spos:tv Westduitsers missen Becker nu al HI Gras op Faeroër niet groen genoeg 'Katwijk zal zich niet aanpassen aan Rijnsburgse Boys' Franker gokt op Schapers en Nijssen Tsjizjov zet Sijbrands onder druk Coach Pilic: 'Maar we winnen toch van Nederland' 190 te •.VRIJDAG 2 FEBRUARI 1990/ Land neemt deel aan het EK-voetbal STOCKHOLM (ANP) - Is het gras op de Faeröer wel of niet groen genoeg? Over die vraag boog het voltallige bestuur van de UEFA zich gisteren in Stockholm. Na lang beraad van de zwaargewichten aan de vooravond van de loting voor de kwalificatie om het Europese kampioenschap, luid de het antwoord ontkennend. Het gras op de Faeröer was niet groen genoeg. KNVB-voorzitter Jo van Marle ficatie deel te nemen", verklaarde lichtte de kwestie in zijn rol als pen- Mortan Poulsen, secretaris van de ningmeester van de UEFA toe. „De nationale voetbalbond van de Faeröer kan alleen aan de kwalifica- Faeröer. „Dat we op normaal gras tie deelnemen, als het aan alle voor- moesten spelen, daarvan hadden waarden voldoet. Helaas beschikt we geen idee. We dachten dat kunst- het land slechts over kunstgras, gras ook goed was." De voetballers Daarop kan volgens onze maatsta- van de Faeröer daarentegen zijn wel niet officieel worden gevoet- zo groen als gras. Ze speelden tot nu bald." Vandaar dat de Faeröer zijn eer ste officiële voetbalinterlands ver van huis moet spelen. De UEFA dacht aan Zweden, dat als organisa tor van de eindronde toch geen kwalificatie-wedstrijden hoeft te voetballen. Faeröer zelf denkt aan Denemarken, waar enkele duizen den eilanders wonen en dat gemak kelijk per pont bereikbaar is. Een ding staat vast: de Faeröer neemt voor het eerst deel aan een officieel voetbaltoernooi. Het land, sinds 1988 lid van de FIFA, treedt bij het volgende congres van de UE- april te Malta, Tsjizjov (rechts) opende sterk toe twee interlands. Uit werd IJsland verloren (0-1), thuis van Ca nada gewonnen (1-0). Rotsen Op het uit achttien eilanden be staande land Faeröer, gelegen tus- Schotland en IJsland, kost het AMERSFOORT (ANP) - Wereld LEIDEN Voor Katwijk begint het voetbaljaar morgen pas. Als de terreingesteldheid het toelaat ontmoeten de volgelingen van Arie Lagendijk hun naaste buren, Rijnsburgse Boys, dan 's mid dags van een nieuwe tribune voorziene sportpark De Krom. Niet alleen geografisch gezien, maar ook op de ranglijst zitten de teams dicht bij elkaar in de buurt. Als Katwijk voor de verandering nu eens niet gelijk speelt maar wint, bedraagt het gat nog maar één punt. Arie van Beele, de 24-jarige vaste waarde op het Katwijkse middenveld, begint hoe langer hoe meer uitte kijken naar de con frontatie met de Rijnsburgers. Op de tiende remise van dit seizoen sequenties voor mij gehad. Ik kan volgt morgen natuurlijk de elfde. meestal wel rekenen op een plaats "Als het aan mij ligt niet. Vorige in de basis. Als linkermiddenvelder week ben ik, omdat onze wedstrijd heb ik mijn plaats wel gevonden, was afgelast, naar Rijnsburgse Boys Bovendien verloopt de samenwer- gaan kijken. Ik vond ze tegen IJssel- king met Pim Langeveld momen- meervogels bepaald niet impone- teel uitstekend", ren. Ik denk ook dat wij beter zijn Toch kan ik me een medstriid van kampioen Alexej Tsjizjov heeft psychologisch ingesteld", aldus de staat wel minder gemakkelijk, r aanleggen van een grasmat een klei ne 2 miljoen gulden. „De onder grond bestaat veelal uit rotsen", al- r dus Poulsen. „Op natuurgras kun- reïdtitel. Tegen aïle verwachtingen voordeliger kwam te staan. brands echter niet verloor. "Hij verrassende start gezorgd Sovjet-speler die tot veler de damtweekamp om de we- sing heel langzaam door de weersomstandighe den slechts twee maanden per j spelen. De investering had hij gisteren in het eerste duel In de