Nieuw: het Postb POSTBANK Yhnaf kuntu Vanaf vandaag kunt u bij de Postbank via de girorekening beleggen. In het Postbank Beleggingsfonds. Heel eenvoudig, gewoon met het blauwe giroboekje. Hetzelfde boekje dat u kunt ge bruiken voor andere Postbank-zaken als betalen en sparen. Makkelijker kan het eigenlijk niet. Maar beleggen bij de Postbank is natuurlijk niet alleen makkelijk, het is ook heel aantrekkelijk. Omdat u bij het Postbank Beleg gingsfonds een ideale combinatie vindt tussen uitstekend rendement en weinig risico. Het Postbank Beleggingsfonds spreidt de beleggingen namelijk. Over obligaties, aandelen, onroerend goed, liquiditeiten en edele metalen. Dat heeft tot gevolg dat het risico tot een minimum wordt beperkt. Wat het rendement betreft: het beleid van het Beleggingsfonds is erop gericht een rendement te behalen dat hoger ligt dan de hoogste rente op de spaarvormen van de Postbank. Deelnemen is dus alleszins de moeite waard. Vooral omdat dit al met relatief kleine bedragen mogelijk is. De Postbank vindt namelijk dat iedereen in haar Beleggingsfonds moet kunnen deelnemen. Vandaar dat de minimuminleg slechts f 50,- is. Een ander voordeel van het Postbank Beleggingsfonds zijn de uiterst lage transactiekosten. Slechts 0,4% bij inleg en opname. Bent u geïnteresseerd in beleggen volgens het boekje, dan kunt u door het invullen van onderstaande coupon de folder aanvragen. Als u nog geen girorekening heeft, vraag dan meteen de folder 'De giro rekening' aan. Beide folders kunt u ook halen bij het postkantoor of telefonisch aanvragen via ons gratis informatienummer 06 - 0400. I Ik wil graag meer weten over het Postbank Beleggingsfonds. Stuurt u mij de folder. Mijn gironummer is p~v—v—v—v—v—y—-. Ik wil graag meer weten over het Postbank Beleggingsfonds. Stuur mij de folder. Ik heb nog geen girorekening, stuur mij daarom ook de folder 'De girorekening'. Naam:m/v Plaats: Postcode: Verzenden in een ongefrankeerde envelop aan: Postbank N.V., Antwoordnummer 060400, I 8900 VC LEEUWARDEN. >611

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 24