Fraai slot Indoor Leiden Herstel Leython met ruime zege op Blokkeer: 3-0 Vrouwen Scylla op kop Foreholte haalt uit tegen Hellas Eric Willemsz Geeroms snelste Snookerspeler Toal blijkt oppermachtig LEIDEN - De volleybalploegen uit de regio waren het afge lopen weekeinde zeer succesvol. Van de in de landelijke di visies uitkomende ploegen behaalden op het tweede team van Leython na, alle teams de volle winst. Leython en Ge- mini/Kangeroes herstelden zich van de nederlaag vorige week. Vorige week speelde Leython be neden het eigen niveau. Dit werd af gelopen zaterdag hersteld tegen PVC/Blokkeer in Den Haag. On danks de versterking aan Haagse kant - eredivionisten Peter van Wijk en Rob van Zweeden - wisten de Leiderdorpers de volle winst te pak ken. Door sterk serveren kon de aanval van PVC/Blokkeer worden ontregeld, terwijl de Leython-aan- vallers Robert Maassen en Fer van der Hal veel scoorden. De eerste en de tweede set werden gewonnen met 8-15 en 6-15. De derde set ging gelijk op maar een degelijk spelen de Paul-Jacques Verhoeven leidde Leython naar een verdiende 0-3 overwinning. Gemini/Kangeroes startte met het verlies van vorige week tegen Tonegido nog in het achterhoofd. Rentokil/ZVH 3 egon daarentegen vrijuit en kon mede door een slech te pass aan Voorschotense kant de eerste set winnen (15-7). Daarna her stelden de mannen van Kees de Ridder zich en gingen constanter spelen. Menno Kielman en Ronald van Besuysen bleken achter de drie meter zeer succesvol. Na een wat moeizaam gewonnen tweede set stoomde Gemini door (13-15,7-15,6- 15). MAANDAG 16 OKTOBER 1989 f De Zijl put moed uit remise in bekerstrijd LEIDEN - De Zijl/LGB heeft de eerste ronde van de strijd om de na tionale waterpolobeker niet over leeft. Ondanks een verdienstelijke gelijkspel (11-11) tegen HZC/De Robben gaan de Hilversummers verder omdat de regels bepalen dat de uitspelende ploeg aan een gelijk spel voldoende heeft. Trainer Al- bert Spijker was ondanks de uit schakeling niet echt teleurgesteld. „Het ging ons er meer om te zien hoe ver we waren. Een gelijkspel te gen De Robben is zeker hoopge vend. De gehele wedstrijd hebben we tegen een achterstand aangeke ken". De Zijl kwam met nog ruim een halve minuut te spelen op gelij ke hoogte: 11-11. In de laatste secon den kregen de Leidenaars nog bal bezit, maar het schot schampte de paal. Spijker: „Deze week spelen we in het VZC toernooi, waar we in ieder geval VZC en Polar Bears ont moeten als laatste test en dan begint de competitie". Mark van Belkum was topscorer met vier treffers. Het Wassenaarse WZK organi seerde het jaarlijkse toernooi. WZK dat volgende week al aan de compe titie begint leverde een goede pres tatie door achter Nautilus een twee de plaats te veroveren. De Wasse naarse vrouwen wisten het toernooi als eerste te beindigen. Na setwinst in de eerste set ont stond er bij Leython 2 tegen Vono wat onenigheid en ging de concen tratie verloren. Een niet scorende buitenaanval en een gemakkelijke service waren mede de oorzaak van het 3-1 verlies. NOVO zette de lijn dan de 3-0 overwinning van vorige week door. De geconcentreerd spe lende Noord wijkers hadden geen moeite met het zwakke Compaen 2 (15-6, 15-8, 15-3). Nieuwkomer Mac- co Kortenweg Maris lijkt zijn plaats in het team te hebben gevonden. In een spannende wedstrijd tussen Graficoh/Donar en Gemini/Kan geroes 2 gaf de routine van de Me- renwijkers uiteindelijk de doorslag (3-2). In de eerste sets wist Gemini- spelverdeler Ronald Meijer zijn aanvallers goed vrij te spelen (9-15, 15-17). Daarna bleek de Donar com binatie Ron Groen-George Hage- man goud waard (15-6, 16-14). Ook uitblinker Ruud Marchand kon een 17-15 winst voor Donar in de vijfde set niet voorkomen. De