Jyhnsteflwf Uitdaging voor u, Electrical Maintenance Supervisor? y\f 7 Westeinde Ziekenhuis De Koning vraagt: Quaker AWL BOUWKUNDIG OPZICHTER (m/v) medisch elektronicus m/v 'n Heel apart verpleeghuis en reactiveringscentrum: Amstelhof Ziekenverzorgenden. 'n groene oase in het hartje van Amsterdam. Evers Lagraauw secretaresse BROUWER&OUDHOF NOORD HOFLAND BV VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 ALGEMENE WONINGBOUWVERENIGING LEIDERDORP De Algemene Woningbouwvereniging Leiderdorp bezit en exploiteert 2332 woningen, 187 garages, 2 kinderspeelzalen, 1 winkel, 1 praktijkruimte en 1 kantoor. Zeer binnenkort zal er worden gestart met de bouw van 17 sociale huurwoningen. In verband met ziekte is binnen de afdeling technische zaken met onmiddel lijke ingang een tijdelijke vacature ontstaan voor een: Taken: - toezicht houden bij nieuwbouw, woningverbetering en grootonderhoud; - toezicht houden bij onderhoudswerkzaamheden; - inventarisatie woningverbetering, grootonderhoud en onderhoudswerk zaamheden. Vereisten: - opleiding minimaal M.T.S.-bouwkunde: - goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid: - ervaring met nieuwbouw, onderhoud en woningverbetering; - enthousiaste en praktische instelling; - leeftijd minimaal 30 jaar. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn afgestemd op het belang van de functie van leeftijd en ervaring op basis van de C.A.O.-woningbouwcorpora- ties. Schriftelijke sollicitatie voorzien van alle van belang zijnde gegevens gaar ne binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad aan de directeur van de Algemene Woningbouwvereniging Leiderdorp, Postbus 21, 2350 AA LEI DERDORP. Telefonisch kunt u nadere inlichtingen verkrijgen bij de directeur, de heer G. P. Duivenvoorden, tel. 071-890470. Lijnbaan 32, Den Haag Het Westeinde Ziekenhuis met 606 bedden is een modern zieken huis in Den Haag, waar nagenoeg alle specialismen worden uitgeoefend. technische dienst Voor de Technische Dienst van ons ziekenhuis zoeken wij, in verband met uitbreiding van de werkzaamheden, een t.b.v. de afdeling Elektronica. De afdeling Elektronica, bestaande uit 6 medewerkers, is belast met de technische zorg voor de in het ziekenhuis gebruikte (medisch) elektronische instrumentatie en apparatuur. De werkzaamheden omvatten: het repareren, kalibreren, onderhouden en het zonodig aanpassen of modificeren van'bestaande instrumentatie en apparatuur het testen en kontroleren van nieuwe instrumentatie en apparatuur het bevorderen van een optimaal en veilig gebruik door het geven van instrukties en het zonodig verlenen van technische assistentie of begeleiding. De werkzaamheden worden verricht in nauwe samenwerking met de overige afdelingen binnen de Technische Dienst en met de gebruiker(s). De aan te nemen funktionaris zal onder meer belast worden met de aandachtsvelden: hart-, long-, spraak- en gehoorfunktie-apparatuur. Kandidaten voor de funktie dienen in het bezit te zijn van het diploma MTS-Elektronica en belangstelling te hebben voor medische elektronica. Enige ervaring met op microprocessoren gebaseerde apparatuur is vereist. Men dient bereid te zijn aanvullende kursussen en/of opleidingen te volgen. Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 3.461,- bruto per maand (funktiegroep 40j zijn geregeld conform de CAO Ziekenhuiswezen. Het Westetnde Ziekenhuis beschikt over een kinderdagverblijf. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de chef van de afdelin Elektronica, ing. F.P. Musch, telefoon 070-3889393, toestel 2714. Schrifteliike sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeels zaken, Postbus 432, 2501 CK Den Haag. Medewerkster Voor een commercieel bedrijf te Leiden zijn wij op zoek naar een medewerkster op oproepbasis, die gegarandeerd 8 uur per week werkt, maar bij ziekte en verlof bereid is in overleg meer uren te werken. Dit betekent dat er ook regelmatig full-time gewerkt zal worden. De werkzaamheden bestaan uit het onderhouden van kontakten met kliënten en de administratieve afhandeling daarvan. Ervaring met computers, bij voorkeur Word Perfekt, is een vereiste. Van belang zijn verder: ruime administratieve en/of sekretariële ervaring, flexibiliteit, enthousiasme, goede kontaktuele eigenschappen en een dienstverlenende instelling. Een dynamische kandidaat in de leeftijd van 35 tot 50 jaar, die bereid is om op wisselende tijden