QB deelt gevoelige tik uit UVS kan toch tevreden zijn Foreholte blijft met gemak op de been OPVALLEND AANWEZIG Overlast PSV-supporters RB haalt uit in vriendschappelijk duel tegen NSW Ondanks remise met Nieuwenhoorn Beenbreuk speelster Ter Leede MAANDAG 4 DECEMBER 1989 PAGINA 15 KATWIJK - Als het waar is dat artiesten het best afscheid kun nen nemen op hun hoogtepunt, dan hadden de voetballers van Quick Boys afgelopen zaterdag in het duel tegen Spakenburg (5-1) wel drie keer van het veld kunnen lopen. Bij de derde, vierde en vijf de treffer wel te verstaan. Want het was op die momenten nauwe lijks voor te stellen dat het alle maal nog mooier kon. Dat kon dus wel, behalve in het geval van de laatste goal, van Johan Jonker. "Dat was voor mij de allermooi ste", sprak Raboen, "een schitte rende dubbele één-twee. Dat was gewoon biljarten". Met naast Jonker Fred Kanbier in de hoofdrol. Ter hoogte van de middencirkel begonnen de twee, na een kwartier in de tweede helft, een combinatie die eindig de diep in het strafschopgebied van Spakenburg. Jonker viel de eer te beurt het'laatste tikje te ge ven: 5-1. Het was het einde van een nagenoeg perfecte voorstel ling die net zestien minuten had geduurd. Ééntje voor de rust en vijftien erna. Daarvóór kon Quick Boys niet, daarna wilde men het nog mooier doen. Niemand die zich daar na af loop nog druk om maakte. De schitterende goals stonden ieder een nog scherp op het netvlies. En wat nog belangrijker was, met de overwinning deelde' Quick Boys een gevoelige tik uit aan de concurrentie die niet in actie kwam en nog maar moet zien dat de inhaalduels in winst worden omgezet. Niet alleen een cijferma tige voorsprong derhalve maar ook een pyschologische. Slechts overmoed of een onvoorstelbare hoeveelheid tegenslag lijken de Katwijkers op dit moment af te kunnen stoppen. "Tijd dat de spe lers rust krijgen? We zijn in de winning-mood", zei Raboen na afloop. "De oefenwedstrijd tegen AZ (morgen op Nieuw Zuid, red.) is daarom ook belangrijk. De spe lers moeten warm blijven, er moet gevoetbald worden". Dat kon ook op de grasmat van Nieuw Zuid. die ondanks de vorst van de afgelopen dagen in een prima conditie verkeerde. Kan- bier: "Eigenlijk net zoiets als spe len op een hard, droog veld in de zomer. Iets gladder, maar niet hinderlijk". De toestand van het veld had Raboen er wel toe ge bracht Jaap van Duyn in de basis te zetten, in plaats van Martin van der Plas. "De weersomstandighe den en de tegenstander bepalen hoe we spelen. Martin is wat zwaarder gebouwd en is wat bles- suregevoeliger op dit soort vel den. Jaap van Duyn kan daarop beter uit de voeten Spakenburg heeft verdedigers die niet zo wendbaar zijn". VOORHOUT - Ondanks de vele af gelastingen als gevolg van de slech te gesteldheid van de voetbalvel den, ging de wedstrijd in Voorhout tussen Foreholte en Roac 'gewoon' door. Een opmerkelijke zaak, want als een van de velden in de regio te vergelijken is met een veredelde knollentuin, dan is dat van Forehol te het wel. Niettemin dacht de uit Spijkenisse afkomstige arbiter We- telink daar anders over: "Gewoon Naam: Tom van der Niet Club: Quick Boys Leeftijd: 20 Beroep: Administratief mede werker GAK Het duel Quick Boys-Spaken burg van afgelopen zaterdag zal de Katwijkse doelman Tom van der Niet niet licht vergeten. Al snel beging hij een enorme blunder door een'ongevaarlijk lijkend afstandsschot onbehol pen in eigen doel te wérken. Twintig minuten later liet hij zich vervangen door Dirk Var- kevisser. Ongelukkig gevallen bij dat doelpunt? Geen sprake vanik kwam goed terechtIk wilde wel naar de balmaar ik had op dat mo ment geen kracht in mijn li chaam. Daarna werd ik steeds misselijker, voelde me nog slap per worden. Ik heb me laten ver vangen om de ploeg niet te dupe- Heeft dat te maken met de hersenschudding die je laatst opliep? "Nee, helemaal