demonstratieruimte, tegen uitdager Ton Sijbrands niet de grootmeesters Scholma en Mo- keur verliezen is nog iets anders." De se- zeker condant kreeg steun van oud-we reldkampioen Van der Wal, die ech ter als enige grootmeester zijn i groot. Daarom kiezen „Niets leek ons ervan te weerhou den op normale wijze aan de kwali- dan veel te alleen het initiatief, maar ook voor deel. Dat het duel na bijna drie heb- toch onbeslist eindigde. giljanski het talrijke publiek bezig- sprak hielden, werd de stemming derhalf uur spelen engiszins ge- Sijbrands' stelling uit- mij op zijn minst een gelijk spel. Welke Rijnsburger moet jij mor gen speciaal in de gaten houden? "Dat weet ik nu nog niet. Ik zie pas als ik in het veld sta wie mijn di recte tegenstander is. Natuurlijk komt dat van tevoren bij de wed strijdbespreking wel aan de orde. Gelukkig houdt de trainer de "Oh, je bedoelt die keer dat ik te laat terugkwam van de kapper. Ja. zoiets zal ik voortaan wel uit mijn hoofd laten. menige toeschouwer zowel teleur- drukt. "Wit heeft al helemaal geen De Faeröer kent 22 voetbalvereni gingen, vier divisies, een kleine stellend als bevredigend. centrum meer en zwart (Tsjizjov dus) staat beduidend gemakkelij ker", concludeerden de groot- Boot Vast' bij Den Helder Uitdager Sijbrands had 4000 spelers en twaalf kunstgrasvel- met secondant Johan Krajenbrink meesters. Ook secondant Krajen den. De kampioen van het land heet de opening voorbereid. Toch ge- brink kwam onder de indruk B'71. In totaal hebben de eilanden bruikte de Nederlandse oud-' 50.000 inwoners. „Het record aantal reldkampioen toeschouwei's bij een voetbalwed strijd is 5000", zegt Poulsen. „Dat is tien procent van de totale bevol king. Heel veel dus." die ouverture dat het spel van de titelhouder behoorlijk wat bedenktijd, ter- "Het wijl Tsjizjov vrij snel speelde. Niet alle openingen intensief dat de titelverdediger deze opening reiden, maar dit is bijna goed kende. "Ik weet dat Sij brand moeilijk accepteren natuurlijk niet mogelijk >r te be- ■oorstel- baar", aldus de Nijmegenaar die DEN HELDER (ANP) - Coach Ton Boot heeft gistermiddag zijn hand tekening gezet onder een contract, dat hem voor drie jaar bindt aan de basketbalclub Den Helder. Boot, - j „j. i u ft i i J-»eiensie en uuinsiiiauusezaK.eii vai- nog een dagtaak heeft als le- len. onder Denemarken, alsmede De bondscoach is een IJslander en heet Paul Ouglaugsson. De Faeröer heeft een zelfstandige rege ring, een eigen vlag en volkslied. Defensie en buitenlandse zaken val- altijd veel tijd neemt voor het begin zijn rotsvaste vertrouwen in Sij- Na twintig zetten kwam de 'red ding'. Tsjizjov koos niet de aller sterkste voortzetting, wat onmid dellijk bij zijn secondant Virny vra- Jij bent wel e gen deed rijzen. "Ik zag niet dat ik les. Op de training ontbreek je regel op die zet mijn voordeel verspeel- matig. van de", erkende de titelverdediger la- kon ter. Kort daarna, hij had toen al een groot deel van zijn in de opening ge wonnen tijd ingeleverd, liet hij op de weg. Daar doet niemand trou- het bord duidelijk blijken niet meei in winst te geloven. Sijbrands haak te daarop onmiddellijk Betekent de de officiële ingebruik name van de nieuwe tribune nog iets bijzonders voor je? t "Ik ben daardoor niet zenuwach- tiger dan normaal. Ik denk wel dat we1Pd^gooTrhQo0rtrtvmd1A0ee; moeilijk om te blijven luiste- dat het- st?eds. drukker blJ ons wordt. Omdat ik de groei vereniging de afgelopen jaren van vaker niet bii de dlchtbiJ heb meegemaakt, is het mij vaker niet Oij ae eigenlijk niet speciaal opgevallen". Welke speelwijze kunnen we mor gen van Katwijk verwachten?. "We spelen zonder Henri Pouw, "Dat komt omdat ik in de bloe- werk. Daarom kan ik er op maandag nooit bij zijn, dan zit ik op 'riï!h H* «rps Tiaar rtnrt niomanrt trn.