te werken, kan in overleg (uiterlijk per 1 maart) beginnen en voor langere tijd aan de slag blijven. Boekhouder MBA Voor een relatie te Delft zoeken wij met onmiddellijke ingang een boekhouder op MBA-nivo. De werkzaamheden bestaan uit het doorvoeren van salaris-mutaties en het voeren van de debiteuren- en krediteurenadministratie. De kandidaat die wij zoeken heeft ruime werkervaring, heeft ervaring met computers en is lange tijd beschikbaar. Boekhouder PD Voor bovengenoemde relatie zoeken wij tevens een boekhouder op PD-nivo. De werkzaamheden en de gestelde eisen, zijn konform het hierboven gestelde. Sekretaresse Voor een bedrijf te Leiderdorp zoeken wij een enthousiaste sekretaresse die per direkt kan beginnen en lange tijd beschikbaar is. De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig uitwerken en typen van correspondentie en (financiële) rapporten, met behulp van Word Perfekt, verzorgen van de in- en uitgaande post, bedienen van telex- en fax-apparatuur alsmede een IBM-computer, beheren van het archief en het verzorgen van reizen. Trefwoorden: ca. 23 jaar, HAVOAA/VO/Sekretaresse- opleiding, enige jaren relevante ervaring, bij voorkeur opgedaan bij een internationaal bedrijf, goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift, affiniteit met financiële zaken, eigen initiatief. Kennis van Lotus 1-2-3 is een pre. Sekretaresse Ten behoeve van een kantoor in Leiderdorp zoeken wij per direkt een sekretaresse voor lange tijd. De kandidaat die wij zoeken is een goede gastvrouw, werkt zelfstandig, beheerst WP 4.2 en steno Nederlands en heeft geen hekel aan hard werken (incidenteel overwerken). De werkzaamheden bestaan uit de gebruikelijke sekretariële zaken. Administratief medewerkster Voor een bedrijf in een randgemeente van Leiden zoeken wij per direkt een administratief medewerkster. Van groot belang is beheersing van de Engelse taal. In ieder geval in woord en bij voorkeur ook in geschrift. Verder vragen wij een opleiding op HavoA/wo-nivo en werkervaring. Iemand die snel van begrip en enthousiast is en niet ouder dan 23 jaar, kan voor onbepaalde tijd direkt beginnen. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen'en mannt. Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311JT Leiden. Telefoon 071-14 4143. Amstelhof, verpleeghuis en reactiveringscentrum, is gevestigd aan de Amstel in één van de grootste monu mentale gebouwen van Amsterdam (anno 1681). Een schitterende binnentuin en een grote buiten tuin maken Amstelhof tot een groene oase in het hart van Amsterdam, op een paar metrominuten afstand van het Centraal Station, pal naast het Muziektheater en vlakbij Carré. Voor een optimale verzorging en verpleging van de 346 bewoners en patiënten is de organisatie onder verdeeld in drie managementgebieden, t.w. Wonen en Welbevinden, Gezondheidszorg en Interne Dienst verlening. Het managementgebied Wonen en Wel bevinden omvat drie zogenaamde "Hostels" (een samenvoeging van Hospitaal en Hotel). Alle aktiviteiten in Amstelhof zijn erop gericht het de bewoners zo goed mogelijk naarde zin te maken. Dit houdt in ontwikkeling van patiëntgerichte verpleging en verzorging, veel aktivi teiten voorde bewoners en zorgdragen voor een prettige sfeer. De formatie wordt nu flink uitgebreid met enthou siaste, gemotiveerde en deskundige Ook verpleegkundigen en MDGO-vp'ers zijn welkom. Ben je geïnteresseerd in een plezierige werksfeer, goede arbeidsomstandigheden, een prima opleiding en interne carrièremogelijkheden? Zoek je een nieuwe uit daging, heb je uitgesproken ideeën over patiëntgericht verplegen én wil je meehelpen het grootste en oudste verpleeghuis tot het beste van Amsterdam te maken? Dan ben jij degene die wij zoeken. Of je nu ervaring hebt of nog moet beginnen, voor vrijblijvende informatie of voor een afspraak kun je bellen tussen 08.45 en 21.00 uur. Ook een kennis makingsgesprek in de avonduren of op zaterdag behoort tot de mogelijkheden. De koflie staat klaar. Vraag naar Rik Lohman of Peter van Troost, telefoon 020 -22 5151.. Direkt solliciteren kan natuurlijk ook bij de afdeling Personeelszaken, Amstel 51, 1018 EJ Amsterdam. "Ook de meest geavanceerde, door PLCs gestuurde produktie- en verpakkingsmachines stagneren als elektrisch onderhoud en revisie niet perfect worden uitgevoerd." Quaker Oats B.V is een sterk marketinggerich- te en snel groeiende dochter van het