studentenconfrontatie in Delft werd beslecht in Leids voor deel. In een zeer fel en spannend du el won LUSV met 1-3 van Punch. Door een sterke service kon de Delftse middenaanval worden uit geschakeld. Enige smet op de wed strijd was het uitvallen van Paul 't Lam met een zeer ernstige kniebles sure. NOVO 2 speelde een stuk fel ler dan vorige week. Door een goede pass kon NOVO-spelverdeler Mar co Krijger zijn aanvallers goed aan spelen. Acco/DOS 3 moest het on derspit delven met 3-0 tegen de Noordwijkse formatie. Leython 3 verloor met 3-0 van Radius 3 mede door veel passfouten. In de tweede set verzaakte Leython een 12-4 voorsprong af te maken; zodat de Leiderdorpenaren puntloos blijven. VCS droogde onder leiding van spelverdeler Hans Geerling Radius af met 3-0 (15-2,15-3, 15-10). Koude hal De vrouwen van Gemini hadden weinig moeite met het zwakke Phoenix (0-3). In een koude sport hal wist de ploeg van coach Ronald van Nierop met gedegen spel de te genstander af te troeven. Vooral het erg sterke serveren van Petra van Wissen viel óp. Leython heeft de eerste punten te pakken. De eerste twee sets tegen Riva/VSC 2 gingen tot 13-13 gelijk op. Een sterke ser vice-beurt van Carolien van Gendt leverde Leython de eerste set op. De tweede set ging net verloren met 13- 15. Daarna gingen de Leiderdorp- sen beter draaien en werd mede door goed aanvalsspel van Inge Smits de wedstrijd gewonnen (3-1). De vrouwen van NOVO comple teerden het Noordwijks succes in deze competitieronde door ook met 3-0 te winnen. In Gouda werd het slecht serverende Radius 2 eenvou dig verslagen. De Wassenaarse vol- leybalsters speelden een wisselval lige wedstrijd tegen het gerouti neerde Zovoc 3. In de vijfde set trok WW net aan het korste eind (13-15). Gemini 2 zit in de lift. Dit keer werd Blokkeer 2 aan de zegekar gebon den. Het derde team van Gemini ging eervol ten onder tegen Blok keer, een van de sterkste polegen in de promotieklasse. LEIDEN De competitie in de eredivisie sukkelt in een voor spelbaar drafje voorwaarts. Ook Comtest/Scylla wist geen nieuwe dimensie toe te voegen aan het geheel. Tegen Maxell/Avanti reik te Scylla naar een 14-4 verlies. Het Leidse vrouwenteam zorgt voor iets meer opwinding. Na de 6-4 winst op Tempo Team Amster dam deelt Scylla de koppositie met datzelfde Amsterdam. Elke wedstrijddag wordt gety peerd door dikke winst van de top-3, net zo dik verlies van de on derste twee teams, en een daar tussenin presterend Scylla. Het 14-4 verlies tegen Avanti kon bin nen dit kader verrassend noch te leurstellend worden genoemd. Opvallend was wel de twee maal winst van Kloppenburg, die nu ook tegen de sterken van de ere divisie winstkansen blijkt te heb ben. Met name de winst op Rob Turk kan als knap worden aange merkt. Daarnaast pakte zij Robert de Groot vrolijk in. Ook De Vrind won tweemaal. Hij bleek even eens sterker dan De Groot, en won daarnaast van trainingspart ner Gerard Bakker jr. Aan Avanti- zijde blijkt de Chinese speler Sang Chen nu te zijn geaclamati- seerd. Tot op heden schiet zijn persoonlijk winstpercentage bo ven de tachtig percent uit. Een wedstrijd tussen midden moters. Zo kon de ontmoeting in de eerste divisie tussen BT Lif- ters/Oegstgeest en Kluis worden gekarakteriseerd. Van gelijke sterkte was echter geen sprake. Oegstgeest moest buigen voor de tegenstander. Naast het feit dat voor de laatste maal Paul de Jong ontbrak in de Oegstgeest-gelede- ren (over twee weken geeft hij weer acte de presence) moest de oorzaak van het verlies ook ge zocht worden in het falen van Van der Broek. Ingeschat voor drie winstpartijen moest de Oegst- geest-speler genoegen nemen met eenmaal winst. Slechts Maru-' tiak bleek een te nemen obstakel. Friso Reitsma en Ron Schipaan- boord