ï. die momenteel geschorst is Toch denk ik dat wij dat gemis goed kun- opvangen. Met Kees moeilijk over. Maar ook bij dere gelegenheden slaag ik er bijna bood nooit in om op tijd te komen. Dat heeft tot i toe gelukkig geen c 11 juli op fulltime ba sis in dienst kende topscorer Okke te Velde tweejarige verbintenis. raar lichamelijke opvoeding, treedt met ingang van 1 juli op fulltime ba- j ®oberen in de Deense competi- de club. Voorts te- X li-prof aan de slag te ko- Met het vastleggen van Boot en Te Velde heeft de Helderse club meer inhoud gegeven aan het ambi tieuze topsportbeleid, dat wordt ge voerd. Doelstelling is krijgen bij de beste „Voetbal Europa. Om dit in korte tijd te wezenlijken krijgt de club bij ons volkssport zegt Poulsen. „Ik weet zeker dat onze interlands veel publiek zullen trekken. In de toe- i plaatste komst hopen we ook met onze top clubs van clubs aan de Europa Cup te kunnen r ook thuis kan worden gespeeld. deelnemen. Maar zover is het nog niet." Eerst zal er op de Faeröer een fessFónelTstmcfuur! ËërdCT*'werd heus voetbalstadion moeten wor- voorzitter Piet Meijer aangesteld tot den ^bou^^^hygras^Zo^t directeur sportief. Het zit de basketbalclub Den Bosch niet mee. Tijdens de training raakte de beste Amerikaan, Pete Thibeaux, zo ernstig geblesseerd, dat hij zeker drie weken, maar waar schijnlijk langer, uitgeschakeld is. Thibeaux kwam tijdens de trai ning zo hard met de elleboog van Henk Pieterse in aanraking, dat hij met een gebroken oogkas naar een ziekenhuis moest worden vervoerd. Daar onderging hij een spoedopera tie omdat een zenuw bekneld was Van Kempen op herhaling WEISSENSEE (ANP) - Richard van Kempen komt steeds meer in vorm op natuurijs. Woensdag ze gevierde hij op het eerste onder deel van de Oostenrijkse schaats- driedaagse, het criterium. Giste ren zette de drievoudige KNSB- cupwinnaar uit Nieuwveen de concurrentie andermaal in de schaduw. Van Kempen won met machts vertoon een tijdrit over tien kilo meter in 14.14,50 minuten. Bert Verduin uit Heemskerk eindigde met een tijd van 14.36,10 als twee de. Derde werd Wim Westerveld uit Eemnes in 14.43,90, gevolgd door Aad Grimbergen uit Rijns burg. In de algemene rangschik king leidt Van Kempen. De organisatie van de driedaag se op de Weissensee werd ook op de tweede dag geplaagd door de uitzonderlijk hoge temperaturen in het Alpengebied. Aanvankelijk zou de tijdrit verwerkt worden op het grote meer. Maar door de dooi moest worden uitgeweken naar een ondiep bijmeer van de Weiss ensee. De toertocht van vandaag wordt eveneens op het kleine meer verreden. Raas rekent op Kokkelkoren LEIDEN De kans is groot dat Martien Kokkelkoren in het voor jaar tot de rijen van profwielren ners toetreedt. De onderhande lingen tussen ploegleider Jan Raas van de Buckler-ploeg en de 20-jarige Noord wij kerhouter zijn in een vergevorderd stadium. De Zeeuwse oud-coureur verwacht nog deze maand een beslissing. Kokkelkoren bevestigt noch ont kent dat hij op het punt staat van wielrennen zijn beroep te maken. Raas en Kokkelkoren, wiens klimcapaciteiten de Zeeuw hoog aanslaat, onderhandelen over een contract voor anderhalf jaar. "Eind februari is de kogel door de kerk", aldus Raas, die zich mede deelzamer toonde dan de door gaans spraakzame Kokkelkoren. De Noord wij kerhouter, die op 14 april de leeftijd bereikt waarop hij probleemloos beroepsrenner kan worden (21), maakt op het ogen blik deel uit van de nationale amateurselectie. Connors slaat Wimbledon over BREMEN Boris Becker is tennismoe en de hele natie zucht mee. Gevreesd wordt dat de dag nabij is dat de West duitser niet alleen een Daviscup-ontmoeting tegen Neder land laat schieten, maar ook zijn overige activiteiten staakt. Volgens Niki Pilic is het vooral Pilic alle speculaties uit de weg. 