Trudovie is een maatje te groot Schorsing dreigt voor top marathonschaatsers S'"5TV Crescendo komt met de schrik vrij Volleybalsters zwijgen Simpele toernooiwinst Sovjetbasketbalsters in Lisse JANUARI 1990 SPORT PAGINA 17 Fors verlies Fides Pacta LEIDEN De laatste uren van het decennium konden voor Cres cendo niet meer stuk. Dank zij een 11-10 zege op fusieclub Rotter dam bezorgde de Leidse korfbaltweedeklasser zich een aanmer kelijk veiliger positie op de ranglijst. Dat er nog een protest van de Rotterdammers onderweg is, de niet toegekende strafworp werd na afloop alvast benut, deed voor het Leidse publiek niet ter zake. Het jubelde alsof zojuist een kampioenschap was binnengehaald. De spanning werd Crescendo in die verhitte slotfase nog bijna te veel. "Onder druk krijgen ze het moei lijk", erkende gelegenheidscoach Lenie Slegtenhorst, die de afwezige Wim Nijenhuis (vakantie) verving. "Omdat je gezien de stand op de ranglijst verplicht bent te winnèn gebeurt dit natuurlijk snel. Terwijl je in zo'n slotfase toch ook alle tijd hebt om rustig te combineren. Ten slotte ging het in het begin van de wedstrijd wel goed". Onverwacht voorspoedig zelfs verliepen de eerste twintig minuten van het duel. Met goals van Carolien van Noort, Arno Kooloos, Henk Al berts (allen tweemaal), liep Cres cendo weg naar een comfortabele 8- 2 voorsprong. Daarna kwam de Leidse aanvalsmachine krakend tot stilstand. Alleen Carolien van Noort wist kort voor rust (9-4) >nog een strafworp te benutten en na de her vatting werd de marge angstig snel kleiner. De Rotterdamse opmars brak abrupt af, toen halverwege de twee de helft tot tweemaal toe een straf worp werd gemist. Carolien van Noort maakte in diezelfde fase van de strijd aan de overzijde geen fout, terwijl ook de even tevoren in het veld gekomen Anita Alberts trefze ker was. Met een 11-8 voorsprong leek niets meer stuk te kunnen, ze ker niet toen de Rotterdammers vijf minuten voor tijd voor de derde maal vanaf de stip faalden. Het werden echter nog benauwde minuten waarin Crescendo, kramp achtig op balbezit spelend, de tot een enkel punt slinkende voor sprong verdedigde. In die hectische fase zou de scheidsrechter Rotter dam een strafworp hebben onthou den, aldus coach Wim Niesing. Of deze redenering de protestcommis sie zal vermurwen, is ongewis. De beide winstpunten zijn voorlopig voor Crescendo, dat in deze zaak de man in het zwart aan haar zijde weet. Afsluiting Voor Fiks en Zuiderkwartier kreeg 1989 in sportief opzicht een fraaie afsluiting. Fiks klopte Diamco met 17-15 en Zuiderkwartier zegevierde met 17-11 over EKVA. Fides Pacta keerde onverrichtgrzake uit het Brabantse land terug. SDO versloeg de Leidenaars met 15-9. "Hier valt niets op af te dingen", erkende coach John Tims na het 15- 9 verlies van Fides Pacta tegen SDO. Zonder Mieke Selier en Henk van der Waals, beiden op vakantie, kon Fides geen vuist maken tegen de ploeg uit Veldhoven. Bij rust wa ren de Leidenaars al op een 7-3 ach terstand gezet, die na zestig minu ten was opgelopen tot 15-9. René van Vooren (3x), Sander de Haas en invaller Ron Pracht, beiden twee maal, namen het grootste deel van de produktie voor rekening. Fiks toonde op de valreep van het oude jaar nog even haar ware ge zicht. "Dit is de kentering in de competitie", jubelde coach Cees Zuurmond na de 17-15 zege van zijn formatie tegen Diamco. "Eindelijk is er weer goed voor elkaar ge knokt". Fiks zag twee maal een voorsprong van drie punten verlo ren gaan, maar had voldoende kracht om na 9-9 de beslissende de marrage te plaatsen. Theo Vreekèn drukte met vijf treffers en drie ge forceerde strafworpen een zeer be langrijk stempel op de wedstrijd. Zuiderkwartier behaalde een verrassende overwinning op het ho