediger. Mede door het aandringen van Noordwijk was de tweede periode meer de moeite waard dan de eerste. Zeker nadat Van Berkel in de 59ste mi nuut zijn ploeg op gelijke hoogte had gebracht. De oud-UVS-er mocht na een overtreding van Ralph Polman even buiten het strafschopgebied een vrije trap ne men en deed dit met gevoel. Dat laatste uitte zich i ken niet best spelen is dat een paar spelers van wie je mag verwachten- dat ze de lijnen uitzetten dit mo menteel niet kunnen", oordeelde Van Hensbergen -over vormcrisis waarin zijn ploeg zich bevindt. "Veel vrije ballen worden zomaar ingeleverd bij de tegenstander. Ja, en dan kom je achter en probeer je iets te forceren door Van Berkel in de spits te zetten. Met succes trou wens, want net als vorige week scoort hij. Maar inderdaad, het is niet het voetbal dat wij behoren te spelen". "De realiteit is dat onze voorste lijn op dit moment niet tot scoren kan komen", beaamde Eelman. "Ook een kwestie van vorm, en die komt heus wel weer terug". Collega Eilander noemde de voorsprong die FC Lisse in de eerste helft nam ver diend. "Wij hadden in het laatste kwartier het beste van het spel", meende hij. "Maar gezien het spel- beeld in de tweede helft was een ge lijk spel zeker op zijn plaats. Ik hoor nu trouwens dat Kozakken Boys, Marken en Roda Boys verloren heb ben. Dat is gunstig. Al met al is het dus bepaald geen slechte dag voor CHRIS HARTMAN i lust nog gelijkwaardig was |zijn tegenstander, maakte na negen minuten via Jan Bogerd de gelijkmaker (1-1). Met de nodige de Zonder de spitsen Rick Abma, die als gevolg van een knieblessu re lang uit de roulatie is. en Cees Hulsebosch miste Voorschoten voorin de stootkracht om het 's- Gravenzande lastig te maken. Binnen twintig seconden lag de bal al achter Voorschoten-doel- man Jos Loose. Een prima aanval over links werd door Paul Klop afgerond: 1-0. Voorschoten, dat leiding. Een schot van Dion Meu- link werd van richting veranderd en Loose was kansloos: 2-1. Hein de Graaff kreeg voor rust de kans op de gelijkmaker, zijn lob ging echter naast. In de tweede helft nam Voor schoten vanzelfsprekend grote ri sico's om minimaal.een gelijkspel af te dwingen. Het was evenwel 's-Gravenzande dat door de de ruimte in de Voorschotense ach terhoede riante mogelijkheden kreeg. De uitblinkende doelman Jos Loose voorkwam met enkele spectaculaire reddingen een gro tere nederlaag. HAAKSBERGEN - Kees Jan Schuilenburg heeft gisteren de Twentse indoorkampioenschappen op zijn riaam geschreven. De tennis ser van het Leidse Unicum won in de finale van Gerben Jansen (num mer 52 op de nationale ranglijst) in twee sets: 6-4, 7-6. Schuilenburg won samen met zijn clubgenoot Erik Bakker ook de dubbelfinale van de favorieten Wim Bruggink en Gerrit Heesink. LEIDEN - RCL won zaterdag op eigen veld dank zij twee doelpun ten van Ben Heemskerk in de slotfase met 2-0 van SVPTT uit Den Haag. Het was van beide kanten niet een goede wedstrijd, maar RCL speelde in ieder geval een klasse beter dan de laatste tijd het geval was. Paul van der Blom zal geen leu ke herinneringen bewa schrok er van, het was gewoon le vensgevaarlijk. Ik ging op die jon gen af en duwde hem. Ik zei dat hij normaal moest doen. Toen kon ik vertrekken". Het al bijzonder gehavende RCL zal het dus ook een aantal wedstrijden zonder Paul van der Blom moeten stellen. De wed strijd zelf had niet veel om het lijf. i de Op het ontmoeting met SVPTT. Na 55 minuten en een 0-0 stand werd de Toch Oegstgeestenaar uit het veld ge- met de stuurd omdat hij volgens deHÉ scheidsrechter een slaande bewe ging zou hebben gemaakt. Van der Blom vond de straf zwaar overdreven. "De scheidsrechter floot niet slecht, maar trad