zorgden ieder voor twee punten. Reitsma regelde dit in de wedstrijden tegen Marutiak en Geraerds. Schipaanboord won naast van Marutiak ook van Frunt. Invaller Job de Kruiff won geen van zijn enkelspelen, maar bleek in het dubbel met Schi paanboord plots verrassend te winnen tegen Hoube en Maru tiak. Als Sophia Vaalburg alle uit wedstrijden van Scylla kon mee spelen dan was haar team een se rieuze kampioenskandidaat. Nu is het samen op kop lopen met Amsterdam een leuk gegeven, niaar moet gevreesd worden dat deze positie niet kan worden vast gehouden tot het einde. Toch gaf de Leidse ploeg een aardig visite kaartje af door met 6-4 te winnen van de concurrent. Heidi de Haas leverde hierbij de grootste bijdra ge. Zij won al haar partijen. Ju dith Lepelaar moest alleen verlies incasseren op Hannie de Koning. Vaalburg zorgde voor het zesde punt door te winnen van ex-Do- cos speelster Anja Heijnen. Avan ti staat momenteel op vier punten achterstand. Met name de steeds meer winnende José Bakker kan dit team tot een bedreiging ma ken voor de twee koplopers. De mannen van Docos speel den het afgelopen weekeinde een alles-of-niets potje tegen koplo per TCS. Het team uit Steenber gen bezat voor de wedstrijd een voorsprong van zeven punten. Wilde het Leidse team nog in de race om het kampioenschap blij ven dan moest er dus fors gewon nen worden. Dat was net iets te veel gevraagd voor Docos. Heel lang zag het er nog wel naar uit dat een gelijkspel werd binnenge haald. Bij een 3-4 achterstand ver loor Edward van der Hulst echter in twee games van Rein Vogelaar. Vervolgens moest Sascha van Weeren zijn meerdere erkennen in broer Ton Vogelaar: 3-6. Uitein delijk kon Michel van der Kooij erger verlies voorkomen door te winnen van Erik Oerlemans. Eindstand: 4-6. WOUTER LANGEVELD DEN HAAG Noorlander/Foreholte heeft gisteren in de Duyvesteinhal een pak slaag verkocht aan Hellas: 11-21. Het leek erop dat de Haagse aanhang de bui al voelde han gen. De tribunes waren tenminste zeer matig bezet en dat is voor een thuiswedstrijd van de Haagse handbalsters uitzon derlijk. Het begin van deze door coach Kecskemethy niet zonder zorg tege moet geziene wedstrijd wees niet in de richting van een voor Hellas zo vernietigend resultaat. Na ongeveer acht minuten spelen was de score gelijk, 5-5. Maar toen kwam de tan dem Bult en Collart op gang en na drie treffers op rij van Collart 1 se opbouw herhaaldelijk tegen de middenlijn aan. De vrouwen van HW'70 verloren eveneens, maar voor tegenstandster Snelwiek was het wel hard werken de kaarten geschud. Foreholte do- geblazen, rust 6-6, eindstand 7-10. mineerde met het basisteam, be staande uit Bult, Collart, Ellen War merdam, Elly van Leeuwen, Conny van der Werf en Claudia de Jong. Hellas zag geen kans om de 4-2 de fensie van Foreholte open te bre ken. Af en toe lukte dat wel eens maar op die toevalsopeningen toon de Karina Bruins zich onvermurw baar. En behalve uit de tweede lijn toonde Foreholte zich in dit treffen ook gevaarlijk uit de hoeken. Niet in het minst dankzij Claudia de Jong, die aan een ruimte van anderhalve meter voldoende blijkt te hebben om feilloos raak te schieten. Zoals de dertiende treffer in de tweede helft vanuit de rechterhoek. Tien minuten voor tijd was Kecskeme thy zeker van zijn zaak, stand 10-20. Hij wisselde Warmerdam, Bult, De Jong en Bruins voor Lonneke Cor- nelisz, Ingrid Witte, Anja van der Ploeg en Diana van Dam. Hellas mocht proberen een wat gunstiger score te bereiken. Dat lukte op geen stukken na. Zelfs een wat overdreven tijdstraf voor Lonneke Cornelisz belette Miijam Collart niet om haar zeven de treffer te laten aantekenen met een daverend afstandsschot, 10-21. Een strafworp was wat Hellas rest te. Ingrid