niet. Ik heb suikerziekte. Het is pas begin dit jaar ontdekt, ik viel ineens enorm af. Met een speciaal dieet is het wel onder controle te hou den. Normaal gesproken eet ik voor de wedstrijd nog wat. Dat was ik nu vergeten, met alle ge volgen vandien". Een incidentje? "Ja, zeker weten. Het zal me niet meer gebeuren. Volgende keer eet ik weer gewoon voor de wedstrijd". Is dat wel verantwoord, voetballen met suikerziekte? "Gelukkig valt het allemaal nog wel mee. ik heb het niet in zo'n ernstige mate. Dat dieet is voldoende. Ik kan er normaal mee sporten. Nee, in de regio ken ik geen voetballers die het ook hebben. Wel Gary Mabutt van Tottenham Hotspurs. Bij hem is het nog een graadje erger. Dus het kan wel". Hoe voel je je nu? Weer een stuk beter. Meteen na mijn vervanging heb ik twee bolletjes gegeten. Dat hielp". Nog een biertje gedronken op de goede afloop? "Nee. daa r moet ik erg mee op passen. Als ik een paar glaasjes heb gedronken, mag ik niet meer eten. Er zitten veel koolhydraten in biqr en die mag ik niet te veel hebben in verband met mijn di eet". Ook uitkijken met stappen dus? "Ja. ik dronk vroeger nog wel een aardig biertje. Dat kan nu niet meer. Alleen bij speciale ge legenheden wel eens wat. Een glaasje of twee. Zo erg is dat niet hoor". Dat bleek al in de openingsmi nuut toen rechterspits Leen van der Plas een utgelezen mogelijk heid kreeg om te scoren, op een voorzet van Kanbier die zich een voudig had vrij gekapt. Van der Plas knalde van dicht bij hoog over. Het was echter Spakenburg dat kort daarna de eerste klap uit deelde. Een dwarrelbal van Dick Hartog vanaf een meter of twintig leek een eenvoudige prooi te wor den voor Quick Boys-sluitpost Tom van der Niet. Die verkeek zich echter compleet op het schot en werkte het leer in eigen doel: 0- 1. Niet door de laagstaande zon die recht in het gezicht van de keeper scheen, zoals aanvanke lijk werd gemeend, maar omdat hij niet fit was. "Ik voelde me vrij wel meteen na de aftrap misselijk en slap worden. Ik wilde wel naar de bal toe, maar ik kon het niet". De doelman nam zo'n twintig mi nuten later het zekere voor het onzekere en liet zich vervangen door Dirk Varkevisser. De stand was toen al weer gelijk. Na de vroege openingstreffer was Quick Boys geen moment in pa niek geraakt en bleef voetballend naar openingen zoeken in de Spa kenburg-defensie. De eerste de beste keer dat er een gat werd ont dekt was het ook meteen raak. Gert Aandewiel verzond kwartier spelen een bal door het hart van de verdediging op de doorgelopen Floor van Duyn die koeltjes de gelijkmaker liet aante kenen. Kanbier had een kwartier na die goal een tweede treffer op zijn schoen, op een voorzet van Jon ker, maar enkele meters van het doel gleed hij op het beslissende moment onderuit. Zoals hij ook even later deed nadat doelman Bort Nieuwboer het leer uit zijn handen had laten glippen. "Ik zet te de beweging in beide gevallen te scherp in. Dat kon niet op dit veld", aldus de linkerspits. Dat Quick Boys toch nog voor rust op voorsprong kwam was lo gisch te noemen, gezien het veld- overwicht van de ploeg, al was daar wel een strafschop voor no dig. Floor van Duyn was binnen de zestien-meter neergehaald door Willem van Empelen (al snel geboekt na een forse overtreding op Kanbier), waarop scheidsrech ter Dragt naar de stip wees. Dat Aandewiel een fractie na het fluit signaal hard raak knalde deed er niet meer toe. Jonker mocht van af de stip alsnog scoren: 2-1. De show begon pas toen Kan bier er zich weer mee begon te be moeien. De linkerspits was tot vlak voor de rust voornamelijk in negatieve zin opgevallen, maar maakte dat in één klap, meer dan Johan Jonker. goed. Met de rug naar het doel. net buiten het strafschopgebied, haalde hij de bal op anderhalve meter hoogte ineens om: 3-1. "Ik wist wat ik deed", was de uitleg van Kanbier. "Natuurlijk