'koude drukte' rond Beckers afwe- "Wat heeft het voor zin om nog zigheid in Bremen. "Boris stopt verder te discussiëren over zijn af- vox. x O...Ouo.x- niet- Iedereen zoekt naar nieuwe wezigheid. We zijn nu met de Ne- den (Wimbledon). Dat maakte de verklaringen. Boris heeft het recht derlanders bezig", valt Michael om zich nu op te laden voor andere Stich zijn coach bij. De 21-jarige in- wedstrijden. Hij heeft het Duitse valler voor de drievoudige Wimble- xx.j tennis in de afgelopen jaren genoeg don-winnaar mag dit jaar, dat voor met zijn vroegere verloofde, de met Wensten bewezen", zegt de bonds- hem het 'jaar van de waarheid' moet haar actieve loopbaan gestopte coach van de Westduitsers. worden, meteen aan de slag. Al Chris Evert, als commentator voor Maar zlJn laatste dienst is wel één blijft de inzet van de Duitse jeugd- de Amerikaanse maatschappij van de slechtste die Becker hadkampioen uit 1986 beperkt tot de NBC. kunnen bedenken. In de rechter- dubbelpartij van zaterdag. Connors, die momenteel negen- hand van Becker zat de laatste jaren Volgens Patrik Kühnen, die tiende is op de computerlijst, heeft het verschil tussen winst en verlies waarschijnlijk niet in actie komt niettemin verklaard van plan te zijn in interlands. Nu die hand zich heeft voor de Duitsers, is het gissen naar dit jaar aan een dozijn toernooien teruggetrokken, is opeens zelfs een de ware aard van Beckers adempau- deel te nemen. Zo behoort hij tot de land als Nederland een te duchten ze zinloos. "Neem van mij aan dat het wereldtennis- tegenstander voor de Daviscup- hij het voor even zat is. Daar ken ik juder. Boris goed genoeg voor. Hij wil nu Pilic heeft zichzelf en zijn man- maar één ding: nummer één in de schappen opgedragen om de ko- wereld worden.- Daarmee heeft het mende dagen daarom niet meer te te maken en alle andere redenen discussiëren over Becker, omdat zijn verzonnen". het de concentratie niet ten goede Het massale respect dat hij by het danhünwëëidüit'sëtegë^^ Tsjechoslowaakse persbureau CTK komt- Daarmee ontwijkt de Joego- Duitse team heeft, wordt nog eens gisteren bekend gemaakt. Het is slaaf een boel lastige, maar daarom onderschreven door de tennisbond voor het eerst in jaren, dat de beste n*et minder brandende vragen over Voorzitter Claus Stauber tennisser ter wereld weer in zijn ge- de kwestie. Over een verstoorde re- Deutsche Tennis Bund (DTB) wil boorteland actief zal zijn. In 1985 latie tussen het 'wonderkind' en de geen kwaad woord horen NEW YORK (AFP) - Jimmy Con nors doet niet mee aan de Grand Slam-toernooien van Parijs en Lon 37-jarige Amerikaanse' tennisser donderdag in New York bekend. Hij fungeert bij beide evenementen. deelnemers ..v.- - toernooi in Rotterdam, dat 26 febru- ho^der ari begint. Ivan Lendl heeft er in toegestemd op 27 februari in Praag een demon stratiepartij te spelen tegen Miloslav Mecir. Dat heeft Kraayenoord in plaats van de ge blesseerde Jaap Guyt zit het in de aanval ook wel goed. Hoewel wij in theorie nog steeds kunnen degrade ren, hoeven wij nu niet meer zo naar onder te kijken. We zullen ons zeker niet verdedigend opstellen. Alleen missen we misschien wat wed strijdritme. Maar we zullen ons in geen geval aanpassen aan de tegen stander". TIM BROUWER DE KONING Quick Boys hervindt ritme tegen Uefa-jeugd LEIDEN - Quick Boys probeert zo snel mogelijk het door Vitesse Delft verstoorde ritme te hervinden. Gis teravond versloegen de Katwijkers het Nederlands UEFA-elftal van 16- tot en met 18-jarigen op Nieuw Zuid met 2-1. Bij Quick Boys, dat halver wege al met 1-0 leidde, speelde Gert Aaandewiel voor het eerst na zijn blessure een volledige wedstrijd. Melbi Raboen heeft zijn keur korps de afgelopen dagen niet ge spaard. Na