Wagner met Anja Vink en Monica Jesse de enige Helleentjes die Foreholte af en toe van repliek LEIDEN Bij de wereldkam- Defensief klopte het in de Voor schotense ploeg, maar aanvallend toonden de pupillen van trainer Paul 't Mannetje te weinig initiatief. Met eindeloos rondspelen komen er geen treffers. In de landelijke tweede klasse B waren de vrouwen van Oase kans loos tegen de reserves van Forehol te, rust 2-7, eindstand 6-14. De 5-1 defensie van Foreholte brak de aan val van Oase al in een vroegtijdig stadium af. Bij Foreholte was Lydy Vink zeer trefzeker. Olympia' 72 nestelde zich met een 8-14 overwin ning op het tot gisteren ongeslagen Meeuwen aan de kop van de rang lijst van de landelijke tweede klasse B.# Sterk doelverdedigen van Her- Goekoop en een voortreffelijk uitgevoerde 5-1 defensie die gericht was op het afstoppen van de Rotter damse aanvalsleidster lagen ten grondslag aan de grote Wassenaarse winst. De vrouwen van Northa ver loren in dezelfde klasse met 9-11, rust 7-6 van DWS. FRANK BONTE De Jongh raakt wereldtitel kwijt konden dienen verzilverde die pioenschappen taekwondo, di( gelopen week in Seoul werden ge houden is Mandy de Jongh er niet in geslaagd haar titel te prolonge- De Jongh verloor al in de twee- strafworp, 11-21. Reden voor enkele Foreholte aan hangers om het lied „Niets meer aan te doen, Foreholte kampioen" aan te heffen. Dat lied werd niet en mas- de ronde van het toernooi tegen e se overgenomen. Daar is het beslist f Spaanse tegenstandster. In de eer- te vroeg voor. Duidelijk wordt wel ste ronde bleef De Jongh de Zuid dat de kans op een beslissing voor koreaanse Kim Hyung Hee de baas. het landskampioenschap tussen Kim was vorig jaar tijdens het de- Foreholte en Aalsmeer niet denk- monstratietoernooi van de Olympi- beeldig is. sche spelen nog te sterk voor de In de landelijke eerste klasse Zoetermeerse, die in Leiden traint veldhandbal kregen de mannen van bij Gerard van den Berg. HVV'70 in Leiden een gevoelig lesje Voor de Nederlandse afvaardi- van Sat urn us, rust 8-1, eindstand ging was de medaille-oogst gering. 19-5. De 4-2 defensie van de Leidse Alleen Annemiek Buis wist beslag ploeg bracht aanvallend zoveel pro- te leggen op een zilveren plak in de blemen bij HW'70 dat van een op- gewichtsklasse tot 65 kilogram, bouw nauwelijks sprake was. In de Zaterdag werden in de Leidse 3 tweede helft stond de Voorschoten- Oktoberhal de nationale dan en zwarte band-examens gehouden. Gerard van den Berg had vijf leer lingen opgegeven. Hans Go slaagde voor de tweede dan, Remigio Rouse behaalde de derde dan. Pim van der Horst moet het poomse lopen over doen voor de derde dan. Tom Paauw en Danielle van der Horst voldeden ruim aan de eisen voor de zwarte band. De prestaties van sportvereniging Leiden staken daardoor gunstig af ten opzichte van de algehele score. Slechts 29 percent van de 87 deelne mers slaagde LEIDEN - Steven Toal heeft gisteren een sterk bezet landelijk C-ran- kingtoernooi in het Jumbo Snooker Centre in Warmond op zijn naam gebracht. In de finale, waarin werd gespeeld om drie gewonnen fra mes, versloeg de in Alphen woonachtige Engelsman Mano Wehrmann uit Den Haag met 3-1. Met zijn eindoverwinning streek hij een bedrag op van 150 gulden. Wehrmann verdiende met zijn tweede plaats 100 gulden. De zege in het toernooi, dat voor de eerste keer in Warmond werd ge houden en waaraan 37 spelers deelnamen, kwam óndanks de sterke te genstand van Wehrmann terecht bij de speler die daarop het meest aan spraak mocht maken. Ook in de voorronden had Toal, die vorige maand al een B-rankingtoernooi in Goes had gewonnen door Pascal Houke in de finale terug te wijzen, zich oppermachtig getoond. Dat bleek nog eens in de eindstrijd waarin