komt er geluk bij kijken, maar die bal kon ik maar op één manier nemen. Hij viel zo lekker naar beneden. De rest heb ik niet gezien. Ik viel op de grond en hoorde de mensen juichen". Ook de vierde goal, een minuut of tien na de hervatting, kon voor een belangrijk deel op het conto van de Leidenaar in Katwijkse dienst worden geschreven. Bij de cornervlag speelde hij zijn directe tegenstander uit, Wim de Graaf, en legde de bal op het hoofd van Leen van der Plas die hoog op verend fraai in de kruising kopte: 4-1. De voorstelling werd ten slot te afgesloten met het hoogstandje van Kanbier en Jonker. Aande wiel, Leen en Mart van der Plas probeerden het nog wel in kans rijke positie, maar faalden. Mooi er kon het ook niet meer. HERMAN JOUSTRA EINDHOVEN (ANP) - Een groep van ongeveer 1.000 PSV-suppor ters heeft gistermiddag voor het vertrek naar Rotterdam in de Eindhovense binnenstad voor grote overlast gezorgd. Op tal van plaatsen werden vernielingen aangericht Zo werd onder andere een buitenkluisje van een bank met vuurwerk opgeblazen. De politie gaat zich de komende dagen beraden over de vraag of het niet wenselijk is ook bij uitwedstrijden van PSV een groot aan tal extra maatregelen te treffen. Een woordvoerder van de Eindho vense politie heeft dit gisteravond meegedeeld. De supporters reisden met twee ex tra treinen naar Rotterdam waar de wedstrijd Feijenoord-PSV werd ge speeld. Al anderhalf uur voor het vertrek vanuit Eindhoven dromden de eerste supporters samen. Groe pen jongeren trokken sporen van baldadigheid door de Eindhovense binnenstad. Overmatig drankge bruik speelde daarbij volgens de politie een belangrijke rol. De poli tie had slechts een beperkt aantal manschappen op de been. Op het NS-station lukte het niet om alle supporters te fouilleren voordat ze in de trein stapten. Dat kwam omdat op zeker moment een van de twee treinen massaal werd bestormd. De politie heeft gisteren niemand kunnen aanhouden maar sluit niet uit dat er de komende da gen alsnog arrestaties worden ver richt. Bij de terugkomst veroorzaakten de supporters nauwelijks overlast. De politie hield wel drie jongens aan in verband met het aanrichten van vernielingen in de trein. De po litie is nog op zoek naar een vierde verdachte die in Rotterdam een po litieagent heeft mishandeld. Zijn identiteit is bekend. Een woord voerder van de Eindhovense politie heeft dit meegedeeld. Willem II - FC Den Haag dertien Haagse voetbalsupporters aange houden. Voor de wedstrijd, die gold als risicowedstrijd, werden drie Ha genaars meegenomen naar het poli tiebureau. Een had een agent in het gezicht gespuwd; twee anderen werden gearresteerd op grond van een speciaal (preventief bedoeld) artikel in de plaatselijke politiever ordening. Het niet opvolgen van po- litie-aanwijzingen is daarbij al vol doende om te worden opgepakt. Na afloop van de wedstrijd volg den nog tien arrestaties. Opnieuw van een Hagenaar die een agent in het gezicht had gespuwd en van een groep van negen supporters, die de politie en buspassagiers met vuur werk (strijkers) hadden bekogeld. Aldus een mededeling van de Til- burgse politie zondag. spelen, maar wel met enige aanpas sing". Roac-trainer Mat Kantebeen moest de dialoog tussen het bestuur van Foreholte en de leidsman van enige afstand met gemengde gevoe lens aanhoren. Hij zag spelen onder deze condities niet zitten. Achteraf des te meer toen bleek dat zijn be scheiden formatie (momenteel op de onderste plaats in de zondagvier- deklasse) letterlijk en figuurlijk on deruit was gegleden: 2-0. "Van echte wedstrijd met goed combina tievoetbal was inderdaad geen spra ke", gaf Foreholte-trainer Hans Blom na afloop ook eerlijk toe. Zijn ploeg had nog wel het meeste be lang bij het doorgaan van de wed strijd, dit gelet op het eventueel be halen van een periodetitel en moge lijk psychologisch voordeel. Voor