ger geklasseerde EKVA: 17-11. De Leidenaars speelden, ondanks het agressieve verdedigen van de oppo nent, in aanvallend opzicht met veel overleg. Vooral het eerste aanvals- vak creëerde een aantal fraai uitge speelde kansen en en faalde niet in de afwerking. Het team van coach Ko Paèper bouwde in de eerste tien minuten een voorsprong van drie punten op en hield die marge tot de rust vast (9-6). In de beginfase van de tweede helft leek Zuiderkwartier nog even in ggvaar te komen, maar Wil de Wit en Theo van Leeuwen brachten het verschil weer op drie punten. Na de 15-11 van Van Leeuwen was EKVA geklopt en Erik van Lunteren en De Wit bepaalden de eindstand op 17- 11. KNS sleepte tegen Unicum een gelijkspel uit het vuur, maar een ze ge was nodig geweest om de kansen op handhaving daadwerkelijk te vergroten. De Oegstgeestenaars, met coach Robin Sommeling dit maal binnen de lijnen voor de afwe- Bij deelname aan meerdaagse in Oostenrijk ALKMAAR (GPD) Poen pakken en een schorsing riskeren. Dat dreigt voor de marathonschaat sers die eind januari van plan zijn deel te nemen aan de volledige meerdaagse Ronde van Oostenrijk op de Weissensee. Namens de LTC marathon liet secretaris Joop Bezembinder zaterdag in Alkmaar weten, dat voor KNSB-licentiehouders een schorsing dreigt als zij deelnemen aan de eerste twee rit ten van deze driedaagse wedstrijd. Er is slechts toestemming om op de Weissensee te starten in de 200 kilometerwedstrijd van zaterdag 3 februari. De Cresendo-verdedigers Arno Koolloos (r) en Wijnand Alberts (tweede van links) gooien alles in de strijd om tegen Rotterdam de bal te bemachti gen. (foto i zige Maarten Tideman, gaven een 3- eveneens nog puntloze Weidevo- 1 voorsprong uit handen en moes- gels gingen de Rijnsburgers met ten met een 5-7 achterstand gaan ruime cijfers ten onder: 9-18. Greet rusten. Halverwege de tweede helft Altena en topscorer Peter Star (4x) wist KNS door doelpunten van Pe- hielden de ploegen tot 2-2 op gelijke ter Zitman en Hans Kooien langszij hoogte. De formatie uit Bleiswijk te komen. Pas in de laatste seconde liep vervolgens uit naar 2-7 en dat echter stelde Zitman door een af- verschil werd na rust (4-8) alleen standsschot het 10-10 gelijkspel vei- nog maar groter, lig- Ook het laatste duel in '89 ging BRAM VAN GENT voor Madjoe verloren. Tegen het JETSKE GOUDSMIT In het circuit van de natuurijswed- strijden is nogal wat geharrewar ontstaan over de wedstrijd op de Weissensee. Het geesteskind van organisator Aart Koopmans werd, tegen de zin van velen, opgenomen in het Super-prestigecircuit. Een wedstrijd krijgt daardoor meer ge wicht omdat de gesponsorde A-rij ders er in feite niet in kunnen ont breken om hun posities in de diver se klassementen niet aan te tasten. Van tal van ijsclubs in Nederland kwam echter kritiek omdat er bij eventueel natuurijs in Nederland in diezelfde periode grote problemen zouden kunnen ontstaan. Er komen dan volop wedstrijden maar de top pers zitten in Oostenrijk. Voor deze winter bleek er geen mogelijkheid meer om de SP-status af te nemen maar aan de andere delen van het Weissensee-spektakel mogen de Nederlandse licentiehouders niet deelnemen. En juist daarin is veel geld te verdienen omdat Koopmans vele duizenden guldens beschik baar stelt voor een klassement over een korte wedstrijd, een tijdrit en de 200 kilometerwedstrijd. De eerste prijs in het eindklassement zou 7500 gulden bedragen. "Deelname aan de eerste twee on derdelen is niet toegestaan", aldus Bezembinder, "zeker omdat op het tijdstip van de eerste wedstrijd op de Weissensee ook een officiële wedstrijd in het nabijgelegen Basel- ga di Pine wordt gehouden. Daar neemt de nationale marathontop deel om vervolgens naar de Weiss ensee te gaan". Uiteraard