53QB KE 1 250Wk M Rubbermaid gootsteenmat met anti-slipprofieLB Rond model (0 33 cm), adviesprijs 9,15 H of rechthoekvorm (25x31flBfc| adviesprijs 8,85. H Onze prijs per stuk Gloeilampen Alle uitvoeringen [25-40-60-75 en 100 Watt). ser stuk slechts flMM Verdampers van sterk wit kunststof. Groot absorptie vermogen en kompleet met ophanghaken. q Extra breed model O U In smallere uitvoering slechts Aanbiedingen geldig t/m zaterdag, zolang de voorraad s Binnen-buitenthermometer. De fijngevoelige temperatuursensor registreert feilloos binnen en buiten-temperatuur in digitale cijfers Sneeuwremover. Verwijdert spuitsneeuw en restanten van stickers en tape. Inhoud 200 ml. t. Afwijkingen in afbeeldingen TEFAL Tefal convectorkachel. Voor de zeer kille dagen of als permanente verwarming. Thermostaat in 10 standen regelbaar. Zuinig met energie; vermogen 2000 Watt. Adviesprijs 145,- ONZE PRIJS U zult er ongetwijfeld al van gehoord hebben: 'De rookbeper- king in openbare gebouwen'. Over het precieze 'Waar Wel' en 'Waar Niet' is nogal wat onduidelijkheid ontstaaa Vandaar dat we de voornaamste bepalingen hier nog eens voor u op een rij hebben gezet. 1. Het rookverbod geldt in principe voor de publieke ruimten in deze openbare gebouwen: loket- en wachtruimten, gangen, trap pen/liften. toiletten, kantines, recreatieruimten etc. 2. Voor de niet-publieke ruimten, bijvoorbeeld werkkamers, geldt geen rookverbod. Hier bepaalt u zelf. samen met uw collega's, of er wel of liever niet gerookt wordt 3. Een bijzondere regeling geldt voor wachtruimten, kantines en recreatieruimten en dergelijke. Zijn er bijvoorbeeld twee van dit soort ruimten per verdieping, dan mag de beheerder de kleinere aanwijzen als rookruimte. Is er maar één zo'n ruimte, dan mag de beheerder 1/3 van het totale vloeroppervlak als rookzone aanwijzen. Hij of zij kan ook besluiten de hele ruimte voor 1/3 deel van de tijdvan openstelling ter beschikking te stellen aan rokers. Dit mag alleen niet leiden tot last voor niet-rokers in het niet- roken gedeelte of tijdens de niet-roken periode. In alle ruimten waar het verbod van toepassing is. moet dit duidelijk worden aangegeven. U kunt er dus in principe van uit gaan dat u mag roken waar geen verbodsbord hangt. Voor alle situaties waarin u in goede harmonie met elkaar kunt uitmaken of er wel of niet gerookt wordt, sturen wij u gaarne gratis de afgebeelde stickers toe. Stuur de bon in een open envelop gefrankeerd als drukwerk naar: VSS. Postbus 90606.2509 LP Den Haag. Want wij blijven rekening houden met elkaar De maatregel is van toepassing op gebouwen van diensten, bedrijven en instellingen waarover de overheid het beheer voert, alsmede de instellingen voor gezondheids zorg. maatschappelijke dienstverlening, sociaal-cultureel werk. gesubsidieerde binnen sport en onderwijs. Voor postkantoren en stations e.d. geldt deze maatregel dus niet. VOORUCHTINGSBUREAU SIGARETTEN EN SHAG Postbus 90606,2509 LP Den Haag. Stuur mij:sets van de afgebeelde stickers. Ja/nee. stuur mij 1 exemplaar van het (Ontwerp) Besluit "Beperking Verkoop en Gebruik Tabaks- produktenï Naam: Bedrijf: Functie: Adres: 1 Postcode woonplaats:

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 24