de Alphenaar twee breaks van boven de 80 produceerde, van 81 en 82. Het bleek uiteindelijk voldoen de voor de eindzege. Zijn hoogste serie was uiteindelijk ook genoeg voor de hoogste break van het toernooi. In de halve eindstrijd (om twee gewonnen frames) was Wehrmann duidelijk te sterk geweest voor Alphenaar Wilbert van der Klugt (2-0). Toal bereikte tegen Willem Mol uit Haarlem met dezelfde cijfers de eindstrijd. Tijdens de kwartfinales vielen louter forse verrassingen te noteren. Zo versloeg de verliezend finalist Wehrmann één van de favorieten, voormalig kampioen van Nederland René Dikstra, gedecideerd met 2- 0. Toal rekende in zijn kwartfinale af met de huidige Nederlandse kam pioen Wim Braam, eveneens met 2 frames tegen 0. Verder verloor Lei- denaar Wladimir Roedoe van Van der Klugt en won Mol van Marco Kleijn uit Leiden. Dezelfde Kleijn had in de eerste ronde voor een daverende sensatie gezorgd door Alistair Litterick uit Rotterdam uit het toernooi te kege len. De Rotterdammer, die een top-tien-plaats bekleedt in Nederland, won hierna wel de verliezersronde, het troosttoernooi voor de snooke raars die de eerste ronde niet hadden overleefd. Hierbij werd steeds ge speeld om één gewonnen frame. Ook vanavond is er weer een toernooi in het Jumbo Snooker Centre. Dan wordt de tweede ronde van het kampioenschap van Warmond ver- speeld. De vorige ronde werd een prooi voor Walter Scheltens. In totaal beslaat het toernooi 25 wedstrijddagen. LEIDEN Uitgerekend in zijn geboortestad heeft Eric Willemsz Geeroms het hoofdnummer van de zesde Indoor Leiden op zijn naam geschreven. De tegenwoor dig in Aarle-Rixtel woonach tige beroepsruiter won gis termiddag in de tweede bar rage de Grote Prijs van de Stad Leiden, de stad waar de wieg van de oud-Voorscho tenaar stond. Terwijl top- ruiters als Wout Jan van der Schans en in mindere mate Johan Heins het in de finale van het sprinconcours tabel A met een hoogte van 1,50 het lelijk lieten afweten, reikte Willemsz Geeroms op Jonggor II tot grote hoogten. Als allerlaatste van de zes deelne mers aan de tweede barrage de eerste hadden alle combinaties on berispelijk afgelegd ging de 26-ja- rige Brabander ruim anderhalve se conde sneller over de hindernissen dan Tanja Kommers op Jumbo Mossel (31,29). Daarmee kreeg In- door Leiden toch nog een spannend slot, dat het gezien de opbouw van het programma ook verdiende. Zonder de volledig falende Van der Schans (12 strafpunten), die bij eer dere rubrieken wel had geschitterd, en met een teleurstellende Heins in de barrages won dan wel een be-' trekkelijke outsider, maar de ma nier waarop vergoedde veel. Speciaal Willemsz Geeroms vertelde na af loop dat hij zijn zinnen had gezet op de sportieve uitsmijter van de druk bezochte zesde editie van Indoor Leiden. "Natuurlijk wil iedereen dit onderdeel winnen, maar voor mij betekent Leiden iets speciaals. Bo vendien was ik hier op andere on derdelen nog niet verder dan een tweede plaats gekomen. Het komt mij heel goed uit dat ik eens een na tionale wedstrijd op 1,50 win", meldde de opvolger van Rob Ehrens bij springstal Gordijn uit Weert, die het met zijn sterkste paard Jonggor II tot de grote finale rustig aan had gedaan. "Leiden heeft trouwens prachtige parcour- sen een een fantastische datie", stak hij de loftrompet over het concours in zijn geboortestad. Dergelijke complimenten klon ken André de Jong, directeur van de stichting Indoor Leiden, als mu ziek in de oren. "Het heeft even ge duurd", zei de Sassenheimer, "maar ook bij mij zijn alles twijfels over deze Indoor Leiden weggenomen". Gesterkt door de per dag toenemen de publieke belangstelling, met on geveer 2000 bezoekers op zondag, denkt De Jong nu al weer aan de editie van volgend