beseft Bezembinder ook wel dat zijn LTC de rijders niet daadwerkelijk kan verbieden te starten, maar hij denkt wel, dat de dreiging van een schorsing veel rij ders ervan zal weerhouden aan de driedaagse deel te nemen. Het zal een moeilijke keuze worden. Zeker omdat Bezembinder niet in wilde gaan op een eventuele duur van 'de schorsing maar wel duidelijk maak te, dat het wat zijn commissie be treft zeker niet om een symbolische straf zal gaan. Bezembinder tot slot: "Wij heb ben met alle betrokkenen een lan delijke en een internationale kalen der samengesteld. Die is bepalend waar gereden kan en mag worden". Jan-Eise Kromkamp voelde zich zaterdag op de kunstijsbaan van Alkmaar weer de oude. De Voor de volleybalsters van de na tionale ploeg is zwijgen in de eer ste maand van het nieuwe jaar een schone zaak. De vrouwen be loofden elkaar tijdens het Dyna mo-toernooi in Apeldoorn plech tig, voorlopig geen kritiek meer te uiten op bondscoach Wuqiang Pang. Het spreekverbod geldt vooralsnog tot 31 januari, als de ploeg zich via Finland voor de strijd om het B-wereldkampioen schap kan plaatsen. Zelfs Ingrid Piersma houdt de komende tijd haar mond, als het over het functioneren van Pang gaat. De aanvoerster herhaalde op de openingsdag van het Dyna mo-toernooi oude kritiek, dat de Chinees niet hard genoeg is en de taal onvoldoende beheerst. Hij zou de vrouwen niet "raken". Zij zeggen het nodig te hebben af een toe uitgescholden of flink aange- pakt te worden. Na afloop van het Dynamo-toernooi, waar Neder land als derde eindigde, bleek de speelster van Martinus omgesla gen als een bladzijde van een flut boekje. "Ik conformeer me aan de afspraak. Finland is belangrijk, tot die tijd zeggen we niets". De situatie in de vrouwenploeg is zonder te veel fantasie verge lijkbaar met die bij het Neder lands voetbalelftal: de aanvoer der (Gullit/Piersma) die vlak voot een belangrijke wedstrijd (Fin land) aanmerkingen heeft op de trainer (Libregts/Pang), waarna het hele gezelschap besluit om wille van de prestaties (voorlo pig?) te zwijgen. Want net als de voetballers kwamen de volleybalsters tot de conclusie, dat de prestaties leden onder de kritiek. Vrijdag, in de kansloos verloren halve finale te gen Olimpia Ravenna, was het spel slecht, zonder samenhang en wedstrijdmentaliteit. De vrou wen besloten daarop de volgende morgen met elkaar om tafel te zit ten. Inderdaad, toeval of niet, en kele uren later tegen de DDR ver liep de samenwerking weef soe pel: 3-0 (15-11 15-0 15-7), wat de derde plaats opleverde. Vaclav Havel was in de harten en op de posters van de Tsjechoslo- waakse volleyballers. Zij hadden hun spelersbus versierd met de beeltenis van de vroegere dissi dent, die tijdens hun verblijf in Nederland president werd. De Tsjechoslowaken bekroonden hun vreugde met de zege in het zeventiende Centraal Beheer/Dy- namo-toernooi.De mannenfinale was in feite een anti-climax van het toch al door afzeggingen ge teisterde toernooi. De wedstrijd tussen Tsjechoslowakije en Joe goslavië speelde zich voor steeds minder publiek af. De Tsjechoslo waken wonnen met 3-1, maar na de laatste balwisseling was de zaal voor meer dan de helft leeg. Bij de vrouwen ging de zege voor het eerst sinds 1986 niet naar Cuba. De Cubaanse ploeg, die zijn steraanvalster Mireya Luis had thuisgelaten, verloor in vijf sets van Olimpia Teodora Ravenna. Voor de Italiaansen de tweede ze ge sinds 1985. Ook toen versloe gen ze Cuba. Ex-international Italië krijgt een hartaanval MILAAN (GPD) - De Italiaan se oud-international Lionello Manfredonia lijkt weinig fysie ke schade te hebben opgelopen nadat hij zaterdag door een hart aanval in coma was geraakt tij dens de competitiewedstrijd Bologna-AS Roma. De speler viel na een