de pauze ontpopte de Fore holte zich als de aanvallendste ploeg, die in de eerste tien minuten al kansen kreeg. Zo schoot Ton Ar royo net naast. De vele onvoorspel bare stuiters die het leder op diverse plaatsen van het veld maakte, bete kenden echter voor de behendige Arroyo en de ook onder zijn norma le doen spelende Uljee (diep in de tweede helft gewisseld voor Puck van der Voort) allesbehalve de mo gelijkheid om zich verdere goede kansen te scheppen. Het was deson danks Ronald Velthoven, die na een kwartier spelen met een droge knal in de linkerhoek de verdienstelijke keeper Jasper Peters (afkomstig uit het derde team) kansloos liet: 1-0. Het was ook Peters die Roac, dat voor de pauze slechts een keer ge vaarlijk was via een schot van de be- weegiijkste Ripper Per Veilbrief, voor een grotere achterstand be hoedde. Een inzet van Uljee en een ziedend schot van Velthoven wer den door hem prima gepareerd. Dat Foreholte die magere voor sprong niet eerder wist te vergroten had mede te maken met het feit een tegenstander te treffen, die gelet op de manier van passen meer trek had in een kop erwtensoep dan honger naar de bal. Roac-oefenmeester Kantebeen probeerde zijn boom lange pupillen nog te inspireren, door hen in de rust te instrueren de bal louter richting zestien-meter ge bied te sturen. Allicht zou daardoor iets meer druk op de Voorhoutse ketel ontstaan, maar die hoop bleek vals. Slechts invaller John ICartjani zorgde na de pauze voor enkele po sitieve impulsen. "Van opbouwend voetbal was inderdaad nauwelijks sprake, de jongens waren niet echt met competitievoetbal bezig en hadden dus weinig geloof in eigen kunnen", aldus de verliezende coach. Arroyo was in de 55ste minuut met een listige kopbal dichtbij de 2- 0, hetgeen door doelman Peters met een snoekduik werd voorkomen. Ook Cock van Leeuwen had de 2-0 op zijn schoen, maar vanaf de elfme- terstip (na een overtreding op Ar royo) mikte hij op de paal. Daar waar Ruud Weenink en Sjors Straathof namens de bezoekers met afgezwaaide schoten nog hopeloos faalden, stelde Ton Arroyo de zege in blessuretijd met een gerichte schuiver definitef veilig: 2-0. RON HOOGENDAM Hans Blom vertrekt VOORHOUT - Na vijf trouwe dienstjaren als trainer van Forehol te houdt de 39-jarige Hans Blom het in Voorhout voor gezien. Althans wat betreft zijn trainersfunktie. Blom, ooit jeugdtrainer van IJmui- den, kondigde vorig seizoen al aan te willen stoppen, maar werd uitein delijk door het bestuur overgehaald om zijn contract te verlengen. "Ja. het is nu definitief, want ik voel me de laatste tijd meer als clubbestuur der dan als trainer met de club ver bonden. Ik heb een hele fijne tijd gehad in Voorhout en ik denk dat het tijd wordt voor een nieuw ge zicht", aldus Blom. Tilburg heeft gis- LEIDEN Rijnsburgse Boys. dat de wedstrijd zijn wedstrijd tegen Kozakken Boys niet door zag gaan, speelde za terdag in Numansdorp een oefen wedstrijd tegen NSW, de koploper in de eerste klasse A. De Rijnsbur gers domineerden bijna de gehele wedstrijd en wonnen met duidelij ke cijfers: 1-5. Nadat Rijnsburgse Boys had ver zuimd te scoren opende NSW te gen de verhouding in vlak voor rust de score via hun sterkste man Rini van Trigt. Na de rust trokken de gasten fel van leer en lieten zij zien dat zij toch een klasse sterker zijn dan NSW, dat echt niets meer in te brengen had. De spitsen van de thuisclub lieten bij vlagen via de counter iets van hun kwaliteiten zien, de overige NSW-spelers brachten er evenwel weinig van te recht. Ron Carli doelpuntte evenals Wim Driebergen twee maal. Hans Zwaan maakte het quintet voor de Rijnsburgers vol. De prestatie van Driebergen was des te opmerkelij ker gezien het feit dat hij slechts de laatste vijfentwintig minuten mee speelde. Oegstgeest versloeg in Monster de gelijknamige tweedeklasser met 3-1. Rein Grooters scoorde twee