Ura) Ondernemende HTS'ers die willen investeren in vooruitstrevende produktietechniek... groepsleiders m/v hoofd planning/ expediting werkvoorbereider projectleider/ constructeur 2e MONTEUR m/v MËimsteeg autobedrijven STICHTING PHILADELPHIA VOORZIENINGEN De Stichting Philadelphia Voorzieningen is een protestants christelijke organisatie die zorg draagt voor het wonen en de dagopvang van ±1850 geestelijk en meervoudig gehandicapte mensen. Hiertoe heeft zij 80 kleinschalige voorzieningen verspreid over het gehele land waarin verschillende zorgvormen worden geboden. Voor Nieuw Buitenzorg, een moderne kleinschalige voorziening voor 45 meervoudig gehandicapte mensen in Leiderdorp, zoeken wij als invalhulp op afroep Wij vragen: In verband met de verzorgende kant van het werken als groepsleider in Nieuw Buitenzorg zoeken wij mensen met een Z-diploma of een gelijkwaardige opleiding. Een positieve protestants-christelijke levens overtuiging vinden wij noodzakelijk. Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan mevrouw D. Mulder, hoofd Nieuw Buitenzorg, Elisabethhof 2. 2353 EZ Leiderdorp. Voor informatie kunt u mevrouw Mulder bellen, telefoon (071) 897945. OLAV'SHAIRSHOP ,n Katwijk zoekt voor zo spoedig mogelijk een DAMES-en HERENKAPSTER Ervaring gewenst. Leeftijd tot 20 jaar. Voor inlichtingen, tel. 01718-20385, vragen naar de heer Rijshouwer. RIJNSBURG Het bestuur van de Vereniging voor Protestants-Chris telijk Basisonderwijs te Rijnsburg vraagt, voor de ba sisschool de Schakel, m.i.v. 23 april 1990 een groepsleerkracht m/vr voor groep 2 i.v.m. zwangerschapsverlof. Wij zoeken een leerkracht die: - Bewust kiest voor het Prot. Chr. onderwijs. - Meelevend lid is van één van de Prot. Chr. Kerken. Inlichtingen bij de direkteur van de school, dhr. D. v.d. Steen, tel. 01718-22335 (school) 01718-23144 (privé). Sollicitaties voor 2 februari 1990 aan het bestuur van de Vereniging, Kerkstraat 13, 2231 CX Rijnsburg. ...doen er verstandig aan Vicon te over wegen als volgende fase in hun carrière. Met eigen produktie- en verkoopmaatschap pijen in diverse Europese landen neemt Vicon een vooraanstaande plaats in op de inter nationale markt voor landbouwmachines. Vooruitstrevende techniek en innovatie staan centraal bij de ontwikkeling van nieuwe produkten en produktie- en distributie methoden. Vicon behoort tot het agro-technisch concern Greenland N.V., waar wereldwijd ruim 3500 mensen werken. Vicon zelf heeft 750 medewerkers in binnen- en buitenland. Met een breed assortiment landbouwmachi nes voor de akkerbouw en ruwvoederoogst en een intensief produkt-ontwikkelings- programma ziet Vicon de jaren '90 met vertrouwen tegemoet. Om onze marktpositie verder te versterken hebben we behoefte aan vakmensen met gevoel voor ondernemerschap. Mensen die met recht zeer kritisch zijn als het gaat om een nieuwe job. Uitdaging en innovatie zijn daarin kernelementen. Op dit moment willen wij onze onderneming versterken met een drietal ervaren HTS'ers Wtb voor de volgende sleutelfuncties: voor onze afdeling Material Management. Deze afdeling verzorgt de goederenstroom binnen Vicon, hetgeen impliceert het afroepen, de ontvangst, opslag en distributie van grondstoffen, halffabrikaten en handels- produkten. De grondstoffen en halffabrikaten worden bij Vicon en deels bij toeleveranciers verwerkt tot resp. halffabrikaat en eind- produkt. In deze functie geeft u leiding aan circa 6 mensen en zorgt u, uitgaand van het produk- tieplan, vooreen perfecte planning van de diverse produktlijnen. Ten aanzien van spare parts stemt u het produktieplan af met het Distributie Centrum. Ook zorgt u voor het opbouwen en onderhouden van een goede overlegstructuur met de afdeling Inkoop. U vervangt de Material Manager bij diens afwezigheid. U heeft een opleiding HTS-Wtb of Bedrijfs kunde, met leidinggevende ervaring en bedrijfservaring op het gebied van planning. Goede contactuele vaardigheden en affiniteit met logistiek completeren uw profiel. Voor informatie belt u de heer V. Cals, Material Manager, (02526) 622 44, toestel 134. voor onze Manufacturing Support Groep. Deze groep is verantwoordelijk voor de produktievoorbereiding van de produkt- stroom. Taken daarbij zijn onder andere kostprijsopbouw, toewijzing van machines, overleg met afdeling Produktontwikkeling over toepasbaarheid op bestaande machi nes. In deze functie stelt u produktiestructuren en -routings vast en zorgt u voor de optimalisatie van de produktie en de kostprijsopbouw. U begeleidt wijzigingen in het produktietraject en voert wijzigingen door zoals opgegeven door de afdeling Produktontwikkeling. U heeft een opleiding HTS-Wtb, maar ook MTS-Wtb met ruime bedrijfservaring is voldoende. Verder bent u analytisch inge steld, communicatief vaardig en kunt u zelfstandig goed functioneren. Bekendheid met besturingssystemen is een vereiste. Voor informatie belt u de heer W. van der Veeken, Plant Manager, (02526) 6 22 44, toestel 173. voor onze afdeling Mechanica. Deze afdeling maakt