onschuldig duel in de vijfde minuut bewegingloos op de bevroren grond. Dank zij hartmassage en snel ingrijpen van de medische staf van AS Ro ma werd zijn leven geréd. De spelers trokken bleek weg en speelden daarna een weinig ver heffende wedstrijd, die in 1-1 eindigde. De 33-jarige Manfredonia raakte pas na 42 uur uit zijn co ma maar herkende meteen zijn vrouw en zijn ploeggenoten en vroeg binnen een paar minuten om een sigaret. Lange tijd werd gevreesd voor een spontane her senbloeding, maar de doktoren houden het nu op een hartaan val, die misschien het gevolg i de Italic vrij schaatser uit het Friese Oldeholtpa- de, die het hele seizoen geplaagd werd door ziekte en blessures, ver gat tijdens de negende wedstrijd om de KNSB-cup alle voorgaande misère. Hij versloeg in een ouder wets scherpe eindsprint zijn zeven medevluchters, van wie Henk van Benthem en Oege Ferwerda respec tievelijk tweede en derde werden. Gerard Kemkers beslist don derdag of hij meedoet aan de Neder landse afstandskampioenschappen in Heerenveen. Op de laatste dag van het trainingskamp in Inzeil leg de de schaatser de 3000 meter af in 4.06,7. Op de 500 meter noteerde de kernploegrijder 39,2. Kemkers. die dit seizoen tobt met zijn techniek, maakte tijdens het ge- improviseerde wedstrijdje in de avonduren een goede indruk. Be houdens de laatste twee omlopen (33 seconden) gingen de ronden tij dens zijn alleengang in 31 en 32 se conden. Corjan Smulders was de beste 1500-meterrijder tijdens wedstrij den in Inzeil. De nummer vier van het wereldkampioenschap voor ju nioren noteerde 1.57,37. Dat is de beste tjd, die dit seizoen door een Nederlandse schaatser is verwezenlijkt. Smulders verbeter de zijn persoonlijk record, dat op 1.58,2 stond, met bijna een seconde. De 500 meter werd gewonnen door de Westduitser Uwe Streb. Twee Jong-Oranjerijdsters, Wendy van der Poel (500 meter in 43,49) en Gon- nie Brunia (1500 meter in 2.16,30), zegevierden bij de vrouwen. Niet alleen Gerard Kemkers, maar ook Tomas Gustafson kampt met techniekproblemen. De 30-jari- ge Zweed zal, zoals de zaken er nu voorstaan, zelfs niet van de partij zijn tijdens de Europese schaats kampioenschappen op 19, 20 en 21 januari in Heerenveen. Gustafson kwam er tijdens de EK-selectiewed- strijden op de kunstijsbaan Rudda- len in een buitenwijk van Gothen burg niet aan te pas. De Zweed, be gin december vorig jaar tijdens de World Cup-wedstrijden in Den Haag nog een van de uitblinkers, werd op de 500, 1500 en 3000 meter derde achter Joakim Karlberg en Jonas Schön. Op de vijf kilometer ging Gustafson zelfs niet meer van start. Omdat de Zweden voor het EK slechts een man in mogen schrijven heeft Karlberg, die de wedstrijden op Ruddalen won, de beste papieren. Een extra selectie wedstrijd in Davos, een week voor het EK. biedt Gustafson een laatste mogelijkheid om in Heerenveen van de partij te zijn. Hij moet dan wel duidelijk sterker zijn dan Karl berg. LISSE De basketbalsters van Trudovie Reservi uit de Sovjetunie zijn er volledig in geslaagd hun landgenotes van Horizont Minsk te doen vergeten. De eerstedivisionist uit Gorki won afgelopen zaterdag aan de hand van de uitblin kende spelverdeelster Olga Zjoenekina het internationale vrouwentoernooi in Lisse met een klinkende zege op Den Helder (80-55). Door deze ontknoping van de 'vrouwelijke tegenhanger van de Haarlemse basketbalweek' kon de op papier nog sterkere hoofdklasser uit Minsk, die op het laatste ogenblik verstek moest laten gaan, plotseling wor den gemist als kiespijn. Oud-internationals winnen van KHFC HAARLEM (ANP) - De Oud-Inter- nationals hebben gisteren de wed strijd, die volgens gewoonte op 1 ja nuari tegen de Koninklijke HFC wordt gespeeld, met 2-1 gewonnen. Voor 1500 toeschouwers