jaar, die grootser van opzet moet zijn dan de huidige. "De sponsors verlangen bijna van me dat er dan ook internationale toppers zullen deelnemen. Ik moet natuurlijk wel eerst uitzoeken of daarvoor een financieel draagvlak bestaat. Het gaat namelijk om niet geringe bedragen". Hoewel De Jong en de zijnen kos ten noch moeite hadden gespaard om drieënhalve dag Indoor Leiden tot een paardesportevenement van hoge kwaliteit te maken, vielen niet alle onderdelen in de smaak. De Jong zelf had meer verwacht van de pas de deux van Hélène Aubert en Jolanda Glimmerveen, die zater dagavond bepaald geen ingespeeld koppel bleken te vormen. Over het optreden van Annemarie Sanders- Keyzer raakte de directeur van de Groenoordhallen daarentegen in vervoering: "Dat was absolute top klasse". Ook het experiment met het springconcours voor Zuidhol landse maneges vond De Jong voor herhaling vatbaar. De keuring van de Arabische volbloedpaarden trok op zaterdag een heel ander publiek dan de springconcoursen, namelijk dat van de fijnproevers, de stille ge nieters. Het moet gezegd worden dat de Nederlandse topru iters zich op ver schillende paarden voornamelijk van hun beste kant lieten zien. Dat leverde zaterdagavond bijvoor beeld een uiterst spectaculair jacht- springconcours op, waarbij de com binaties tot het uiterste gingen om over de lage hindernissen (1,30) tot acceptabele totaaltijden te komen. Daarbij betekende één fout vijf strafseconden. Omdat Eric van der Vleuten (op Brasil Princen) die niet maakte en bovendien in 52,46 rond ging, bleef hij Peter Geerink (op Jasper BB in 52,49) net voor. Ande re combinaties, zoals Van der Schans met Serenade, doken wel onder de 50 seconden, maar lieten daarbij niet alle balken onaange roerd. Resten de bijdragen van het cir cus Mullens en een behendigheids wedstrijd voor honden, die als bij nummers het publiek moesten on derhouden. Zij stonden soms net zo ver van het eigenlijke concours af als de veemarkt die vandaag de Groenoordhallen al weer vult. TIM BROUWER DE KONING Nationale titel judoka Caspari LEIDEN - De judoka Boudewijn Caspari uit Leiderdorp is het afgelo pen weekeinde in Geleen Neder lands kampioen geworden bij de mannen onder achttien jaar in de gewichtsklasse tot 55 kilogram, Caspari elimineerde in zijn race naar de titel in de halve en hele fina le twee kernploegleden. Eerst ver sloeg hij Rogier Kersten (een pupil van bondscoach Visser) en vervol gens toonde Caspari zich in de eindstrijd ook de meerdere van Be nito May uit Zaandam. Een wasari (3/4 punt), dankzij een succesvolle overname-techniek, bracht hem de eindzege. De zeventien-jarige Caspari had twee weken geleden al het kam pioenschap van Noord-Holland op zijn naam geschreven. Hij traint na melijk al jaren in Haarlem onder lei ding van Cor van der Geest. Zijn coach was zaterdag net op tijd terug uit Belgrado, waar hij de Jessica Gal begeleidde, om zijn pupil ook de na tionale titel te zien veroveren. Caspari zal nu een uitnodiging ont vangen voor de kernploeg, maar hij beraad zich er nog op of hij die ook zal accepteren. De kernploeg zou wel eens een te zware belasting kun nen zijn. In ieder geval wachten hem nu een aantal uitnodigingen voor internationale kampioen schappen. Oldgringo kan het nog TOULOUSE RTR/AFP- Met su bliem tennis heeft 'old gringo' Jim my Connors zondag in Toulouse de 108e toernooizege in zijn legendari sche loopbaan behaald. De 37-jari ge, onvermoeibare Amerikaan, ver sloeg in de finale zijn zeven jaar jongere rivaal en landgenoot John McEnroe op een manier, die aan vervlogen tijden deed denken. „Be ter kan ik echt niet spelen", jubelde Connors nadat hij met 6-3 6-3 in een uur en 51 minuten had gewonnen.

Leidsch Dagblad | 1989 | | pagina 22