of geeft opdracht voor het maken van produktiemiddelen en gereedschappen voor alle produktie-afdelingen, in zowel binnen- als buitenland. Ook is de afdeling verantwoor delijk voor de ombouw van produktiemachi- nes. Er wordt intensief overleg gevoerd met andere Vicon-afdelingen en met onder meer leveranciers. In deze functie maakt u werktuigbouw kundige ontwerpen voor uiteenlopende investeringsprojecten en gereedschappen. Tevens coördineert u en zorgt u voor de planning van de werkzaamheden noodzake lijk voor het betreffende project. U heeft een opleiding HTS-Wtb, maar ook MTS-Wtb met ruime ontwerp- en tekenerva ring is voldoende. De voorkeur gaat uit naar specialisatie gereedschap. Verder bent u inventief, analytisch ingesteld en kunt u zelfstandig goed functioneren. Flexibiliteit, een klantgerichte instelling en gevoel voor kwaliteit completeren uw profiel. Voor informatie belt u de heer N. Overbeeke, hoofd afdeling Mechanica, (02526) 6 22 44, toestel 219. Vicon biedt alle kandidaten een prima werkplek met voldoende mogelijk heden voor functionele en eigen ontplooiing, niet in de laatste plaats door goede faciliteiten op het gebied van training en opleiding. De salarissen en secundaire arbeidsvoorwaar den zijn uitstekend, zoals verwacht mag worden bij een moderne en succesvolle onderneming. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie, met c.v. en vermelding van de functie van uw voorkeur, kunt u richten aan mevrouw A. de Zanger van onze afdeling Personeel Organisatie. Ons adres is: Vicon B.V., Postbus 1000, 2150 BA Nieuw Vennep. Vanzelfsprekend staan alle functies open voor zowel mannen als vrouwen. Reece is fabrikant van industriële naaimachines met een wereldwijde afzet. Onze naam geniet al meer dan 100 jaar grote bekendheid in de confectie- industrie. De onderneming is gevestigd in Leiden. De personeels bezetting omvat 125 medewerkers. HOOFD AFDELING (HTS-INGENlEUR WERKTUIGBOUW) Tevens zoeken wij een HOOFD AFDELING (HTS-INGENlEUR WERKTUIGBOUW) REECE B.V. Rooseveltstraat 4 2321 BM Leiden Tel. 071-769348 Op dit moment wordt hard gewerkt aan een belangrijke modernisering van de produktie, gebaseerd op het Just-in-Time prin cipe. Omvangrijke investeringen worden gedaan in CNC-verspa- ningsmachines. In verband hiermee en als gevolg van de sterke groei in de afgelopen jaren zoeken wij een: Primair bent u verantwoor delijk voor het realiseren van een optimaal verloop van de onderdelenfabricage. U geeft leiding aan een afdeling met on geveer 45 medewerkers: voorlieden, machine-instellers en operators. U bewaakt levertijd, kwaliteit en efficiency. U geeft verder vorm aan de structuur van de afdeling, bereidt inves teringen voor en neemt initiatieven voor verbeteringen in het kader van het Just in-Time project. U rapporteert aan de Technisch Directeur. U bent een interessante kandidaat als u 'gedegen kennis hebt van verspa- ningstechniek, ervaring hebt opgedaan in een leidinggevende functie in een pro- duktiebedrijf, goed kunt communice ren, ongeveer 32-40 jaar bent en uw opleiding HTS-Werktuigbouw is. Primair bent u verantwoordelijk voor het realiseren van een optimaal ver loop van de samenbouw-werkzaamheden in de verschillende montagelijnen. U geeft leiding aan een afdeling met ongeveer 40 medewerkers; voorlie den, samenbouwers en afstellers. U be waakt levertijd, kwaliteit en efficiency. U geeft verder vorm aan de structuur van de afdeling en neemt initiatieven voor verbeteringen in het kader van het Just- in-Time project. U rapporteert aan de Technisch Directeur. U bent een interessante kandidaat als u ervaring hebt opgedaan in een leidinggevende functie in een produktie- bedrijf, goed kunt organiseren en com municeren, ongeveer 32-40 jaar bent en yw opleiding HTS-Werktuigbouw is. Als u belangstelling hebt, kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de heer D.A. de Roo, algemeen directeur Reece B.V., Rooseveltstraat 4, 2321 BM Leiden, bij wie u desgewenst ook nadere informatie kunt verkrijgen (telefoon: 071-769348). Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Kamsteeg is een van de grootste VAG-dealers (Volksmagen/ Audi) in Nederland met vestigingen in Oegstgeest, Leiderdorp, Katwijk, Voorschoten, Lisse, Hillegom en Alphen aan den Rijn. Op korte termijn zoeken wij een studerend voor eerste monteur. Voor deze functie zoeken wij iemand die bereid is samen met zijn collega's onze klanten optimale service te verlenen. Wij bieden daarvoor in ruil een afwisselende interessante baan binnen een team van jonge collega's, een goede begeleiding waaronder scholing bij de importeur, een modern ingerichte werkplaats, goede beloning en dito arbeidsvoorwaarden. Leeftijd 20-25 jaar. Degenen die belangstelling hebben voor deze functie verzoeken wij schriftelijk (graag met pasfoto) te reageren aan onderstaand adres: Kamsteeg Holding B.V. T.a.v. mevr. H. Devilée, postbus 8, 2340 AA Oegstgeest. Telefoon 071-173414, toestel 16.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 28