maakte Willy van de Kerkhof voor rust twee doelpunten. Verstraten scoorde te gen voor de Haarlemse amateurs. Brutale autoroof in Parijs-Dakar TUMU (DPA/AFP) - Bewapen de Libiërs hebben op oudejaars dag deelnemers aan de woes tijnrally Parijs-Dakar van hun auto beroofd, De Fransen Pa trick Thomas en Patrice Joulain wei-den op-weg naar Sabha tot stoppen gedwongen. De twee overvallers hadden ma chinepistolen bij zich. Zij eisten whisky van de rallyrijders, ver volgens gingen ze er met hun au to vandoor. De rally is bij de auto's totaal niet spannend. Peugeot be heerst het gebeuren volledig en heeft de drie toppositie^ ingeno men. De Fin Ari Vatanen heeft zich vast op de eerste plaats ge nesteld. Trudovie gaf het verschil tussen de Nederlandse basketbaltop en de Russische subtop haarfijn aan. Na een onbegrijpelijk improduktieve start, die deed vermoeden dat de speelsters van Trudovie de nacht niet in Lisse maar in Amsterdam hadden doorgebracht, schrokken de vrouwen uit Gorki na vier minu ten wakker (2-4). De show die zij vervolgens weggaven loog er niet om. De Heideree volgelingen van coach Meindert van Veen kwamen met vereende krachten nog één keer in de buqrt van de superieure Sovjet-speelsters (30-31). Na de pau ze (30-33) moesten zij zich echter de finitief neerleggen bij de Russische suprematie. Van Veen, die al tevreden was met het uitschakelen Van concur rent Voorburg (winnaar van de klei ne finale tegen het Oostenrijkse PSK) in de halve finales, betreurde alleen de grootte van de nederlaag waarop Trudovie zijn team trakteer de. "Ik denk dat een verlies met een verschil van tien punten normaal gesproken haalbaar is voor mijn team. Maar wij hebben het na rust laten afweten. Wij raakten ver moeid en misten veel te veel schiet kansen. Dat straft zo'n professione le tegenstander, die wèl goed schiet, natuurlijk onmiddellijk af'. Oogstrelend De Helderse coach sloeg de spijker op zijn kop. Trudovie had in toer- nooi-topscorer Swetnana Kovju- nekova (85 punten) tevens de konin gin van de driepunters: dertien in totaal. Voeg daarbij de tot waarde volste speelster van het toernooi uitgeroepen Zjoenekina. die afge zien van het begin van de eindstrijd oogstrelend liep te ballen, en de ne derlaag van Den Helder is ver klaard. Voor de honderden toeschouwers was het alleen jammer dat Den Hel der de Sovjet-speelsters maar één helft tot grote daden dwong. Euge nie Lewis kwam in de laatste twin tig minuten nauwelijks meer in het stuk voor. Incidentele scores van de tweeling Lia en Carla Maas, Linda Moll en Dineke Twinkelenberg konden Trudovie niet verontrusten. De robuuste Elena Swirigova vond aan de andere kant namelijk veel gemakkelijker het netje. Ook het 'verlies van Olga Ebseeva, die vlak voor tijd met vijf persoonlijke fou ten naar de kant moest, werd opge vangen door de veelvuldig wisse lende Sovjet-ploeg. De degelijk spe lende Borisova werd uitgeroepen tot vrouw van de wedstrijd had. De afloop van het toernooi had met het uitreiken van de pechprijs aan de geblesseerde Zilipoekina (Trudovie) en de sportiviteitsprijs aan Meteor Praag wel wat weg van een hulpactie voor Oostblokspeel- sters. In sportief opzicht kunnen de Nederlandse teams daarentegen achter het opgerolde IJzeren Gor dijn te rade gaan. Dat geldt meer nog dan voor Den Helder voor Grasshoppers (zesde) en BV Lisse (achtste), die zich in Lisse alleen maar konden vergapen aan een voor Russiche begrippen tamelijk modale basketbalploeg als Trudo- Haarlem De gang naar de Kennemer sporthal zit er goed in. De achtste Haarlem Basketball Week breekt alle toe schouwers-records. Op nieuwjaars dag werd een dag voor het einde het vorige record (20.350) geëvenaard. In zeven dagen passeerden ruim 20.500 toeschouwers de