internationale QuakerOatsconcern. QuakerOatsbrengt een groot aantal A-merken voedingsmiddelen op de markt. In de levensmiddelenmarkt zijn dat onder meer Cruesli, H-0 Havermout en Mellona Honing. Bekende merken dierenvoeding van Quaker Oats zijn o.a. Bonzo, Felix en Miauw. Quaker Oats heeft in IJmuiden zeer geavan ceerde apparatuur voor het produceren en verpakken van genoemde merken. De Technische Dienst zorgt er voor dat machinepark, technische installaties en gebouwen up-to-date worden gehouden. De taken zijn verdeeld over de mechanische en elektrische/elektronische vakgebieden en vallen binnen de verantwoording van de Manager Plant Engineering. Quaker Oats zoekt een MTS-er E m/v die als Supervisor de verantwoording krijgt over de elek trische en elektronische onderhouds- en revisie werkzaamheden aan produktiemiddelen en bedrijfsgebouwen. Dat komt met name neer op: het leiding geven aan 5 medewerkers en coördineren en plannen van de werkzaam heden; het adviseren in nieuwbouwprojecten; deel uitmaken van project-teams. Om deze veelomvattende en leidinggevende werkzaamheden goed te kunnen uitvoeren moet de gezochte supervisor de volgende achtergrond en eigenschappen hebben: opleiding minimaal MTS Elektrotechniek; ervaring met verpakkingsmachines en produktie-installaties; bekendheid met PLC's; een aanvulling van de opleiding met meet- en regeltechniekcursussen is een prae; ruime ervaring in een vergelijkbare leiding gevende functie; goede contactuele eigenschappen en het vermogen de medewerkers te motiveren; woonachtig in de omgeving IJmuiden of bereid heid te verhuizen; leeftijd vanaf 30 jaar. Voor nadere informatie kunt u contact opne men met de heer EJ. Hoekstra, Manager Plant Engi neering, tel. 02550-63535 (privé: 02979-88425). Schriftelijke sollicitaties (voorzien van curriculum vitae) kunt u voor 3 februari a.s. richten aan Quaker Oats BV afdeling Personeels zaken, Postbus 514,1970 AM IJMUIDEN. SOV Catering Services B.V. is een toonaangevend landelijk opererend cateringbedrijf en zoekt voor haar bedrijfsrestaurants in Leiden en Alphen a/d Rijn: CATERINGMEDEWERKERS M/V (vanaf 8-35 uur per week) SOV is op zoek naar enthousiaste, zelfstandig werkende mensen, met enig administratief inzicht, een goede taalbeheersing en 'n representatief uiterlijk. Sollicitanten hebben in elk geval een opleiding op LBO/MBO-niveau en/of enige jaren ervaring in catering of aanverwante activiteiten. Hun leeftijd ligt tussen de 18 en 40 jaar. Indien u interesse heeft kunt u schriftelijk of telefonisch reageren: SOV Catering Services B.V. t.a.v. afdeling Arbeidszaken, Postbus 19185, 3501 DD UTRECHT. Tel. 030-310048. SOVCATERING SERVICES BV advocaten n commercieel kantoor praktijk. Wij zoeken op korte termijn een voor een part-time dienstbetrekking (±28 uur). Vereisten: - opleiding op HAVO/MEAO niveau - uitstekende typevaardigheid - goede beheersing van de Nederlandse taal - leeftijd tot en met 25 jaar Salaris afhankelijk van leeftijd en opleiding, prettige werksfeer en afwisselende werkzaamheden.' Uw schriftelijke reacties kunt u zenden aan: Advocatenkantoor Evers 8t Lagraauw, Boerhaavelaan 11, 2334 EB LEIDEN, t.a.v. Mr. H. W. Lagraauw. administratie,belas(ingcn en adviezen Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden naar: Brouwer Oudhof Noorderkade 2 P 1823 CJ Alkmaar of naar: Brouwer Oudhof Nieuwe Gracht 43 2011 ND Haarlem Brouwer Oudhof Noord-Holland is een administratie kantoor, dat nauw samenwerkt met registeraccountants en belastingadviseurs. Voor onze vestigingen in Haarlem en Alkmaar zoeken wij, in verband met uitbreiding van ons kliëntenbestand: Relatiebeheerders m/v Deze funktie houdt in een zelfstandige verantwoordelijk heid voor het ondersteunen van een aantal relaties in het Midden- en Kleinbedrijf. Na een gedegen inwerkperiode verzorgen zij zelfstandig de rapportering en de bedrijfs- begeleidende adviezen voor kliënten. Daarnaast geven zij leiding aan een aantal mensen. De funktievereisten zijn: - opleiding: HEAO/S.FD.-niveau, bij voorkeur studerend voor A.A. - (enige) ervaring in een gelijkwaardige funktie - kennis van geautomatiseerde administratieverwerking - kennis van fiscale wetgeving - leeftijd tot 35 jaar Voor verdere informatie kunt u zich wenden tot de heer Spigt, telefoon 072-118529 of de heer Van der Schuit, telefoon 023-319498.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 24