niet op tegen het harde spel van SVPTT. Aad van Tongeren werd keihard onderuitgehaald. Dat was al een paar keer eerder gebeurd. Ikl veld konden beide elftallen niet goed uit de voeten. het RCL dat verdiend jnst ging strijken. Voor rust waren er mogelijkheden voor Heemskerk en Paul van der Blom. Pas tien minuten voor het eindsignaal, toen de Leiderdor pers inmiddels met tien man speelden, scoorde Heemskerk uit een vrije trap 1-0. Heemskerk scoorde in de laatste minuten, toen de Hagenaars ten aanval trokken, uit een counter 2-0. Marken moeizaam verslagen RIJNSBURG - Meer trekkebenend dan lopend gaart het zwaar gehavende Rijnsburgse Boys voorlopig zijn punten bijeen. Tegen Marken strompelde de ploeg van Arie Kurver in een abominabele wedstrijd opnieuw hulpeloos over het veld. maar struikelde uit eindelijk net niet: 1-0. Het gat met Quick Boys werd dus niet gro ter. De blessurelijst wel een stukje langer. Dit keer kon de naam van Wim Driebergen in vette letters worden bijgeschreven. Met een spierscheuring in zijn linkerbil is hij voor lange tijd uitgescha keld. Het mag illustratief heten voor de gezondheidsproblemen aan Rijns burgse kant, dat de rijzige voorstop per sowieso in het veld verscheen. Hij was al allesbehalve fit. de onwil lige bilspier speelt hem al geruime tijd parten, maar uit solidariteit met zijn tobbende ploeggenoten trok hij in de slotfase toch de voetbalschoe nen aan. Het pompende Marken was in de slotfase zo dicht bij een treffer, dat Kurver ten einde raad Driebergen op de valreep het veld in stuurde. Zijn optreden duurde nog geen drie minuten: hinkend kon hij de kleedkamer opzoeken, omdat de gekwetste spier het nu helemaal be gaf. "Met zo'n blessure ga je gefor ceerd lopen. En de warming-up was bovendien aan de korte kant. Voor lopig doe ik niks meer, ik moet nu eerst maar eens genezen. Het is m'n eigen schuld. Ik had gewoon moe ten zeggen dat ik pas zou spelen als ik weer fit was. Maar je kiest ergens voor. we hebben te veel geblesseer de spelers". Ziekenboeg Een kijkje in de ziekenboeg leert dat ook. Huug Aandewiel is nog herstellende van een enkeloperatie. Hennie Koet kampt eveneens met een enkelblessure en de kans zit er dik in dat Martin de Louw binnen kort onder het mes moet voor een ingreep aan de buitenmeniscus van zijn rechterknie. Omdat tegen Mar ken ook nog eens Fred Bodaan ont brak (voor eén wedstrijd geschorst na zijn twee boekingen in het uitdu- el van vorige week) was het opvoe ren van Arie van Dijk als laatste man logisch te noemen. Hij reikte dit seizoen nimmer tot het eerste, maar werd ter elfder ure toch opge trommeld door Kurver die het alle maal ook niet meer wist. Van Dijk vooral werd na afloop door het morrende publiek als zon debok aangewezen voor het armza lige voetbal van Rijnsburgse Boys. Door zijn aarzelende optreden ont stond er geregeld paniek in de ach terhoede. die met een tegenstander van een beetje meer kaliber dan het povere Marken fataal zou zijn ge worden. Pas in de slotfase greep Kurver in (eerder al was Martin de Louw ingevallen voor de licht aan zijn knie geblesseerd geraakte Hans Zwaan) en haalde de libero naar de kant voor Driebergen. Helemaal terecht was al die kri tiek overigens niet op Van Dijk, om dat vrijwel niemand tot een aan vaardbaar niveau kwam. Toch bleef de nul gehandhaafd, omdat in elk geval doelman Jan Blankespoor bij de les was en gelegenheidsvoor- stopper Fred Arroyo tegenstander Wim Tol, die vorige week nog drie keer had gescoord, geen schijn van kans gaf. Voor de rest was het dus armoe troef in de Rijnsburgse gelederen. Oosterlee, die in elk geval nog bij vlagen bruikbare ideeen aandroe gen. In de meeste gevallen bleef het echter bij