kassa's. De slotdag is al uitverkocht, zodat het oude record met minstens 3500 wordt overtroffen. De WBL All Stars en Cibona Za greb staan op de slotdag in de finale. De All Stars renden en schoten de Oekrainers van Stroitel Kiev uit de wedstrijd (135-116), een puntenre- cord in de HBW. Cibona werd fina list tegen wil en dank. De koploper in de Joegoslavische competitie had met de topper tegen Europees bekerhouder Jugoplastika zaterdag in Split niet veel trek in een energie verslindend duel. Het spaarde de in ternationals Cutura en Cvjeticanin. Maarse overleden ERMELO (GPD) - Naar nu eerst is gebleken is oud-schaats- trainer Gerard Maarse (60) vori ge week woensdag in zijn woon plaats Ermelo overleden. Hij was al geruime ernstig ziek. Maarse was in de jaren zeven tig als schaatscoach de man ach ter de successen van Atje Keu len-Deelstra, die vier keer we reld- en drie keer Europees kampioen werd. Daarvoor was Maarse actief binnen de schaats bond in vele functies. Onder an dere als trainer van de junioren- ploeg met Bartling en Jorritsma en als sprintcoa'ch. In zijn actieve loopbaan werd Maarse in 1955 kampioen van Nederland. In Heerenveen was hij dat jaar ongenaakbaar en won vier afstanden. Maarse nam twee keer deel aan de Olympi sche Spelen. In 1952 in Oslo en vier jaar later in Cortina d'Am pezzo. Swetnana Kovjunekova van Trudovie Reservi is op weg naar de basket. Eugenie Lewis van Den Helder kijkt vol ontzag naar de poging van de Sovjetspeelster die uiteindelijk topscorer van het toernooi in Lisse zon wor den. De Russin- rigens alle hoofdprijzen van het toer- Het had evenwel geen rekening ge houden met de volslagen offday van de schutterij uit de Den Helder (79- 85). Marge Den Bosch haalde de laatste vier niet. De Bossche ploeg liep in het weekeinde Tegen twee nederlagen op. Door de nadelige marge van ne gen punten tegen Cibona Zagreb (87-96) duikelden de Brabanders door een slechter doelsaldo van de eerste naar de derde plaats in groep B, achter Stroitel Kiev en Cibona. De herkansing voor de halve eindstrijd tegen de WBL All Stars ging zondag lang gelijk op. In de enerverende slotseconden bleven de Amerikanen een tikkeltje koel bloedige^ 112-115). Voor Den Bosch rust een vloek op de Haarlem Basketball Week. Carl Lott werd de derde Amerikaan in Bossche dienst die op het plankier in de Kennemer sporthal een ernsti ge blessure opliep. In 1980 scheurde Danny Cramer zijn enkelbanden. Twee jaar geledén landde Paul Thompson na een luchtgevecht zo ongelukkig, dat een achillespees knapte. Lott kwam er zaterdag rela tief beter van af. De Amerikaanse spelverdeler scheurde 25 seconden voor het einde in de wedstrijd tegen Cibona een spier in de lies. Zijn ab sentie werd'vooralsnog geschat op vier tot zes weken. DINSDAG 17.00-18.00 EURO: Skispringen: interna tionaal vierschansentoernooi in Gar- misch-Partenkirchen. 17.40-18.04 Ned 1 Sport op I 18.00-19.00 EURO: Basketbal terugblik op het afgelopen jaar. 19 00-20 00 EURO What a Week 20.00-21.00 EURO: Handbal: Super Cup Indoor vanuit Westduitsland 20.00-00.10 Super: Ultra Sporl '89 hig hlights. 20.25-21.00 Ned 3 Sport Studio. 21.00-22.00 EURO Golf 1989 terugblik. 21.00-22.00 TV 5 Sport 22.00-2300 EURO Motorsport. 23.00-23 15 EURO: Panjs/Dakar-rally. 23.15-23.35 Ned 3 Studio Sport Haar lemse basketbal week. 23.15-00 15 EURO Worstelen. 00.15-01.15 EURO: What a Week. 01.15-01.30 EURO: Par.|s/Dakar-rally. WOENSDAG 10.00-11 00 EURO: What a Week. 11.00-12 00 EURO: Basketbal: terugblik op het afgelopen |aar. 12.00-13.00 EURO Handbal: Super Cup Indoor vanuit Westduitsland. 12.35-13.00 BBC 1 Paddles Up: kano competitie. 13.00-14.00 EURO: Motorsport. 15.00-16.00 EURO: Rugby het beste v

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17