de competitienederlaag bij Vitesse (2-3) haalde de oefen- meester de teugels aan. Eergisteren ondervond KRV de dadendrang van Quick Boys, dat het ingelaste oefenduel met 7-0 won. Gister avond boden de pupillen van Jan Rab langer verzet, maar ook zij keerden met lege handen huis waarts. Leen van der Plas opende voor de Katwijkers na een kwartier de score uit qen door Richard Hogervorst op gezette aanval. Na de pauze kwam de Nederlandse jeugdselectie langs zij, voordat Aandewiel zijn bijdrage aan de overwinning leverde. Hij stelde de voor Van der Plas ingeval len Leonard Pluimgraaff twintig minuten voor tijd in staat de win nende treffer te scoren: 2-1. Het herstel van, Aandewiel ver loopt voorspoediger dan verwacht. Dinsdagavond was hij twintig mi nuten actief in de hoofdmacht, voor gisteren stond een uur op de begro ting. De aanvaller had echter zo wei nig hinder van zijn enkelblessure, dat hij de negentig minuten vol maakte. Van de selectie van Raboen ontbrak gisteravond alleen nog de geblesseerde Fred Kanbier. Michiel Schapers en Tom Nijssen (rechts) woonden de loting vertegenwoordigde Lendl laatst Tsjechoslowakije in het toer nooi om de Davis Cup. Lendl werd benaderd voor het optreden in Praag door leden van het Burgerfo rum, de democratische beweging van president Vaclav Havel. De op brengst van de exhibitie komt ten goede aan de bouw van een pavil joen voor jeugdige kankerpatiën ten. Westduitse voetballer naar club in DDR AUE (SID) Wismut Aue, de oud ste club in de hoogste afdeling van de DDR, kan in de tweede helft van de competitie beschikken over een Westduitse speler. In goed overleg keerde deze week de 24-jarige aan valler Jens König terug naar zijn ou de vereniging. König ontvluchtte de DDR een half jaar geleden en had inmiddels cje Westduitse natio naliteit gekregen. Wismut Aue kreeg van de nieuwe sportautoritei- ten in de DDR zonder problemen een speelvergunning los voor de verloren zoon, die ook door de se lectie zonder scheve blikken weer is geaccepteerd. bond in de afgelopen jaren zo flo- te bespeuren. Voor de drie speelda- met een ticket geen garantie voor de reerde. gen gingen bijna alle 20.000 toe- een Becker-optreden worden ver- Bij de duizenden tennisliefheb- gangsbewijzen al de deur uit. De kregen. De bekentenis van Pilic dat Boris bers die ruim vóór de afmelding van prijzen variëren van 90 tot 450 mark. zijn belangrijkste pion in december bondstramer bij voorbeeld. "Bons Becker, die er voor een belangrijk de vedette reeds kaarten hadden ge- Het regende boze telefoontjes bij de vorig jaar al een balletje opgooide k zijn de beste vrienden", ruimt deel toe heeft bijgedragen dat zijn kocht is beduidend minder begrip DTB, maar volgens Stauder kan over terugtrekking, voedt de onvre de op de tribunes alleen maar. De populariteit van Becker, die weken geleden opzien baarde met de uit spraak dat hij zich meer wereldbur ger voelt dan Westduitser, is in het geding. Stadthalle-directeur Heinz Seesing zegt dat Becker er bij hem niet zo gemakkelijk vanaf was geko men. Maar volgens Stauber en de zijnen moet Seesing niet zeuren, "want de bond heeft de huur van de hal betaald en maakt dus zelf wel uit welke artiesten er komen". BREMEN (GPD - Mark Koever mans en Paul Haarhuis zaten er in de Kamin-zaal van het Bremer stadhuis voor spek en bonen bij. Tijdens de geïmproviseerde pers conferentie na afloop van de lo ting voor de Daviscup-ontmoe ting tussen West-Duitsland en Nederland, ging alle aandacht uit naar hun teamgenoten Michiel Schapers en Tom Nijssen. Laatst genoemd tennisduo bindt dan ook vanaf vanmiddag de strijd aan met de titelhouder. Bondscoach Stanley Franker had woensdagavond tijdens het diner de knoop doorgehakt: Nijs sen en niet Haarhuis speelt de tweede