maal voor de gasten, Willem Jan Pott Hofstede nam het derde doel punt voor zijn rekening. In het betaalde voetbal speelden FC Groningen en Heerenveen vriendschappelijke wedstrijden. FC Groningen had geen problemen met Velocitas (le klas zon). De ere divisieclub won met 8-1. Doelpun ten Groningen: Groeleken 3x. Roossien 2x, Ten Caat, Van der Duim, Holband. Het tobbende Heerenveen ging bij hoofdklasser Hoogeveen met 4-1 onderuit. Stan ley McDonald scoorde het enige Heerenveense doelpunt. Het aanbreken van de winter had tot gevolg dat er het afgelopen weekein de in en rond Leiden en vanwege de hard geworden velden nauwelijks ge voetbald kon worden. Het onderbinden van de schaatsen is in zo'n geval een aardig alternatief. Echt sterk was het ijs nog niet, althans op de bredere sloten. De Dwarswatering in Leiderdorp was daarom (nog) niet voor ieder een 'beschaatsbaar'. (foto wim Dijkman) NIEUWENHOORN - Ruud de Groot werd gistermorgen wreed verstoord uit een vervroegd ingezette winterslaap. Met de bevro ren staat van de Nederlandse voetbalvelden in zijn achterhoofd ging de oefenmeester van UVS er voetstoots van uit hij de zondag in een luie leunstoel zou kunnen doorbrengen. Dat werd dus een kille dug-out in Nieuwenhoorn. In het pittoreske dorpje op Voor- ne Putten kon gevoetbald worden. Althans, volgens de consul en scheidsrechter Verbeek. Na de voor UVS alleszins bevredigende 2-2 eindstand vond De Groot nog steeds dat er nooit gespeeld had mogen worden in Nieuwenhoorn. De Leidse oefenmeester had het toch al niet begrepen op de Rotter damse leidsman. Na diens laatste fluitsignaal werd Verbeek er door de UVS-trainer nog even fijntjes aan herinnerd dat de Leidse eerste klasser vlak voor tijd een zuivere strafschop was onthouden. De geë motioneerde De Groot vond dat Verbeek met twee maten had geme ten. Nieuwenhoorn in de 70ste mi nuut wél en UVS in blessuretijd géén penalty. Dat kon dus niet in de ogen van de voetbaldocent, die nooit om een woordje verlegen zit. Toch school er een kern van waar heid in de door De Groot afgevuur de verbale woordenstroom richting spelleider. De aan de thuisploeg toegekende strafschop was du bieus, omdat de overtreding van Alex Leeflang contra Karei de Blok ogenschijnlijk aan de rand van de 'zestien' werd gepleegd. UVS ver wachtte daarom in de slotfase een 'goedmakertje' na de buiteling van Gerry Jansen in het strafschopge bied van Niewenhoorn. Verbeek, het tafereel volgend van grote af stand, wuifde de Leidse smeekbe des om een strafschop weg. Even la ter nam de man in het zwart een van de weinige beslissingen die wél ge nade kon vinden in de ogen van de Leidenaars: het slotsignaal. Een gelijkspel gaf de verhoudin gen van de in de tweede helft onder houdende partij goed weer. De eer ste rondgang daarentegen had net zo goed schriftelijk afgedaan kun nen worden. Zowel Nieuwenhoorn als UVS blonk uit in het vertolken van voorspelbaar en daarom weinig aantrekkelijk voetbal. Toegegeven, de toestand van de harde grasmat maakte het onmogelijk om het 800 koppige publiek technische hoog standjes voor te schotelen. Opbou wend voetbal was vrijwel niet mo gelijk op het ogenschijnlijk goed bespeelbare, maar in werkelijkheid gladde en harde veld. "Op een normaal terrein hadden we Nieuwenhoorn opgerold", bluf te Ruud de Groot naderhand. "Op deze harde ondergrond kon je de meest vreemde capriolen verwach ten. Daarom vond ik het belachelijk dat deze wedstrijd doorging. Trou wens, ik ben van mening dat de KN VB het hele programma eruit had moeten gooien. Wat koop je ervoor als er maar een paar wedstrijden doorgaan? Kun je straks weer inha len vlak voor de Kerst. En juist in die periode gaan er spelers met va kantie. Ben je mooi in de aap gelo geerd". De Leidse voetballers kunnen rond de Kerst echter probleemloos de ski's onderbinden of warme va kantieoorden o'pzoeken, nu