oogkleppen voetbal: lange halen en maar zien waar de bal ein digt. Oosterlee: "Dat is ons spelletje helemaal niet. maar we kunnen op dit moment niet anders. We missen iemand die rust brengt, iemand met creativiteit". Toch boekte de thuisploeg één keer succes, halverwege de eerste helft. Leon Vonk. toch in de basis na zijn uitsluiting van vorige week omdat voor zijn zaak een mondelin ge behandeling is aangevraagd, stuitte na een één-twee met Wim Hooymans in eerste instantie nog op keeper Teun Doeland, rnaar wist vervolgens de bal voor te trekken naar Hans Zwaan. Ook diens kop bal trof nog geen doel omdat Hein- Piet Zondervan op de lijn redding bracht, maar in de rebound scoorde De Groot toch: 1-0. Rust in het Rijnsburgse spel bracht die treffer niet. Na rust kon het zwakke Marken zelfs het initiatief grijpen en was een aantal malen dicht bij dc gelijkmaker. Die er niet kwam omdat de Rijnsburgse ach terhoede op het beslissende mo ment steeds wild trappend kon op ruimen. Arroyo had daar echter een uiterst originele verklaring voor. "Natuurlijk was het niet best. maar paniekerig was het niet. Omdat on ze spitsen zich terug lieten zakken, hadden we voorin geen aanspeel punten meer. Dan knal je zo'n bal gewoon over de zijlijn". Rijnsburgse Boys wankelde dus hevig in de slotfase, maar ging uit eindelijk niet onderuit. De ploeg was zelf nog het dichtst bij een doel punt. Op het beslissende moment werd Ron Carli vlak voor het straf schopgebied echter door invaller Orpheus Dorland van achteren smerig neergeschopt. Scheidsrech ter De Graaf, als grensrechter be gonnen maar kort voor rust ingeval len voor de geblesseerd geraakte ar biter Bink. liet het echter bij een boeking. Kort daarvoor had Dor land krimpend van de pijn op de grond gelegen met een onschuldig ogende Carli in de beurt. De Graaf rook wel onraad, maar kon niet in grijpen omdat niemand had gezien wat er was gebeurd. Zo bleef het dus bij 1-0 en hand haafde het trekkebenende Rijns burgse Boys met veel pijn en moeite zijn kandidatuur voor de titel. De extra week rust, volgende week staat de ploeg stil. komt dan ook als geroepen. HERMAN JOUSTRA Vlak Blauw Zwart haalt gelijkspel LEIDEN Blauw Zwart kwam gis teren op het terrein aan de Mans- veltkade met het hooggenoteerde Verburch een doelpuntloos gelijk spel overeen.' De Wassenaarse for matie is na de winterstop nog steeds ongeslagen. Trainer Peter Ciere was niet helemaal tevreden met het spel van zijn elftal. "We hebben te wei nig kansen afgedwongen. In verge lijking met de laatste wedstrijden vind ik dat we te vlak speelden". Hoewel Blauw Zwart de gehele wedstrijd domineerde kreeg zij slechts twee echte kansen via Ruud Luyken en Wijnand Bakker. De angstig en zeer defensief voetbal lende gasten uit Poeldijk stelden hier weinig tegenover. De laatste wedstrijden is gebleken dat Blauw Zwart in deze vorm alle kansen om de degradatie te ontlopen nog in ei gen hand heeft. Winst Van Nispen LEIDEN - Zondagvierdeklasser Van Nispen. dat aan het eind van dit seizoen zijn trainer Paul Egner ziet vertrekken naar Wijk aan Zee. pak te tegen het hooggeplaatste Renova met een 3-1 zege twee broodnodige punten. Via twee goals van John van Eeden werd een ruststand van 2-0 bereikt. Nadat Renova terug kwam tot 2-1 schoot Jeffrey Hagen doorn tien minuten voor het einde de bevrijdende 3-1 in. Rijnsburge Boys tegen Oranje LEIDEN - Het Nederlands voet balelftal doet Rijnsburg aan voor een oefenwedstrijd. Op za terdag 19 mei speelt Oranje in het kader van de voorbereiding op de WK in Italië op sportpark Middelmors tegen Rijnsburgse Boys. De aanvangstijd van het duel is nog niet vastgesteld.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 15