enkelpartij. Franker was op grond van enkele onderlinge wedstrijden, waarin zowel Koe als Haarhuis van Scha pers èn Nijssen had verloren, tot deze beslissing gekomen. "Nijssen tennist op het ogen blik goed", verklaarde de direc teur sportief van de KNLTB nog maals zijn besluit. "Haarhuis is op de terugreis vanuit Australië ziek geworden en nu nog niet geheel fit. Voor Koevermans is deze baan duidelijk te snel, zodat ik op Nijssen ben uitgekomen". Haarhuis hoorde ondertussen met gespitste oren de uitleg van Franker aan. "Ik had vorige week inderdaad koorts, maar nu gaat het wel weer", liet de Eindhove- naar weten. "Ik voel me elke dag beter en ben eigenlijk weer hon derd procent". Desondanks komt de 'bedwinger van John McEn roe' dit weekeinde niet in actie. De afmelding van Boris Becker voor het Daviscup-duel heeft het Nederlandse vijftal, dat gisteren in tegenstelling tot de in een keu rig kostuum gestoken Westduit sers de loting in rood-wit-blauwe trainingspakken bijwoonde, ove rigens niet in een euforie-stem- ming gebracht. Franker: "Met Becker erbij zou het een uitda ging zijn geweest. Met Steeb, die op de wereldranglijst toch veer tiende staat, als kopman blijft het een zware opgave". Van de twee spelende Neder landers is alleen Schapers een keer tegen Steeb in actie geko men. De Eemnesser, die voor het eerst sinds vijf maanden geen rugklachten meer heeft ("door mijn vroege uitschakeling in Mel bourne had ik de tijd om me door de fysiotherapeut eens goed te la ten nakijken"), zegevierde twee jaar geleden in Metz. De balans tussen Schapers en Jelen is nog in evenwicht. De ge boren Rotterdammer won in 1988 tijdens het graveltoernooi van Monte Carlo; de Westduitser was een jaar later op het gras van Bristol te sterk. Nijssen ontmoet te Jelen vorig seizoen in Frank furt en zegevierde toen nipt in drie sets. De loting had het volgende pro gramma tot gevolg: Vandaag, eerste enkelspel: Carl-Uwe Steeb - Michiel Scha pers; tweede enkelspel: Eric Je len - Tom Nijssen. Morgen, dubbelspel: Eric Je- len/Michael Stich - Michiel Scha pers/Tom Nijssen. Zondag, derde enkelspel: Carl- Uwe Steeb - Tom Nijssen; vierde enkelspel: Eric Jelen - Michiel Schapers. Die laatste stelling kan maar moeilijk overeind worden gehou den. Het is algemeen bekend dat niet de bond, maar Ion Tiriac de touwtjes in handen heeft in het Duitse toptennis. De Roemeen is niet alleen manager van Becker. Hij heeft zich ook het recht verworven alle thuiswedstrijden van het Duit se Daviscup-team te organiseren. Zes weken geleden in Stuttgart, tij dens de finale tegen de Zweden, was dat karweitje goed voor 700.000 gulden. Dat was meer dan het hele Duitse team toen ontving; ROB VAN DER ZANDEN VRIJDAG 16.59-19.00 Did 1: Sport extra: Daviscup tennis: Westduitsland-Nederland in Bremen, eerste enkelspel. 17.00-18.00 EURO: Atletiek: Gemene best Spelen. 18.00-20.45 EURO: EK Kunstrijden op de schaats vanuit Leningrad (kuur voor man nen). 20.00-21.00 BBC 1Gemenebest Spelen. 20.45-21.00 EURO: EK voetbal 1992 (groepsloting in Stockholm). 21.00-23.00 EURO: Worstelen. 21.45-22.30 Did 1: Sport extra: EK Kunstrijden op de schaats vanuit Le ningrad (kuur voor mannen). 22.25-23.00 Ned 2: Sport. 22.45-23.30 Ned 3: Studio Sport: met EK Kunstrijden op de schaats vanuit Le ningrad en voetbal (EK 1992 groepsloting 23.00-00.00 EURO: Ski Report. 23.25-23.50 Did 1Sportschau. 00.00-01.00 EURO: Atletiek: Gemene best Spelen. 00.15-01.00 BBC 1 EK Kunstrijden op de schaats vanuit Leningrad (kuur voor man nen). 01.00-02.00 EURO: Sportmix. 01.00-08.30 BBC 1Gemenebest Spelen. ZATERDAG 10.00-11.00 EURO: Ski Report. 11.00-13.00 EURO: Worldcup skién: af daling voor vrouwen. 11.55-12.25 RTL V: Aanvallen: sportquiz.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 15