zij het karwei reeds hebben geklaard. De reeks van vier achtereenvolgende overwinningen werd weliswaar doorbroken, maar met een deling bij Nieuwenhoorn deed UVS goede zaken. Immers, de tegenstander van gisteren heeft in eigen huis een reputatie hoog te houden en geldt in de strijd om de tweede periode als een geduchte concurrent. Des te meer baarde het opzien dat de eerste helft nauwelijks het aan zien waard was. Maar de kleumende massa aan de Nieuwenhoornse dijk was de nauwelijks te verteren voor stelling weer vergeten, toen de elf tallen direct na het intermezzo op hol sloegen. Libero Karei de Blok tekende met een gerichte kopbal voor de openingstreffer na een per fecte voorzet van Eef van Splunder. Ruud de Groot rekende zijn ploeg de tegentreffer zwaar aan. "Marcel Tolsma geeft een vrije bal weg en bij die goal mocht De Blok ongehin derd inkoppen. Dan maak je het de tegenstander wel erg gemakkelijk", oordeelde De Groot. Die tijdens zijn tirade de armer weer juichend in de lucht kon ste1 ken toen aan de andere kant Hans" de Kruijs gebruik maakte van een beoordelingsfout van doelman Mi chel Hollaar en derhalve voor pijl snelle gelijkmaker zorgde. En nadat Marcel Tolsma schitterend voorbe reidend werk van uitblinker Hans van Leeuwen met de tweede Leidse treffer bekroonde, leek UVS zelfs op de zege af te stevenen. Volgens De Groot had er een pun tenwinst ingezeten; de werkelijk heid was dat de Leidenaars tevre den mochten zijn met een deling. Tegenover de weinig opzienbaren de probeersels van de verder tegen vallende Marcel Valk stond een krachtig offensief van de thuisclub. De kracht van Nieuwenhoorn ligt niet op het technische vlak, maar het lange-halen-snel-thuis spelletje heeft menig tegenstander (Voor burg) doen bezwijken in de polder. De penalty van Eef van Splunder was teveel voor Marijn Mokveld, maar verder hield de doelman zich voortreffelijk staande tijdens het spitsuur. Arthur van Orssagen was de enige Leidenaar die 'ten onder ging' in het strijdgewoel, maar dat gebeurde geheel buiten zijn schuld. De verdediger werd geveld door een kanonskogel van Karei de Blok en moest zich een kwartier voor tijd aangeslagen vervangen door Nico van Dam. Gevolgen voor het spel- verloop had de mutatie niet. al had Ruud de Groot dat in blessuretijd graag anders gezien. ROB ONDERWATER SASSENHEIM - In de interre gionale klasse van het vrouwen voetbal ging het duel tussen Ter Leede en Valken zaterdag door. Het duel op het moeilijk be speelbare veld leverde een rui me 9-0 overwinning op voor de ploeg uit Sassenheim. Voor Ter Leede-speelster Mary Pelgrim verliep het duel echter minder prettig. Zij kwam in botsing met de doelvrouwe van Valken en moest met een dubbele been breuk worden afgevoerd naar het ziekenhuis. Een woordvoer der van Ter Leede meende dat het harde veld niets van doen had met het ongeval. "Puur een ongelukje", vond hij. De doelvrouwe van Valken kwam trouwens nogmaals op vallend in beeld. Bij de stand 8-0 in het voordeel van Ter Leede hield ze het verder wel voor ge zien. De strafschop die Annette Beerendonk toen nog mocht ne men, was in elk geval niet meer aan haar besteed, ze had genoeg goals om haar oren gekregen. Leunend tegen de paal keek ze toe hoe Beerendonk haar totaal na rust wel erg gemakkelijk op vier bracht. Voor de pauze hield Valken de schade nog redelijk binnen de perken. Slechts Natalie Gee- ris en Tineke Datema .vonden het net. Na de hervatting scoor den Marian van der Ploeg (2) en Els Schoon eerst. Daarna was het de beurt aan Annette Bee rendonk om los te branden. QB oefent tegen AZ KATWIJK - Quick Boys krijgt morgenavond opnieuw bezoek van een betaalde club. Na Feyenoord en Ajax is ditmaal AZ de tegenstander. De oefenwedstrijd op Nieuw Zuid tegen de Alkmaarse eerstedivisio- nist begint om 19.30.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 15